Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Sibiu Mini AmaTur - 15.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Sibiu Mini AmaTur - 15.04.2018

    Turneu Copii "WTTD - AmaTur România", Sibiu - Duminică 15.04.2018

    AmaTur România şi ITTF organizează - World Table Tennis Day 2018



    LOCALITATEA: Sibiu, str. Alba Iulia, nr. 100;
    DATA: Sâmbătă 15 Aprilie 2018;
    CATEGORII:
    - Copii clasele I-II sau mai mici
    - Copii clasele III – IV
    - Copii clasele V – VI
    - Copii clasele VII – VIII
    - Copii clasele IX – XII

    ORA DE ÎNCEPERE:

    Rugam antrenorii şi parinţi sa ajunga in jurul orei 9:30 pentru a se stabili listele si copii sa faca incalzire

    9:30 – validare înscrieri, la 10:00 încep meciurile;

    SALA: Aria Sport TDM;
    INDICAŢII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 12 mese Joola;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    SPAŢIU DE JOC: 600 mp
    SUPRAFAŢA DE JOC: Tarket Table Tennis;
    FACILITĂŢI: Vestiare;
    TAXA: -, fără taxă de afiliere;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1, 2, 3 - cupe + medalii + diplome;
    Locurile 4 -- medalii + diplome;
    Locurile 5-8 -- diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Copii – maxim 72 participanţi;


    Sistemul de joc va fi stabilitt împreună cu antrenorii in funcţie de :
    - numărul de participanţi,
    - de vârsta copiilor

    ORGANIZATOR:
    - Mureşanu Alex, tel. 0723.856.419;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Filea Adonis, tel. 0747.297.093;
    PARTENER:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;


    SPONSOR LOCAL:

    ARIA Sport http://aria.com.ro/sport/



    PARTENERI LOCALI:

    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/

    Reprezentata de domnul profesor Anton Călin :


    UNIVERSITATEA LUCIAN BLAGA SIBIU http://www.ulbsibiu.ro/ro/
    COLECTIVUL DE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT



    MULTUMIM SPONSORILOR ŞI PARTENERILOR PENTRU AJUTORUL ACORDAT
    Ultima editare de adof; 09.apr.2018, 11:15.

  • #2
    Rezervat Organizatori

    Multumim antrenorilor, profesorilor si celor care au ajutat pentru desfasurarea acestui turneu de tenis de masa

    Felicitari participantilor
    Ultima editare de adof; 18.apr.2018, 11:49.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat inscrieri

      Cupa Primaverii - WTTD - Amatur - Turneu - Local - Sibiu - 15.04.2018
      Lista înscrieri - Toate Categoriile - 18.04.2018 12:46

      Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1 "Semnatura
      declaratie" Obs.2
      1 . Apolzan Eduard - Nou - Sibiu - - Nou Cls IX-XII Gheorghe Lazar
      2 . Apolzan Horatiu - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
      3 . Banu Claudiu - 58 - Cisnadie - - 0,00 Cls IX-XII
      4 . Besoiu Alexandru - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Brukental
      5 . Birsan Alexia - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
      6 . Bodi Marcu - Nou - Birghis - - Nou Cls V-VI
      7 . Bodocean Serban - Nou - Sibiu - - Nou Cls IX-XII
      8 . Borbil Octavian - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls IX-XII
      9 . Branescu Medea Maria - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
      10 . Bratu Vlad Andrei - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Octavian Goga
      11 . Calinoiu Ioan Darius - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII Regina Maria
      12 . Catana Albert - Nou - Cisnadie - - Nou Cls I-II
      13 . Catoiu Cristian - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
      14 . Cercea Rares - 72 - Cisnadie - - 0,00 Cls IX-XII
      15 . Cioca Raul - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
      16 . Cioran Raul - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Scoala 4
      17 . Comsa Alexandru - Nou - Selimbar - - Nou Cls VII-VIII
      18 . Costache David - Nou - Cisnadie - - Nou Cls I-II
      19 . Crisan Casian - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
      20 . Dalbea Nikol - Nou - Agnita - - Nou Cls V-VI
      21 . Damian Alexandru - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV O Ghibu
      22 . Diaconescu Cristiana - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 5
      23 . Dorling Raul - 81 - Cisnadie - - 0,00 Cls V-VI
      24 . Dragan Alexanda - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
      25 . Drimboceanu Mihai - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 3
      26 . Duca Paul - Nou - Birghis - - Nou Cls IX-XII
      27 . Filea Rares - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala
      28 . Florea Adrian - Nou - Birghis - - Nou Cls IX-XII
      29 . Frunteanu Sebastian - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
      30 . Govoreanu Cendana - 92 - Cisnadie - - 0,00 Cls VII-VIII
      31 . Grozav Andrei - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
      32 . Grozav David - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
      33 . Hotea Darius - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
      34 . Huja Eric - Nou - Cisnadie - - Nou Cls I-II
      35 . Joanta Daria - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 4
      36 . Kondort Arpad - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
      37 . Lacatus Petre - Nou - Birghis - - Nou Cls V-VI
      38 . Lemnaru Bogdan - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
      39 . Lupu Vladimir - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 4
      40 . Mardare Alexia - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
      41 . Matei Claudiu - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
      42 . Moga Teodora - Nou - Saliste - - Nou Cls VII-VIII
      43 . Moga Tudor - Nou - Saliste - - Nou Cls V-VI
      44 . Muntean Darian Petru - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII Regina Maria
      45 . Muntean David Ilie - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Regina Maria
      46 . Nanu Gabriel - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Octavian Goga
      47 . Oana Diana - Nou - Selimbar - - Nou Cls VII-VIII
      48 . Oprica Robert - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls III-IV
      49 . Opris Dariana - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
      50 . Pasca Ionut - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
      51 . Pascu Raul - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
      52 . Pârvu Alex - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
      53 . Pipernea Marius - 41 - Cristian Sibiu - - 14,29 Cls VII-VIII
      54 . Porumb Alexandru - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
      55 . Porumb Cristian - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
      56 . Rahovean Darius - Nou - Saliste - - Nou Cls VII-VIII
      57 . Sebastian Zlatar - Nou - Birghis - - Nou Cls VII-VIII
      58 . Sipoianu Denis - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
      59 . Sitoianu Alexandru - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls III-IV
      60 . Sitoianu Delia - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
      61 . Sitoianu Denisa - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
      62 . Sora Eric - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 2
      63 . Sorostinean Cristian - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Scoala 2
      64 . Stanciu Adnana - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Scoala Finlandeza
      65 . Stanciu Hadasa - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
      66 . Stanciu Naomi - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Scoala Finlandeza
      67 . Sterp Florin - 37 - Cristian Sibiu - - 21,75 Cls IX-XII
      68 . Suciu Nicolae - Nou - Cisnadie - - Nou Cls IX-XII
      69 . Tarcea Ciprian - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII Scoala 1
      70 . Tavala Cosmin - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
      71 . Toader Valentin - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
      72 . Toda Antonio - Nou - Birghis - - Nou Cls VII-VIII
      73 . Tolciu Cornel - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
      74 . Tolciu Flavius - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
      75 . Tomescu Andreea - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Nicolae Iorga
      76 . Vanga Danusia - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
      77 . Vlad Daria - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
      78 . Vrancea Markus - 147 - Sibiu - - 0,00 Cls IX-XII
      79 . Weiss Eduard - 148 - Cisnadie - - 0,00 Cls VII-VIII

      Clasament 01-ian-2018
      Ultima editare de adof; 18.apr.2018, 11:49.

