Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Municipiului Pitești - 14.03.2020 - Ediţia a VI-a

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Municipiului Pitești - 14.03.2020 - Ediţia a VI-a

    Cupa Municipiului Pitești - Sâmbătă 14.03.2020 - Ediţia a VI-a

    Continuăm GRAND PRIX-UL - Septemrie – Iunie 2020
    Punctele se acordă astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, şi tot aşa până la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeşte 2 pct.

    După fiecare ediţie primii doi de la Avansaţi şi Începători promovează dacă vor ( dar rămân la acea categorie )

    La sfârșitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar câștigătorul va primi trofeul pe anul școlar 2019-2020.

    LOCALITATEA: Pitești - jud. Argeș
    DATA: SÂMBĂTĂ 14 Martie 2020
    ORA: 14.00 (ATENȚIE LA ORĂ...)
    SALA : Sala de sport a Şc. Gim. "Matei Basarab" (fosta Șc. nr. 19 ) cartier Găvana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICAȚII ACCES:
    Din centrul orașului, când se merge spre Bascov, imediat după stația MOL, înainte de Kaufland-ul din Găvana se face la stânga siși se urcă în cartier. A doua stradă la dreapta se gasește Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urcă în cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 14.00 ....până se termină turneul
    NR. MESE: 10
    Taxă participare : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 4 CATEGORII :
    Începători ( max 12 ani )
    Avansaţi ( nelegitimaţi , legitimaţi max 10 ani – an naştere 2009 )
    Open ( legitimaţi + cine doreşte )
    Turneu de DUBLU

    PREMII: Se vor premia cu diplome primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joacă.

    Va asteptam cu drag!

  • #2
    Rezervat Inscrieri si Clasament

    Începători :

    1 - Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)
    2 - Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)
    3 - Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)
    4 – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş
    5 – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)
    6 – Vlad Dorobanţu – F.C. Argeş
    7 – Adrian Ciobanu – F.C. Argeş
    8 – Ioana Ciobanu – F.C. Argeş
    9 – Robert Badea - F.C. Argeş
    10 – Rebeca Ceauşescu - ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)

    Avansaţi :

    1 – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş )
    2 – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)
    3 – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti )
    4 - Gabriela Podină - (F.C. Argeş )
    5 - Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti
    6 – Gabriel Stan – F.C. Argeş
    7. Georgescu Mario – F.C. Argeş
    8. Filip Boştinaru – Curtea de Argeş
    Ultima editare de pribeagu; 08.mar.2020, 10:09.

    Comentariu


    • #3
      CLASAMENTUL GENERAL, după cele 5 ediţii :

      DUBLU :
      Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 44 pct
      Loc II– Sebastian Pribeagu– Alexandru Oroşanu (Şc Gim „M.Basarab”, F.C.Argeş)-42 p
      Loc III - Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
      Loc III – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 18 pct
      5 – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 12 pct
      5. Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) –12 pct
      7. Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 10 pct
      7. Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 10 pct
      9. Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 4 pct
      9. Mario Nuţă – Vlad Gabriel (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 4 pct
      9. Ianis Ticu / Gabriela Podină- ( F.C. Argeş) – 4 pct
      9. Ştefania Petrescu / Maria Bălăşoiu ( F.C. Argeş - Novaci ) – 4 pct
      13 - 24
      Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
      Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
      Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct
      Drăgan Gabriel – Luchian Denis ( F.C. Argeş ) – 2 pct
      Bădoiu Ştefan – Şerban Mario ( Curtea de Argeş )- 2 pct
      Iordan Mihai – Rada Eliza ( Bucureşti – Curtea de Argeş ) – 2 pct
      Drăgan Gabriel – Vlad Gabriel ( F.C. Argeş ) – 2 pct
      Ştefania Petrescu / Maria Bălăşoiu ( F.C. Argeş - Novaci ) – 2 pct

      Începători :

