Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitești - 16.02.2020 - Ediţia a V-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Municipiului Pitești - 16.02.2020 - Ediţia a V-a

    Cupa Municipiului Pitești

    Ediţia a V-a

    TURNEU COPII - Duminică 16.02.2020

    Continuăm GRAND PRIX-UL - Septemrie – Iunie 2020
    Punctele se acordă astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, şi tot aşa până la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeşte 2 pct.

    După fiecare ediţie primii doi de la Avansaţi şi Începători promovează dacă vor ( dar rămân la acea categorie )

    La sfârșitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar câștigătorul va primi trofeul pe anul școlar 2019-2020.

    LOCALITATEA: Pitești - jud. Argeș
    DATA: DUMINICĂ 16 Februarie 2020
    ORA: 12.00 (ATENȚIE LA ORĂ...)
    SALA : Sala de sport a Şc. Gim. "Matei Basarab" (fosta Șc. nr. 19 ) cartier Găvana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICAȚII ACCES:
    Din centrul orașului, când se merge spre Bascov, imediat după stația MOL, înainte de Kaufland-ul din Găvana se face la stânga siși se urcă în cartier. A doua stradă la dreapta se gasește Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urcă în cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 12.00 ....până se termină turneul
    NR. MESE: 10
    Taxă participare : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 4 CATEGORII :
    Începători ( max 12 ani )
    Avansaţi ( nelegitimaţi , legitimaţi max 10 ani – an naştere 2009 )
    Open ( legitimaţi + cine doreşte )
    Turneu de DUBLU

    PREMII: Se vor premia cu diplome primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joacă.

    Va asteptam cu drag!
    Ultima editare de pribeagu; 10.feb.2020, 08:14.

  • #2
    În primul rând mulţumesc tuturor celor care au participat , sportivi, susţinători !

    Clasamentul a fost următorul :

    Categoria - DUBLU :
    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 10 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” , F.C. Argeş) – 8 pct
    Loc III - Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) –6 p
    Loc IV – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) – 4 pct
    5. Mario Nuţă – Vlad Gabriel ( F.C. Argeş ) – 2 pct
    6. Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    7. Ştefania Petrescu / Maria Bălăşoiu ( F.C. Argeş - Novaci ) – 2 pct
    8. Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    9. Ianis Ticu / Gabriela Podină- ( F.C. Argeş) – 2 pct

    Începători :

    Loc I – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 10 pct
    Loc II – Vlad Dorobanţu – F.C. Argeş – 9 pct
    Loc III – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 8 pct
    Loc IV – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 7 pct
    Loc V - Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 6 pct
    Loc VI – Adrian Ciobanu – F.C. Argeş – 5 pct
    Loc VII – Maria Stoenescu - ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti ) - 4 pct
    Loc VIII – Ioana Ciobanu – F.C. Argeş – 3 pct
    Loc IX – Andrei Popescu - ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti ) - 2 pct
    Loc X – Robert Badea - F.C. Argeş – 2 pct
    Loc XI – Rebeca Ceauşescu - ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 2 pct

    Avansaţi :

    Loc I - . Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 10 pct
    Loc II – Gabriela Podină – F.C. Argeş – 9 pct
    Loc III - Ioana Stoenescu – Şc. Gim. „Matei Basarab” –8 pct
    Loc IV - Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) –7 pct
    Loc V - Ianis Ţicu (Şc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 6 pct

    Open :

    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 10 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 9 pct
    Loc III - Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 8 pct
    Loc IV - Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 7 pct
    5. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 6 pct
    6. Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 5 pct
    7. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 4 pct
    8. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 3 pct
    9. Saloman David - (F.C. Argeş ) – 2 pct
    10 – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş - 2 pct
    11. Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 2 pct







    CLASAMENTUL GENERAL, după cele 5 ediţii :

    DUBLU :
    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 44 pct
    Loc II– Sebastian Pribeagu– Alexandru Oroşanu (Şc Gim „M.Basarab”, F.C.Argeş)-42 p
    Loc III - Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
    Loc III – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 18 pct
    5 – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 12 pct
    5. Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) –12 pct
    7. Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 10 pct
    7. Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 10 pct
    9. Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 4 pct
    9. Mario Nuţă – Vlad Gabriel (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 4 pct
    9. Ianis Ticu / Gabriela Podină- ( F.C. Argeş) – 4 pct
    9. Ştefania Petrescu / Maria Bălăşoiu ( F.C. Argeş - Novaci ) – 4 pct
    13 - 24
    Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
    Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct
    Drăgan Gabriel – Luchian Denis ( F.C. Argeş ) – 2 pct
    Bădoiu Ştefan – Şerban Mario ( Curtea de Argeş )- 2 pct
    Iordan Mihai – Rada Eliza ( Bucureşti – Curtea de Argeş ) – 2 pct
    Drăgan Gabriel – Vlad Gabriel ( F.C. Argeş ) – 2 pct
    Ştefania Petrescu / Maria Bălăşoiu ( F.C. Argeş - Novaci ) – 2 pct

