Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Cupa Municipiului Pitesti - Turneul FINAL 16.06.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Municipiului Pitesti - Turneul FINAL 16.06.2018

    Cupa Municipiului Pitesti - Turneul FINAL 16.06.2018
    Editia a X-a a GRAND PRIX-ului – Septembrie - Iunie 2018

    LOCALITATEA: Pitesti - jud. Arges
    DATA: SAMBATA 16 Iunie 2018
    ORA: 13.00 (Atentie la ora...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Sc. nr. 19 ) cartier Gavana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5

    INDICATII ACCES:
    Din centrul orasului, cand se merge spre Bascov, imediat dupa statia MOL, inainte de Kaufland-ul din Gavana se face la stanga si se urca in cartier. A doua strada la dreapta se gaseste Sc. Gļmn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vālcea, īn Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi īnainte de "MOL ), se urca in cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gļmn. "Matei Basarab"

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponeta . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 13.00 ....pana se termina turneul
    NR. MESE: 10
    Fara taxa

    SE VOR ORGANIZA 4 CATEGORII :

    Incepatori
    Avansati
    Open
    Dublu


    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Se va face clasamentul general, iar castigatorul va primi trofeul pe anul scolar 2017-2018 atat la simplu cat si la dublu

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii
    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    PARTENER : F. C. Arges
    Sponsori : Directia Judeteana Sport si Tineret Arges reprezentată de Anișoara Moiceanu

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca

    Vă așteptăm cu drag !

  • #2
    CLASAMENT GENERAL- 2017 - 2018

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 86 pct
    Loc II – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 54 pct
    Loc III - Cristina Rizea – Nicola Mihăescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 30 pct
    Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 22 pct
    5. Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    5. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
    7. Alexia Dima – Darius Dicu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    7. Dicu Darius – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
    7 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 6 pct
    10 – Mario Nuţă – Ştefan Turcescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    10. Luca Ştefan – Cosmin Corbu (–F.C. Arges) - 4 pct
    10 – Darius Dicu – Dobrin Alexandru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    13. Vīrlă Antonio – Oroşanu Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
    13 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
    13– Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    13. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct
    13. Delia Leanca – Stancu Ana Maria (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    13. Vlad Gabriel – Turcescu Ştefan (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    13. Iordan Marc – Iordan Alexandru – TTT Bucureşti – 2 pct
    13. Stancu Ana Maria – Rotaru Costin (Sc Gimn „M. Basarab” – TTT Bucureşti) - 6 pct
    21.
    Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
    Vīrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct
    Vīrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct
    Oroşanu Alexandru ( Sc Gimn „ M. Basarab” – Turcescu Ştefan (F.C.Argeş) - 1 pct

    S-a retras Pruna George
    George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct

    Īncepători :
    Loc I. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 45 pct
    Loc II. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 38 pct
    Loc III. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 32 pct
    Loc IV. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 30 pct
    5. Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
    6. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 23 pct
    7. Gabriela Podina – FC Arges – 21 pct
    7. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 21 pct
    9. Furduescu Matei - FC Arges – 19 pct
    9. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
    11 – Luca Ştefan – Piteşti – 18 pct
    12– Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
    13. Petrescu Ştefania - FC Arges – 8 pct
    14. Neguleţ Teodora (Şcoala Gimnazială Nr. 1 Steneşti ) - 7 pct
    15. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
    15. Toma Andra – CSS Slatina – 6 pct
    15. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
    18. Chiriţă Cristian – CSS Slatina – 4 pct
    18. Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 4 pct
    18. Răzvan Dondea – CSS Slatina – 4 pct
    21. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
    21. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
    21. Neculăescu Andreea - (Şcoala Gimnazială Nr. 1 Steneşti ) - 3 pct
    24.
    Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
    Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
    Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
    Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
    Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
    Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
    Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
    Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct
    Langă Matei – Piteşti – 2 pct
    Poponete Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Bărbulescu Alexandra – Piteşti – 2 pct
    Anghel Mario – Piteşti – 2 pct
    Mărtoiu Antonio – Piteşti – 2 pct
    Banu Ciprian - (Şcoala Gimnazială Nr. 1 Steneşti )
    Soare Elena - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
    Dănilă Bianca - Filipeşti de Targ (Prahova) – 2 pct
    Iordan Mihai Cătălin – TTT Bucureşti – 2 pct


