Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa municipiului Pitesti, Turneu Final - 09.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • pribeagu
    a răspuns
    Multumesc , tuturor !

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns










































    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Open :

    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) – 57 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 47 pct
    Loc III. Nicola Mihăescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) – 43 pct
    Loc IV. Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 34 pct
    5 – Gabriel Vlad - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 34 pct
    6. Gabriel Stan - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 33 pct
    7 – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” ) = 28 pct
    8. Mario Nuţă - (Sc Gim „M. Basarab”) - 26 pct
    9 – Sima Daniel – Mioveni – 24 pct
    10. Alin Bucuroiu – FC Arges – 23 pct
    11. Macarie Alexandru – Mioveni – 22 pct
    12 – Ana Ion Ştefania – F. C. Argeş = 19 pct
    13. Elena Soare - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 13 pct
    13 – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 13 pct
    15 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
    15. Cristina Rizea – FC Arges – 9 pct
    17. Eparu Matei – Ploieşti – 7 pct
    17. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova –7 pct
    19. Ana Maria Stancu - (Sc Gim „M. Basarab”) - 6 pct
    19. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
    21. Alexandru Lupaşcu – CSS Buzău – 5 pct
    22. Maria Niţă – CSS Buzău – 4 pct
    22. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gim. ’’I. Pillat’’ – 4 pct
    22. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 4 pct
    25. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Avansaţi :

    Loc I - Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 34 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu – Şc Gim „M. Basarab” – 28 pct
    Loc III - Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 24 pct
    4 – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 18 pct
    5. Ioana Stoenescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 17 pct
    6 – Bădărău David – Mioveni – 15 pct
    6. Ticu Ianis – Pitesti – 15 pct
    6. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 15 pct
    9. Gabriel Drăgan - (Sc Gim „N. Bălcescu” ) - 11 pct
    10. Maria Apostol - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    10 –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
    10 – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    10 – David Saloman – FC Argeş = 10 pct
    14 –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
    14 - Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
    16 . Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 8 pct
    17. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
    17. Gagionea Răzvan – Piteşti – 7 pct
    19. Ana Costache - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    20 - Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
    21. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 4 pct
    21 Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 4 pct
    23. Alin Grigore – Piteşti – 3 pct
    24. David Ştefănescu - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct
    24. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    24. Ionuţ Brătulescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
    24. Ioana Bododea - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Începători :

    Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 41 pct
    Loc II – Ştefania Vlad – Sc Gim „M. Basarab” – 36 pct
    Loc III – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 34 pct
    Loc IV - Niță Andrei – Pitesti – 24 pct
    5. Andrei Popescu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 18 pct
    6 – Maria Stoenescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 17 pct
    7 – Sonia Popescu– (Şc. Gim. ’’Traian’’ - 13 pct
    8. Patricia Grigore - Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 11 pct
    9 – Alexia Marineci – Piteşti – 10 pct
    10 Tudoraș Soledad – Pitesti – 8 pct
    11 – Antonia Rusu – Piteşti – 7 pct
    12. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
    13. Florin Mihai (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 4 pct
    14. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct
    14. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
    14. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
    14. Bogdan Petre - Şc Gim „M. Basarab” – 2 pct

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    CLASAMENT GENERAL


    DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 58 pct
    Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 38 pct
    Loc III – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 20 pct
    4 – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
    5 – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
    6 – Gabriela Podină – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    7. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 4 pct
    7 – Ana Ştefania Ion – David Saloman (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    7 – Ana Ştefania Ion – Gabriela Podină (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    7 – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    11 – Grigore Alin – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    11 – Gabriel Stan – Gagionea Răzvan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    11 – Elena Soare – Gabriel Drăgan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    11 – Gabriel Vlad – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    11 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
    11 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
    11 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
    11 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gim. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gim ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
    19 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
    19 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
    19 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct


