Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Cupa de Toamnă - Mini Amatur 31.10/01.11.2020

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • marcu vasile
    a răspuns
    CLASAMENT 11-14 ani
    loc1-MURARU IOANA-Bistrita
    locul 2-PIRVU PATRICK-Moinesti
    locul 3-MIHAI DENIS-Moinesti
    locul 3-DUMITRU ANDREI-Pantelimon
    locurile 5-8
    DUMITRU CRISTINA-Pantelimon
    VRASMAS ILINCA-V.Dornei
    MELINCEANU DENIS-V.Dornei
    PINTESCU EMILIA-V.Dornei
    locurile 9-12
    CAMARA FRANCESCO
    PALAGHIAN LUCA
    PERSIC DARIA
    PACURAR TEODOR
    locurile13-16
    GAGIU GABRIEL
    MOROSAN DANA
    MELINCEANU DENIS
    CASUNEANU BRIANA
    locurile 17-21
    TAUCIUC EDUARD
    FECIORU ALEXANDRU
    GRIGOREAN COSTI
    DUMITRIU DAVID


    Categoria 9-10 ani si mai mici
    locul 1-TIBIRNA ANDREI-Iasi
    locul 2-DUMITRU CRISTINA-Pantelimon
    locul 3-PINTESCU EMILIA-V.Dornei
    locul 3-PIRVU PATRICK-Moinesti
    locurile 5-8
    HOANCA SARA
    MITREA ANA MARIA
    PERSIC DARIA
    SARDENI LUCA
    locurile 9-17
    PALAGHIAN MATTIA.1v.-
    ZAHARIA DAVID 1v
    PINTILIE CAROL. 1v
    MORARIU MIRUNA 1v
    DRUMEN EVELINA 0v
    BEJAN STEFANIA 0v
    PALAGHIAN DAVID 0v
    IRINARIU BIANCA 0v
    locurile 17-24
    STOLERU IOANA
    UNGUREANU TUDOR
    GABOR LUCA
    GORBAN MIRUNA
    ALEXANDRU MADALINA
    SARDENI TEODORA
    OLARU DAVID
    AFLOAREI SOFIA
    Ultima editare de marcu vasile; 06.nov.2020, 06:47.

    Lasă un comentariu:


  • marcu vasile
    a răspuns
    Sa incheiat concursul CUPA DORNELOR 31.10-01.11.2020
    Maine voi afisa si rezultatele pe categorii.

    Lasă un comentariu:


  • mariomoro
    a răspuns
    Va rog sa treceti .... in loc de Aniculaesei Stefan , puteti trece Grigorean Costi ... multumesc

    Lasă un comentariu:


  • mariomoro
    a răspuns
    Iar pentru duminica 01.11.2020 urmatorii copii :

    Fecioru Alexandru
    Aniculaesei Stefan
    Tauciuc Eduard
    Dumitriu David
    Palaghianu Luca
    Camara Francesco

    Lasă un comentariu:


  • mariomoro
    a răspuns
    Se inscriu urmatorii copii pentru :

    Sambata 31.10.2020

    Alexandru Madalina
    Palaghianu David
    Palaghianu Mattia
    Mitrea Ana Maria
    Hoanca Sara
    Zaharia David

    Lasă un comentariu:


  • marcu vasile
    a răspuns
    Se inscriu la grupa foarte incepatori sportivii clubului C.S.M. DORNA
    ASAVETI ABIGAIL
    ASAVETI FILIP
    BALAN ALEXANDRU
    BALAN DUMITRU
    BULIGA LUCA
    CANDREA GABRIEL
    CANDREA STEFAN
    CEHAN ELENA
    CHEIA REBECA
    CUCURIGU PAUL
    IORDACHE VLAD
    PRALEA ERIC
    RUSU VICTOR

    Lasă un comentariu:


  • marcu vasile
    a răspuns
    GABOR LUCA - MOINESTI ctg. 9-10 ani si mai mici

    Lasă un comentariu:


  • marcu vasile
    a răspuns
    Daca vreti ,este loc,pentru voi oricand.