      Comentariu


      • #4
        Din Cisnadie : cat 1 , cls 1-2
        Catanŕ Albert
        Huja Eric
        Iordache David
        Cat 2: cls 3-4
        Vanga Danusia
        Vlad Daria
        Pârvu Alex
        Pasca Ionut
        Hozat Andreas
        Cat 3 cls 5-8
        Govoreanu Cendana
        Weiss Eduard
        Dorling Raul
        Sasu Razvan

        Comentariu


        • #5
          In urma discutiilor cu Domnul Anton Calin
          Vor fi 5 Categorii


          - Copii clasele I-II sau mai mici
          - Copii clasele III – IV
          - Copii clasele V – VI
          - Copii clasele VII – VIII
          - Copii clasele IX – XII

          Precizam ca se vor juca finalele mici pentru locul III

          Postat în original de adof Vezi post
          MATERIALE DE PREMIERE:
          Locurile 1, 2, 3 - cupe + medalii + diplome;
          Locurile 4 -- medalii + diplome;
          Locurile 5-8 -- diplome;
          Ultima editare de adof; 01.apr.2018, 18:33.

          Comentariu


          • #6
            Turneu WTTD Copii - Turneu - Local - Sibiu - 15.04.2018
            Lista înscrieri - Toate Categoriile - 09.04.2018 12:24

            Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
            1 . Dorling Raul - 81 - Cisnadie - - 0,00
            2 . Govoreanu Cendana - 92 - Cisnadie - - 0,00
            3 . Weiss Eduard - 148 - Cisnadie - - 0,00
            4 . Catana Albert - Nou - Cisnadie - - Nou
            5 . Huja Eric - Nou - Cisnadie - - Nou
            6 . Vanga Danusia - Nou - Cisnadie - - Nou
            7 . Vlad Daria - Nou - Cisnadie - - Nou
            8 . Pârvu Alex - Nou - Cisnadie - - Nou
            9 . Pasca Ionut - Nou - Cisnadie - - Nou
            10 . Hozat Andreas - Nou - Cisnadie - - Nou
            11 . Sasu Razvan - Nou - Cisnadie - - Nou

            Clasament 01-ian-2018

            Comentariu


            • #7
              Din Agnita se inscriu urmatorii:
              -DALBEA Nikol,LEMNARU Alexandra,DRAGAN Alexandra,MARDARE Alexia,POPELCA Andrei,LEMNARU Bogdan,CRISAN Casian,TOADER Valentin,CIOCA Raul,PASCU Raul.
              I love table tennis !

              Comentariu


              • #8
                Vrancea Markus din Sibiu la clasele IX-XII

                Comentariu


                • #9
                  Rotariu Andrei din Sibiu clasele IX-XII


                  Trimis de pe al meu X4_Soul_Style folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Adonis, te rog adauga la lista din Cristian (ar trebui s-o ai de la Dragos , pe Wattsup...) :
                    - Popa Claudia - cls.5-6
                    -Sitoianu Delia -cls.5-6
                    - Grozav David - cls.5-6
                    -Grozav Andrei - cls.7-8

                    Multumim !
                    MAZUNOV-FL-109GR.
                    DONIC BLUEFIRE M2
                    DONIC BLUEFIRE M2

                    Comentariu


                    • #11
                      Tot din Cristian,se inscrie:

                      - Sitoianu Denisa - cls. 7-8

                      Multumim !
                      MAZUNOV-FL-109GR.
                      DONIC BLUEFIRE M2
                      DONIC BLUEFIRE M2

                      Comentariu


                      • #12
                        Cu părere de rău, Se retrage Rotariu Andrei

                        Trimis de pe al meu X4_Soul_Style folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          43205 - Turneu - Local - Sibiu - 15.04.2018
                          Lista înscrieri - Toate Categoriile - 15.04.2018 18:15

