Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Agnita Mini-AmaTur - 06.04.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Agnita Mini-AmaTur - 06.04.2019

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Agnita Mini-AmaTur - 06.04.2019

    AmaTur România și ITTF organizează:
    World Table Tennis Day 2019

    UN eveniment promovat de:
    ITTF Foundation:
    LOCALITATEA: Agnita, str.Noua, nr.9
    DATA: Sambata 6 Aprilie 2019;
    CATEGORII: Clasele:I-IV; V-VIII; IX-XII
    ORA DE ÎNCEPERE: 12:00 încep meciurile;
    SALA:de antrenamente de "La Prut"
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 3 mese Joola
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars S40+;
    SPAȚIU DE JOC: 35 mp/masă;
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, grupuri sanitare separate fete/baieti;
    TAXA: fără taxă de afiliere;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷3 - medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum, telefonic si la sala
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere 05.04.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - pe categoriile mentionate – maxim 30 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (4), (5), 6 jucători – se califică primii (3) 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;
    ORGANIZATOR:
    - Zedler Csaba-0766.293.569
    - prof. Tely Lacatus-0753.839.613
    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    Ultima editare de marcelgiosan; 26.mar.2019, 06:59.
    I love table tennis !

  • #2
    Din Tg Mures Farkas Bence - cl IX-XII
    blade:timo boll tamca 5000
    fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
    bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri:
      Cl.I-IV
      1.Zedler Ianis
      2.Avram David
      3.Joanta Bianca
      4.Terbea Sonia

      Cl.V-VIII
      1.Dalbea Nikol
      2.Lemnaru Alexandra
      3.Suciu Luciana
      4.Itu Horea
      5.Danaila Alexandru
      6.Flesariu Mihai
      7.David Razvan
      8.Terbea Maia
      9.Manta Iulia
      10.Lemnaru Bogdan
      11.Bela Paul
      12.Fodor Timotei
      13.Roman Cristian
      14.Filip Vladut
      15.Costea Sergiu
      16.Cruceru Cristina
      17.Barsan Andrei
      18.San Flavius Paul
      19.Lacatus Petric
      20.Marcu Bodi
      21.Zlatar Sebastian

      Cl.IX-XII
      1.Farkas Bence
      2.Toader Valentin
      3.Cioca Sergiu
      4.Dragan Alexandra
      5.Stefan Sanda
      6.Selar Adelina
      7.Comiza Adriana
      Ultima editare de csabazedler; 05.apr.2019, 13:55. Motiv: Inscrieri
      I love table tennis !

      Comentariu


      • #4
        Se inscriu la categoria Cl.V-VIII:
        Cruceru Cristina Ioana
        Barsan Andrei
        San Flavius Paul
        I love table tennis !

        Comentariu


        • #5
          Se inscriu,din Pelisor:
          cl.V-VIII
          Marcu Bodi,Lacatus Petric si Zlatar Sebastian
          cl.IX-XII
          Selar Adelina si Comiza Adriana
          I love table tennis !

          Comentariu


          • #6
            Inscrieri Clasele 9-12 - on 4/6/2019 at 5:50:56 PM

            1. Farkas Bence, Targu Mures, 284 - 27.7 - O
            2. Toader Valentin, Agnita, 1071 - 19.4 - A
            3. Dragan Alexandra, Agnita, 2593 - 4 - IF
            4. Selar Adelina, Pelisor, 5001 - 0
            5. Ionas Adriana, Agnita, 5002 - 0

            Comentariu


            • #7
              Gr.inferioara nr. 1 - Clasele 9-12
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 FARKAS BENCE TARGU MURES
              3-2
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              1
              2 TOADER VALENTIN AGNITA
              2-3
              3-0
              3-1
              3-0
              3
              2
              3 DRAGAN ALEXANDRA AGNITA
              0-3
              0-3
              3-1
              3-0
              2
              3
              4 SELAR ADELINA PELISOR
              0-3
              1-3
              1-3
              1-3
              0
              5
              5 IONAS ADRIANA AGNITA
              0-3
              0-3
              0-3
              3-1
              1
              4

              Comentariu


              • #8
                Grupe inferioare Clasele 5-8
                1 Dalbea Nikol Lemnaru Alexandra Suciu Luciana Itu Horea
                2 San Flavius Lacatus Petric Marcu Bodi Zlatar Sebastian
                3 Daian Alex Flesariu Mihai Manta Iulia Terbea Maia
                4 Herciu Catalin Heves Emanuel Rogozan Alex Terbea Sonia
                Ultima editare de Cioca Raul; 06.apr.2019, 17:10.

