Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Străoane Mini-AmaTur - 07.04.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Străoane Mini-AmaTur - 07.04.2019

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Străoane Mini-AmaTur - Duminică 07.04.2019

    AmaTur România și ITTF organizează:
    World Table Tennis Day 2019

    UN eveniment promovat de:
    ITTF Foundation:
    LOCALITATEA: Străoane, str. Valeni, F.N/;
    DATA: Duminică 7 Aprilie 2019;
    CATEGORII: Elevi
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Școlii Gimnaziale nr. 2, Străoane;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 2 mese Activ;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars G40+;
    SPAȚIU DE JOC: 225 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gresie;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    TAXA: 0 Lei;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Elevi: Locurile 1÷4 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Inițiere în tenis de masă;
    - Elevi maxim 12 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 3 seturi (2/3);
    - Grupe inferioare de 6 jucători - se califică primii 4;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    ORGANIZATORI:
    - Prof. Ragea Costică;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Prof. Popescu Apreotesei Mihai, tel. 0722.639.361;
    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Rezervat inscrieri
    Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
    FH: Butterfly Dignics 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

    Comentariu


    • #3
      Se inscriu urmatorii elevi:
      Simion Gabriel
      Ciuciu Cosmin
      Cristea Ionut
      Cristea Stefan
      Pricope Cosmin
      Harabor Vlad
      Chelaru Razvan
      Dadai Cosmin
      Robu Georgiana
      Popa Sebastian
      Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
      FH: Butterfly Dignics 05
      BH: Tibhar Grass D.TecS

      Comentariu


      • #4
        Cateva instantanee din timpul turneului.























































        Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
        FH: Butterfly Dignics 05
        BH: Tibhar Grass D.TecS

        Comentariu


        • #5
          Rezultate grupe inferioare



          Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
          FH: Butterfly Dignics 05
          BH: Tibhar Grass D.TecS

          Comentariu


          • #6
            Rezultate eliminatorii

            Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
            FH: Butterfly Dignics 05
            BH: Tibhar Grass D.TecS

            Comentariu


            • #7
              Clasament

              1. Simion Gabriel
              2. Isac Ionut
              3-4. Ciuciu Cosmin
              Cristea Stefan
              5-8 Harabor Vlad
              Dadai Cosmin
              Pricope Cosmin Lucian
              Chelaru Razvan
              9-10 0v gr. inferioare
              Robu Georgiana
              Popa Sebastian
              Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
              FH: Butterfly Dignics 05
              BH: Tibhar Grass D.TecS

              Comentariu


              • #8
                La dorinta elevilor premierea oficiala s-a facut in cadru festiv la finalul anului scolar.



















                Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
                FH: Butterfly Dignics 05
                BH: Tibhar Grass D.TecS

                Comentariu

                Cine a citit topicul
                Procesare...
                X