Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Primăverii", Vatra Dornei - 01.03.2020

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • "Cupa Primăverii", Vatra Dornei - 01.03.2020

    Turneu B "Cupa primaverii", Vatra Dornei - Sâmbătă 29.02.2020 - duminica 01.03.2020

    LOCALITATEA: Vatra Dornei, str. Mihai Eminescu, nr. 12;

    DATA:
    Sâmbătă 29.02.2020: E+O - 24 jucatori - CONCURS ANULAT !
    Duminica 01.03.2020: A+H - 18 jucatori - CONCURS ANULAT !

    Duminica 01.03.2020: COPII - CONCURS VALABIL !


    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;

    SALA: Sala de Sport a Liceului Ion Luca;

    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 5 mese Joola, mese de arbitraj, scorere, mingi 3*;
    SPAȚIU DE JOC: 200 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Pardoseală multistrat;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    TAXA: 30 Lei, Persoanele cu dizabiități - 0 lei, 1 leu/participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea....;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1 – 3 = cupă + medalie + diplomă;
    - Locurile 4 – 8 = medalie + diplomă;
    Se joaca pentru locul 3.


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 28.02.2020, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de 6 – se califică primii 4;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu generat automat.
    In functie de numarul de inscrieri, sistemul de joc poate suferi modificari.


    ORGANIZATOR:
    - Marcu Vasile, tel. 0756.258.169;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Corneanu Sorin


    Va asteptam cu drag !
    Ultima editare de sorin_client; 27.feb.2020, 18:53.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  • #2
    Rezervat inscrieri:



    Din cauza numarului redus de inscrieri, organizatorul anunta anularea concursurilor E+O si A+H de sambata 29.02 respectiv duminica 01.03.2020 (adulti).

    Ramane valabil concursul pentru copii care se va desfasura duminica 01.03.2020, toata sala fiind la dispozitia lor.




    Multumim pentru intelegere.



    Inscrieri Copii avansati - on 29.02.2020 at 10:46:14 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Vaideanu Fabiana, Vatra Dornei, 1663 - 14,4 - AJF
    2. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 2071 - 6,3 - HJF
    3. Precup Iarina, Cluj Napoca, 2881 - 6,2 - HF
    4. Pintescu Emilia, Vatra Dornei, 2507 - 4,7 - HJF
    5. Namuleac Ilie, Vatra Dornei, 3365 - 4,6 - H
    6. Morosan Dana, Vatra Dornei, 4029 - 4 - HF
    7. Pop Alexandru, Cluj Napoca, 2819 - 0 - H
    8. Melinceanu Denis, Vatra Dornei, 4172 - 0 - J



    Inscrieri Copii incepatori - on 27.02.2020 at 22:02:03 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Piersic Daria, Vatra Dornei, 3467 - 4 - HF
    2. Moraru Teodora, Vatra Dornei, 6001
    3. Irinariu Bianca, Vatra Dornei, 6002
    4. Drumen Evelina, Vatra Dornei, 6003
    5. Gorban Miruna, Vatra Dornei, 6004
    6. Piersic Sabina, Vatra Dornei, 6005
    7. Balan Alexandru, Vatra Dornei, 6006
    8. Balan Dumitru, Vatra Dornei, 6007
    9. Buliga Luca, Vatra Dornei, 6008
    10. Candrea Gabriel, Vatra Dornei, 6009
    11. Cucurigu Paul, Vatra Dornei, 6010
    12. Forfota Andrei, Vatra Dornei, 6011
    13. Pralea Eric, Vatra Dornei, 6012
    14. Taran Ecaterina, Vatra Dornei, 6013
    15. Ungureanu Tudor, Vatra Dornei, 6014
    16. Fecioru Alexandru, Salcea, 6015
    17. Mitrea Ana, Salcea, 6016
    18. Zaharia David, Salcea, 6017
    19. Palaghianu Matei, Salcea, 6018
    20. Palaghianu David, Salcea, 6019
    Ultima editare de sorin_client; 29.feb.2020, 09:47.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament:
      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • #4
        Hutan Cosmin - Salcea

        Comentariu


        • #5
          Spaller Tiberiu - Nasaud.
          Damian Vasile
          Buraciuc Cornel
          Buraciuc Ema.

          Comentariu


          • #6
            VA ROG SA SPECIFICATI LA CE CATEGORIE DE JOC DORITI SA JUCATI DEOARECE E+O si A+H SUNT IN ZILE DIFERITECONFORM ANUNTULUI DE CONCURS.
            VA MULTUMESC
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #7
              Morosan Marian - Suceava - open

              Comentariu


              • #8
                Salutare, daca erau invers datele veneam si eu.

                Comentariu


                • #9
                  IMI PARE RAU nu pot schimba.Poti sa te inscrii la e+o
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscriu Pop Alexandru si Pricop Iarina din Cluj-Napoca, copii, avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      badaluta marian,cazacu florin si georgiu dragos-vatra dornei-open.

                      Comentariu


                      • #12
                        Nu pot, sunt in Ploiești sambata la turneul "A", în general merg duminica la turnee"B" sau "A" după caz, când open și elite se pun în general duminica, cum turneul este B și nu e nici unul ca data 01 03 era excelent, dar nu a coincis data din păcate, poate ne revedem altadata, va doresc un turneu excelent, stima!

                        Comentariu


                        • #13
                          Marcu Vasile-open
                          Blade . PHOTINO
                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                          Comentariu


                          • #14
                            La copii avansati
                            Vaideanu Fabiana,Pintescu Emilia ,Vrasmas Ilinca , Morosan Dana,Namuleac Ilie,Melinceanu Denis,
                            Blade . PHOTINO
                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                            Comentariu


                            • #15
                              Suciu Andrei din Borsec la A+H.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X