Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Școlarului - SIMPA", Sibiu - 16.12.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • "Cupa Școlarului - SIMPA", Sibiu - 16.12.2018

    "Cupa Școlarului – SIMPA SIBIU "

    LOCALITATEA: SIBIU
    DATA: 16 DECEMBRIE 2018 , Ziua Duminica


    SALA : SALA DE SPORT - LICEUL TEORETIC CONSTANTIN NOICA SIBIU
    ADRESA: Str. Oştirii nr 5, Sibiu 55726
    https://www.google.ro/maps/place/Lic....1542122?hl=ro
    [TD]
    [/TD]

    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 10 mese: Joola, DONIC, Tibhar, Sponeta
    MINGI - plastic

    SPUPRAFAŢA DE JOC: - conditii de joc sala de sport tip Nastase

    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 60
    DURATĂ APROXIMATIVĂ 10:00 - până la terminare
    Se asigură : mingi de joc

    ORGANIZATORI

    INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI SIBIU
    Inspector scolar GALATA Mircea


    https://www.isjsb.ro/

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN NOICA SIBIU
    Director Oltean Mircea
    http://ltcn.ro/

    SPONSOR PRINCIPAL

    SIMPA SIBIU

    https://www.simpasibiu.ro/


    https://www.google.ro/search?safe=ac...E,lf:1,lf_ui:4

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum până în data de 15.12.2018 ora 21 – în ordinea înscrierilor
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (2/3);
    - Grupe INFERIOARE de câte 5 jucători– se califică primii 4;
    - Tablou ELIMINATORIU;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare
    Grupele se vor efectual in functie de numarul de jucatori prezenti la sala

    Sectiuni:Clase I-IV/fete
    I-IV/baieti
    V-VIII/fete
    V-VIII/baieti
    IX-XII/fete
    IX-XII/baieti

    MATERIALE DE PREMIERE: Cupe, diplome şi medalii

    ORGANIZATORI Tehnici
    - Mureşanu Alex - 0723856419 alexmuresanu@yahoo.com
    - Filea Adonis - 0747297093 adonisfilea@gmail.com


    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!

    Concursul este destinat copiilor din JUDETUL SIBIU


    La turneu vor fi asigurate material sportive de catre firma ANDRO
    Ultima editare de adof; 15.dec.2018, 20:32.

  • #2
    Noi ne inscriem : cls I-IV
    Cŕtanŕ Albert
    Costache David
    Huja Eric
    Vlad Daria
    Todor Raul
    Cls V-VIII
    Dorling Raul
    Pârvu Alex
    Pasca Ionut

    Comentariu


    • #3
      Cls V-Vlll Sandu Andrei

      Comentariu


      • #4
        Elevi vor avea asupra lor adeverinta medicala ca sunt apti medical

        şi vor fi însotiti de către profesori sau părinţi

        Comentariu


        • #5
          Scoala Gimnazială "George Popa" Mediaș, ne înscriem cu:

          MOGA MĂDĂLINA - clasa a VIII-a B
          HERCIU GABRIELA - clasa a VI-a A

          Prof. coordonator: Cucean Gheorghe

          Comentariu


          • #6
            Damian Alexandru5-8, Lupu Vladimir1-4, Stanciu Naomi 1-4, Stanciu Serban1-4, Lazureanu Rares 1-4.
            Multumesc
            ZJ-SZLC
            fh/bh- Btf Tenergy o5fx

            Comentariu


            • #7
              Se înscriu din Dumbraveni:
              Cl. I-IV
              Bărdaș Mark
              Cl. V-VIII
              Bărdaș Patrick
              Duda Daniel Ioan
              Vîrlanovici David Viorel
              Moșoiu Marius Leonard
              Blăjan Bogdan Ioan.

              Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                De la Saliste clasele V-VIII MOGA TUDOR, MOGA TEODORA ,TUDOSOIU DARIA,CARJEA REMUS, RAHOVEAN DARIUS, RAHOVEAN DARIAN,VOICU DIANA ,BARSAN ALEXANDRA,BAILA RAZVAN,NUTESCU ADRIAN,GROOT ANDA.
                Clasa X VLAD GHEORGHE

                Comentariu


                • #9
                  Govoreanu Cendana- IX-XII- fete-Cisnadie
                  Banu Claudiu IX-XII-baieti-Cisnadie
                  Suciu Nicolae IX-XII-baieti-Cisnadie
                  Cercea Rares IX-XII-baieti -Cisnadie

                  Comentariu


                  • #10
                    De la scoala gimnaziala Cristian:

                    Cls. V-VIII. FETE:
                    -OPRIS DARIANA

                    Cls V-VIII. BAIETI:

                    -MATEI CLAUDIU
                    -CATOIU CRISTIAN
                    -TOLCIU CORNEL
                    -TOLCIU FLAVIUS
                    Profesor coordonator Nicolae Pampu
                    Multumim!


                    Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
                    MAZUNOV-FL-109GR.
                    DONIC BLUEFIRE M2
                    DONIC BLUEFIRE M2

                    Comentariu


                    • #11
                      La turneu vor fi asigurate material sportive de catre firma ANDRO



                      Comentariu


                      • #12
                        Cum s-a desfasurat turneul?

                        Comentariu

                        Cine a citit topicul
                        Procesare...
                        X