                Comentariu


                • #9
                  Gr.inferioara nr. 1 - Clasele 5-8
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 DALBEA NIKOL AGNITA
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  3
                  1
                  2 LEMNARU ALEXANDRA AGNITA
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2
                  2
                  3 SUCIU LUCIANA AGNITA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  4 ITU HOREA AGNITA
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  1
                  Gr.inferioara nr. 2 - Clasele 5-8
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 SAN FLAVIUS AGNITA
                  1-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  2 LACATUS PETRIC PELISOR
                  2-1
                  0-2
                  0-2
                  1
                  3 MARCU BODI PELISOR
                  2-0
                  2-0
                  1-2
                  2
                  2
                  4 ZLATAR SEBASTIAN PELISOR
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  3
                  1
                  Gr.inferioara nr. 3 - Clasele 5-8
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 DAIAN ALEX AGNITA
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2
                  2
                  2 FLESARIU MIHAI AGNITA
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  3
                  1
                  3 MANTA IULIA AGNITA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  4 TERBEA MAIA AGNITA
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  1
                  Gr.inferioara nr. 4 - Clasele 5-8
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 HERCIU CATALIN AGNITA
                  2-0
                  0-2
                  2-1
                  2
                  2
                  2 HEVES EMANUEL AGNITA
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0
                  3 ROGOZAN ALEX AGNITA
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  3
                  1
                  4 TERBEA SONIA AGNITA
                  1-2
                  2-1
                  0-2
                  1

                  Comentariu


                  • #10
                    Eliminatorii Clasele 5-8

                    1. Dalbea Nikol
                    -------------------- Dalbea Nikol 3-0
                    8. Daian Alex
                    ----------------------------------- Rogozan Alex 3-0
                    5. Marcu Bodi
                    -------------------- Rogozan Alex 3-0
                    4. Rogozan Alex
                    -------------------------------------------------- Rogozan Alex 3-0
                    3. Flesariu Mihai
                    -------------------- Flesariu Mihai 3-0
                    6. Herciu Catalin
                    ----------------------------------- Flesariu Mihai 3-1
                    7. Lemnaru Alexandra
                    -------------------- Lemnaru Alexandra 3-1
                    2. Zlatar Sebastian

                    Comentariu


                    • #11
                      Clasament Clasele 5-8

                      1. Rogozan Alex - Agnita
                      2. Flesariu Mihai - Agnita
                      3 -- 4
                      Dalbea Nikol - Agnita
                      Herciu Catalin - Agnita
                      5 -- 8
                      Marcu Bodi - Pelisor
                      Lemnaru Alexandra - Agnita
                      Daian Alex - Agnita
                      Zlatar Sebastian - Pelisor
                      9 -- 12 1v gr.inf.
                      Itu Horea - Agnita
                      Lacatus Petric - Pelisor
                      Terbea Maia - Agnita
                      Terbea Sonia - Agnita
                      13 -- 16 0v gr.inf.
                      Suciu Luciana - Agnita
                      San Flavius - Agnita
                      Manta Iulia - Agnita
                      Heves Emanuel - Agnita

                      Comentariu


                      • #12












                        Comentariu


                        • #13
                          Clasamente:
                          Cl.V-VIII
                          Fete
                          1.Dâlbea Nikol-Agnita
                          2.Lemnaru Alexandra-Agnita
                          3.Țerbea Sonia-Agnita
                          4.Țerbea Maia-Agnita
                          5.Suciu Luciana-Agnita
                          6.Manta Iulia-Agnita
                          Cl.V-VIII
                          Băieți
                          1.Rogozan Alexandru-Agnita
                          2.Fleșariu Mihai-Agnita
                          3.Herciu Cătălin-Agnita
                          4.Marcu Bodi-Pelișor
                          5.Dăian Alexandru-Agnita
                          6.Zlătar Sebastian-Pelișor
                          7.Itu Horia-Agnita
                          8.Lăcătuș Petric-Pelișor
                          9.Sân Flavius Paul-Agnita
                          10.Heveș Emanuel-Agnita

                          Cl.IX-XII
                          1.Farkas Bence-Tg.Mureș
                          2.Toader Valentin-Agnita
                          3.Drăgan Alexandra-Agnita
                          4.Ionaș Adriana-Agnita
                          5.Șelar Adelina-Pelișor
                          I love table tennis !

                          Comentariu


                          • #14
                            Din motive obiective,turneul de copii cl.I-IV s-a desfasurat ieri,Sonia(cl.a III a) impunandu-se in fata "bobocilor" Ianis si David(cl.a I a)
                            Clasament:
                            1.Terbea Sonia
                            2.Zedler Ianis
                            3.Avram David
                            Joanta Bianca nu a participat,fiind bolnava.
                            Pentru medalia de campion,la categoria fete cl.V-VIII,s-a disputat un meci de baraj intre Dalbea Nikol si Lemnaru Alexandra,Nikol impunandu-se cu scorul de 3-0!
                            Felicitari tuturor!
                            I love table tennis !

                            Comentariu


                            • #15
                              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X