Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Muntenia", Pitești - 14.04.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Baieti - clasa a V-a - a VI-a
    David Patrascu - Pitesti

    Comentariu


    • #17
      Fete - clasa a VII-a - a VIII-a
      Ana Ion Stefania - Pitesti

      Comentariu


      • #18
        Baieti - clasa a VII-a - a VIII-a

        1. Mihai Florin - Pitesti
        2. Gabriel Stan - Pitesti
        3. Gabriel Dragan - Pitesti

        Comentariu


        • #19
          Iordan Marc Gabriel -Bucuresti - clasa IV
          Rotaru Costin - Bucuresti - clasa VIII


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comentariu


          • #20
            Din Pitești la cls 0 - 2
            Ticu Ianis
            Cls III-IV
            NIȚĂ Andrei

            Comentariu


            • #21
              Fete - clasa a III-a - a IV-a
              1. Marineci Alexia - Pitesti


              Fete - clasa a V-a - a VI-a
              1. Soare Elena - Pitesti

              Baieti - clasa a VII-a - a VIII-a
              1. Alexandru Orosanu - Pitesti

              Comentariu


              • #22
                Baieti - clasa a VII-a - a VIII-a
                Alexandru Dobrin -Pitesti

                Comentariu


                • #23
                  Fete clasa 0 - II :
                  Loc I - Ștefania Vlad - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
                  Loc II- Bianca Pribeagu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
                  Loc III - Maria Stoenescu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
                  Loc IV - Patricia Grigore - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești




                  Comentariu


                  • #24
                    Băieți clasa 0 - II :
                    Loc I - Rareș Ceaușescu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
                    Loc II- Laurențiu Petre - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
                    Loc III - Dragoș Floroiu - Clubul Copiilor Drăgășani- Vâlcea
                    Loc IV - Ianis Ticu - Șc. Gim. "Nicolae Simonide" Pitești
                    Loc V - Andrei Popescu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești




                    Comentariu


                    • #25


                      Fete clasele III-IV :
                      Loc I - Ioana Stoenescu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
                      Loc II - Alexia Marineci - Șc. Gim. "Adrian Păunescu" Pitești



                      Comentariu


                      • #26
                        Fete clasele V-VI :
                        Loc I - Alexia Dima- Șc. Gim. " Matei Basarab" Pitești
                        Loc II - Elena Soare - Șc Gim " Matei Basarab" Pitești
                        Loc III - Soledad Tudoraș- Sc Gim "Adrian Păunescu " Pitești






                        Comentariu


                        • #27
                          Fete clasele VII - VIII :
                          Loc I - Nicola Mihăescu - Șc. Gim. " Matei Basarab" Pitești
                          Loc II - Ana Ion Ștefania - Șc Gim " Nicolae Iorga " Pitești





                          Comentariu


                          • #28
                            CLASAMENT - Băieţi clasele III - IV
                            Loc I - Marc Iordan – I.S.B. Bucureşti
                            Loc II - Daniel Sima – Şc. Gim. „Liviu Rebreanu” Mioveni
                            Loc III – Andrei Nită - Şc. Gim. „Ion Pillat” Piteşti
                            Loc IV- Ioan Rotea - Clubul Copiilor Drăgășani- Vâlcea
                            Loc 5 - Darin Popa - Palatul Copiilor - Ramnicu Valcea
                            Loc 6 - Zamfirache David - Clubul Copiilor Drăgășani- Vâlcea
                            Loc 7 - Constantin Rares - Palatul Copiilor - Ramnicu Valcea

                            Ultima editare de pribeagu; 14.apr.2019, 18:32.

                            Comentariu


                            • #29
                              Băieți clasa V - VI :
                              Loc I – Mario Nuţă - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
                              Loc II- Andrei Lungu - Pitești
                              Loc III – Gabriel Vlad - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
                              Loc IV – Gabriel Drăgan - Piteşti
                              Loc 5 - Corneliu Serban - Curtea de Arges
                              Loc 6 - Paul Osanu - Palatul Copiilor Râmnicu Vâlcea
                              Loc 7 - Stefan Badoiu - Curtea de Arges



                              Ultima editare de pribeagu; 14.apr.2019, 18:41.

                              Comentariu


                              • #30
                                CLASAMENT - Băieti clasele VII-VIII
                                Loc I – Sebastian Pribeagu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
                                Loc II- Alexandru Oroşanu - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
                                Loc III – Antonio Vîrlă - Șc. Gim. "Adrian Păunescu” Pitești
                                Loc IV – Rotaru Costin - I.S.B. Bucureşti
                                Loc 5 – Gabriel Stan - Șc. Gim. "Matei Basarab" Pitești
                                Loc 6 – Sebastian Baciu – Curtea de Argeş
                                Loc 7 – Andrei Şerban - Curtea de Argeş
                                Loc 8 – Marius Ungureanu - Curtea de Argeş




                                Ultima editare de pribeagu; 14.apr.2019, 18:43.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X