Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești Mini-AmaTur Dublu - 07.04.2019

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitești Mini-AmaTur Dublu - 07.04.2019

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Pitesti Mini-AmaTur Dublu - 06.04.2019

    AmaTur România și ITTF organizează:
    World Table Tennis Day 2019

    UN eveniment promovat de:
    ITTF Foundation:
    LOCALITATEA: Pitesti str. Gh. Ionescu Gion nr. 5;
    DATA: Duminică 7 Aprilie 2019;
    CATEGORII: Mini-AmaTur Dublu;
    ORA DE ÎNCEPERE: 17.00
    16.30 - 17.00 – validare înscrieri, la 17.00 încep meciurile;
    SALA: Sala de Sport a Scolii generale nr. 19
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 9 mese (YASAKA;JOOLA);
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars S40+;
    SPAȚIU DE JOC: 500 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    TAXA: Copii sub 14 ani si persoanele cu dizabilități - 0 lei, fără taxă de afiliere;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Sambata 6 aprilie 2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Dublu Mini-AmaTur – maxim 32 participanți
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 3 (4) echipe – se califică primele 2;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;
    ORGANIZATOR:
    - Pribeagu Claudiu tel: 0745 762 305
    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    Ultima editare de marcelgiosan; 29.mar.2019, 06:30.

  • #2
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 10 pct
    Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc III – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    Loc IV – Ana Ştefania Ion – Gabriela Podină (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    5 – Gabriel Stan – Gagionea Răzvan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    6 – Elena Soare – Gabriel Drăgan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    7 – Gabriel Vlad – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    Ultima editare de pribeagu; 08.apr.2019, 14:11.

    Comentariu


    • #3
      Din Pitești :
      Alexia Dima- Sebastian Pribeagu

      Comentariu


      • #4
        Din Pitești :
        Nicola Mihăescu- Cosmin Corbu

        Comentariu


        • #5
          Bucuroiu Alin - Nuță Mario

          Comentariu


          • #6
            Rezultate pentru turneul de DUBLU :

            Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 10 pct
            Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
            Loc III – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
            Loc IV – Ana Ştefania Ion – Gabriela Podină (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
            5 – Gabriel Stan – Gagionea Răzvan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
            6 – Elena Soare – Gabriel Drăgan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
            7 – Gabriel Vlad – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct

            Comentariu


            • #7

              Comentariu


              • #8
                CLASAMENT GENERAL Ediţia I-îi + ... + ediţia a IV-a

                DUBLU :

                Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 38 pct
                Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 30 pct
                Loc III – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
                Loc IV – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
                Loc 5 – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
                Loc 6 – Ana Ştefania Ion – Gabriela Podină (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
                7 – Gabriel Stan – Gagionea Răzvan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
                7 – Elena Soare – Gabriel Drăgan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
                7 – Gabriel Vlad – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
                7 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
                7 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
                7 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
                13 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gim. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gim ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
                13 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
                13 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
                13 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct

                Comentariu


                • #9

                  Comentariu

                  Cine a citit topicul
                  Procesare...
                  X