Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitești - Ediția a V-a 18 Mai 2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Open :

    1. Gabriel Stan - (Sc Gim „M. Basarab” )
    2. Alin Bucuroiu – FC Arges – 23 pct
    3 – Ana Ion Ştefania - (Sc Gim „N. Iorga” )
    4. Elena Soare - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 11 pct

    Comentariu


    • #17
      Rezultate pentru turneul de DUBLU :

      Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 10 pct
      Loc II – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
      Loc II – Gabriela Podină – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
      Loc IV – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
      5 – Grigore Alin – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
      6. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 2 pct

      Comentariu


      • #18
        Începători :
        Loc I – Rareş Ceauşescu - Şc Gim „M. Basarab” – 10 pct
        Loc II. Ianis Ticu – Piteşti – 9 pct
        Loc III – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 8 pct
        Loc IV – Ştefania Vlad – Şc Gim „M. Basarab” – 7 pct
        5. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
        6 – Alexia Marineci – Piteşti – 5 pct
        7. Andrei David – Piteşti – 4 pct
        8. Patricia Grigore (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 3 pct
        9. Andrei Popescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2







        Comentariu


        • #19
          Avansaţi :
          Loc I - Daniel Sima – CS Mioveni - 10 pct
          Loc II. Gabriel Vlad - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 9 pct
          Loc III – David Saloman – FC Argeş = 8 pct
          Loc IV – David Bădărău – CS Mioveni – 7 pct
          5, Ioana Stoenescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 6 pct
          6. Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 5 pct
          7. Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 4 pct
          8. Alin Grigore – Piteşti – 3 pct
          9. Laurenţiu Petre - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
          10. Andrei Niță – Pitesti – 2 pct



          Comentariu


          • #20
            Open :
            Loc I – Alexandru Macarie – CS Mioveni - 10 pct
            Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
            Loc III - Nicola Mihăescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) – 8 pct
            Loc IV - Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 7 pct
            5. Mario Nuţă - (Sc Gim „M. Basarab” – FC Argeş) - 6 pct
            6. Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” ) = 5 pct



            Comentariu


            • #21












































              Comentariu


              • #22


















                Comentariu


                • #23
                  CLASAMENT GENERAL Ediţia I-îi + ... + ediţia a V-a

                  DUBLU :

                  Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 48 pct
                  Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 30 pct
                  Loc III – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
                  Loc IV – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 14 pct

                  5 – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
                  6 – Gabriela Podină – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
                  7 – Ana Ştefania Ion – Gabriela Podină (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
                  7 – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
                  9 – Grigore Alin – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
                  9. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 2 pct
                  9 – Gabriel Stan – Gagionea Răzvan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
                  9 – Elena Soare – Gabriel Drăgan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
                  9 – Gabriel Vlad – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
                  9 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
                  9 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
                  9 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
                  9 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gim. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gim ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
                  18 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
                  18 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
                  18 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct

                  5. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
                  7. Andrei David – Piteşti – 4 pct
                  10. Carina Marineci - Piteşti – 2 pct

                  Începători :
                  Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 33 pct
                  Loc II – Ştefania Vlad – Sc Gim „M. Basarab” – 31 pct
                  Loc III – Rareş Ceauşescu – Şc Gim „M. Basarab” – 26 pct
                  Loc IV – Maria Stoenescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 17 pct
                  5. Andrei Popescu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 15 pct
                  5. Ticu Ianis – Pitesti – 15 pct
                  7 – Sonia Popescu– (Şc. Gim. ’’Traian’’ - 13 pct
                  8 – Alexia Marineci – Piteşti – 10 pct
                  9. Patricia Grigore - Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 7 pct
                  10 Tudoraș Soledad – Pitesti – 6 pct
                  11. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct
                  11. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
                  11. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
                  11. Florin Mihai (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct

                  Avansaţi :
                  Loc I – Gabriel Vlad - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 32 pct
                  Loc II - Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 30 pct
                  Loc III – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 24 pct
                  Loc IV – Sima Daniel – Mioveni – 22 pct
                  5. Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 19 pct
                  6 – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 18 pct
                  7. Niță Andrei – Pitesti – 15 pct
                  7 – Bădărău David – Mioveni – 15 pct
                  9. Gabriel Drăgan - (Sc Gim „N. Bălcescu” ) - 11 pct
                  9 Ioana Stoenescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 11 pct
                  11 –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
                  12 –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
                  12 - Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
                  14 – David Saloman – FC Argeş = 8 pct
                  15 – Gagionea Răzvan – Piteşti – 7 pct
                  15 – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
                  17. Ana Costache - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
                  17. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 6 pct
                  19 - Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
                  20. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 4 pct
                  21. Alin Grigore – Piteşti – 3 pct
                  22. David Ştefănescu - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct
                  22. Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                  22. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct

                  Open :
                  Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) – 48 pct
                  Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 37 pct
                  Loc III. Nicola Mihăescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) – 36 pct
                  Loc IV. Gabriel Stan - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 31 pct
                  5 Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
                  6 – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” ) = 24 pct
                  7. Alin Bucuroiu – FC Arges – 23 pct
                  8. Mario Nuţă - (Sc Gim „M. Basarab”) - 20 pct
                  8. Macarie Alexandru – Mioveni – 20 pct
                  10 – Ana Ion Ştefania - (Sc Gim „N. Iorga” ) = 17 pct
                  11. Elena Soare - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 11 pct
                  12 – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
                  13 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
                  13. Cristina Rizea – FC Arges – 9 pct
                  15. Eparu Matei – Ploieşti – 7 pct
                  16. Ana Maria Stancu - (Sc Gim „M. Basarab”) - 6 pct
                  16. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
                  18. Alexandru Lupaşcu – CSS Buzău – 5 pct
                  19. Maria Niţă – CSS Buzău – 4 pct
                  19. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gim. ’’I. Pillat’’ – 4 pct
                  21. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
                  22. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                  22. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct

                  Comentariu

                  Cine a citit topicul
                  Procesare...
                  X