    Avansati : 
    Loc I. Antonio Vīrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 54 pct
    Loc II –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 44 pct
    Loc III. Rareş Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 31 pct
    Loc IV. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 29 pct
    5 – Marc Iordan – TTT Bucureşti – 24 pct
    6. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
    7. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
    8 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 17 pct
    9 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
    9. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 15 pct 
    11 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
    11 – Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
    13. Ana Pepene – CSS Slatina – 13 pct
    14. Mircea Chirita – CSS Slatina – 10 pct
    15 – Rotaru Costin - TTT Bucureşti – 8 pct
    15 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
    15 -Alexandru Istrate – CSTA Bucureşti – 8 pct 
    18. Solniţaru Andrei – CSS Slatina – 5 pct
    18. Alecsia Florescu - CSS Slatina – 5 pct
    18. Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab” – 5 pct
    21. Matteo Mondoacă – CSS Slatina – 4 pct
    21. Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 4 pct
    23. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
    24.
    Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
    Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
    Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
    Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct 
    Dinu Alina – CSS Slatina – 2 pct

    S-a retras - Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 43 pct


    Open :

    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 90 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 82 pct
    Loc III. Cristina Rizea – FC Arges – 65 pct
    Loc IV. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 56 pct
    5. Alin Bucuroiu – FC Arges – 48 pct
    6. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 45 pct
    6 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 45 pct
    8 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 44 pct
    9 - Ştefan Turcescu – FC Arges – 42 pct
    10. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 40 pct
    11. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 39 pct
    12. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
    13 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 32 pct
    14. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 31 pct
    15. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 28 pct
    16. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 22 pct
    17 – Alexandru Iordan – ACST Dunărea Giuegiu – 17 pct
    17 – Igor Postolache – CSS Slatina – 17 pct
    19. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 13 pct
    20. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
    20. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pc
    20. Bianca Potārniche – Buzau –10 pct
    23. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
    24. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
    25. Grigore Cosmin – CSS Slatina – 3 pct
    25. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
    27.
    Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
    Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
    Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
    Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
    Alexandru Negescu – 2 pct
    Ultima editare de pribeagu; 16.iun.2018, 20:32.

    Comentariu


    • #3
      CLASAMENT GENERAL- Ediţia I - IX

      Rezultate pentru turneul de DUBLU :

      Loc I – Sebastian Pribeagu – Cosmin Corbu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 86 pct
      Loc II – Alexia Dima – Delia Leanca (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 46 pct
      Loc III – George Pruna - Rizea Cristina (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct
      Loc IV – Raluca Dumitru – Ana Maria Stancu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 22 pct
      5. Darius Dicu – Nicola Mihaescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
      5 - Cristina Rizea – Nicola Mihăescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
      5. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 20 pct
      8. Alexia Dima – Darius Dicu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 6 pct
      9 – Mario Nuţă – Ştefan Turcescu (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
      9 – Gabriel Vlad – Stefan Turcescu ( Pitesti) - 4 pct
      9 – Darius Dicu – Dobrin Alexandru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
      12. Vīrlă Antonio – Oroşanu Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
      12 – Oroşanu Alexandru – Prună Ştefan ( Sc Gimn „ M. Basarab” - 2 pct
      12 – Mocanu Luca - Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
      12. Oroşanu Alexandru – Mihai Diaconu ( Sc Gimn „ M. Basarab” ) - 2 pct
      12. Delia Leanca – Stancu Ana Maria (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
      17.
      Sofia Ghita – Matei Eparu ( CS Petrolul Ploiesti) - 1 pct
      Vīrlă Antonio – Costin Alexandru - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 1 pct
      Vīrlă Antonio –Dobrin Alexandru- (Sc Gimn „M. Basarab”) - 1 pct
      Oroşanu Alexandru ( Sc Gimn „ M. Basarab”0 – Turcescu Ştefan (F.C.Argeş) - 1 pct


