Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitești - 22.09.2019 - Ediţia a I-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Municipiului Pitești - 22.09.2019 - Ediţia a I-a

    Cupa Municipiului Pitești - 22.09.2019 – Ediţia I

    TURNEU COPII - Duminică 22.09.2019

    Începând cu acest turneu, organizăm un GRAND PRIX - Septemrie – Iunie 2020
    Punctele se acordă astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, şi tot aşa până la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeşte 2 pct.

    După fiecare ediţie primii doi de la Avansaţi şi Începători promovează dacă vor ( dar rămân la acea categorie )
    La sfârșitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar câștigătorul va primi trofeul pe anul școlar 2019-2020.

    LOCALITATEA: Pitești - jud. Argeș
    DATA: DUMINICĂ 22 Septembrie 2019
    ORA: 13.30 (ATENȚIE LA ORĂ...)
    SALA : Sala de sport a Şc. Gim. "Matei Basarab" (fosta Șc. nr. 19 ) cartier Găvana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICAȚII ACCES:
    Din centrul orașului, când se merge spre Bascov, imediat după stația MOL, înainte de Kaufland-ul din Găvana se face la stânga siși se urcă în cartier. A doua stradă la dreapta se gasește Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urcă în cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 13.30 ....până se termină turneul
    NR. MESE: 10

    SE VOR ORGANIZA 4 CATEGORII :
    Începători ( max 12 ani )
    Avansaţi ( nelegitimaţi , legitimaţi max 10 ani – an naştere 2009 )
    Open ( legitimaţi + cine doreşte )
    Turneu de DUBLU


    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joacă.

    Va asteptam cu drag!
    Ultima editare de pribeagu; 26.sep.2019, 07:16.

  • #2
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 10 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 6 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 4 pct
    Loc V – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 2 pct
    Loc VI - Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Loc VII – Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Loc VIII – Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Loc IX – Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Loc X – Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
    Loc XI – Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct

    Clasament :

    Începători :
    Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 10 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
    Loc III – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 8 pct
    Loc IV – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 7 pct
    Loc V – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 6 pct
    Loc VI – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct
    Loc VII – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 4 pct

    Avansaţi :
    Loc I – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
    Loc II – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
    Loc III – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
    Loc IV – Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
    Loc V – Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 6 pct
    Loc VI – Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 5 pct
    Loc VII – Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
    Loc VIII – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 2 pct
    IX – XI
    Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct
    Georgescu Mario – F.C. Argeş – 2 pct
    Luchian Denis – F.C. Argeş – 2 pct


    Open :
    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 10 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 9 pct
    Loc III. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 8 pct
    Loc IV. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 7 pct
    Loc V. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 6 pct
    Loc VI – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
    Loc VII. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 4 pct
    Loc VIII. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 3 pct
    IX – XIV
    Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 2 pct
    Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 2 pct
    Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Saloman David - (F.C. Argeş ) - 2 pct
    Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct


    Mulţumesc domnului antrenor de la Filipeştii de Târg – Prahova ( Florian Moş ) !
    Ultima editare de pribeagu; 22.sep.2019, 22:40.

    Comentariu


    • #3
      Open :
      Sebastian Pribeagu

      Începători:
      Bianca Pribeagu

      Comentariu


      • #4
        Open :
        Mario Nuta
        Nicola Mihaescu

        Comentariu


        • #5
          Începători :
          Vlad Ștefania
          Grigore Patricia

          Avansați:
          Vlad Gabriel

          Comentariu


          • #6
            Open :
            Mihăescu Nicola

            Avansați:
            Ion Ana Ștefania

            Comentariu


            • #7
              Din Filipeștii de Târg ( Prahova )
              Open :
              1.Miruna Modrișan,
              2.Luca Mocanu,
              3.Claudiu Rizoiu,
              4.Rareș Stoian

              Avansați:
              1.Andrei Mărăcineanu,
              2.Albert Dănilă,
              3.Edi Dăscălescu

              Comentariu


              • #8
                Open :
                Alexandru Oroșanu

                Comentariu


                • #9
                  Începători:
                  Rareș Ceaușescu
                  Laurențiu Petre
                  Ianis Țuculescu
                  Bordea Mihnea
                  Popescu Andrei

                  Comentariu


                  • #10
                    Avansați :

                    Drăgan Gabriel
                    Saloman David
                    Dumitru Rareș
                    Georgescu Mario
                    Luchian Denis

                    Comentariu


                    • #11
                      Începători :
                      Albu Cristi

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Filipeștii de Târg ( Prahova )

                        Avansați:
                        Denisa Ciocan

                        Comentariu


                        • #13
                          Rezultate pentru turneul de DUBLU :

                          Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 10 pct
                          Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
                          Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 6 pct
                          Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 4 pct
                          Loc V – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 2 pct
                          Loc VI - Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                          Loc VII – Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                          Loc VIII – Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                          Loc IX – Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                          Loc X – Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
                          Loc XI – Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct


                          Comentariu


                          • #14
                            Începători :
                            Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 10 pct
                            Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
                            Loc III – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 8 pct
                            Loc IV – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 7 pct
                            Loc V – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 6 pct
                            Loc VI – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct
                            Loc VII – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 4 pct

                            Comentariu


                            • #15
                              Avansaţi :
                              Loc I – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
                              Loc II – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
                              Loc III – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
                              Loc IV – Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
                              Loc V – Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 6 pct
                              Loc VI – Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 5 pct
                              Loc VII – Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
                              Loc VIII – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 2 pct
                              IX – XI
                              Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct
                              Georgescu Mario – F.C. Argeş – 2 pct
                              Luchian Denis – F.C. Argeş – 2 pct

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X