Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa municipiului Pitesti, Turneu Final - 09.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Fin Filipeștii de Târg - Prahova
    Open
    Stoian Rares
    Rizoiu Claudiu

    Avansați
    Dascalescu Edi

    Comentariu


    • #17
      Din Filipeștii de Târg Prahova

      Avansați:
      Maracineanu Andrei,
      Danila Albert,
      Ciocan Denisa,
      Modrisan Miruna,
      Apostol Maria,
      Giurea Mihaela

      Comentariu


      • #18
        Avansaţi :

        Gabriel Drăgan - (Sc Gim „N. Bălcescu” ) Pitesti

        Comentariu


        • #19
          Începători :

          Tudoraș Soledad – Pitesti

          Comentariu


          • #20
            CLASAMENT GENERAL Ediţia I-îi + ... + ediţia a V-a

            DUBLU :

            Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 48 pct
            Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 30 pct
            Loc III – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
            Loc IV – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 14 pct

            5 – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
            6 – Gabriela Podină – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
            7 – Ana Ştefania Ion – Gabriela Podină (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
            7 – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
            9 – Grigore Alin – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
            9. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 2 pct
            9 – Gabriel Stan – Gagionea Răzvan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
            9 – Elena Soare – Gabriel Drăgan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
            9 – Gabriel Vlad – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
            9 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
            9 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
            9 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
            9 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gim. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gim ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
            18 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
            18 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
            18 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct


            Începători :
            Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 33 pct
            Loc II – Ştefania Vlad – Sc Gim „M. Basarab” – 31 pct
            Loc III – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 24 pct

            Loc IV – Maria Stoenescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 17 pct
            5. Niță Andrei – Pitesti – 15 pct

            5. Andrei Popescu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 15 pct
            7 – Sonia Popescu– (Şc. Gim. ’’Traian’’ - 13 pct
            8 – Alexia Marineci – Piteşti – 10 pct
            9. Patricia Grigore - Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 7 pct
            10 Tudoraș Soledad – Pitesti – 6 pct
            10. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
            12. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct
            12. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
            12. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
            12. Florin Mihai (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct

            Avansaţi :
            Loc I - Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 30 pct
            Loc II – Rareş Ceauşescu – Şc Gim „M. Basarab” – 26 pct
            Loc III - Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 19 pct
            Loc IV – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 18 pct
            5 – Bădărău David – Mioveni – 15 pct
            5. Ticu Ianis – Pitesti – 15 pct
            7. Gabriel Drăgan - (Sc Gim „N. Bălcescu” ) - 11 pct
            7 Ioana Stoenescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 11 pct
            9 –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
            10 –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
            10 - Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
            12 – David Saloman – FC Argeş = 8 pct
            13 – Gagionea Răzvan – Piteşti – 7 pct
            13 – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
            15. Ana Costache - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
            15. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 6 pct
            17 - Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
            18. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 4 pct
            19. Alin Grigore – Piteşti – 3 pct
            20. David Ştefănescu - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct
            20. Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
            20. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct

            Open :
            Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) – 48 pct
            Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 37 pct
            Loc III. Nicola Mihăescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) – 36 pct
            Loc IV – Gabriel Vlad - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 32 pct
            5. Gabriel Stan - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 31 pct
            6 Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
            7 – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” ) = 24 pct
            8. Alin Bucuroiu – FC Arges – 23 pct
            9 – Sima Daniel – Mioveni – 22 pct
            10. Mario Nuţă - (Sc Gim „M. Basarab”) - 20 pct
            10. Macarie Alexandru – Mioveni – 20 pct
            12 – Ana Ion Ştefania - (Sc Gim „N. Iorga” ) = 17 pct
            13. Elena Soare - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 11 pct
            14 – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
            15 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
            15. Cristina Rizea – FC Arges – 9 pct
            17. Eparu Matei – Ploieşti – 7 pct
            18. Ana Maria Stancu - (Sc Gim „M. Basarab”) - 6 pct
            18. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
            20. Alexandru Lupaşcu – CSS Buzău – 5 pct
            21. Maria Niţă – CSS Buzău – 4 pct
            22. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gim. ’’I. Pillat’’ – 4 pct
            23. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
            24. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
            24. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct

            Comentariu


            • #21
              Multumesc , domnului antrenor Florian Mos pentru prezenta de la aceasta editie !