      Īncepători :
      Loc I. Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab” – 39 pct
      Loc II. Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab” – 30 pct
      Loc II. Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 30 pct
      Loc IV. Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab” – 29 pct
      5. Pruna Stefan – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 26 pct
      6. Gabriela Podina – FC Arges – 19 pct
      6. Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
      6. Furduescu Matei - FC Arges – 19 pct
      6. Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab” – 19 pct
      10 – Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova) – 15 pct
      11 – Luca Ştefan – Piteşti – 8 pct
      12– Mărăcineanu Andrei - Filipesti de Targ (Prahova) – 7 pct
      13. Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova) – 6 pct
      13. Toma Andra – CSS Slatina – 6 pct
      13. Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
      16. Chiriţă Cristian – CSS Slatina – 4 pct
      16. Petrescu Ştefania - FC Arges – 4 pct
      16. Răzvan Dondea – CSS Slatina – 4 pct
      19. Nicoleta Trandafir – CSS Slatina – 3 pct
      19. Chereji Victoria - Sc Gimn „M. Basarab” – 3 pct
      21.
      Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
      Părvan Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
      Velescu Ioana - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 2 pct
      Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
      Miruna Macesanu – CSS Slatina – 2 pct
      Ana Matache – CSS Slatina – 2 pct
      Teodora Jumătate – CSS Slatina – 2 pct
      Erika Predut – CSS Slatina - 2 pct
      Bianca Calin – CSS Slatina - 2 pct
      Negescu Mihai – Piteşti – 2 pct
      Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova) – 2 pct
      Langă Matei – Piteşti – 2 pct
      Poponete Andrei - Sc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
      Bărbulescu Alexandra – Piteşti – 2 pct
      Anghel Mario – Piteşti – 2 pct
      Mărtoiu Antonio – Piteşti – 2 pct










      Avansati :
      Loc I. Alexandru Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab” – 43 pct
      Loc II –Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova) – 35 pct
      Lo III. Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab” – 33 pct
      Loc IV. Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova) – 28 pct
      5. Costin Alexandru – Pitesti – 23 pct
      6. Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova) – 22 pct
      7. Mihai Diaconu - Sc Gimn „M. Basarab” – 20 pct
      8 – Marc Iordan – TTT Bucureşti – 18 pct
      9 – Sofia Ghita – CS Petrolul Ploiesti – 17 pct
      10. Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova) – 15 pct
      11 – Serbanel Bianca - Pitesti – 14 pct
      11 – Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab” – 14 pct
      11. Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova) – 14 pct
      14. Ana Pepene – CSS Slatina – 13 pct
      15. Mircea Chirita – CSS Slatina – 10 pct
      16 – Badea Alexandru – Pitesti = 8 pct
      16 -Alexandru Istrate – CSTA Bucureşti – 8 pct
      18. Solniţaru Andrei – CSS Slatina – 5 pct
      18. Alecsia Florescu - CSS Slatina – 5 pct
      20. Matteo Mondoaca – CSS Slatina – 4 pct
      21. Eduard Florea – CSS Craiova – 3 pct
      22.
      Alexandru Lungu – CSS Craiova – 2 pct
      Sonya Preda – CSS Craiova – 2 pct
      Erik Preda – CSS Craiova – 2 pct
      Ignat Alexandru – CSS Slatina- 2 pct
      Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova) – 2 pct
      Dinu Alina – CSS Slatina – 2 pct

      Open :

      Loc I – Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 82 pct
      Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 80 pct
      Loc III. Cristina Rizea – FC Arges – 56 pct
      Loc IV. Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab” – 52 pct
      5. Alin Bucuroiu – FC Arges – 48 pct
      6. Antonio Vīrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti = 47 pct
      7 – Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab” – 44 pct
      8 – Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 43 pct
      9 - Ştefan Turcescu – FC Arges – 39 pct
      10. Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 37 pct
      11. Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 35 pct
      12. George Pruna - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
      12. Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 33 pct
      14 – Raluca Dumitru (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) = 32 pct
      15. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 29 pct
      16. Rareş Stoian – Filipesti de Targ (Prahova) – 21 pct
      17 – Igor Postolache – CSS Slatina – 17 pct
      18. Matei Eparu – CS Petrolul Ploiesti = 13 pct
      19. Vivien Tamaş ( Miercurea Ciuc – LTNM Tg. Secuiesc) – 10 pct
      19 – Alexandru Iordan – ACST Dunărea Giuegiu – 10 pct
      19. Patrick Anghel – CSS Craiova – 10 pc
      19. Bianca Potārniche – Buzau –10 pct
      23. Raluca Stănescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 8 pct
      24. Maria Vlad – Bucuresti – 5 pct
      25. Grigore Cosmin – CSS Slatina – 3 pct
      25. Alexandru Ilie – CSS Craiova – 3 pct
      27.
      Mihai Nedelcu – CSS Craiova – 2 pct
      Carmina Gaman – CSS Craiova – 2 pct
      Gheorghe Alexandru – Piteşti – 2 pct
      Gonciarenco Mihai – Piteşti – 2 pct
      Alexandru Negescu – 2 pct

