Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa municipiului pitesti 02.12.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Postat în original de pribeagu Vezi post
    Incepatori :

    Maria Stoenescu (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ )
    Sonia Popescu– (Şc. Gimn. ’’Traian’’
    Ştefania Vlad – Sc Gimn „M. Basarab”
    Bianca Pribeagu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti
    Andrei Popescu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti
    Arucsandei Vlad Mihai - scoala 190 Bucuresti /pentru incepatori va rog

    Trimis de pe al meu MYA-L41 folosind Tapatalk

    Comentariu


    • #17
      Mulţumesc , tutror celor care au participat la acest turneu !

      Familia Eparu – Ploieşti , Familia Iordan – Bucureşti , Familia Arucsandei – Bucureşti , copiilor de la Curtea de Argeş , copiilor din Mioveni , copiilor din Piteşti
      Ultima editare de pribeagu; 02.dec.2018, 18:27.

      Comentariu


      • #18
        Rezultate pentru turneul de DUBLU :

        Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gimn „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 10 pct
        Loc II – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
        Loc III – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 6 pct
        Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 4 pct
        Loc V – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
        Loc VI – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gimn. ,,I. Pillat’’ ) - 1 pct
        Loc VII –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
        Loc VIII –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct

        Comentariu


        • #19


          Comentariu


          • #20
            Începători :

            Loc 1 –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
            Loc 2 – Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
            Loc 3 – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 8 pct
            Loc 4 – Ştefania Vlad – Şc Gimn „M. Basarab” – 7 pct
            5 – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
            6 – Bianca Pribeagu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 5 pct
            7 – Sonia Popescu– (Şc. Gimn. ’’Traian’’ ) - 4 pct
            8. Andrei Popescu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 3 pct


            Comentariu


            • #21
              Avansati :


              Loc 1 – Sima Daniel – Mioveni – 10 pct
              Loc 2 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
              Loc 3 – Bădărău David – Mioveni – 8 pct
              Loc 4 – Gabriel Vlad - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 7 pct
              5 - Gabriela Podină - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 6 pct
              6- Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
              7. Gabriel Stan - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 4 pct
              8. Gabriel Drăgan - (Sc Gimn „N. Bălcescu” ) - 3 pct
              9. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 2 pct
              10. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
              11. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct

              Comentariu


              • #22
                Open :

                Loc 1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct

                Loc 2. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 9 pct
                Loc 3. Alin Bucuroiu – FC Arges – 8 pct
                Loc 4. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 7 pct
                5. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
                6 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
                7. Macarie Alexandru – Mioveni – 4 pct
                8. Eparu Matei – Ploieşti – 3 pct
                9. Mario Nuţă - (Sc Gimn „M. Basarab” – FC Argeş) - 2 pct
                10. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gimn. ’’I. Pillat’’ – 2 pct
                11. Cristina Rizea – FC Argeş – 2 pct
                12.Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
                13. Alexandru Oroşanu (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 2 pct
                14. Ion Ana Ştefania (F.C. Argeş - Sc Gimn „N. Iorga” ) = 2 pct

                La urmatoarea ediţie , primii doi de la Avansaţi urcă la Open

                Ultima editare de pribeagu; 02.dec.2018, 19:29.

                Comentariu


                • #23






































                  Comentariu


                  • #24














































                    Comentariu


                    • #25
                      CLASAMENT GENERAL Ediţia I-îi + ediţia a II-a

                      DUBLU :

                      Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 18 pct
                      Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 16 pct
                      Loc III – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
                      Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 10 pct
                      5 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
                      5 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
                      5 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gimn. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
                      8 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gimn. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gimn ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
                      8 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
                      8 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
                      8 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct

                      Începători :

                      Loc 1 – Ştefania Vlad – Sc Gimn „M. Basarab” – 15 pct
                      Loc 2 – Sonia Popescu– (Şc. Gimn. ’’Traian’’ - 13 pct
                      Loc3 – Bianca Pribeagu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 12 pct
                      Loc 4 – Maria Stoenescu (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ ) – 10 pct
                      Loc 4 –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
                      6. Andrei Popescu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 9 pct
                      6 – Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
                      8 – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 8 pct
                      9 – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 6 pct


                      Avansaţi :

                      Loc 1 – Gabriel Vlad - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 15 pct
                      Loc 2 - Gabriela Podină - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 13 pct
                      Loc 3 – Sima Daniel – Mioveni – 10 pct
                      Loc 4 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
                      Loc 4. Gabriel Stan - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 9 pct
                      6 – Bădărău David – Mioveni – 8 pct
                      7. Gabriel Drăgan - (Sc Gimn „N. Bălcescu” ) - 6 pct
                      7. Ana Costache - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 6 pct
                      9- Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
                      10. Andrei Lungu (Sc Gimn „M. Eminescu” ) - 4 pct
                      11. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 2 pct
                      11. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
                      11. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
                      11. Ioana Stoenescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 2 pct
                      11. David Ştefănescu - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct


                      Open :

                      Loc 1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 19 pct
                      Loc 1. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 19 pct
                      Loc 3. Alin Bucuroiu – FC Arges – 16 pct
                      Loc 4. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 13 pct
                      5 – Alexandru Oroşanu (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 12 pct
                      6 – Ana Ion (Sc Gimn „N. Iorga” ) = 11 pct
                      7. Cristina Rizea – FC Arges – 9 pct
                      8 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
                      9. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
                      10. Alexandru Lupaşcu – CSS Buzău – 5 pct
                      11. Maria Niţă – CSS buzău – 4 pct
                      11. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gimn. ’’I. Pillat’’ – 4 pct
                      11. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 4 pct
                      11. Mario Nuţă - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 4 pct
                      11. Macarie Alexandru – Mioveni – 4 pct
                      16. Eparu Matei – Ploieşti – 3 pct


                      Vă aşteptăm cu drag şi la ediţia din Ianuarie !

                      Comentariu


                      • #26
                        Postat în original de pribeagu Vezi post
                        Mulţumesc , tutror celor care au participat la acest turneu !

                        Familia Eparu – Ploieşti , Familia Iordan – Bucureşti , Familia Arucsandei – Bucureşti , copiilor de la Curtea de Argeş , copiilor din Mioveni , copiilor din Piteşti
                        Felicitari si din partea noastra pentru organizare si atmosfera placuta a acestui turneu!!!felicitari si copiilor dvs care se pare ca va impartasesc foarte bine pasiunea pentru acest sport!

                        Trimis de pe al meu MYA-L41 folosind Tapatalk

                        Comentariu

                        Cine a citit topicul
                        Procesare...
                        X