    Lasă un comentariu:


  • GigiC
    a răspuns
    Din IASI ,CSM-,la copii 8-10 ani 1.Tibirna Andrei 2.Pintilie Carol...Daca se poate si ar fi loc ,posibil sa se inscrie si la cat.11-14 Vedem!Salutari!

    Lasă un comentariu:


  • marcu vasile
    a răspuns
    Imi pare rău, la urmatorul să veniti ok????

    Lasă un comentariu:


  • onofrei B
    a răspuns
    Se retrage HEGHEDUS RAZVAN-Gherla cat.11-14 ani -multumesc!

    Lasă un comentariu:


  • onofrei B
    a răspuns
    Se retrage HEGHEDUS RAZVAN-Gherla -multumesc!

    Lasă un comentariu:


  • marcu vasile
    a răspuns
    Rog antrenoriii sau cei care conduc copii sa prezinte la validarea inscrierilor copie de certificat de nastere.Pentru a se elimina orice suspiciune .

    Lasă un comentariu:


  • marcu vasile
    a răspuns



    Inscrieri pentru sāmbăta 31.10.2020

    Categoria 9-10 ani si mai mici

    1.DUMITRU IULIA CRISTINA-Bucuresti
    2.MURARIU MIRUNA-Moinesti
    3.STOLERU IOANA-Moinesti
    4.SARDENI LUCA-Moinesti
    5.SARDENI TEODORA-Moinesti
    6.PIRJOL ALEXIA-Moinesti
    7.BEJAN STEFANIA-Moinesti
    8.PIRVU PATRICK-Moinesti
    9.OLARU DAVID -Moinești
    10.PERSIC DARIA-V.Dornei
    11.VAIDEANU FABIANA-V.Dornei
    12.DRUMEN EVELINA-V.Dornei
    13.GALAN ANDREEA-V.Dornei
    14.GORBAN MIRUNA-V.Dornei
    15.IRINARIU BIANCA-V.Dornei
    16.PINTESCU EMILIA-V.Dornei
    17.TIBIRNA ANDREI-Iasi
    18.PINTILIE CAROL-Iasi
    19.GABOR LUCA-Moinesti
    20.ALEXANDRU MADALINA-Suceava
    21.PALAGHIANU DAVID -Suceava
    22.PALAGHIANU MATTIA-Suceava
    23.MITREA ANA MARIA-Suceava
    24.HOANCA SARA-Suceava
    25.ZAHARIA DAVID-Suceava


    Inscrieri pentru duminica 01.11.2020

    Categoria 11-14 ani

    1.DUMITRU ANDREI NICOLAE - Bucuresti
    2.DUMITRU IULIA CRISTINA-Bucuresti
    3.CASUNEANU BRIANA-Moinesti
    4.MIHAI DENIS- Moinești
    5.GACIU GABRIEL-Gherla
    6.PACURAR TEODOR-Gherla
    7.VRASMAS ILINCA-V.Dornei
    8.VAIDEANU FABIANA-V.Dornei
    9.PINTESCU EMILIA-V.Dornei
    10.MOROSAN DANA-V.Dornei
    11.PERSIC AMALIA-V.Dornei
    12.NAMULEAC ILIE-V.Dornei
    13.MELNICEANU DENIS-V.Dornei
    14.FECIORU ALEXANDRU-Suceava
    15.ANICULAESEI STEFAN -Suceava
    16.TAUCIUC EDUARD-Suceava
    17.DUMITRU DAVID-Suceava
    18.PALAGHIANU LUCA-Suceava
    19.CAMARA FRANCESCO-Suceava
    Ultima editare de marcu vasile; 28.oct.2020, 10:14.

    Lasă un comentariu:


  • marcu vasile
    a răspuns
    ACSOV PANTELIMON 11-13ani

    DUMITRU IULIA CRISTINA

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X