      Comentariu


      • #4
        Īncepători :
        Gabriel Vlad - Sc Gimn „M. Basarab”
        Ana Costache - Sc Gimn „M. Basarab”
        Elena Georgescu - Sc Gimn „M. Basarab”
        Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab”

        Comentariu


        • #5
          Incepatori :
          Gabriela Podina – FC Arges
          Ion Ana Ştefania - Sc Gimn „M. Basarab” t
          Furduescu Matei - FC Arges
          Cristina Teodose - Sc Gimn „M. Basarab”

          Comentariu


          • #6
            Īncepători :

            Luca Ştefan - Pitesti
            Ioneci Aida - Sc Gimn „M. Basarab”
            Petrescu Ştefania - FC Arges

            Comentariu


            • #7
              Īncepători :

              Marinescu Raluca - Sc Gimn „M. Basarab”
              Mărtoiu Antonio – Piteşti

              Comentariu


              • #8
                Iordan Marc Gabriel - TTT Bucuresti
                Rotaru Costin -TTT Bucuresti
                Popa Vlad -TTT Bucuresti


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Iordan Alexandru Constantin - Dunărea Giurgiu avansați

                  Dublu
                  Iordan Marc Gabriel -TTT Bucuresti
                  Iordan Alexandru Constantin -Dunărea Giurgiu



                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Iordan Mihai Catalin- Bucuresti -īncepători


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Īncepători :
                      Gabriel Stan - Sc Gimn „M. Basarab”
                      Ciocan Denisa - Filipesti de Targ ( Prahova)
                      Maria Apostol – Filipesti de Targ ( Prahova)
                      Miruna Modrisan – Filipesti de Targ ( Prahova)
                      Giurea Mihaela - - Filipesti de Targ (Prahova)
                      Bărbulescu Alexandra – Piteşti

                      Comentariu


                      • #12
                        Avansati : 
                        Antonio Vīrlă - Sc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti
                        Claudiu Rizoiu – Filipesti de Targ ( Prahova)
                        Oroşanu Alexandru - Sc Gimn „M. Basarab”
                        Rareş Stoian – Filipesti de Targ (Prahova)

                        Comentariu


                        • #13
                          Avansati :
                          Marc Iordan – TTT Bucureşti
                          Albert Dănilă - Filipesti de Targ (Prahova)
                          Dăscălescu Eduard - Filipesti de Targ ( Prahova)
                          Serbanel Bianca - Pitesti
                          Mănoiu Flavius - Sc Gimn „M. Basarab”
                          Călin Remus - Filipesti de Targ ( Prahova)

                          Comentariu


                          • #14
                            Open :

                            Cosmin Corbu - (F.C. Arges)
                            Cristina Rizea – FC Arges
                            Mario Nuta – Sc Gimn „M. Basarab”
                            Alin Bucuroiu – FC Arges
                            Alexandru Dobrin – Sc Gimn „M. Basarab”
                            Nicola Mihaescu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)

                            Comentariu


                            • #15
                              Open :
                              Ştefan Turcescu – FC Arges
                              Darius Dicu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
                              Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
                              Delia Leanca - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
                              Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges)
                              Mocanu Luca - Filipesti de Targ ( Prahova)
                              Modrişan Miruna - Filipesti de Targ ( Prahova)
                              Alexandru Iordan – ACST Dunărea Giurgiu

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X