Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitești - 06.10.2019 - Ediţia a II-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Municipiului Pitești - 06.10.2019 - Ediţia a II-a

    Cupa Municipiului Pitești – 06.10.2019 – Ediţia a II-a

    TURNEU COPII - Duminică 06.10.2019

    Continuăm GRAND PRIX-UL - Septemrie – Iunie 2020
    Punctele se acordă astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, şi tot aşa până la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeşte 2 pct.

    După fiecare ediţie primii doi de la Avansaţi şi Începători promovează dacă vor ( dar rămân la acea categorie )

    La sfârșitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar câștigătorul va primi trofeul pe anul școlar 2019-2020.

    LOCALITATEA: Pitești - jud. Argeș
    DATA: DUMINICĂ 06 Octombrie 2019
    ORA: 13.00 (ATENȚIE LA ORĂ...)
    SALA : Sala de sport a Şc. Gim. "Matei Basarab" (fosta Șc. nr. 19 ) cartier Găvana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICAȚII ACCES:
    Din centrul orașului, când se merge spre Bascov, imediat după stația MOL, înainte de Kaufland-ul din Găvana se face la stânga siși se urcă în cartier. A doua stradă la dreapta se gasește Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urcă în cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 13.00 ....până se termină turneul
    NR. MESE: 10
    Taxă participare : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 4 CATEGORII :
    Începători ( max 12 ani )
    Avansaţi ( nelegitimaţi , legitimaţi max 10 ani – an naştere 2009 )
    Open ( legitimaţi + cine doreşte )
    Turneu de DUBLU

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joacă.

    Va asteptam cu drag!

  • #2
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 10 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 16 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 12 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc V – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 4 pct
    Loc 6-11
    Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
    Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
    Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct
    Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct



    Clasament :

    Începători :
    Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 10 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
    Loc III – Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
    Loc IV – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 7 pct
    Loc V – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 6 pct
    Loc VI – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct

    Avansaţi :
    Loc I – Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 10 pct
    Loc II – Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 9 pct
    Loc III – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş - 8 pct
    Loc IV – Luchian Denis – F.C. Argeş - 7 pct
    Loc V – Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 6 pct
    Loc VI – Ioana Stoenescu - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti – 5 pct
    Loc VII – Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
    Loc VIII – Mario Şerban – Curtea de Argeş – 3 pct
    IX – X
    Georgescu Mario – F.C. Argeş – 2 pct
    Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct


    Open :
    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 10 pct
    Loc II –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 9 pct
    Loc III. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 8 pct
    Loc IV. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 7 pct
    Loc V. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 6 pct
    Loc VI. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 5 pct
    Loc VII. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 4 pct
    Loc VIII. Saloman David - (F.C. Argeş ) – 3 pct
    Loc IX - XI
    Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 2 pct
    Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 2 pct
    Iordan Marc – Bucureşti – 2 pct


    CLASAMENTUL GENERAL, după cele două ediţii :

    DUBLU :
    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 20 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 16 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 12 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc V – VII
    Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 4 pct
    Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 4 pct
    Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 4 pct
    Loc VIII - XV
    Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
    Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
    Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct


    Începători :
    Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 20 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 18 pct
    Loc III-IV
    Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 13 pct
    Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 13 pct
    Loc V – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
    Loc VI - VII
    Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
    Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 8 pct
    Loc VIII – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct

    Avansaţi :
    Loc I – Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 14 pct
    Loc II – Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 12 pct
    Loc III-V
    Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 10 pct
    Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
    Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 10 pct
    VI-VIII
    Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 9 pct
    Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
    Luchian Denis – F.C. Argeş – 9 pct
    Loc X – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
    Loc XI – Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
    XII-XIII
    Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
    Georgescu Mario – F.C. Argeş – 4 pct
    Loc XV – Mario Şerban – Curtea de Argeş – 3 pct
    XVI-XVII
    Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct
    Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct



    Open :
    Loc I
    Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 19 pct
    Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 19 pct
    Loc III-IV
    Alin Bucuroiu – FC Argeş – 14 pct
    Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 14 pct
    Loc V. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 12 pct
    Loc VI. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 10 pct
    Loc VII. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 7 pct
    VIII - X
    Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
    Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 5 pct
    Saloman David - (F.C. Argeş ) - 5 pct
    Loc XI - Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 4 pct
    XII - XV
    Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Iordan Marc – Bucureşti – 2 pct
    Ultima editare de pribeagu; 06.oct.2019, 19:20.