    Începători :

    Loc I - Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 37 pct
    Loc II - Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 31 pct
    Loc III - Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 22 pct
    Loc III – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 22 pct
    5 – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 11 pct
    6 – Mihai Iordan – Bucureşti – 10 pct
    6 – Maria Bălăşoiu – Novaci ( Gorj) – 10 pct
    8 – Vlad Dorobanţu – F.C. Argeş – 9 pct
    9 – Adrian Ciobanu – F.C. Argeş – 5 pct
    9 – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 5 pct
    11 – Maria Stoenescu - ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti ) - 4 pct
    12 – Ioana Ciobanu – F.C. Argeş – 3 pct
    13 – Robert Badea - F.C. Argeş – 2 pct
    13 – Rebeca Ceauşescu - ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 2 pct

    Avansaţi :

    Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 40 pct
    Loc III – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 39 pct
    Loc II – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 32 pct
    Loc IV - Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 30 pct
    5 - Luchian Denis – F.C. Argeş – 16 pct
    6 - Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 22 pct
    7. Mario Şerban – Curtea de Argeş – 12 pct
    8. Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
    9. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
    10 – Gabriel Stan – F.C. Argeş – 8 pct
    10. Georgescu Mario – F.C. Argeş – 8 pct
    10. Ştefan Bădoiu – Curtea de Argeş – 8 pct
    10. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
    14. Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
    15. Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
    15. Filip Boştinaru – Curtea de Argeş – 4 pct
    17. Eliza Rada – Curtea de Argeş – 3 pct
    18. Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct
    18. Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct

    Open :

    Loc I - Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 47 pct
    Loc II - Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 45 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 37 pct
    Loc IV - Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 32 pct
    5 - Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 30 pct
    6. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 24 pct
    7. Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 23 pct
    7. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 23 pct
    9. Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 16 pct
    10. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 15 pct
    11. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 13 pct
    12. Saloman David - (F.C. Argeş ) - 12 pct
    13 – Dragoş Bănescu – F.C. Argeş – 10 pct
    14. Alexandru Iordan – Bucureşti – 7 pct
    15. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
    15. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 5 pct
    17. Iordan Marc – Bucureşti – 4 pct
    18 – 21
    Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Bălăşoiu Liviu – Novaci ( Gorj ) – 2 pct
    Ultima editare de pribeagu; 16.feb.2020, 17:49.

    Comentariu


    • #3
      CLASAMENTUL GENERAL, după cele 4 ediţii :

      DUBLU :
      Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 34 pct
      Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Şc Gim „M. Basarab”, F.C. Argeş) - 34 pct
      Loc III - Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
      Loc IV – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 14 pct
      5 – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 12 pct
      6. Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 8 pct
      6. Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 8 pct
      8. Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) –6 pct
      9. Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 4 pct
      10 - 23
      Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
      Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
      Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct
      Mario Nuţă – Vlad Gabriel (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 2 pct
      Drăgan Gabriel – Luchian Denis ( F.C. Argeş ) – 2 pct
      Bădoiu Ştefan – Şerban Mario ( Curtea de Argeş )- 2 pct
      Iordan Mihai – Rada Eliza ( Bucureşti – Curtea de Argeş ) – 2 pct
      Drăgan Gabriel – Vlad Gabriel ( F.C. Argeş ) – 2 pct
      Ianis Ticu / Gabriela Podină- ( F.C. Argeş) – 2 pct
      Ştefania Petrescu / Maria Bălăşoiu ( F.C. Argeş - Novaci ) – 2 pct

      Începători :

      Loc I - Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 27 pct
      Loc II – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 26 pct
      Loc III - Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 24 pct
      Loc IV - Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 16 pct
      5 – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 14 pct
      6 – Mihai Iordan – Bucureşti – 10 pct
      6 – Maria Bălăşoiu – Novaci ( Gorj) – 10 pct
      8 – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 9 pct
      9 – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 5 pct

      Avansaţi :

      Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 33 pct
      Loc II - Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 30 pct
      Loc III – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 29 pct
      Loc IV - Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 21 pct
      5 - Luchian Denis – F.C. Argeş – 16 pct
      6 - Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 14 pct
      7. Mario Şerban – Curtea de Argeş – 12 pct
      8. Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
      9. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
      10 – Gabriel Stan – F.C. Argeş – 8 pct
      10. Georgescu Mario – F.C. Argeş – 8 pct
      10. Ştefan Bădoiu – Curtea de Argeş – 8 pct
      10. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
      14. Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
      15. Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
      15. Filip Boştinaru – Curtea de Argeş – 4 pct
      17. Eliza Rada – Curtea de Argeş – 3 pct
      18. Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct
      18. Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct






      Open :
      Loc I - Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 37 pct
      Loc II - Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 36 pct
      Loc III – Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 29 pct
      Loc IV - Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 23 pct
      5. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 21 pct
      6. Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 18 pct
      7. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 17 pct
      8. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 15 pct
      9. Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 14 pct
      10. Saloman David - (F.C. Argeş ) - 10 pct
      10 – Dragoş Bănescu – F.C. Argeş – 10 pct
      12. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 9 pct
      13. Alexandru Iordan – Bucureşti – 7 pct
      14. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
      14. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 5 pct
      15. Iordan Marc – Bucureşti – 4 pct
      16 – 19
      Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Bălăşoiu Liviu – Novaci ( Gorj ) – 2 pct

      Comentariu


      • #4
        La Incepatori - Bianca Pribeagu - Pitesti
        Open : Sebastian Pribeagu

        Comentariu


        • #5
          Începători :

          1. Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)
          2. Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti )
          3. Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)
          4 – Ştefania Petrescu – F.C Argeș
          5 – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)

          Comentariu


          • #6
            Avansati :
            1. Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş )
            2 - Gabriel Drăgan – F.C. Argeş
            3– Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)
            4- Gabriela Podină - (F.C. Argeş )
            5 - Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti

            Comentariu


            • #7
              Open :
              1. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş)
              2. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş )
              3- Radu Tuţa - (F.C. Argeş)
              4. Alin Bucuroiu – FC Argeş

              Comentariu


              • #8
                Open :
                1.Rareş Dumitru - F.C. Argeş
                2. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş )
                3. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş )
                4. Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti )

                Comentariu


                • #9
                  Opem :
                  1. Saloman David - (F.C. Argeş )
                  2 – Dragoş Bănescu – F.C. Argeş
                  3. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Curtea de Argeș:
                    Filip Boștinaru

                    Comentariu


                    • #11
                      În primul rând mulţumesc tuturor celor care au participat , sportivi, susţinători !

                      Comentariu


                      • #12
                        Clasamentul a fost următorul :

                        Categoria - DUBLU :
                        Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 10 pct
                        Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” , F.C. Argeş) – 8 pct
                        Loc III - Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) –6 p
                        Loc IV – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) – 4 pct
                        5. Mario Nuţă – Vlad Gabriel ( F.C. Argeş ) – 2 pct
                        6. Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
                        7. Ştefania Petrescu / Maria Bălăşoiu ( F.C. Argeş - Novaci ) – 2 pct
                        8. Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
                        9. Ianis Ticu / Gabriela Podină- ( F.C. Argeş) – 2 pct



                        Comentariu


                        • #13
                          Începători :

                          Loc I – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 10 pct
                          Loc II – Vlad Dorobanţu – F.C. Argeş – 9 pct
                          Loc III – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 8 pct
                          Loc IV – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 7 pct
                          Loc V - Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 6 pct
                          Loc VI – Adrian Ciobanu – F.C. Argeş – 5 pct
                          Loc VII – Maria Stoenescu - ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti ) - 4 pct
                          Loc VIII – Ioana Ciobanu – F.C. Argeş – 3 pct
                          Loc IX – Andrei Popescu - ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti ) - 2 pct
                          Loc X – Robert Badea - F.C. Argeş – 2 pct
                          Loc XI – Rebeca Ceauşescu - ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 2 pct





                          Comentariu


                          • #14
                            Avansaţi :

                            Loc I - . Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 10 pct
                            Loc II – Gabriela Podină – F.C. Argeş – 9 pct
                            Loc III - Ioana Stoenescu – Şc. Gim. „Matei Basarab” –8 pct
                            Loc IV - Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) –7 pct
                            Loc V - Ianis Ţicu (Şc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 6 pct





                            Comentariu


                            • #15
                              Open :

                              Loc I –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 10 pct
                              Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 9 pct
                              Loc III - Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 8 pct
                              Loc IV - Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 7 pct
                              5. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 6 pct
                              6. Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 5 pct
                              7. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 4 pct
                              8. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 3 pct
                              9. Saloman David - (F.C. Argeş ) – 2 pct
                              10 – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş - 2 pct
                              11. Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 2 pct



                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X