Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitești - 10.03.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Open :

    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 9 pct
    Loc III. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 8 pct
    Loc IV. Alin Bucuroiu – FC Arges – 7 pct
    5. Macarie Alexandru – Mioveni – 6 pct
    6 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
    7. Eparu Matei – Ploieşti – 4 pct
    8. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
    9. Mario Nuţă - (Sc Gimn „M. Basarab” – FC Argeş) - 2 pct
    10. Alexandru Oroşanu (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 2 pct
    11. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
    12. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    13. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    14. Ion Ana Ştefania (F.C. Argeş ) = 2 pct
    15. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    16 – Sima Daniel – Mioveni – 2 pct




    Ultima editare de pribeagu; 11.mar.2019, 14:02.

    Comentariu


    • #32
      Rezultate pentru turneul de DUBLU :

      Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gimn „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 10 pct
      Loc II – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 8 pct
      Loc III – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 6 pct


      Începători :

      Loc I – Corneliu Şerban - Curtea de Argeş – 10 pct
      Loc II –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
      Loc III – Rareş Ceauşescu – Şc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
      Loc IV – Bianca Pribeagu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 7 pct
      5 – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 6 pct
      6 – Maria Stoenescu (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ ) – 5 pct
      7. Niță Andrei – Pitesti – 4 pct
      8. Tudoraș Soledad – Pitesti – 3 pct
      9. Ticu Ianis – Pitesti – 2 pct
      10 – Ştefania Vlad – Şc Gimn „M. Basarab” – 2 pct
      11. Andrei Popescu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 2 pct
      12. Patricia Grigore - Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 2 pct

      Avansaţi :

      Loc I – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
      Loc II – Gabriela Podină - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 9 pct
      Loc III - Gabriel Stan - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 8 pct
      Loc IV – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
      5. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 6 pct
      6. Andrei Lungu (Sc Gimn „M. Eminescu” ) - 5 pct
      7 – Gabriel Vlad - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 4 pct
      8. Ioana Stoenescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 3 pct
      9. Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      10. Andrei Şerban – Curtea de Argeş – 2 pct
      11. Elena Soare - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 2 pct
      12. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct



      Open :

      Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
      Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 9 pct
      Loc III. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 8 pct
      Loc IV. Alin Bucuroiu – FC Arges – 7 pct
      5. Macarie Alexandru – Mioveni – 6 pct
      6 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 5 pct
      7. Eparu Matei – Ploieşti – 4 pct
      8. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
      9. Mario Nuţă - (Sc Gimn „M. Basarab” – FC Argeş) - 2 pct
      10. Alexandru Oroşanu (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 2 pct
      11. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 2 pct
      12. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      13. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      14. Ion Ana Ştefania (F.C. Argeş ) = 2 pct
      15. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      16 – Sima Daniel – Mioveni – 2 pct




      La următoarea ediţie , primii doi urcă la categoria superioară
      Ultimii doi de la Open şi Avansaţi retrogradează la categoria inferioară

      CLASAMENT GENERAL Ediţia I-îi + ediţia a II-a + ediţia a III-a

      DUBLU :

      Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 28 pct
      Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 22 pct
      Loc III – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gimn „M. Basarab” ) - 18 pct
      Loc IV – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
      5 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
      5 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
      5 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gimn. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
      8 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gimn. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gimn ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
      8 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
      8 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
      8 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct

      Începători :

      Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 19 pct
      Loc II – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 18 pct
      Loc III – Ştefania Vlad – Sc Gimn „M. Basarab” – 17 pct
      Loc IV – Maria Stoenescu (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ ) – 15 pct
      5 – Sonia Popescu– (Şc. Gimn. ’’Traian’’ - 13 pct
      6 – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 12 pct
      7. Andrei Popescu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 11 pct
      8 –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
      9 – Rareş Ceauşescu – Şc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
      10. Niță Andrei – Pitesti – 4 pct
      11. Tudoraș Soledad – Pitesti – 3 pct
      12. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
      12. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
      12. Ticu Ianis – Pitesti – 2 pct
      12. Patricia Grigore - Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 2 pct

      Avansaţi :

      Loc I - Gabriela Podină - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 22 pct
      Loc II. Gabriel Stan - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 21 pct
      Loc III – Gabriel Vlad - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 15 pct
      Loc IV – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
      Loc IV –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
      6 – Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
      6. Andrei Lungu (Sc Gimn „M. Eminescu” ) - 9 pct
      8 – Bădărău David – Mioveni – 8 pct
      9 – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
      10. Gabriel Drăgan - (Sc Gimn „N. Bălcescu” ) - 6 pct
      10. Ana Costache - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 6 pct
      10. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 6 pct
      13 - Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
      13. Ioana Stoenescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) - 5 pct
      15. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 4 pct
      16. David Ştefănescu - Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct
      16. Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      16. Elena Soare - (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 2 pct
      16. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct

      Open :

      Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 29 pct
      Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 28 pct
      Loc III. Alin Bucuroiu – FC Arges – 23 pct
      Loc IV. Nicola Mihăescu - (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 21 pct
      5 – Alexandru Oroşanu (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 14 pct
      6 Alexia Dima - (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) - 13 pct
      7 – Ana Ion Ştefania - (Sc Gimn „N. Iorga” ) = 13 pct
      8 – Sima Daniel – Mioveni – 12 pct
      9. Macarie Alexandru – Mioveni – 10 pct
      10 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
      10. Cristina Rizea – FC Arges – 9 pct
      12. Eparu Matei – Ploieşti – 7 pct
      13. Ana Maria Stancu - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 6 pct
      13. Mario Nuţă - (Sc Gimn „M. Basarab”) - 6 pct
      13. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
      14. Alexandru Lupaşcu – CSS Buzău – 5 pct
      15. Maria Niţă – CSS buzău – 4 pct
      15. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gimn. ’’I. Pillat’’ – 4 pct
      17. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
      18. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      18. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      18. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Ultima editare de pribeagu; 11.mar.2019, 14:03.

      Comentariu

      Cine a citit topicul
      Procesare...
      X