Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitești - 17.11.2019 - Ediția a III-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Avansaţi :
    Loc I – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş - 10 pct
    Loc II – Mario Şerban – Curtea de Argeş – 9 pct
    Loc III – Ştefan Bădoiu – Curtea de Argeş – 8 pct
    Loc IV – Luchian Denis – F.C. Argeş - 7 pct
    5. Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 6 pct
    6. Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct
    7. Georgescu Mario – F.C. Argeş – 4 pct
    8. Eliza Rada – Curtea de Argeş – 3 pct


    Comentariu


    • #17
      Open :
      Loc I –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 10 pct
      Loc II. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 9 pct
      Loc III. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 8 pct
      Loc IV - IordanAlexandru – Bucureşti – 7 pct
      5. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 6 pct
      6. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) –5 pct
      7. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 4 pct
      8. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 3 pct
      9 - 11
      Saloman David - (F.C. Argeş ) – 2 pct
      Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 2 pct
      Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 2 pct

      Comentariu


      • #18
        CLASAMENTUL GENERAL, după cele trei ediţii :

        DUBLU :
        Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 28 pct
        Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 26 pct
        Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 12 pct
        Loc IV – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 10 pct
        5. Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
        6. Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 6 pct
        6. Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 6 pct
        8. Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 4 pct
        8. Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) –4 pct
        10 - 20
        Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
        Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
        Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
        Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
        Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
        Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
        Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct
        Mario Nuţă – Vlad Gabriel (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 2 pct
        Drăgan Gabriel – Luchian Denis ( F.C. Argeş ) – 2 pct
        Bădoiu Ştefan – Şerban Mario ( Curtea de Argeş )- 2 pct
        Iordan Mihai – Rada Eliza ( Bucureşti – Curtea de Argeş ) – 2 pct

        Începători :

        Loc I - Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 20 pct
        Loc II - Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 18 pct
        Loc III – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 17 pct
        Loc IV - Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 16 pct
        5 – Mihai Iordan – Bucureşti – 10 pct
        6 – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
        7 – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 6 pct
        8 – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct

        Avansaţi :

        Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 26 pct
        Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 23 pct
        Loc III - Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 20 pct
        Loc IV - Luchian Denis – F.C. Argeş – 16 pct
        5. Mario Şerban – Curtea de Argeş – 12 pct
        5. Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 12 pct
        7. Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
        8. Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 9 pct
        8. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
        10. Georgescu Mario – F.C. Argeş – 8 pct
        10. Ştefan Bădoiu – Curtea de Argeş – 8 pct
        10. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
        13. Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
        14. Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
        15. Eliza Rada – Curtea de Argeş – 3 pct
        17. Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct
        17. Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct




        Open :
        Loc I - Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 29 pct
        Loc II - Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 27 pct
        Loc III – Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 23 pct
        Loc IV - Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 18 pct
        5. Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 16 pct
        6. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 15 pct
        7. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 14 pct
        8. Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 12 pct
        9. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 11 pct
        10. Saloman David - (F.C. Argeş ) - 7 pct
        10. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 7 pct
        10. Alexandru Iordan – Bucureşti – 7 pct
        13. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
        13. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 5 pct
        15 – 18
        Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
        Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
        Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
        Iordan Marc – Bucureşti – 2 pct

        Comentariu


        • #19

          Comentariu


          • #20

            Comentariu

            Cine a citit topicul
            Procesare...
            X