Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești Mini Amatur - 10.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești Mini Amatur - 10.04.2018

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești - Mini Amatur - Marţi 10.04.2018

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2018



    LOCALITATEA: Piteşti , str. Ionescu Gh. Gion , nr. 5;
    DATA:Marţi 10 Aprilie 2018;
    CATEGORII: Copii ;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    14.45 - 15.00 – validare înscrieri, la 15.00 încep meciurile;
    SALA:Sala de sport Şc Gimn. “Matei Basarab” ( fosta nr. 19) ;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 6 mese (Yasaka, Joola, Tibhar, aprobate ITTF);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;

    FACILITĂȚI: Vestiare, etc.;
    TAXA: fără taxă , fără taxă de afiliere;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Luni 09.04.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Copii până la 18 ani
    – maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;

    - Tablou eliminatoriu de 32 ( locurile I si doua de II - prin tragere la sorti au BYE );
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.

    ORGANIZATOR:
    - Pribeagu Claudiu - tel 0745 762 305;

    PARTENER:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;
    Ultima editare de pribeagu; 29.mar.2018, 18:54.

  • #2
    Clasament Mini Amatur

    1. Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    2. Pribeagu Sebastian - Pitesti
    3 -- 4
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Rizea Elena - Pitesti
    5 -- 8
    Turcescu Stefan - Pitesti
    Serbanel Bianca - Pitesti
    Leanca Delia - Pitesti
    Mihaescu Nicola - Pitesti
    9 -- 16
    Georgescu Alexandru - Pitesti
    Ion Ana Stefania - Pitesti
    Dobrin Alexandru - Pitesti
    Orosanu Alexandru - Pitesti
    Iagar Marius - Pitesti
    Virla Antonio - Pitesti
    Nuta Mario - Pitesti
    Muresan Alexandru - Pitesti
    17 -- 24
    Stan Gabriel - Pitesti
    Vlad Gabriel - Pitesti
    Langa Matei - Pitesti
    Receanu Marius - Pitesti
    Ion Eduard - Pitesti
    Podina Gabriela - Pitesti
    Furduescu Matei - Pitesti
    Georgescu Elena - Pitesti
    25 -- 31 1v gr.inf.
    Costache Eliza - Pitesti
    Grigore Adrian - Pitesti
    Popescu Alexandru - Pitesti
    Iliescu Denisa - Pitesti
    Ion Marin - Pitesti
    Rizoiu Elena - Pitesti
    Riciu Ionut - Pitesti
    32 -- 36 0v gr.inf.
    Mitu Eusebiu - Pitesti
    Mitrea Briana - Pitesti
    Riciu Stefan - Pitesti
    Mogos Alexandru - Pitesti
    Pirvu Ana - Pitesti




    Ultima editare de pribeagu; 10.apr.2018, 20:56.

    Comentariu


    • #3
      Pribeagu Sebastian - Pitesti

      Comentariu


      • #4
        1. Cosmin Corbu - (F.C. Arges)
        2. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab”
        3. Cristina Rizea – FC Arges
        4. Alin Bucuroiu – FC Arges
        5 – Nicola Mihaescu - Pitesti

        Comentariu


        • #5
          1. Ştefan Turcescu – FC Arges
          2. Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” )
          3. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” )
          4. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” )
          5. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” )

          Comentariu


          • #6
            1. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab”)
            2.Antonio Vîrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
            3. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
            4 – Alexandru Dobrin - Sc Gimn „M. Basarab”

            Comentariu


            • #7
              1.Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab”
              2. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab”
              3. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab”

              Comentariu


              • #8
                Serbanel Bianca - Pitesti
                Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab”
                Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab”

                Comentariu


                • #9
                  Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
                  Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab”
                  Gabriela Podina – FC Arges
                  Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab”
                  Furduescu Matei - FC Arges

                  Comentariu


                  • #10
                    Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab”
                    Petrescu Ştefania - FC Arges
                    Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab”
                    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab”

