Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitești - 20.01.2019 - Anulat!

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Municipiului Pitești - 20.01.2019 - Anulat!

    CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI

    Ediţia a III-a 20 Ianuarie 2019


    Continuăm GRAND PRIX-ul : Octombrie – Iunie 2019
    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.

    Dupa fiecare ediție primii doi de la Avansați si Începători promovează ( dacă promovează de 2 ori la aceeași categorie, în luni diferite se scad câte 2 puncte ) iar ultimii doi de la Open si Avansați retrogradează la grupa superioară sau inferioară

    La sfârșitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar câștigătorul va primi trofeul pe anul școlar 2018-2019.

    LOCALITATEA: Pitești - jud. Argeș
    DATA: DUMINICĂ 20 Ianuarie 2019
    ORA: 12.30 (ATENȚIE LA ORĂ...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Șc. nr. 19 ) cartier Găvana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICAȚII ACCES:
    Din centrul orașului, când se merge spre Bascov, imediat după stația MOL, înainte de Kaufland-ul din Găvana se face la stânga siși se urcă în cartier. A doua stradă la dreapta se gasește Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urcă în cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 12.30 ....până se termină turneul
    NR. MESE: 10

    SE VOR ORGANIZA 3 CATEGORII :
    Începători
    Avansați
    Open
    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuți între anii 2012 - 2000

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Facem și un turneu de dublu

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca

    Va asteptam cu drag!
    Ultima editare de pribeagu; 09.ian.2019, 13:54. Motiv: COMPETIŢIA SE ANULEAZĂ , SE REABILITEAZĂ SALA DE SPORT

  • #2
    Rezervat inscrieri si rezultate :

    Comentariu


    • #3
      CLASAMENT GENERAL Ediţia I-îi + ediţia a II-a

      DUBLU :

      Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 18 pct
      Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 16 pct
      Loc III – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
      Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 10 pct
      5 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
      5 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
      5 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gimn. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
      8 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gimn. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gimn ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
      8 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
      8 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
      8 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct

      Începători :

      Loc 1 – Ştefania Vlad – Sc Gimn „M. Basarab” – 15 pct
      Loc 2 – Sonia Popescu– (Şc. Gimn. ’’Traian’’ - 13 pct
      Loc3 – Bianca Pribeagu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 12 pct
      Loc 4 – Maria Stoenescu (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ ) – 10 pct
      Loc 4 –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
      6. Andrei Popescu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 9 pct
      6 – Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
      8 – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 8 pct
      9 – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 6 pct


      Avansaţi :

      Loc 1 – Gabriel Vlad - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 15 pct
      Loc 2 - Gabriela Podină - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 13 pct
      Loc 3 – Sima Daniel – Mioveni – 10 pct
      Loc 4 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
      Loc 4. Gabriel Stan - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 9 pct
      6 – Bădărău David – Mioveni – 8 pct
      7. Gabriel Drăgan - (Sc Gimn „N. Bălcescu” ) - 6 pct
      7. Ana Costache - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 6 pct
      9- Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
      10. Andrei Lungu (Sc Gimn „M. Eminescu” ) - 4 pct
      11. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 2 pct
      11. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
      11. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
      11. Ioana Stoenescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 2 pct
      11. David Ştefănescu - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct


      Open :

      Loc 1 –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 19 pct
      Loc 1. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 19 pct
      Loc 3. Alin Bucuroiu – FC Arges – 16 pct
      Loc 4. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 13 pct
      5 – Alexandru Oroşanu (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 12 pct
      6 – Ana Ion (Sc Gimn „N. Iorga” ) = 11 pct
      7. Cristina Rizea – FC Arges – 9 pct
      8 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
      9. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
      10. Alexandru Lupaşcu – CSS Buzău – 5 pct
      11. Maria Niţă – CSS buzău – 4 pct
      11. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gimn. ’’I. Pillat’’ – 4 pct
      11. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 4 pct
      11. Mario Nuţă - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 4 pct
      11. Macarie Alexandru – Mioveni – 4 pct
      16. Eparu Matei – Ploieşti – 3 pct

      Comentariu


      • #4
        LA MULTI ANI !

        Din Pitesti la Open :
        Sebastian Pribeagu

        Comentariu


        • #5
          Din Pitesti la Open :
          Nicola Mihaescu

          Comentariu


          • #6
            Din Pitesti la Open :
            Alexia Dima
            Ultima editare de pribeagu; 02.ian.2019, 21:52.

            Comentariu


            • #7
              Din Pitești la Începători:
              Pribeagu Bianca

              Comentariu


              • #8
                Sima Daniel, avansați, din Mioveni. Mulțumim!

                Comentariu


                • #9
                  Din Curtea de Argeș la Avansați:
                  Baciu Mihai Sebastian

                  Comentariu


                  • #10
                    La Începători:
                    Şerban Marius Corneliu - Curtea de Argeş

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Curtea de Argeș:
                      Ungureanu Marius - Avansați

                      Comentariu


                      • #12
                        Bună seara!

                        Daniel SIMA, la Avansați
                        Alexandru MACARIE, la Open
                        Ambii din Mioveni.

                        Mulțumim!

                        Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Bună seara!
                          Macarie Mădălin și Bădărău Mădălin / Avansați / Mioveni

                          Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            CompetiŢia se anuleazĂ , se reabiliteazĂ sala de sport

                            Comentariu

                            Cine a citit topicul
                            Procesare...
                            X