Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu Mini AmaTur "Cupa Copiilor", Sibiu - 09.06.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu Mini AmaTur "Cupa Copiilor", Sibiu - 09.06.2018

    Turneu Copii "Cupa Copiilor", Sibiu - Sambata 09.06.2018


    LOCALITATEA: Sibiu, str. Alba Iulia, nr. 100;
    DATA: Sâmbătă 15 Aprilie 2018;
    CATEGORII:
    - Copii clasele I-II sau mai mici
    - Copii clasele III – IV
    - Copii clasele V – VI
    - Copii clasele VII – VIII
    - Copii clasele IX – XII

    ORA DE ÎNCEPERE:

    Rugam antrenorii şi parinţi sa ajunga in jurul orei 9:30 pentru a se stabili listele si copii sa faca incalzire

    9:30 – validare înscrieri, la 10:00 încep meciurile;

    SALA: Aria Sport TDM;
    INDICAŢII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 12 mese Joola;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    SPAŢIU DE JOC: 600 mp
    SUPRAFAŢA DE JOC: Tarket Table Tennis;
    FACILITĂŢI: Vestiare;

    TAXA: - 10 lei de copil pentru sala;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1, 2, 3 - cupe + medalii + diplome;
    Locurile 4 -- medalii + diplome;
    Locurile 5-8 -- diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Copii – maxim 100 participanţi;


    Sistemul de joc va fi stabilitt împreună cu antrenorii in funcţie de :
    - numărul de participanţi,
    - de vârsta copiilor

    ORGANIZATOR:
    - Mureşanu Alex, tel. 0723.856.419;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Filea Adonis, tel. 0747.297.093;



    PARTENERI LOCALI:

    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/

    Reprezentata de domnul profesor Anton Călin :


    UNIVERSITATEA LUCIAN BLAGA SIBIU http://www.ulbsibiu.ro/ro/
    COLECTIVUL DE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT



    MULTUMIM SPONSORILOR ŞI PARTENERILOR PENTRU AJUTORUL ACORDAT

  • #2
    Cisnadie: Dorling Raul
    Huja Eric
    Pasca Ionut
    Catanŕ Albert
    Costache David
    Vlad Daria
    Parvu Alex
    O sa scriem la sala categoriile.

    Comentariu


    • #3
      Din Agnita se inscriu:
      DALBEA Nikol si LEMNARU Alexandra=fete cl.V-VI,MARDARE Alexia=fete-cl.VII-VIII.
      BELA Paul,FODOR Timotei si COSTEA Sergiu= baleti cl. V-VI
      TOADER Valentin si CRISAN Casian=baieti cl.VII-VIII
      CIOCA Raul,KONDORT Arpad si PASCU Raul=baieti cl.IX-XII
      Mult succes tuturor copiilor!
      I love table tennis !

      Comentariu


      • #4
        Se inscriu din Lugoj,
        Gherman Mihai /clasa I
        Burcea Daniel /clasa IV-a
        Bugarin Fabian /clasa a VI-a

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Alex Muresanu Vezi post
          Se inscriu din Lugoj,
          Gherman Mihai /clasa I
          Burcea Daniel /clasa IV-a
          Bugarin Fabian /clasa a VI-a
          Buna seara, din Cristian se inscriu la grupa cls. a V -a :
          1.Frunteanu Sebastian
          2. Matei Claudiu
          3.Catoiu Ioan.
          Vin la sala cu dl. Profesor Nicu Pampu. Multumim si succes!

