Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa municipiului Pitesti, Turneu Final - 09.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa municipiului Pitesti, Turneu Final - 09.06.2019

    CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI – TURNEUL FINAL 09-06-2019

    Ediţia a VI - a , a GRAND PRIX-ului – Septembrie 2018 - Iunie 2019

    Punctele se acorda astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, si tot asa pana la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeste 2 pct.
    Se va face clasamentul general, iar câștigătorul va primi trofeul pe anul școlar 2018-2019.

    LOCALITATEA: Pitești - jud. Argeș
    DATA: DUMINICĂ 09 Iunie 2019
    ORA: 12.00 (ATENȚIE LA ORĂ...)
    SALA : Sala de sport a Sc. Gimn. "Matei Basarab" (fosta Șc. nr. 19 ) cartier Găvana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5

    INDICAȚII ACCES:
    Din centrul orașului, când se merge spre Bascov, imediat după stația MOL, înainte de Kaufland-ul din Găvana se face la stânga siși se urcă în cartier. A doua stradă la dreapta se gasește Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urcă în cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 12.00 ....până se termină turneul
    NR. MESE: 9

    SE VOR ORGANIZA 4 CATEGORII :
    Începători
    Avansați
    Open
    Dublu

    La toate categoriile au voie sa joace copiii nascuți între anii 2012 - 2000
    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii
    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    PARTENER : Directia Judeteana Sport si Tineret Arges reprezentată de Anișoara Moiceanu

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu
    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joacă

    Va asteptam cu drag!
    Ultima editare de pribeagu; 29.mai.2019, 07:36.

  • #2
    CLASAMENT GENERAL


    DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 58 pct
    Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 38 pct
    Loc III – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 20 pct
    4 – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
    5 – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
    6 – Gabriela Podină – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    7. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 4 pct
    7 – Ana Ştefania Ion – David Saloman (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    7 – Ana Ştefania Ion – Gabriela Podină (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    7 – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    11 – Grigore Alin – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    11 – Gabriel Stan – Gagionea Răzvan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    11 – Elena Soare – Gabriel Drăgan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    11 – Gabriel Vlad – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    11 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
    11 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
    11 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
    11 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gim. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gim ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
    19 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
    19 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
    19 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct


    Începători :

    Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 41 pct
    Loc II – Ştefania Vlad – Sc Gim „M. Basarab” – 36 pct
    Loc III – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 34 pct
    Loc IV - Niță Andrei – Pitesti – 24 pct
    5. Andrei Popescu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 18 pct
    6 – Maria Stoenescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 17 pct
    7 – Sonia Popescu– (Şc. Gim. ’’Traian’’ - 13 pct
    8. Patricia Grigore - Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 11 pct
    9 – Alexia Marineci – Piteşti – 10 pct
    10 Tudoraș Soledad – Pitesti – 8 pct
    11 – Antonia Rusu – Piteşti – 7 pct
    12. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
    13. Florin Mihai (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 4 pct
    14. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct
    14. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
    14. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
    14. Bogdan Petre - Şc Gim „M. Basarab” – 2 pct





    Avansaţi :
    Loc I - Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 34 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu – Şc Gim „M. Basarab” – 28 pct
    Loc III - Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 24 pct
    4 – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 18 pct
    5. Ioana Stoenescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 17 pct
    6 – Bădărău David – Mioveni – 15 pct
    6. Ticu Ianis – Pitesti – 15 pct
    6. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 15 pct
    9. Gabriel Drăgan - (Sc Gim „N. Bălcescu” ) - 11 pct
    10. Maria Apostol - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    10 –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
    10 – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    10 – David Saloman – FC Argeş = 10 pct
    14 –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
    14 - Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
    16 . Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 8 pct
    17. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
    17. Gagionea Răzvan – Piteşti – 7 pct
    19. Ana Costache - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    20 - Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
    21. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 4 pct
    21 Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 4 pct
    23. Alin Grigore – Piteşti – 3 pct
    24. David Ştefănescu - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct
    24. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    24. Ionuţ Brătulescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
    24. Ioana Bododea - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct

    Open :
    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) – 57 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 47 pct
    Loc III. Nicola Mihăescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) – 43 pct
    Loc IV. Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct
    5 – Gabriel Vlad - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 34 pct
    6. Gabriel Stan - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 33 pct
    7 – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” ) = 28 pct
    8. Mario Nuţă - (Sc Gim „M. Basarab”) - 26 pct
    9 – Sima Daniel – Mioveni – 24 pct
    10. Alin Bucuroiu – FC Arges – 23 pct
    11. Macarie Alexandru – Mioveni – 22 pct
    12 – Ana Ion Ştefania – F. C. Argeş = 19 pct
    13. Elena Soare - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 13 pct
    13 – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 13 pct
    15 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
    15. Cristina Rizea – FC Arges – 9 pct
    17. Eparu Matei – Ploieşti – 7 pct
    17. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova –7 pct
    19. Ana Maria Stancu - (Sc Gim „M. Basarab”) - 6 pct
    19. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
    21. Alexandru Lupaşcu – CSS Buzău – 5 pct
    22. Maria Niţă – CSS Buzău – 4 pct
    22. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gim. ’’I. Pillat’’ – 4 pct
    22. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 4 pct
    25. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
    Ultima editare de pribeagu; 09.iun.2019, 21:48.

    Comentariu


    • #3
      Open
      Sebastian Pribeagu

      Incepatori
      Bianca Pribeagu

      Comentariu


      • #4
        Bună dimineața!

        Înscrieți, vă rugăm pe Daniel SIMA și Alexandru MACARIE. Ambii din Mioveni.
        Mulțumim

        Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Open :
          Mihăescu Nicola
          Nuță Mario

          Comentariu


          • #6
            La Open
            Alexia Dima
            Alexandru OROȘANU

            Comentariu


            • #7
              Incepatori
              1 Ştefania Vlad
              2 Mihnea Bododea

              Comentariu


              • #8
                Începători
                1. Andrei David
                2. Patricia Grigore
                3. Andrei Popescu

                Comentariu


                • #9
                  Începători :

                  1. Laurenţiu Petre
                  2. Andrei Niță

                  Comentariu


                  • #10
                    Avansați:
                    1. Rareş Ceauşescu
                    2. Ianis Ticu

                    Comentariu


                    • #11
                      Avansaţi :

                      1. Andrei Lungu
                      2. Alin Grigore

                      Comentariu


                      • #12
                        Open :

                        1.. Gabriel Vlad

                        Comentariu


                        • #13
                          Avansați:

                          1. David Saloman
                          2. Ioana Stoenescu
                          3. Gabriela Podină

                          Comentariu


                          • #14
                            Ope. :

                            1. Cosmin Corbu
                            2. Gabriel Stan
                            3. Alin Bucuroiu

                            Comentariu


                            • #15
                              Open:

                              1 – Ana Ion Ştefania
                              2. Elena Soare

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X