                          Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1 "Semnatura
                          declaratie" Obs.2
                          1 . Apolzan Eduard - Nou - Sibiu - - Nou Cls IX-XII Gheorghe Lazar
                          2 . Apolzan Horatiu - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
                          3 . Banu Claudiu - 58 - Cisnadie - - 0,00 Cls IX-XII
                          4 . Besoiu Alexandru - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Brukental
                          5 . Birsan Alexia - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
                          6 . Bodi Marcu - Nou - Birghis - - Nou Cls V-VI
                          7 . Bodocean Serban - Nou - Sibiu - - Nou Cls IX-XII
                          8 . Borbil Octavian - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls IX-XII
                          9 . Branescu Medea Maria - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
                          10 . Bratu Vlad Andrei - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Octavian Goga
                          11 . Calinoiu Ioan Darius - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII Regina Maria
                          12 . Catana Albert - Nou - Cisnadie - - Nou Cls I-II
                          13 . Catoiu Cristian - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
                          14 . Cercea Rares - 72 - Cisnadie - - 0,00 Cls IX-XII
                          15 . Cioca Raul - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
                          16 . Cioran Raul - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Scoala 4
                          17 . Comsa Alexandru - Nou - Selimbar - - Nou Cls VII-VIII
                          18 . Costache David - Nou - Cisnadie - - Nou Cls I-II
                          19 . Crisan Casian - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
                          20 . Dalbea Nikol - Nou - Agnita - - Nou Cls V-VI
                          21 . Damian Alexandru - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV O Ghibu
                          22 . Diaconescu Cristiana - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 5
                          23 . Dorling Raul - 81 - Cisnadie - - 0,00 Cls V-VI
                          24 . Dragan Alexanda - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
                          25 . Drimboceanu Mihai - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 3
                          26 . Duca Paul - Nou - Birghis - - Nou Cls IX-XII
                          27 . Filea Rares - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala
                          28 . Florea Adrian - Nou - Birghis - - Nou Cls IX-XII
                          29 . Frunteanu Sebastian - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
                          30 . Govoreanu Cendana - 92 - Cisnadie - - 0,00 Cls VII-VIII
                          31 . Grozav Andrei - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
                          32 . Grozav David - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
                          33 . Hotea Darius - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
                          34 . Huja Eric - Nou - Cisnadie - - Nou Cls I-II
                          35 . Joanta Daria - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 4
                          36 . Kondort Arpad - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
                          37 . Lacatus Petre - Nou - Birghis - - Nou Cls V-VI
                          38 . Lemnaru Bogdan - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
                          39 . Lupu Vladimir - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 4
                          40 . Mardare Alexia - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
                          41 . Matei Claudiu - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
                          42 . Moga Teodora - Nou - Saliste - - Nou Cls VII-VIII
                          43 . Moga Tudor - Nou - Saliste - - Nou Cls V-VI
                          44 . Muntean Darian Petru - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII Regina Maria
                          45 . Muntean David Ilie - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Regina Maria
                          46 . Nanu Gabriel - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Octavian Goga
                          47 . Oana Diana - Nou - Selimbar - - Nou Cls VII-VIII
                          48 . Oprica Robert - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls III-IV
                          49 . Opris Dariana - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
                          50 . Pasca Ionut - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
                          51 . Pascu Raul - Nou - Agnita - - Nou Cls IX-XII
                          52 . Pârvu Alex - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
                          53 . Pipernea Marius - 41 - Cristian Sibiu - - 14,29 Cls VII-VIII
                          54 . Porumb Alexandru - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
                          55 . Porumb Cristian - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
                          56 . Rahovean Darius - Nou - Saliste - - Nou Cls VII-VIII
                          57 . Sebastian Zlatar - Nou - Birghis - - Nou Cls VII-VIII
                          58 . Sitoianu Alexandru - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls III-IV
                          59 . Sitoianu Delia - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls V-VI
                          60 . Sitoianu Denisa - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
                          61 . Sora Eric - Nou - Sibiu - - Nou Cls III-IV Scoala 2
                          62 . Sorostinean Cristian - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Scoala 2
                          63 . Stanciu Adnana - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Scoala Finlandeza
                          64 . Stanciu Hadasa - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II
                          65 . Stanciu Naomi - Nou - Sibiu - - Nou Cls I-II Scoala Finlandeza
                          66 . Sterp Florin - 37 - Cristian Sibiu - - 21,75 Cls IX-XII
                          67 . Suciu Nicolae - Nou - Cisnadie - - Nou Cls IX-XII
                          68 . Tarcea Ciprian - Nou - Sibiu - - Nou Cls VII-VIII Scoala 1
                          69 . Tavala Cosmin - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
                          70 . Toader Valentin - Nou - Agnita - - Nou Cls VII-VIII
                          71 . Toda Antonio - Nou - Birghis - - Nou Cls VII-VIII
                          72 . Tolciu Cornel - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
                          73 . Tolciu Flavius - Nou - Cristian Sibiu - - Nou Cls VII-VIII
                          74 . Tomescu Andreea - Nou - Sibiu - - Nou Cls V-VI Nicolae Iorga
                          75 . Vanga Danusia - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
                          76 . Vlad Daria - Nou - Cisnadie - - Nou Cls III-IV
                          77 . Vrancea Markus - 147 - Sibiu - - 0,00 Cls IX-XII
                          78 . Weiss Eduard - 148 - Cisnadie - - 0,00 Cls VII-VIII