    Comentariu


    • #3
      Turneul de DUBLU :

      Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 10 pct
      Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
      Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 6 pct
      Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 4 pct
      Loc V – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 2 pct
      Loc VI - Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Loc VII – Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Loc VIII – Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Loc IX – Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Loc X – Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
      Loc XI – Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct

      Clasament :

      Începători :
      Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 10 pct
      Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
      Loc III – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 8 pct
      Loc IV – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 7 pct
      Loc V – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 6 pct
      Loc VI – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct
      Loc VII – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 4 pct

      Avansaţi :
      Loc I – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
      Loc II – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
      Loc III – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
      Loc IV – Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
      Loc V – Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 6 pct
      Loc VI – Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 5 pct
      Loc VII – Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
      Loc VIII – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 2 pct
      IX – XI
      Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct
      Georgescu Mario – F.C. Argeş – 2 pct
      Luchian Denis – F.C. Argeş – 2 pct


      Open :
      Loc I –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 10 pct
      Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 9 pct
      Loc III. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 8 pct
      Loc IV. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 7 pct
      Loc V. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 6 pct
      Loc VI – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
      Loc VII. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 4 pct
      Loc VIII. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 3 pct
      IX – XIV
      Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 2 pct
      Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 2 pct
      Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Saloman David - (F.C. Argeş ) - 2 pct
      Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct

      Comentariu


      • #4
        Începători :
        1. Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş )
        2. Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)
        3. Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti )
        4. Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)
        5. Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)
        6. Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)
        7. Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)

        Comentariu


        • #5
          Avansaţi :
          1. Gabriela Podină - (F.C. Argeş )
          2. Rareş Dumitru - F.C. Argeş
          3. Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti
          4. Gabriel Drăgan – F.C. Argeş
          5. Burcea Dimitrie – F.C. Argeş
          6. Georgescu Mario – F.C. Argeş
          7. Luchian Denis – F.C. Argeş

          Comentariu


          • #6
            Open :
            1 –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş)
            2- Cosmin Corbu - (F.C. Argeş)
            3. Alin Bucuroiu – FC Argeş
            4. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş )
            5. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş )
            6. Radu Tuţa - (F.C. Argeş)
            7. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş)
            8. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş
            9. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş )
            10. Saloman David -F.C. Argeș

            Comentariu


            • #7
              Open :
              Iordan Marc- București

              Comentariu


              • #8
                Avansați:
                Șerban Corneliu - Curtea de Argeș

                Comentariu


                • #9


































                  Comentariu


                  • #10








































                    Comentariu


                    • #11


                      Rezultate pentru turneul de DUBLU :

                      Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 10 pct
                      Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 16 pct
                      Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 12 pct
                      Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
                      Loc V – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 4 pct
                      Loc 6-11
                      Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
                      Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
                      Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
                      Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
                      Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct
                      Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct

                      Comentariu


                      • #12



                        Avansaţi :
                        Loc I – Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 10 pct
                        Loc II – Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 9 pct
                        Loc III – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş - 8 pct
                        Loc IV – Luchian Denis – F.C. Argeş - 7 pct
                        Loc V – Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 6 pct
                        Loc VI – Ioana Stoenescu - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti – 5 pct
                        Loc VII – Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
                        Loc VIII – Mario Şerban – Curtea de Argeş – 3 pct
                        IX – X
                        Georgescu Mario – F.C. Argeş – 2 pct
                        Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct

                        Comentariu


                        • #13


                          Începători :
                          Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 10 pct
                          Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
                          Loc III – Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
                          Loc IV – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 7 pct
                          Loc V – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 6 pct
                          Loc VI – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct

                          Comentariu


                          • #14


                            Open :
                            Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 10 pct
                            Loc II –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 9 pct
                            Loc III. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 8 pct
                            Loc IV. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 7 pct
                            Loc V. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 6 pct
                            Loc VI. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 5 pct
                            Loc VII. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 4 pct
                            Loc VIII. Saloman David - (F.C. Argeş ) – 3 pct
                            Loc IX - XI
                            Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 2 pct
                            Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 2 pct
                            Iordan Marc – Bucureşti – 2 pct

                            Comentariu


                            • #15
                              CLASAMENTUL GENERAL, după cele două ediţii :

                              DUBLU :
                              Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 20 pct
                              Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 16 pct
                              Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 12 pct
                              Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
                              Loc V – VII
                              Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 4 pct
                              Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 4 pct
                              Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 4 pct
                              Loc VIII - XV
                              Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                              Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                              Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                              Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                              Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
                              Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
                              Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
                              Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct


                              Începători :
                              Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 20 pct
                              Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 18 pct
                              Loc III-IV
                              Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 13 pct
                              Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 13 pct
                              Loc V – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
                              Loc VI - VII
                              Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
                              Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 8 pct
                              Loc VIII – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct

                              Avansaţi :
                              Loc I – Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 14 pct
                              Loc II – Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 12 pct
                              Loc III-V
                              Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 10 pct
                              Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
                              Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 10 pct
                              VI-VIII
                              Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 9 pct
                              Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
                              Luchian Denis – F.C. Argeş – 9 pct
                              Loc X – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
                              Loc XI – Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
                              XII-XIII
                              Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
                              Georgescu Mario – F.C. Argeş – 4 pct
                              Loc XV – Mario Şerban – Curtea de Argeş – 3 pct
                              XVI-XVII
                              Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct
                              Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct



                              Open :
                              Loc I
                              Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 19 pct
                              Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 19 pct
                              Loc III-IV
                              Alin Bucuroiu – FC Argeş – 14 pct
                              Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 14 pct
                              Loc V. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 12 pct
                              Loc VI. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 10 pct
                              Loc VII. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 7 pct
                              VIII - X
                              Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
                              Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 5 pct
                              Saloman David - (F.C. Argeş ) - 5 pct
                              Loc XI - Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 4 pct
                              XII - XV
                              Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                              Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                              Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
                              Iordan Marc – Bucureşti – 2 pct

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X