Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești Mini Amatur Dublu - 11.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești Mini Amatur Dublu - 11.04.2018

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești - Mini Amatur - Dublu - Miercuri 11.04.2018

    AmaTur România și ITTF organizează - World Table Tennis Day 2018



    LOCALITATEA: Piteşti , str. Ionescu Gh. Gion , nr. 5;
    DATA: Miercuri 11 Aprilie 2018;
    CATEGORII:Copii până la 18 ani - Dublu;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    14.45 - 15.00 – validare înscrieri, la 15.00 încep meciurile;
    SALA: de sport Şc Gimn. “Matei Basarab” ( fosta nr. 19);
    INDICAȚII DE ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    LOGISTICĂ: 6 mese (Yasaka, Joola, Tibhar, aprobate ITTF);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;

    FACILITĂȚI: Vestiare , etc.;
    TAXA: fără taxă , fără taxă de afiliere;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Marti 10.04.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - DUBLU – maxim 18 echipe – 36 participanţi
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Şase grupe inferioare de câte 3 echipe – se califică primele 2;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare
    - Tablou eliminatoriu de 16 , (prin tragere la sorţi , loc I din inferioare au bye);

    ORGANIZATOR:
    - Pribeagu Claudiu - tel 0745 762 305;

    PARTENER:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747
    PARTENER:
    Emi TT,
    reprezentant Joola:
    www.mesedetenis.ro;
    PARTENER:
    SC Androgir SRL,
    reprezentant Xiom și Nittaku:
    www.tenismasa.ro;


    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    PARTENER:
    Viva Sport Shop,
    reprezentant Yasaka:
    PARTENER:
    SC TT.MGVSPORT SRL:
    www.ttsport.ro;

  • #2
    Clasament final :

    Loc I - Pribeagu Sebastian / Stanescu Raluca
    LOC II - Bucuroiu Alin/ Nuta Mario
    LOC III - IV –
    Rizea Cristina / Leanca Delia
    Mihaescu Nicola / Dima Alexia

    LOC V - VIII
    Ion Ana Stefania / Virla Antonio
    Dobrin Alexandru / Turcescu Stefan
    Stan Gabriel / Vlad Gabriel
    Costache Ana / Teodose Cristina

    LOC IX – XVI

    Serbanel Bianca / Radu Ioana
    Ioneci Aida / Marinescu Raluca
    Furduescu Matei / Anghel Flavius
    Ilie Andrei / Dinu Aurelian
    Georgescu Alexandru / Georgescu Elena
    Vlad Miruna / Barbulescu Alexandra
    Ion Ana Stefania / Virla Antonio
    Podina Gabriela / Petrescu Stefania
    Stancu Ana Maria / Dumitru Raluca

    LOC XVII – XVIII
    Orosanu Alexandru / Langa Matei
    Ionita Rokas / Ceausescu Rares
    Ultima editare de pribeagu; 11.apr.2018, 21:55.

    Comentariu


    • #3
      Bucuroiu Alin - Nuta Mario

      Comentariu


      • #4
        Rizea Cristina - Leanca Delia

        Comentariu


        • #5
          Mihaescu Nicola - Dima Alexia

          Comentariu


          • #6
            Pribeagu Sebastian - Stănescu Raluca

            Comentariu


            • #7
              Baraj pentru eliminatorii :

              Stancu Ana Maria / Dumitru Raluca - Orosanu Alexandru / Langa Matei 3 – 0
              Ionita Rokas / Ceausescu Rares - Serbanel Bianca / Radu Ioana 0-3

              Comentariu


              • #8
                Eliminatorii 16 :

                Pribeagu Sebastian / Stanescu Raluca - Serbanel Bianca / Radu Ioana 3 - 0
                Ioneci Aida / Marinescu Raluca - Dobrin Alexandru / Turcescu Stefan - 0-3
                Costache Ana / Teodose Cristina – Furduescu Matei / Anghel Flavius – 3-0
                Ilie Andrei / Dinu Aurelian - Rizea Cristina / Leanca Delia - 0-3
                Bucuroiu Alin/ Nuta Mario - Georgescu Alexandru / Georgescu Elena 3-0
                Vlad Miruna / Barbulescu Alexandra - Ion Ana Stefania / Virla Antonio 0-3
                Podina Gabriela / Petrescu Stefania - Stan Gabriel / Vlad Gabriel 0-3
                Stancu Ana Maria / Dumitru Raluca - Mihaescu Nicola / Dima Alexia 3-0

                Comentariu


                • #9
                  Eliminatorii 8 :

                  Pribeagu Sebastian / Stanescu Raluca - Dobrin Alexandru / Turcescu Stefan - 3-0

                  Costache Ana / Teodose Cristina – Rizea Cristina / Leanca Delia 0-3

                  Bucuroiu Alin/ Nuta Mario - Ion Ana Stefania / Virla Antonio 3-0

                  Stan Gabriel / Vlad Gabriel - Mihaescu Nicola / Dima Alexia 0-3

                  Comentariu


                  • #10
                    Semifinale :

                    Pribeagu Sebastian / Stanescu Raluca - Rizea Cristina / Leanca Delia 3 - 1

                    Bucuroiu Alin/ Nuta Mario - Mihaescu Nicola / Dima Alexia 3-2

                    Comentariu


                    • #11
                      Finala :

                      Pribeagu Sebastian / Stanescu Raluca - Bucuroiu Alin/ Nuta Mario 3-0

                      Comentariu


                      • #12


















                        Comentariu


                        • #13












                          Comentariu


                          • #14
                            Clasament final :

                            Loc I - Pribeagu Sebastian / Stanescu Raluca
                            LOC II - Bucuroiu Alin/ Nuta Mario
                            LOC III - IV –
                            Rizea Cristina / Leanca Delia
                            Mihaescu Nicola / Dima Alexia


                            LOC V - VIII
                            Ion Ana Stefania / Virla Antonio
                            Dobrin Alexandru / Turcescu Stefan
                            Stan Gabriel / Vlad Gabriel
                            Costache Ana / Teodose Cristina

                            LOC IX – XVI

                            Serbanel Bianca / Radu Ioana
                            Ioneci Aida / Marinescu Raluca
                            Furduescu Matei / Anghel Flavius
                            Ilie Andrei / Dinu Aurelian
                            Georgescu Alexandru / Georgescu Elena
                            Vlad Miruna / Barbulescu Alexandra
                            Ion Ana Stefania / Virla Antonio
                            Podina Gabriela / Petrescu Stefania
                            Stancu Ana Maria / Dumitru Raluca

                            LOC XVII – XVIII
                            Orosanu Alexandru / Langa Matei
                            Ionita Rokas / Ceausescu Rares

                            Comentariu

                            Cine a citit topicul
                            Procesare...
                            X