                          Clasament 01-ian-2018
                          Ultima editare de adof; 15.apr.2018, 17:16.

                          Comentariu


                          • #14
                            Clasele I-II si mai mici









                            Clasament
                            WTTD -Amatur
                            Turneu - Local - Sibiu - 15.04.2018
                            Cls I-II
                            "Locurile
                            Nume prenume - Localitatea"


                            LOCUL 1
                            Huja Eric - Cisnadie

                            LOCUL 2
                            Catana Albert - Cisnadie

                            LOCUL 3
                            Costache David - Cisnadie

                            LOCUL 4
                            Stanciu Naomi - Sibiu

                            LOCUL 5 -- Grupe Inf. 3 vic.
                            Branescu Medea Maria - Sibiu

                            LOCURILE 6 - 10 -- Grupe Inf. 2 vic.
                            Stanciu Adnana - Sibiu
                            Muntean David Ilie - Sibiu
                            Porumb Alexandru - Sibiu
                            Muntean David Ilie - Sibiu
                            Porumb Alexandru - Sibiu

                            LOCURILE 11 - 13 -- Grupe Inf. 1 vic.
                            Stanciu Hadasa - Sibiu
                            Nanu Gabriel - Sibiu
                            Porumb Cristian - Sibiu

                            LOCUL 14 -- Grupe Inf. 0 vic.
                            Bratu Vlad Andrei - Sibiu
                            Ultima editare de adof; 15.apr.2018, 19:00.

                            Comentariu


                            • #15
                              Cls III-IV







                              Clasament
                              WTTD - Amatur
                              Turneu - Local - Sibiu - 15.04.2018
                              Cls III-IV
                              "Locurile
                              Nume prenume - Localitatea"


                              LOCUL 1
                              Damian Alexandru - Sibiu

                              LOCUL 2
                              Pârvu Alex - Cisnadie

                              LOCUL 5 -- Grupe Inf. 4 vic.
                              Diaconescu Cristiana - Sibiu

                              LOCURILE 6 - 7 -- Grupe Inf. 3 vic.
                              Sitoianu Alexandru - Cristian Sibiu
                              Lupu Vladimir - Sibiu

                              LOCUL 8 -- Grupe Inf. 2 vic.
                              Pasca Ionut - Cisnadie

                              LOCURILE 9 - 10 -- Grupe Inf. 1 vic.
                              Vanga Danusia - Cisnadie
                              Vlad Daria - Cisnadie

                              LOCUL 11 -- Grupe Inf. 0 vic.
                              Joanta Daria - Sibiu
                              Ultima editare de adof; 15.apr.2018, 22:16.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X