Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regulamentul 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
    Tocmai pt ca am fost printre fondatorii ai acestui CIRCUIT, doresc sa-mi spun parerea cu privire la 'evolutia' lui:
    In opinia mea, membrii Amatur formeaza o mare 'familie' dezbinata, in care bunicii au fost usor-usor indepartati de nepotii obraznici si parintii uneori vitregi. Acest amalgam de tineri, maturi si varstnici, cu conceptii f diferite, cu ganduri si dorinte specifice generatiilor din care fac parte, nu poate fi 'pastorit' prea usor. Nu i se poate impune un regulament cu valoare de lege, pe care sa-l respecte toti cu strictete, fiindca mereu apar cazuri de exceptie, pe care nici un legiuitor nu le poate prevedea.
    Iata un ex f actual: Ieri s-a desfasurat un turneu B la Cluj, intr-o sala noua, spatioasa si eleganta, de la care au lipsit localnicele Alexandra Silveira, Zita Ferenczi si Nasta Purcuru. Motivul e tocmai regulamentul, care nu le permite participarea la amatori, ci doar la Open (de cand joaca in divizia feminina B, chiar daca MP-ul lor este sub 19). La open, neputand face fata, sunt nevoite sa stea pe tusa. Le-am pierdut din Amatur!!! Concluzie: Legitimatia nu tine loc de valoare si prezenta intr-o anumita categorie ar trebui s-o hotarasca doar valoarea prsonala (MP)! Cu respect: SR
    Postarea d-vstra am luat-o ca atare,si sunt in mare parte de acord cu ia,dar nu are nici o referire sau un raspuns concret la postarea care ati atasat-o in fata mesajului d-vstra.EMI

    Comentariu


    • N-as vrea neaparat sa raspund celor care (in necunostinta de cauza) tin mortis sa ma jigneasca, indiferent (despre) ce anume scriu. Prin educatia primita, am fost invatat sa nu ma iau de cei mici sau de oamenii (prea) in varsta. Am aflat de asemeni ca, nu exista orb mai mare decat cel care nu vrea sa vada. Asa ca inchei cu o simpla intrbare pt dvs: Stiti ce inseamna cavalerism? Printre altele, sa nu jignesti pe cineva care nu e prezent si/sau nu-ti poate cere satisfactie. SR

      Comentariu


      • Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
        N-as vrea neaparat sa raspund celor care (in necunostinta de cauza) tin mortis sa ma jigneasca, indiferent (despre) ce anume scriu. Prin educatia primita, am fost invatat sa nu ma iau de cei mici sau de oamenii (prea) in varsta. Am aflat de asemeni ca, nu exista orb mai mare decat cel care nu vrea sa vada. Asa ca inchei cu o simpla intrbare pt dvs: Stiti ce inseamna cavalerism? Printre altele, sa nu jignesti pe cineva care nu e prezent si/sau nu-ti poate cere satisfactie. SR

        Nu pot sa ma abtin sa nu iti dedic aceasta melodie
        - - - Actualizat - - -
        Sper ca sti de gluma ,daca nu o sa suport consecintele

        Comentariu


        • No comment!
          Ultima editare de Vizitator; 20.oct.2013, 19:57.

          Comentariu


          • Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
            No comment!
            No comment ori doi!

            Comentariu


            • Postat în original de dantim Vezi post

              Nu pot sa ma abtin sa nu iti dedic aceasta melodie
              - - - Actualizat - - -
              Sper ca sti de gluma ,daca nu o sa suport consecintele
              Esti de belea!

              Comentariu


              • Nea Ioane, fiindca nu ne cunoastem personal, nu vad motivul pt care ma faultezi intr-una si nu scapi nici un prilej sa ma ironizezi, ajungand astazi sa spui ca prin donarea unei cupe nu mi se indreapta cocoasa. Solutia problemei ar fi sa-mi sufli matale in dos! SR
                P.S. Scuze pt mojicie!
                Dl RUSU oare crezi ca esti adevarat cavaler chiar si fara cal?Nu ati inteles ca gestul dvs. cu cupa umileste si ca faceti multa demagogie pe acest forum prin probleme puse anapoda.

