Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitești - 17.11.2019 - Ediția a III-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Municipiului Pitești - 17.11.2019 - Ediția a III-a

    Cupa Municipiului Pitești - 17.11.2019 - Ediţia a III-a

    TURNEU COPII - Duminică 17.11.2019

    Continuăm GRAND PRIX-UL - Septemrie 2019 – Iunie 2020
    Punctele se acordă astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, şi tot aşa până la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeşte 2 pct.

    După fiecare ediţie primii doi de la Avansaţi şi Începători promovează dacă vor ( dar rămân la acea categorie )

    La sfârșitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar câștigătorul va primi trofeul pe anul școlar 2019-2020.

    LOCALITATEA: Pitești - jud. Argeș
    DATA: DUMINICĂ 17 Noiembrie 2019
    ORA: 13.00 (ATENȚIE LA ORĂ...)
    SALA : Sala de sport a Şc. Gim. "Matei Basarab" (fosta Șc. nr. 19 ) cartier Găvana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICAȚII ACCES:
    Din centrul orașului, când se merge spre Bascov, imediat după stația MOL, înainte de Kaufland-ul din Găvana se face la stânga siși se urcă în cartier. A doua stradă la dreapta se gasește Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urcă în cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 13.00 ....până se termină turneul
    NR. MESE: 10
    Taxă participare : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 4 CATEGORII :
    Începători ( max 12 ani )
    Avansaţi ( nelegitimaţi , legitimaţi max 10 ani – an naştere 2009 )
    Open ( legitimaţi + cine doreşte )
    Turneu de DUBLU

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joacă.

    Va asteptam cu drag!
    Ultima editare de pribeagu; 11.nov.2019, 07:57.

  • #2
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 10 pct
    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 8 pct
    Loc III – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) – 6 pct
    Loc IV - Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) –4 pct
    Loc 5 – 11
    Mario Nuţă – Vlad Gabriel (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 2 pct
    Drăgan Gabriel – Luchian Denis ( F.C. Argeş ) – 2 pct
    Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
    Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
    Bădoiu Ştefan – Şerban Mario ( Curtea de Argeş )- 2 pct
    Iordan Mihai – Rada Eliza ( Bucureşti – Curtea de Argeş ) – 2 pct


    Clasament :

    Începători :
    Loc I – Mihai Iordan – Bucureşti – 10 pct
    Loc II - Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 9 pct
    Loc III – Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
    Loc IV – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 7 pct
    Loc V – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 6 pct
    Loc VI – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct

    Avansaţi :
    Loc I – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş - 10 pct
    Loc II – Mario Şerban – Curtea de Argeş – 9 pct
    Loc III – Ştefan Bădoiu – Curtea de Argeş – 8 pct
    Loc IV – Luchian Denis – F.C. Argeş - 7 pct
    5. Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) –6 pct
    6. Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct
    7. Georgescu Mario – F.C. Argeş –4 pct
    8. Eliza Rada – Curtea de Argeş – 3 pct


    Open :
    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 10 pct
    Loc II. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 9 pct
    Loc III. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 8 pct
    Loc IV - IordanAlexandru – Bucureşti – 7 pct
    5. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 6 pct
    6. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) –5 pct
    7. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 4 pct
    8. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 3 pct
    9 - 11
    Saloman David - (F.C. Argeş ) – 2 pct
    Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 2 pct
    Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 2 pct



    CLASAMENTUL GENERAL, după cele trei ediţii :

    DUBLU :
    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 28 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 26 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 12 pct
    Loc IV – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 10 pct
    5. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
    6. Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 6 pct
    6. Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 6 pct
    8. Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 4 pct
    8. Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) –4 pct
    10 - 20
    Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
    Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct
    Mario Nuţă – Vlad Gabriel (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 2 pct
    Drăgan Gabriel – Luchian Denis ( F.C. Argeş ) – 2 pct
    Bădoiu Ştefan – Şerban Mario ( Curtea de Argeş )- 2 pct
    Iordan Mihai – Rada Eliza ( Bucureşti – Curtea de Argeş ) – 2 pct

    Începători :

