Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa de Toamnă - Mini Amatur 31.10/01.11.2020

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Imi pare rău, la urmatorul să veniti ok????
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #17
      Din IASI ,CSM-,la copii 8-10 ani 1.Tibirna Andrei 2.Pintilie Carol...Daca se poate si ar fi loc ,posibil sa se inscrie si la cat.11-14 Vedem!Salutari!

      Comentariu


      • #18
        Daca vreti ,este loc,pentru voi oricand.
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #19
          GABOR LUCA - MOINESTI ctg. 9-10 ani si mai mici
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #20
            Se inscriu la grupa foarte incepatori sportivii clubului C.S.M. DORNA
            ASAVETI ABIGAIL
            ASAVETI FILIP
            BALAN ALEXANDRU
            BALAN DUMITRU
            BULIGA LUCA
            CANDREA GABRIEL
            CANDREA STEFAN
            CEHAN ELENA
            CHEIA REBECA
            CUCURIGU PAUL
            IORDACHE VLAD
            PRALEA ERIC
            RUSU VICTOR
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #21
              Se inscriu urmatorii copii pentru :

              Sambata 31.10.2020

              Alexandru Madalina
              Palaghianu David
              Palaghianu Mattia
              Mitrea Ana Maria
              Hoanca Sara
              Zaharia David
              marcu vasile apreciază asta.

              Comentariu


              • #22
                Iar pentru duminica 01.11.2020 urmatorii copii :

                Fecioru Alexandru
                Aniculaesei Stefan
                Tauciuc Eduard
                Dumitriu David
                Palaghianu Luca
                Camara Francesco

                Comentariu


                • #23
                  Va rog sa treceti .... in loc de Aniculaesei Stefan , puteti trece Grigorean Costi ... multumesc

                  Comentariu


                  • #24
                    Sa incheiat concursul CUPA DORNELOR 31.10-01.11.2020
                    Maine voi afisa si rezultatele pe categorii.
                    mariomoro apreciază asta.
                    Blade . PHOTINO
                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                    Comentariu


                    • #25
                      CLASAMENT 11-14 ani
                      loc1-MURARU IOANA-Bistrita
                      locul 2-PIRVU PATRICK-Moinesti
                      locul 3-MIHAI DENIS-Moinesti
                      locul 3-DUMITRU ANDREI-Pantelimon
                      locurile 5-8
                      DUMITRU CRISTINA-Pantelimon
                      VRASMAS ILINCA-V.Dornei
                      MELINCEANU DENIS-V.Dornei
                      PINTESCU EMILIA-V.Dornei
                      locurile 9-12
                      CAMARA FRANCESCO
                      PALAGHIAN LUCA
                      PERSIC DARIA
                      PACURAR TEODOR
                      locurile13-16
                      GAGIU GABRIEL
                      MOROSAN DANA
                      MELINCEANU DENIS
                      CASUNEANU BRIANA
                      locurile 17-21
                      TAUCIUC EDUARD
                      FECIORU ALEXANDRU
                      GRIGOREAN COSTI
                      DUMITRIU DAVID


                      Categoria 9-10 ani si mai mici
                      locul 1-TIBIRNA ANDREI-Iasi
                      locul 2-DUMITRU CRISTINA-Pantelimon
                      locul 3-PINTESCU EMILIA-V.Dornei
                      locul 3-PIRVU PATRICK-Moinesti
                      locurile 5-8
                      HOANCA SARA
                      MITREA ANA MARIA
                      PERSIC DARIA
                      SARDENI LUCA
                      locurile 9-17
                      PALAGHIAN MATTIA.1v.-
                      ZAHARIA DAVID 1v
                      PINTILIE CAROL. 1v
                      MORARIU MIRUNA 1v
                      DRUMEN EVELINA 0v
                      BEJAN STEFANIA 0v
                      PALAGHIAN DAVID 0v
                      IRINARIU BIANCA 0v
                      locurile 17-24
                      STOLERU IOANA
                      UNGUREANU TUDOR
                      GABOR LUCA
                      GORBAN MIRUNA
                      ALEXANDRU MADALINA
                      SARDENI TEODORA
                      OLARU DAVID
                      AFLOAREI SOFIA
                      Ultima editare de marcu vasile; 06.nov.2020, 06:47.
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu

                      Cine a citit topicul
                      Procesare...
                      X