                Comentariu


                • Postat în original de dantim Vezi post

                  Nu pot sa ma abtin sa nu iti dedic aceasta melodie
                  - - - Actualizat - - -
                  Sper ca sti de gluma ,daca nu o sa suport consecintele
                  Cred ca Mirela Petrean,citeste si ea forumul sau este chiar activa sub un nume ascuns,si de aicea s-a inspirat.

                  Comentariu


                  • Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
                    N-as vrea neaparat sa raspund celor care (in necunostinta de cauza) tin mortis sa ma jigneasca, indiferent (despre) ce anume scriu. Prin educatia primita, am fost invatat sa nu ma iau de cei mici sau de oamenii (prea) in varsta. Am aflat de asemeni ca, nu exista orb mai mare decat cel care nu vrea sa vada. Asa ca inchei cu o simpla intrbare pt dvs: Stiti ce inseamna cavalerism? Printre altele, sa nu jignesti pe cineva care nu e prezent si/sau nu-ti poate cere satisfactie. SR
                    Ca sa nu ma considerati un ipocrit va las sa alegeti d-vastra
                    extras din DEX
                    CAVALER?SM s. n. Purtare, atitudine de cavaler (6); vitejie, lealitate, onestitate; amabilitate, bunavoința. – Cavaler + suf. -ism.
                    Sursa: DEX '98 (199 | Adaugata de valeriu | Semnaleaza o greșeala | Permalink
                    cavalerâsm s. n.
                    Sursa: DOOM 2 (2005) | Adaugata de raduborza | Semnaleaza o greșeala | Permalink
                    CAVALER?SM n. 1) Comportare de cavaler; amabilitate; galanterie. 2) Atitudine atenta și curtenitoare fața de femei; galanterie. /cavaler + suf. ~ism
                    Sursa: NODEX (2002) | Adaugata de siveco | Semnaleaza o greșeala | Permalink
                    CAVALER?SM s.n. Atitudine de cavaler; vitejie; lealitate; amabilitate, bunavoința. [< cavaler + -ism].
                    Sursa: DN (1986) | Adaugata de LauraGellner | Semnaleaza o greșeala | Permalink
                    CAVALER?SM s. n. purtare, atitudine de cavaler (II, 1); vitejie; lealitate, onestitate. (< cavaler + -ism)
                    Sursa: MDN (2000) | Adaugata de raduborza | Semnaleaza o greșeala | Permalink
                    CAVALER?SM s. n. Purtare, atitudine de cavaler; vitejie, lealitate, onestitate; amabilitate, bunavoința. – Din cavaler + suf. -ism.
                    Sursa: DLRM (195 | Adaugata de lgall | Semnaleaza o greșeala | Permalink
                    cavalerâsm s. n.
                    Sursa: Ortografic (2002) | Adaugata de siveco | Semnaleaza o greșeala | Permalink
                    cavalerism n. instituțiune militara, de un caracter religios propria nobleței din evul mediu. Titlul de cavaler se conferia cu oarecari ceremonii religioase și militare: el impunea obligațiunea de a fi curagios și leal, a se arata pretutindenea curtenitor catre femei și a lua apararea celor slabi.
                    Sursa: Șaineanu, ed. a VI-a (1929) | Adaugata de blaurb | Semnaleaza o greșeala | Permalink
                    *cavaler?zm n., pl. urĭ și e (d. cavaler). O instituțiune feudala militara și religioasa proprie ordinuluĭ noblețeĭ și aĭ careĭ membri, într?o epoca de violențe continue, ?șĭ pusera sabia și forța în serviciul dreptuluĭ și al celor slabĭ. (Aceasta instituțiune, ale careĭ radacinĭ se crede ca se gasesc în obiceĭurile germanice, se dezvolta în evul mediŭ supt [!] influența creștinizmuluĭ și a spirituluĭ de asociațiune. Cavaleriĭ, care exaltara sentimentu onoriĭ [cum o înțelegeaŭ eĭ] pâna la un grad neștiut pâna atuncĭ, eraŭ supușĭ formalitaților uneĭ recepțiunĭ solemne și trebuĭaŭ sa ?mplineasca anumite condițiunĭ: te nașteaĭ nobil, dar te faceaĭ cavaler). Fig. Corectitudine și generozitate.
                    Sursa: Scriban (1939) | Adaugata de LauraGellner | Semnaleaza o greșeala | Permalink