    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Open :
    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 10 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) – 9 pct
    Loc III - Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 8 pct
    Loc IV - Nicola Mihăescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) – 7 pct
    5. Mario Nuţă - (Sc Gim „M. Basarab” – FC Argeş) - 6 pct
    6. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
    7. Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” ) = 4 pct
    8. Miruna Modrişan - Filipeştii de Târg – Prahova – 3 pct
    9-15
    Alexandru Macarie – CS Mioveni - 2 pct
    Daniel Sima – CS Mioveni - 2 pct
    Gabriel Vlad - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 2 pct
    Rareş Stoian- Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Gabriel Stan - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 2 pct
    Ana Ion Ştefania – FC Argeş – 2 pct
    Elena Soare - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 2 pct

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Avansaţi :
    Loc I. Maria Apostol - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    Loc II. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 9 pct
    Loc III. Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 8 pct
    Loc IV. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
    5, Ioana Stoenescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 6 pct
    6. Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 5 pct
    7. Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 4 pct
    8. Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 3 pct
    9-13
    David Saloman – FC Argeş = 2 pct
    Rareş Ceauşescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
    Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Ionuţ Brătulescu - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct
    Ioana Bododea - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Începători :
    Loc I. Laurenţiu Petre - (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 10 pct
    Loc II. Andrei Niță – Pitesti – 9 pct
    Loc III – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 8 pct
    Loc IV – Antonia Rusu – Piteşti – 7 pct
    5. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
    6. Ştefania Vlad – Şc Gim „M. Basarab” – 5 pct
    7. Patricia Grigore (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 4 pct
    8. Andrei Popescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 3 pct
    9. Soledad Tudoraş - Pitesti – 2 pct
    10. Mihai Florin - Şc Gim „M. Basarab” – 2 pct
    11. Bogdan Petre - Şc Gim „M. Basarab” – 2 pct

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI
    Ediţia a VI-a 09 Iunie 2019


    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 10 pct
    Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc III – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    Loc IV – Ion Ana Stefania – Gabriel Stan (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 4 pct
    5 – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 2 pct
    6. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 2 pct

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
















































    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns


























































    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Multumesc , domnului antrenor Florian Mos pentru prezenta de la aceasta editie !

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    CLASAMENT GENERAL Ediţia I-îi + ... + ediţia a V-a

    DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 48 pct
    Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 30 pct
    Loc III – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
    Loc IV – Alexandru Oroşanu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 14 pct

    5 – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 12 pct
    6 – Gabriela Podină – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    7 – Ana Ştefania Ion – Gabriela Podină (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    7 – Gabriel Vlad – Saloman David (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 4 pct
    9 – Grigore Alin – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    9. Bianca Pribeagu – Laurenţiu Petre (Sc Gim „M. Basarab”) - 2 pct
    9 – Gabriel Stan – Gagionea Răzvan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    9 – Elena Soare – Gabriel Drăgan (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    9 – Gabriel Vlad – Lungu Andrei (F.C. Argeş – Şc.Gim. Matei Basarab ) – 2 pct
    9 – Stănescu Raluca – Eparu Matei (F.C. Argeş – Ploieşti ) – 2 pct
    9 – Alexandru Lupaşcu – Maria Niţă – CSS Buzău - 2 pct
    9 – Alexandru Oroşanu – Ştefan Turcescu ( Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,I. Pillat’’ ) - 2 pct
    9 – Andrei Lungu – Ana Ion( Şc. Gim. ’’M. Eminescu’’ – Şc. Gim ’’N. Iorga’’ Piteşti ) - 1 pct
    18 – Gabriel Vlad – Gabriela Podină (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ ) - 1 pct
    18 –Macarie Alexandru – Turcescu (Mioveni) - 1 pct
    18 –Bădărău David – Sima Vlad (Mioveni)- 1 pct


    Începători :
    Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 33 pct
    Loc II – Ştefania Vlad – Sc Gim „M. Basarab” – 31 pct
    Loc III – Petre Laurenţiu - Şc Gimn „M. Basarab” – 24 pct

