Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Proiect National - "Cupa Muntenia " Editia a VII-a Pitesti 22.04.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Fete clasele 0 - II
    Petrescu Stefania - FC Arges

    Comentariu


    • #17
      Stefan Luca - Pitesti - Clasele III - IV

      Comentariu


      • #18
        Matei Langa - Pitesti - Clasa a VII-a

        Comentariu


        • #19
          Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab”

          Comentariu


          • #20
            De la Câmpulung:
            Negulet Teodora, Banu Ciprian, clasa a VI a

            Comentariu


            • #21
              CSS Craiova :
              Dirment Andreas 2004
              Nedelcu Mihai 2005
              Anghel Patrick 2007
              Ilie Alexandru 2007
              Petcu Luca 2008
              Taman Cantina 2007
              Parlogea Erika 2009

              Comentariu


              • #22
                Mulţumesc domnilor profesori şi antrenori :

                CSS CRAIOVA –Antrenor Nicoli Liviu ,
                FILIPEŞTII DE TÂRG - Antrenor Moş Florin
                CS MIOVENI - Antrenor Lăzăroiu Dorel
                Clubul Copiilor Drăgăşani (Vâlcea ) – Boştină Florin
                Bucureşti – Familiei Iordan şi domnul Macarenco
                Marina Nicşanu - Şcoala Gimnazială Scăeşti – Dolj
                Băcârcel Antoniu - Şcoala Gimnazială Nr. 1 Stoeneşti





                Comentariu


                • #23
















                  Comentariu


                  • #24


















                    Comentariu


                    • #25


















                      Comentariu


                      • #26


















                        Comentariu


                        • #27


















                          Comentariu


                          • #28


















                            Comentariu


                            • #29






















                              Comentariu


                              • #30
                                CLASAMENT - băieţi clasa 0 - II
                                Loc I – Daniel Sima – CS Mioveni
                                Loc II- Dragoş Floroiu – Clubul Copiilor Drăgăşani
                                Loc III – Rareş Ceauşescu - Şc. Gimn „M. Basarab” Piteşti

                                CLASAMENT - Fete clasa 0-II
                                Loc I – Erika Pîrlogea – CSS Craiova
                                Loc II - Ştefania – Petrescu – Şc. Gimn. „Virgil Calotescu” Bascov
                                Loc III – Teodora Muşat - Şc. Gimn. Nr. 1 Stoeneşti

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X