Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa MARTISOR - Sibiu 17.03.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa MARTISOR - Sibiu 17.03.2019

    "Cupa MARTISOR 2019 - SIBIU "

    LOCALITATEA: SIBIU
    DATA: 17 Martie 2019 , Ziua Duminica

    SALA : TRANSILVANIA – pe holuri
    ADRESA: Str. Octavian Goga nr. 1, Sibiu 550370

    [TD]
    [/TD]

    SPONSOR:

    SALA TRANSILVANIA http://www.salatransilvania.ro/
    ART-RO http://art-ro.com/


    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 6 mese: Sponeta, Tibhar, Donic
    MINGI: - Plastic
    SPAŢIU DE JOC: - iluminat natural – NU SE POT ACOPERI GEAMURILE
    - suprafaţă de joc ATENTIE pe jos este GRESIE
    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 9:30 - până la terminare
    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: in functie de participanti


    ORGANIZATORI
    Barac Marius Ioan - Intreprindere Individuala - 0763607729
    Anton Calin - 0740242899



    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum până în data de 15.03.2019 ora 21 – în ordinea înscrierilor
    - Se joacă în sistemul 2 din 3, sau 3 din 5 in functie de numarul de participanti inscrisi
    In eliminatorii se joaca 3 din 5;
    - Grupe INFERIOARE de câte 5 – 6 jucători– se califică primii 4;
    - Tablou ELIMINATORIU;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare
    Grupele se vor efectual in functie de numarul de jucatori prezenti la sala

    Sectiuni:Clase
    I-II - fete, I – II baieti
    III-IV - fete, III-IV baieti
    V - VI - fete, V - VI baieti
    VII - VIII - fete, VII - VIII baieti


    Concursul este destinat copiilor nelegitimati din JUDETUL SIBIU


    MATERIALE DE PREMIERE: Cupe, diplome şi medalii
    Locul I – Cupa + diploma
    Locul II – III Medalie + diploma
    Locul IV - diploma

    ORGANIZATOR Tehnic
    - Filea Adonis - 0747297093 adonisfilea@gmail.com


    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!
    Ultima editare de adof; 11.mar.2019, 15:00.

  • #2
    Cupa MARTISOR - Turneu - Local - Sibiu - 17.03.2019
    Lista înscrieri - Baieti - 16.03.2019 22:04

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1 "Semnatura
    declaratie" Obs.2
    1 . Bardas Mark - - Dumbraveni - - - - Cls I-II
    2 . Bardas Patrik - - Dumbraveni - - - - Cls V-VI
    3 . Catana Albert - - Cisnadie - - - - Cls I-II
    4 . Catoiu Cristian - - Cristian Sibiu - - - - Cls V-VI
    5 . Cioran Raul - - Sibiu - - - - Cls V-VI
    6 . Costache David - - Cisnadie - - - - Cls I-II
    7 . Daian Alexandru - - Agnita - - - - Cls V-VI
    8 . David Razvan - - Agnita - - - - Cls VII-VIII
    9 . Duda Daniel - - Dumbraveni - - - - Cls VII-VIII
    10 . Flesariu Mihai - - Agnita - - - - Cls VII-VIII
    11 . Frunteanu Sebastian - - Cristian Sibiu - - - - Cls V-VI
    12 . Itu Horea - - Agnita - - - - Cls III-IV
    13 . Lazureanu Rares - - Sibiu - - - - Cls III-IV
    14 . Luncean Robert - - Sibiu - - - - Cls I-II
    15 . Lupu Vladimir - - Sibiu - - - - Cls III-IV
    16 . Matei Claudiu - - Cristian Sibiu - - - - Cls V-VI
    17 . Mihai Tony - - Sibiu - - - - Cls I-II
    18 . Musoiu Marius - - Dumbraveni - - - - Cls VII-VIII
    19 . Nastase Radu - - Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    20 . Nedelea Liviu - - Sibiu - - - - Cls V-VI
    21 . Nica Radu - - Sibiu - - - - Cls I-II
    22 . Nica Tudor - - Sibiu - - - - Cls III-IV
    23 . Oprica Robert - - Cristian Sibiu - - - - Cls V-VI
    24 . Osan Cristian - - Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    25 . Pasca Ionut - - Cisnadie - - - - Cls V-VI
    26 . Porumb Alexandru - - Sibiu - - - - Cls III-IV
    27 . Porumb Cristian - - Sibiu - - - - Cls I-II
    28 . Sandu Andei - - Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    29 . Sopa Ioanis - - Sibiu - - - - Cls III-IV
    30 . Stoia Claudiu - - Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    31 . Tolciu Cornel - - Cristian Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    32 . Tolciu Flavius - - Cristian Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    33 . Varlanovici David - - Dumbraveni - - - - Cls VII-VIII
    34 . Vioreanu Cristi - - Dumbraveni - - - - Cls VII-VIII