              Comentariu


              • #22


























































                Comentariu


                • #23
















































                  Comentariu


                  • #24
                    CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI
                    Ediţia a VI-a 09 Iunie 2019


                    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

                    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 10 pct
                    Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
                    Loc III – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
                    Loc IV – Ion Ana Stefania – Gabriel Stan (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 4 pct
                    5 – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
                    6. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 2 pct

                    Comentariu


                    • #25
                      Începători :
                      Loc I. Laurenţiu Petre - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 10 pct
                      Loc II. Andrei Niță – Pitesti – 9 pct
                      Loc III – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 8 pct
                      Loc IV – Antonia Rusu – Piteşti – 7 pct
                      5. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
                      6. Ştefania Vlad – Şc Gim „M. Basarab” – 5 pct
                      7. Patricia Grigore (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 4 pct
                      8. Andrei Popescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 3 pct
                      9. Soledad Tudoraş - Pitesti – 2 pct
                      10. Mihai Florin - Şc Gim „M. Basarab” – 2 pct
                      11. Bogdan Petre - Şc Gim „M. Basarab” – 2 pct

                      Comentariu


                      • #26
                        Avansaţi :
                        Loc I. Maria Apostol - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
                        Loc II. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 9 pct
                        Loc III. Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 8 pct
                        Loc IV. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
                        5, Ioana Stoenescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 6 pct
                        6. Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 5 pct
                        7. Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 4 pct
                        8. Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 3 pct
                        9-13
                        David Saloman – FC Argeş = 2 pct
                        Rareş Ceauşescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
                        Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                        Ionuţ Brătulescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
                        Ioana Bododea - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct

                        Comentariu


                        • #27
                          Open :
                          Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
                          Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
                          Loc III - Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
                          Loc IV - Nicola Mihăescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) – 7 pct
                          5. Mario Nuţă - (Sc Gim „M. Basarab” – FC Argeş) - 6 pct
                          6. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
                          7. Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” ) = 4 pct
                          8. Miruna Modrişan - Filipeştii de Târg – Prahova – 3 pct
                          9-15
                          Alexandru Macarie – CS Mioveni - 2 pct
                          Daniel Sima – CS Mioveni - 2 pct
                          Gabriel Vlad - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 2 pct
                          Rareş Stoian- Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                          Gabriel Stan - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 2 pct
                          Ana Ion Ştefania – FC Argeş – 2 pct
                          Elena Soare - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 2 pct

                          Comentariu


                          • #28
                            CLASAMENT GENERAL


                            DUBLU :

                            Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 58 pct
                            Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 38 pct
                            Loc III – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 20 pct
                            4 – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
                            5 – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
                            6 – Gabriela Podină – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
                            7. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 4 pct
                            7 – Ana Ştefania Ion – David Saloman (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
                            7 – Ana Ştefania Ion – Gabriela Podină (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
                            7 – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
                            11 – Grigore Alin – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
                            11 – Gabriel Stan – Gagionea Răzvan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
                            11 – Elena Soare – Gabriel Drăgan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
                            11 – Gabriel Vlad – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
                            11 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
                            11 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
                            11 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
                            11 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gim. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gim ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
                            19 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
                            19 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
                            19 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct


                            Comentariu


                            • #29
                              Începători :

                              Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 41 pct
                              Loc II – Ştefania Vlad – Sc Gim „M. Basarab” – 36 pct
                              Loc III – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 34 pct
                              Loc IV - Niță Andrei – Pitesti – 24 pct
                              5. Andrei Popescu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 18 pct
                              6 – Maria Stoenescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 17 pct
                              7 – Sonia Popescu– (Şc. Gim. ’’Traian’’ - 13 pct
                              8. Patricia Grigore - Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 11 pct
                              9 – Alexia Marineci – Piteşti – 10 pct
                              10 Tudoraș Soledad – Pitesti – 8 pct
                              11 – Antonia Rusu – Piteşti – 7 pct
                              12. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
                              13. Florin Mihai (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 4 pct
                              14. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct
                              14. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
                              14. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
                              14. Bogdan Petre - Şc Gim „M. Basarab” – 2 pct

                              Comentariu


                              • #30
                                Avansaţi :

                                Loc I - Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 34 pct
                                Loc II – Rareş Ceauşescu – Şc Gim „M. Basarab” – 28 pct
                                Loc III - Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 24 pct
                                4 – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 18 pct
                                5. Ioana Stoenescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 17 pct
                                6 – Bădărău David – Mioveni – 15 pct
                                6. Ticu Ianis – Pitesti – 15 pct
                                6. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 15 pct
                                9. Gabriel Drăgan - (Sc Gim „N. Bălcescu” ) - 11 pct
                                10. Maria Apostol - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
                                10 –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
                                10 – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
                                10 – David Saloman – FC Argeş = 10 pct
                                14 –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
                                14 - Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
                                16 . Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 8 pct
                                17. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
                                17. Gagionea Răzvan – Piteşti – 7 pct
                                19. Ana Costache - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
                                20 - Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
                                21. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 4 pct
                                21 Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 4 pct
                                23. Alin Grigore – Piteşti – 3 pct
                                24. David Ştefănescu - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct
                                24. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                                24. Ionuţ Brătulescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
                                24. Ioana Bododea - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X