Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Filipești de Târg Mini-AmaTur - 04.04.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Eparu Leontin
    a răspuns
    Bravo copii!!
    Felicitări Luca!������

    Lasă un comentariu:


  • Marian Bogdan
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • Marian Bogdan
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • Marian Bogdan
    a răspuns
    https://www.facebook.com/fratila.rob...moreoptionsios

    Lasă un comentariu:


  • Marian Bogdan
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • Marian Bogdan
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • Fratila Robert
    a răspuns



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • Fratila Robert
    a răspuns



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • Fratila Robert
    a răspuns



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • Fratila Robert
    a răspuns



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Clasament Baieti

    1. Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    2. Stoian Rares - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Pantelimon Alexandru - Ploiesti
    Rizoiu Claudiu - Filipestii de Targ
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Dascalescu Edi - Filipestii de Targ
    Danila Albert - Filipestii de Targ
    7 -- 8 0v gr.inf.
    Maracineanu Andrei - Filipestii de Targ
    Popescu Iulian - Filipestii de Targ

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Clasament Fete

    1. Apostol Maria - Filipestii de Targ
    2. Ciocan Denisa - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Cibi Alina - Filipestii de Targ
    Modrisan Miruna - Filipestii de Targ
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Adam Daria - Filipestii de Targ
    Iosif Georgiana - Filipestii de Targ
    7 -- 0v gr.sup.
    Giurea Mihaela - Filipestii de Targ
    8 -- 0v gr.inf.
    Caragioiu Iuliana - Filipestii de Targ

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Eliminatorii Baieti

    1. Mocanu Luca
    -------------------- Mocanu Luca 3-0
    8. Bye
    ----------------------------------- Mocanu Luca 3-0
    5. Bye
    -------------------- Pantelimon Alexandru 3-0
    4. Pantelimon Alexandru
    -------------------------------------------------- Mocanu Luca 3-1
    3. Stoian Rares
    -------------------- Stoian Rares 3-0
    6. Bye
    ----------------------------------- Stoian Rares 3-2
    7. Bye
    -------------------- Rizoiu Claudiu 3-0
    2. Rizoiu Claudiu

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Eliminatorii Fete

    1. Apostol Maria
    -------------------- Apostol Maria 3-0
    8. Bye
    ----------------------------------- Apostol Maria 3-0
    5. Bye
    -------------------- Cibi Alina 3-0
    4. Cibi Alina
    -------------------------------------------------- Apostol Maria 3-1
    3. Ciocan Denisa
    -------------------- Ciocan Denisa 3-0
    6. Bye
    ----------------------------------- Ciocan Denisa 3-2
    7. Bye
    -------------------- Modrisan Miruna 3-0
    2. Modrisan Miruna

    Lasă un comentariu:


  • ADN
    a răspuns
    Finala Baieti:Mocanu Luca-Stoian Rares.

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X