Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Muntenia", Pitești - 14.04.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • "Cupa Muntenia", Pitești - 14.04.2019

    "CUPA MUNTENIA" - PITEŞTI
    Ediţia a VIII-a 14 Aprilie 2019

    LOCALITATEA: Pitești - jud. Argeș
    DATA: DUMINICĂ 14 Aprilie 2019
    ORA: 11.00 (ATENȚIE LA ORĂ...)

    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Șc. nr. 19 ) cartier Găvana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICAȚII ACCES:
    Din centrul orașului, când se merge spre Bascov, imediat după stația MOL, înainte de Kaufland-ul din Găvana se face la stânga siși se urcă în cartier. A doua stradă la dreapta se gasește Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urcă în cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;
    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)

    TIMP ALOCAT: de la 11.00 ....până se termină turneul
    NR. MESE: 10

    SE VOR ORGANIZA 8 CATEGORII :
    Fete – clasele 0-II ; clasele III-IV ; clasele V-VI ; clasele VII-VIII ;
    Băieţi – clasele 0-II ; clasele III-IV ; clasele V-VI ; clasele VII-VIII ;

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.
    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii
    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu , tel 0745762305
    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joaca
    Va asteptam cu drag!

  • #2
    CLASAMENT - Fete clasele 0 - II
    Loc I - Ștefania Vlad - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
    Loc II- Bianca Pribeagu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
    Loc III - Maria Stoenescu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
    Loc IV - Patricia Grigore - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești

    CLASAMENT - Băieti clasele I-IV
    Loc I - Rareș Ceaușescu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
    Loc II- Laurențiu Petre - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
    Loc III - Dragoș Floroiu - Clubul Copiilor Drăgășani- Vâlcea
    Loc IV - Ianis Ticu - Șc. Gim. "Nicolae Simonide" Pitești
    Loc V - Andrei Popescu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești

    CLASAMENT - Fete clasele III-IV
    Loc I - Ioana Stoenescu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
    Loc II - Alexia Marineci - Șc. Gim. "Adrian Păunescu" Pitești

    CLASAMENT - Băieţi clasele III - IV
    Loc I - Marc Iordan – I.S.B. Bucureşti
    Loc II - Daniel Sima – Şc. Gim. „Liviu Rebreanu” Mioveni
    Loc III – Andrei Nită - Şc. Gim. „Ion Pillat” Piteşti
    Loc IV- Ioan Rotea - Clubul Copiilor Drăgășani- Vâlcea
    Loc 5 - Darin Popa - Palatul Copiilor - Ramnicu Valcea
    Loc 6 - Zamfirache David - Clubul Copiilor Drăgășani- Vâlcea
    Loc 7 - Constantin Rares - Palatul Copiilor - Râmnicu Vâlcea

    CLASAMENT - Băieti clasele V-VI
    Loc I – Mario Nuţă - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
    Loc II- Andrei Lungu - Pitești
    Loc III – Gabriel Vlad - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
    Loc IV – Gabriel Drăgan - Piteşti
    Loc 5 - Corneliu Serban - Curtea de Argeş
    Loc 6 - Paul Osanu – Palatul Copiilor Râmnicu Vâlcea
    Loc 7 - Stefan Badoiu - Curtea de Argeş

    CLASAMENT - Fete clasele V - VI
    Loc I - Alexia Dima- Șc. Gim. " Matei Basarab" Pitești
    Loc II - Elena Soare - Șc Gim " Matei Basarab" Pitești
    Loc III - Soledad Tudoraș- Sc Gim "Adrian Păunescu " Pitești

    CLASAMENT - Băieti clasele VII-VIII
    Loc I – Sebastian Pribeagu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
    Loc II- Alexandru Oroşanu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
    Loc III – Antonio Vîrlă - Șc. Gim. "Adrian Păunescu” Pitești
    Loc IV – Rotaru Costin - I.S.B. Bucureşti
    Loc 5 – Gabriel Stan - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
    Loc 6 – Sebastian Baciu – Curtea de Argeş
    Loc 7 – Andrei Şerban - Curtea de Argeş
    Loc 8 – Marius Ungureanu - Curtea de Argeş

    CLASAMENT - Fete clasele VII - VIII
    Loc I – Nicola Mihăescu - Șc. Gim. " Matei Basarab" Pitești
    Loc II – Ana Ştefania Ion - Șc Gim " Nicolae Iorga" Pitești

    Categoria Open :
    Loc I – Dragoş Bănescu
    Loc II- Cosmin Corbu
    Loc III –Radu Tuţă
    Loc IV – Alin Bucuroiu
    Loc 5 – Cristian Georgescu
    Ultima editare de pribeagu; 14.apr.2019, 20:04.

    Comentariu


    • #3
      Din Pitesti :

      Bianca Pribeagu - clasa 0
      Sebastian Pribeagu - clasa a V-a

      Comentariu


      • #4
        Palatul Copiilor Ramnicu Vâlcea

        Popa Darin-Mihai cls. a III-a
        Oșanu Paul Adrian cls a V -a

        Comentariu


        • #5
          Din Curtea de Argeș:

          Serban Corneliu Mario -2006,clasa a 6 a.

          Baciu Sebastian- 2004 clasa a 8 a

          Ungureanu Marius Daniel -2004 clasa a 8 a

          Badoiu Stefan Casian -2006 clasa a 6 a

          Andrei Serban-2004 clasa a 8 a!

          Comentariu


          • #6
            Palatul Copiilor Ramnicu Vâlcea

            Constantin Rares cls. a III-a

            Comentariu


            • #7
              Vlad Stefania - clasa a II-a Pitesti

              Comentariu


              • #8
                Petre Laurentiu - Clasa I-ii - Pitesti
                Ceausescu Rares - Clasa I-ii - Pitesti

                Comentariu


                • #9
                  Vlad Gabriel - clasa a VI-a Pitesti
                  Tudoras Soledad - Clasa a VI-a Pitesti

                  Comentariu


                  • #10
                    Stoenescu Maria - Clasa 0 - Pitesti
                    Stoenescu Ioana - Clasa a IV-a Pitesti

                    Comentariu


                    • #11
                      Clasa 0-II , din Pitesti
                      Patricia Grigore
                      Andrei Popescu

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Pitesti :
                        Alexia Dima - clasa a VI-a
                        Nicola Mihaescu - clasa a VII-a

                        Comentariu


                        • #13
                          Mario Nuta - clasa a V-a Pitesti

                          Comentariu


                          • #14
                            Bună ziua!

                            Daniel SIMA / Avansați / Mioveni

                            Mulțumim!

                            Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Pardon, clasa a II a

                              Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X