      Loc I - Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 37 pct
      Loc II - Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 31 pct
      Loc III - Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 22 pct
      Loc III – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 22 pct
      5 – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 11 pct
      6 – Mihai Iordan – Bucureşti – 10 pct
      6 – Maria Bălăşoiu – Novaci ( Gorj) – 10 pct
      8 – Vlad Dorobanţu – F.C. Argeş – 9 pct
      9 – Adrian Ciobanu – F.C. Argeş – 5 pct
      9 – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 5 pct
      11 – Maria Stoenescu - ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti ) - 4 pct
      12 – Ioana Ciobanu – F.C. Argeş – 3 pct
      13 – Robert Badea - F.C. Argeş – 2 pct
      13 – Rebeca Ceauşescu - ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 2 pct

      Avansaţi :

      Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 40 pct
      Loc III – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 39 pct
      Loc II – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 32 pct
      Loc IV - Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 30 pct
      5 - Luchian Denis – F.C. Argeş – 16 pct
      6 - Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 22 pct
      7. Mario Şerban – Curtea de Argeş – 12 pct
      8. Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
      9. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
      10 – Gabriel Stan – F.C. Argeş – 8 pct
      10. Georgescu Mario – F.C. Argeş – 8 pct
      10. Ştefan Bădoiu – Curtea de Argeş – 8 pct
      10. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
      14. Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
      15. Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
      15. Filip Boştinaru – Curtea de Argeş – 4 pct
      17. Eliza Rada – Curtea de Argeş – 3 pct
      18. Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct
      18. Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct

      Open :

      Loc I - Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 47 pct
      Loc II - Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 45 pct
      Loc III – Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 37 pct
      Loc IV - Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 32 pct
      5 - Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 30 pct
      6. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 24 pct
      7. Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 23 pct
      7. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 23 pct
      9. Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 16 pct
      10. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 15 pct
      11. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 13 pct
      12. Saloman David - (F.C. Argeş ) - 12 pct
      13 – Dragoş Bănescu – F.C. Argeş – 10 pct
      14. Alexandru Iordan – Bucureşti – 7 pct
      15. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
      15. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 5 pct
      17. Iordan Marc – Bucureşti – 4 pct
      18 – 21
      Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
      Bălăşoiu Liviu – Novaci ( Gorj ) – 2 pct

      Comentariu


      • #4
        Din Pitesti la Incepatori :
        Bianca Pribeagu
        Open :
        Sebastian Pribeagu

        Comentariu


        • #5
          Începători :

          1 - Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)
          2 - Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)
          3 – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş
          4 – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)

          Comentariu


          • #6
            Începători :

            1 – Vlad Dorobanţu – F.C. Argeş
            2 – Adrian Ciobanu – F.C. Argeş
            3 – Ioana Ciobanu – F.C. Argeş
            4– Robert Badea - F.C. Argeş
            5 – Rebeca Ceauşescu - ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)

            Comentariu


            • #7
              Avansaţi :

              1 – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş )
              2 – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)
              3 – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti )
              4 - Gabriela Podină - (F.C. Argeş )
              5 - Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti

              Comentariu


              • #8
                Avansaţi :

                1 – Gabriel Stan – F.C. Argeş
                2. Georgescu Mario – F.C. Argeş
                3. Filip Boştinaru – Curtea de Argeş

                Comentariu


                • #9
                  Open :

                  1 - Cosmin Corbu - (F.C. Argeş)
                  2 – Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş )
                  3 - Gabriel Drăgan – F.C. Argeş
                  4 - Radu Tuţa - (F.C. Argeş)
                  5. Alin Bucuroiu – FC Argeş

                  Comentariu


                  • #10
                    Open :

                    1. Rareş Dumitru - F.C. Argeş
                    2. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş )
                    3. Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti )
                    4. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş )

                    Comentariu


                    • #11
                      OPEN :

                      1. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş
                      2. Saloman David - (F.C. Argeş )
                      3 – Dragoş Bănescu – F.C. Argeş

                      Comentariu


                      • #12

                        NU MAI AVEM VOIE SĂ ORGANIZĂM COMPETIŢII



                        Comentariu

                        Cine a citit topicul
                        Procesare...
                        X