          Sent from my A5_Ready using Tapatalk
          MAZUNOV-FL-109GR.
          DONIC BLUEFIRE M2
          DONIC BLUEFIRE M2

          Comentariu


          • #6
            [SIZE=3] - Turneu - Local - Sibiu
            [B] Lista înscrieri - Copii - 09.06.2018 11:45

            Nr.Crt. Nume Prenume - Localitatea - - Obs1
            1 . Frunteanu Sebastian -- Cristian SB - - Cls V-VI
            2 . Matei Claudiu -- Cristian SB - - Cls V-VI
            3 . Catoiu Cristian -- Cristian SB - - Cls V-VI
            4 . Zedler Ianis -- Agnita - - Cls I-II
            5 . Dalbea Nicol -- Agnita - - Cls V-VI
            6 . Lemnaru Alexandra -- Agnita - - Cls V-VI
            7 . Popelca Andrei -- Agnita - - Cls V-VI
            8 . Toader Valentin -- Agnita - - Cls VII-VIII
            9 . Cioca Sergiu -- Agnita - - Cls VII-VIII
            10 . Gherman Mihai -- Lugoj - - Cls I-II
            11 . Burcea Daniel -- Lugoj - - Cls III-IV
            12 . Bugarin Fabian -- Lugoj - - Cls V-VI
            13 . Mutiu Dragos -- Sibiu - - Cls I-II
            14 . Pirvu Alexandru -- Cisnadie - - Cls III-IV
            15 . Pasca Ionut -- Cisnadie - - Cls III-IV
            16 . Vlad Daria -- Cisnadie - - Cls III-IV
            17 . Porumb Alexandru -- Sibiu - - Cls I-II
            18 . Porumb Cristian -- Sibiu - - Cls I-II
            19 . Sandu Andrei -- Sibiu - - Cls V-VI
            20 . Lacatus Petru -- Pelisor - - Cls V-VI
            21 . Bodi Laurentiu -- Pelisor - - Cls V-VI
            22 . Toda Alexandru -- Pelisor - - Cls VII-VIII
            23 . Catana albert -- Cisnadie - - Cls I-II
            24 . Diaconescu Cristiana -- Sibiu - - Cls III-IV
            25 . Huja Eric -- Cisnadie - - Cls I-II
            26 . Filea Rares -- Sibiu - - Cls III-IV
            27 . Costache David -- Cisnadie - - Cls I-II
            28 . Damian Alexandru -- Sibiu - - Cls III-IV
            29 . Lupu Vladimir -- Sibiu - - Cls III-IV
            30 . Bardas Patrick -- Dumbraveni SB - - Cls III-IV
            31 . Muntean Darian -- Sibiu - - Cls VII-VIII
            32 . Muntean David -- Sibiu - - Cls I-II
            33 . Branescu Medea -- Sibiu - - Cls I-II
            34 . Canciu Aurel -- Sibiu - - Cls VII-VIII
            35 . Cioran Raul -- Sibiu - - Cls V-VI
            36 . Mihaila Florin -- Sibiu - - Cls V-VI
            37 . Dicoiu Paul -- Sibiu - - Cls VII-VIII
            38 . Dorling Raul -- Cisnadie - - Cls V-VI
            39 . Weiss Eduard -- Cisnadie - - Cls VII-VIII
            40 . Bratu Vlad -- Sibiu - - Cls I-II
            41 . Iach Christopher -- Cisnadie - - Cls VII-VIII

            Clasament 01-iun-2018
            Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii

            Comentariu


            • #7
              - -

              - -

              - -

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de csabazedler Vezi post
                Din Agnita se inscriu:
                DALBEA Nikol si LEMNARU Alexandra=fete cl.V-VI,MARDARE Alexia=fete-cl.VII-VIII.
                BELA Paul,FODOR Timotei si COSTEA Sergiu= baleti cl. V-VI
                TOADER Valentin si CRISAN Casian=baieti cl.VII-VIII
                CIOCA Raul,KONDORT Arpad si PASCU Raul=baieti cl.IX-XII
                Mult succes tuturor copiilor!
                Hai Agnita !

                Comentariu


                • #9
                  Felicitări "trupei" din Agnita pentru prestaţiile curajoase ale lui Nikol,Alexandra,Andrei si Ianis!O menţiune pentru Sergiu Cioca (loc III) si mai ales Valentin TOADER (loc I).
                  FELICITĂRI COPII !
                  I love table tennis !

                  Comentariu

                  Cine a citit topicul
                  Procesare...
                  X