    Loc IV – Maria Stoenescu (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 17 pct
    5. Niță Andrei – Pitesti – 15 pct

    5. Andrei Popescu – Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 15 pct
    7 – Sonia Popescu– (Şc. Gim. ’’Traian’’ - 13 pct
    8 – Alexia Marineci – Piteşti – 10 pct
    9. Patricia Grigore - Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 7 pct
    10 Tudoraș Soledad – Pitesti – 6 pct
    10. Mihnea Bododea - Şc Gim „M. Basarab” – 6 pct
    12. Ioana Stana – Piteşti – 2 pct
    12. Gagione Răzvan – Piteşti – 2 pct
    12. Ungureanu Marius - Curtea de Argeş – 2 pct
    12. Florin Mihai (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ ) – 2 pct

    Avansaţi :
    Loc I - Gabriela Podină - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 30 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu – Şc Gim „M. Basarab” – 26 pct
    Loc III - Andrei Lungu (Sc Gim „M. Eminescu” ) - 19 pct
    Loc IV – Şerban Corneliu - Curtea de Argeş – 18 pct
    5 – Bădărău David – Mioveni – 15 pct
    5. Ticu Ianis – Pitesti – 15 pct
    7. Gabriel Drăgan - (Sc Gim „N. Bălcescu” ) - 11 pct
    7 Ioana Stoenescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 11 pct
    9 –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct
    10 –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
    10 - Bădoiu Ştefan – Curtea de Argeş – 9 pct
    12 – David Saloman – FC Argeş = 8 pct
    13 – Gagionea Răzvan – Piteşti – 7 pct
    13 – Edi Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct
    15. Ana Costache - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 6 pct
    15. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 6 pct
    17 - Baciu Sebastian – Curtea de Argeş – 5 pct
    18. Şerban Andrei - Curtea de Argeş – 4 pct
    19. Alin Grigore – Piteşti – 3 pct
    20. David Ştefănescu - Şc. Gim. ,,A. Păunescu’’ – 2 pct
    20. Mihaela Giurea - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    20. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct

    Open :
    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) – 48 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Arges) – 37 pct
    Loc III. Nicola Mihăescu - (Sc Gim „M. Basarab” ) – 36 pct
    Loc IV – Gabriel Vlad - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 32 pct
    5. Gabriel Stan - (Sc Gim „M. Basarab” ) - 31 pct
    6 Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” – F.C. Arges) - 26 pct
    7 – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” ) = 24 pct
    8. Alin Bucuroiu – FC Arges – 23 pct
    9 – Sima Daniel – Mioveni – 22 pct
    10. Mario Nuţă - (Sc Gim „M. Basarab”) - 20 pct
    10. Macarie Alexandru – Mioveni – 20 pct
    12 – Ana Ion Ştefania - (Sc Gim „N. Iorga” ) = 17 pct
    13. Elena Soare - (Sc Gim „M. Basarab” ) = 11 pct
    14 – Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
    15 – Iordan Marc – Bucureşti – 9 pct
    15. Cristina Rizea – FC Arges – 9 pct
    17. Eparu Matei – Ploieşti – 7 pct
    18. Ana Maria Stancu - (Sc Gim „M. Basarab”) - 6 pct
    18. Stănescu Raluca – FC Argeş – 6 pct
    20. Alexandru Lupaşcu – CSS Buzău – 5 pct
    21. Maria Niţă – CSS Buzău – 4 pct
    22. Ştefan Turcescu – ( Şc. Gim. ’’I. Pillat’’ – 4 pct
    23. Alexandru Iordan – Bucureşti – 3 pct
    24. Rareş Stoian - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    24. Claudiu Rizoiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct

    Lasă un comentariu:


  • pribeagu
    a răspuns
    Începători :

    Tudoraș Soledad – Pitesti

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X