Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Focșani Mini-AmaTur - 06.04.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Focșani Mini-AmaTur - 06.04.2019

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Focsani - 06.04.2019

    AmaTur România și ITTF organizează:
    World Table Tennis Day 2019

    UN eveniment promovat de:
    ITTF Foundation:
    LOCALITATEA: Focsani, str. Moldova, nr. 9;
    DATA: Sambata 06 Aprilie 2019;
    CATEGORII: MiniAmatur(Fete+Baieti);
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 08.45 – validare înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Colegiului Tehnic Gheorghe Asachi;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 2 mese Butterfly;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars S40+;
    SPAȚIU DE JOC: 500 m patrati;
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet competiții;
    FACILITĂȚI: Vestiare, wc, ;
    TAXA: 0 lei, fără taxă de afiliere;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 05.04.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open/Avansați/Începători – maxim 12 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Făra grupe superioare;;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;

    ORGANIZATOR:
    - Dumbrava Daniel, tel. ;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Corcoz Costin, tel. 0760541264

    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;

  • #2
    Inscrieri

    Comentariu


    • #3
      Crisan Matei
      Crisan Tudor
      Zlata Alex
      Călin Alexandru
      Calin Dragos
      Stroe Cristi
      Palcau Andrei
      Pana Riana

      Comentariu


      • #4
        Bobeica Eduard/ Focsani.

        Comentariu


        • #5
          Gr.inferioara nr. 1 - Copii
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 CRISAN MATEI FOCSANI
          3-0
          3-1
          3-0
          3-1
          4
          1
          2 CALIN DRAGOS FOCSANI
          0-3
          2-3
          3-0
          3-1
          2
          3
          3 PALCAU ANDREI FOCSANI
          1-3
          3-2
          3-1
          3-1
          3
          2
          4 STROE CRISTI FOCSANI
          0-3
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          4
          5 PANA RIANNA FOCSANI
          1-3
          1-3
          1-3
          0-3
          0
          Gr.inferioara nr. 2 - Copii
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ZLATA ALEX FOCSANI
          3-1
          3-0
          3-2
          3-0
          4
          1
          2 CALIN ALEXANDRU FOCSANI
          1-3
          3-0
          3-2
          3-0
          3
          3
          3 CRISAN TUDOR FOCSANI
          0-3
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          4
          4 BOBEICA EDUARD FOCSANI
          2-3
          2-3
          3-1
          3-1
          2
          2
          5 MARCU LAVINIA FOCSANI
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          0

          Comentariu


          • #6
            Eliminatorii Copii

            1. Crisan Matei
            -------------------- Crisan Matei 3-1
            8. Crisan Tudor
            ----------------------------------- Crisan Matei 3-0
            5. Calin Alexandru
            -------------------- Bobeica Eduard 3-1
            4. Bobeica Eduard
            -------------------------------------------------- Crisan Matei 3-1
            3. Palcau Andrei
            -------------------- Palcau Andrei 3-1
            6. Calin Dragos
            ----------------------------------- Zlata Alex 3-2
            7. Stroe Cristi
            -------------------- Zlata Alex 3-0
            2. Zlata Alex

            Comentariu


            • #7
              Clasament Copii

              1. Crisan Matei - Focsani
              2. Zlata Alex - Focsani
              3 -- 4
              Bobeica Eduard - Focsani
              Palcau Andrei - Focsani
              5 -- 8
              Crisan Tudor - Focsani
              Stroe Cristi - Focsani
              Calin Alexandru - Focsani
              Calin Dragos - Focsani
              9 -- 10 0v gr.inf.
              Pana Rianna - Focsani
              Marcu Lavinia - Focsani

              Comentariu

              Cine a citit topicul
              Procesare...
              X