    Loc I - Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 20 pct
    Loc II - Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 18 pct
    Loc III – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 17 pct
    Loc IV - Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 16 pct
    5 – Mihai Iordan – Bucureşti – 10 pct
    6 – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
    7 – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 6 pct
    8 – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct

    Avansaţi :

    Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 26 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 23 pct
    Loc III - Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 20 pct
    Loc IV - Luchian Denis – F.C. Argeş – 16 pct
    5. Mario Şerban – Curtea de Argeş – 12 pct
    5. Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 12 pct
    7. Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
    8. Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 9 pct
    8. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
    10. Georgescu Mario – F.C. Argeş – 8 pct
    10. Ştefan Bădoiu – Curtea de Argeş – 8 pct
    10. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
    13. Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
    14. Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
    15. Eliza Rada – Curtea de Argeş – 3 pct
    17. Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct
    17. Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct




    Open :
    Loc I - Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 29 pct
    Loc II - Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 27 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 23 pct
    Loc IV - Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 18 pct
    5. Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 16 pct
    6. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 15 pct
    7. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 14 pct
    8. Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 12 pct
    9. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 11 pct
    10. Saloman David - (F.C. Argeş ) - 7 pct
    10. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 7 pct
    10. Alexandru Iordan – Bucureşti – 7 pct
    13. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
    13. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 5 pct
    15 – 18
    Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Iordan Marc – Bucureşti – 2 pct
    Ultima editare de pribeagu; 17.nov.2019, 20:41.

    Comentariu


    • #3
      Pribeagu Sebastian - Pitesti - Open
      Pribeagu Bianca - Pitesti - Incepatori

      Comentariu


      • #4
        Din Pitesti - Open:
        Nuta Mario
        Mihaescu Nicola
        Orosanu Alexandru
        Ion Ana Stefania

        Comentariu


        • #5
          Începători:
          Vlad Ștefania
          Grigore Patricia
          Popescu Andrei

          Comentariu


          • #6
            Avansați:

            Gabriel Drăgan – F.C. Argeş
            Luchian Denis – F.C. Argeş
            Gabriela Podină - (F.C. Argeş )
            Ioana Stoenescu - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti
            Loc VII – Elena Soare - Șc Gim. "Matei Basarab" Pitești

            Comentariu


            • #7
              Începători:

              Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti )
              Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti

              Comentariu


              • #8
                Din Curtea de Argeș la Avansați:
                Bădoiu Ștefan

                Comentariu


                • #9
                  Din Curtea de Argeș la Avansați:
                  Șerban Mario

                  Comentariu


                  • #10
                    La Avansați :
                    Rareș Ceaușescu
                    Laurențiu Petre

                    Comentariu


                    • #11
                      Avansaţi :
                      1– Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti )
                      2 – Rareş Dumitru - F.C. Argeş
                      3.Georgescu Mario – F.C. Argeş – 2 pct
                      4.Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct

                      Open :
                      1.Cosmin Corbu - (F.C. Argeș)
                      2. Radu Tuţa - (F.C. Argeş)
                      3.Saloman David - (F.C. Argeş )
                      4.Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş)

                      Comentariu


                      • #12
                        Rezultate pentru turneul de DUBLU :

                        Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 10 pct
                        Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 8 pct
                        Loc III – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) – 6 pct
                        Loc IV - Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) –4 pct
                        Loc 5 – 11
                        Mario Nuţă – Vlad Gabriel (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 2 pct
                        Drăgan Gabriel – Luchian Denis ( F.C. Argeş ) – 2 pct
                        Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
                        Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
                        Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
                        Bădoiu Ştefan – Şerban Mario ( Curtea de Argeş )- 2 pct
                        Iordan Mihai – Rada Eliza ( Bucureşti – Curtea de Argeş ) – 2 pct
                        Ultima editare de pribeagu; 17.nov.2019, 21:24.

                        Comentariu


                        • #13












































                          Comentariu


                          • #14




































                            Comentariu


                            • #15
                              Începători :
                              Loc I – Mihai Iordan – Bucureşti – 10 pct
                              Loc II - Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 9 pct
                              Loc III – Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
                              Loc IV – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 7 pct
                              Loc V – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 6 pct
                              Loc VI – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct


                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X