                    Comentariu


                    • #11
                      Anghel Flavius - Pitesti

                      Comentariu


                      • #12
                        Dicu Darius-Pitesti

                        Comentariu


                        • #13
                          Cristina Rizea - F.C. Arges

                          Comentariu


                          • #14
                            Grupe inferioare Mini Amatur

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 CORBU MIHAI COSMIN PITESTI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            5
                            1
                            2 MIHAESCU NICOLA PITESTI
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            3-0
                            4
                            2
                            3 DOBRIN ALEXANDRU PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            3
                            4 FURDUESCU MATEI PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            4
                            5 GRIGORE ADRIAN PITESTI
                            1-3
                            2-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            6 MITU EUSEBIU PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 PRIBEAGU SEBASTIAN PITESTI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 NUTA MARIO PITESTI
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            4
                            2
                            3 OROSANU ALEXANDRU PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3
                            3
                            4 STAN GABRIEL PITESTI
                            0-3
                            1-3
                            1-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            4
                            5 COSTACHE ELIZA PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            6 MITREA BRIANA PITESTI
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.inferioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 RIZEA ELENA PITESTI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 TURCESCU STEFAN PITESTI
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            3 GEORGESCU ELENA PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            4
                            4 ION ANA STEFANIA PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            3
                            5 POPESCU ALEXANDRU PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            6 RICIU STEFAN PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.inferioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 BUCUROIU ALIN PITESTI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 VIRLA ANTONIO PITESTI
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            3 GEORGESCU ALEXANDRU PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            3
                            4 VLAD GABRIEL PITESTI
                            0-3
                            1-3
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            4
                            5 ILIESCU DENISA PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            6 MOGOS ALEXANDRU PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.inferioara nr. 5
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 LEANCA DELIA PITESTI
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 SERBANEL BIANCA PITESTI
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            3 LANGA MATEI PITESTI
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            3
                            4 PODINA GABRIELA PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            4
                            5 ION MARIN PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            6 PIRVU ANA PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.inferioara nr. 6
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 MURESAN ALEXANDRU PITESTI
                            3-2
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 IAGAR MARIUS PITESTI
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            3 RECEANU MARIUS PITESTI
                            1-3
                            0-3
                            3-1
                            3-2
                            3-1
                            3
                            3
                            4 ION EDUARD PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            1-3
                            1
                            4
                            5 RIZOIU ELENA PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            6 RICIU IONUT PITESTI
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            3-1
                            2-3
                            1

                            Comentariu


                            • #15
                              Eliminatorii Mini Amatur
                              1. Corbu Mihai Cosmin
                              --------------- Corbu Mihai Cosmin 3-0
                              32. Bye
                              ------------------------------ Corbu Mihai Cosmin 3-0
                              17. Langa Matei
                              --------------- Georgescu Alexandru 3-2
                              16. Georgescu Alexandru
                              --------------------------------------------- Corbu Mihai Cosmin 3-0
                              9. Turcescu Stefan
                              --------------- Turcescu Stefan 3-1
                              24. Stan Gabriel
                              ------------------------------ Turcescu Stefan 3-2
                              25. Bye
                              --------------- Iagar Marius 3-0
                              8. Iagar Marius
                              A------------------------------------------------------------ Corbu Mihai Cosmin 3-0
                              5. Leanca Delia
                              --------------- Leanca Delia 3-0
                              28. Bye
                              ------------------------------ Leanca Delia 3-0
                              21. Georgescu Elena
                              --------------- Nuta Mario 3-0
                              12. Nuta Mario
                              --------------------------------------------- Bucuroiu Alin 3-0
                              13. Dobrin Alexandru
                              --------------- Dobrin Alexandru 3-2
                              20. Ion Eduard
                              ------------------------------ Bucuroiu Alin 3-0
                              29. Bye
                              --------------- Bucuroiu Alin 3-0
                              4. Bucuroiu Alin
                              ---------------------------------------------------------------------- Corbu Mihai Cosmin 3-1
                              3. Rizea Elena
                              --------------- Rizea Elena 3-0
                              30. Bye
                              ------------------------------ Rizea Elena 3-0
                              19. Podina Gabriela
                              --------------- Orosanu Alexandru 3-1
                              14. Orosanu Alexandru
                              --------------------------------------------- Rizea Elena 3-0
                              11. Mihaescu Nicola
                              --------------- Mihaescu Nicola 3-0
                              22. Vlad Gabriel
                              ------------------------------ Mihaescu Nicola 3-0
                              27. Bye
                              --------------- Muresan Alexandru 3-0
                              6. Muresan Alexandru
                              B------------------------------------------------------------ Pribeagu Sebastian 3-0
                              7. Serbanel Bianca
                              --------------- Serbanel Bianca 3-0
                              26. Bye
                              ------------------------------ Serbanel Bianca 3-2
                              23. Furduescu Matei
                              --------------- Virla Antonio 3-1
                              10. Virla Antonio
                              --------------------------------------------- Pribeagu Sebastian 3-0
                              15. Ion Ana Stefania
                              --------------- Ion Ana Stefania 3-0
                              18. Receanu Marius
                              ------------------------------ Pribeagu Sebastian 3-0
                              31. Bye
                              --------------- Pribeagu Sebastian 3-0
                              2. Pribeagu Sebastian

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X