Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitești - 18.01.2020 - Ediţia a IV-a

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Open :

    Loc I – Dragoş Bănescu – F.C. Argeş – 10 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 9 pct
    Loc III –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 8 pct
    Loc IV - Alin Bucuroiu – FC Argeş – 7 pct
    5. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 6 pct
    6. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 5 pct
    7. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 4 pct
    8. Saloman David - (F.C. Argeş ) – 3 pct
    9-15
    Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 2 pct
    Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 2 pct
    Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 2 pct
    Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 2 pct
    Marc Iordan – Bucureşti – 2 pct
    Bălăşoiu Liviu – Novaci ( Gorj ) – 2 pct



    Comentariu


    • #17
































      Comentariu


      • #18




























        Comentariu


        • #19
          CLASAMENTUL GENERAL, după cele 4 ediţii :

          DUBLU :
          Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 34 pct
          Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Şc Gim „M. Basarab”, F.C. Argeş) - 34 pct
          Loc III - Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
          Loc IV – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 14 pct
          5 – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 12 pct
          6. Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 8 pct
          6. Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 8 pct
          8. Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) –6 pct
          9. Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 4 pct
          10 - 23
          Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
          Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
          Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
          Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
          Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
          Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
          Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct
          Mario Nuţă – Vlad Gabriel (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 2 pct
          Drăgan Gabriel – Luchian Denis ( F.C. Argeş ) – 2 pct
          Bădoiu Ştefan – Şerban Mario ( Curtea de Argeş )- 2 pct
          Iordan Mihai – Rada Eliza ( Bucureşti – Curtea de Argeş ) – 2 pct
          Drăgan Gabriel – Vlad Gabriel ( F.C. Argeş ) – 2 pct
          Ianis Ticu / Gabriela Podină- ( F.C. Argeş) – 2 pct
          Ştefania Petrescu / Maria Bălăşoiu ( F.C. Argeş - Novaci ) – 2 pct

          Începători :

          Loc I - Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 27 pct
          Loc II – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 26 pct
          Loc III - Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 24 pct
          Loc IV - Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 16 pct
          5 – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 14 pct
          6 – Mihai Iordan – Bucureşti – 10 pct
          6 – Maria Bălăşoiu – Novaci ( Gorj) – 10 pct
          8 – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 9 pct
          9 – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 5 pct

          Avansaţi :
          Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 33 pct
          Loc II - Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 30 pct
          Loc III – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 29 pct
          Loc IV - Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 21 pct
          5 - Luchian Denis – F.C. Argeş – 16 pct
          6 - Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 14 pct
          7. Mario Şerban – Curtea de Argeş – 12 pct
          8. Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
          9. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
          10 – Gabriel Stan – F.C. Argeş – 8 pct
          10. Georgescu Mario – F.C. Argeş – 8 pct
          10. Ştefan Bădoiu – Curtea de Argeş – 8 pct
          10. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
          14. Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
          15. Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
          15. Filip Boştinaru – Curtea de Argeş – 4 pct
          17. Eliza Rada – Curtea de Argeş – 3 pct
          18. Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct
          18. Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct

          Open :
          Loc I - Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 37 pct
          Loc II - Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 36 pct
          Loc III – Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 29 pct
          Loc IV - Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 23 pct
          5. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 21 pct
          6. Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 18 pct
          7. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 17 pct
          8. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 15 pct
          9. Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 14 pct
          10. Saloman David - (F.C. Argeş ) - 10 pct
          10 – Dragoş Bănescu – F.C. Argeş – 10 pct
          12. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 9 pct
          13. Alexandru Iordan – Bucureşti – 7 pct
          14. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
          14. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 5 pct
          15. Iordan Marc – Bucureşti – 4 pct
          16 – 19
          Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
          Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
          Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
          Bălăşoiu Liviu – Novaci ( Gorj ) – 2 pct

          Comentariu


          • #20
            Mulţumesc pentru participare şi felicitări tuturor !

            Comentariu


            • #21

              Comentariu

              Cine a citit topicul
              Procesare...
              X