    Cupa MARTISOR - Turneu - Local - Sibiu - 17.03.2019
    Lista înscrieri - Fete - 17.03.2019 09:01

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1
    1 . Vlad Daria - - Cisnadie - - - - Cls III-IV
    2 . Ciortea Miruna - - Sibiu - - - - Cls III-IV
    3 . Terbea Sonia - - Agnita - - - - Cls III-IV
    4 . Cioconea Elena - - Sibiu - - - - Cls V-VI
    5 . Dalbea Nikol - - Agnita - - - - Cls V-VI
    6 . Lemnaru Alexandra - - Agnita - - - - Cls V-VI
    7 . Suciu Luciana - - Agnita - - - - Cls V-VI
    8 . Birsan Alessia - - Cristian Sibiu - - - - Cls V-VI
    9 . Savescu Larisa - - Cristian Sibiu - - - - Cls V-VI
    10 . Paraian Giorgiana - - Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    11 . Lazar Nicol - - Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    12 . Opris Dariana - - Cristian Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    13 . Sitoianu Delia - - Cristian Sibiu - - - - Cls VII-VIII
    14 . Comsa Maria - 150 - Sibiu - - 0,00 - - Cls VII-VIII
    Ultima editare de adof; 17.mar.2019, 08:01.

    Comentariu


    • #3
      Sandu Andrei VII-VIII Baieti

      Comentariu


      • #4
        Din Cisnadie: cls 1-2 baieti; Cătanä Albert și Costache David
        Cls a 4 a , fete ; Vlad Daria
        Cls a 5 a, baieti; Pasca Ionuț.

        Comentariu


        • #5
          Pop Alexandru, 7 ani, Cluj-Napoca

          Comentariu


          • #6
            Bărdaș Mark cl 1-a
            Bărdaș Patrick cl 5-a
            Vârlanovici David cl 7-a
            Duda Daniel cl 7-a
            Musoiu Marius cl 8-a
            Vioreanu Cristi cl 8-a.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de neluturap Vezi post
              Bărdaș Mark cl 1-a
              Bărdaș Patrick cl 5-a
              Vârlanovici David cl 7-a
              Duda Daniel cl 7-a
              Musoiu Marius cl 8-a
              Vioreanu Cristi cl 8-a.
              Dumbraveni toti 6.

              Comentariu


              • #8
                Năstase Radu VII-VIII Baieti Sibiu

                Comentariu


                • #9
                  Din Cristian-Sibiu , la rugamintea dlui prof.Nicu Pampu, se inscriu:
                  Cls V- VI : - fete - BIRSAN ALESSIA si SAVESCU LARISA
                  -baieti - MATEI CLAUDIU , CATOIU CRISTIAN, FRUNTEANU SEBASTIAN si OPRICA ROBERT.

                  Cls. VII- VIII : - fete - OPRIS DARIANA si SITOIANU DELIA.
                  -baieti - TOLCIU CORNEL si TOLCIU FLAVIUS.

                  Multumim si succes tuturor !
                  MAZUNOV-FL-109GR.
                  DONIC BLUEFIRE M2
                  DONIC BLUEFIRE M2

                  Comentariu


                  • #10
                    Cupa MARTISOR - Sibiu 17.03.2019

                    Comșa Maria,clasa VII - VIII fete , Școala gen.nr.13


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Vioreanu Cristian nu mai poate veni,scz ptr retragere.

                      Comentariu


                      • #12






































































































































































                        Comentariu


                        • #13
                          Acestea sunt foile cu rezultatele din concurs pt. toate cele 7 categorii la care am avut participanti si pe care le-am organizat :



















                          Comentariu


                          • #14







































































































                            Multumim sponsorilor acestui turneu , firmele Art-ro si Decathlon care au oferit premiile pentru acest concurs si omului de la butoane , d-nul Filea Adonis care a sustinut partea tehnica a turneului .
                            Ultima editare de marius1964; 17.mar.2019, 19:47.

                            Comentariu


                            • #15
                              Felicitari tuturor pentru contributia adusa la reusita evenimentuluirganizatorilor,sponsorilor,antrenorilor,insotitori lor si,mai ales,copiilor pentru prestatiile oferite.
                              A fost o duminica placuta pentru toti zi stralucitoare de adevarata primavara,o zi binecuvintata de "caldura" soarelui de afara si de "lumina" din ochii copiilor la mesele de joc ..........pentru ca,invingatori sau invinsi,copiii s-au bucurat impreuna de frumusetea si magia tenisului de masa!
                              I love table tennis !

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X