                    Comentariu



                    • Cam asa arata un cavaler ferasca sfintii sa primesti un rever de la el

                      Comentariu


                      • Postat în original de dinicescuion Vezi post
                        Dl RUSU oare crezi ca esti adevarat cavaler chiar si fara cal? Nu ati inteles ca gestul dvs. cu cupa umileste si ca faceti multa demagogie pe acest forum prin probleme puse anapoda.
                        Din postarea lui EMI reiese ca purtarea curtenitoare si ajutorul acordat celor slabi este dovada de cavalerism. Intervenind in favoarea tenismenelor de la Cluj (excluse dintre amatori), exact asta am facut, iar cavaler nu inseamna neaparat calaret.
                        Daca se simtea umilit de intentia mea, dl Pop Danut (care a ramas fara cupa) putea s-o spuna singur. Dar, intelegand corect mesajele mele (nu ca dvs), mi-a adresat multumiri. Unde-i demagogia?
                        Fiindca nu vreti sau nu puteti intelege anumite probleme, nu e obligatoriu ca acestea sa fie anapoda. Poate fi si gandirea dvs de vina, ori dorinta de a arata cu degetu' si ironiza pe cei diferiti, independenti, revolutionari, nonconformisti... SR

                        Comentariu


                        • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                          Ca sa nu ma considerati un ipocrit...
                          Nu va considera nimeni ipocrit, d-le Emi. Exprimarea mea n-a fost cea mai inspirata. Ce ziceti de: Este lipsit de cavalerism sa jignesti pe cineva absent (in public ori pe Net) stiind ca acesta nu-ti poate cere satisfactie!?

                          Comentariu


                          • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                            Postarea d-vstra am luat-o ca atare,si sunt in mare parte de acord cu ia,dar nu are nici o referire sau un raspuns concret la postarea care ati atasat-o in fata mesajului d-vstra.EMI
                            Va rog sa revedeti postul 221, modificat. Merci pt remarca! Din textul initial lipsea cuvantul magic (de legatura):VOLUNTAR. SR

                            Comentariu


                            • Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
                              No comment ori doi!
                              Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                              No comment!
                              Si de la mine!
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
                                Din postarea lui EMI reiese ca purtarea curtenitoare si ajutorul acordat celor slabi este dovada de cavalerism. Intervenind in favoarea tenismenelor de la Cluj (excluse dintre amatori), exact asta am facut, iar cavaler nu inseamna neaparat calaret.
                                Daca se simtea umilit de intentia mea, dl Pop Danut (care a ramas fara cupa) putea s-o spuna singur. Dar, intelegand corect mesajele mele (nu ca dvs), mi-a adresat multumiri. Unde-i demagogia?
                                Fiindca nu vreti sau nu puteti intelege anumite probleme, nu e obligatoriu ca acestea sa fie anapoda. Poate fi si gandirea dvs de vina, ori dorinta de a arata cu degetu' si ironiza pe cei diferiti, independenti, revolutionari, nonconformisti... SR
                                trebuie sa intervin pt ca se discuta in numele meu de unii... daca poate nu ati inteles ..inca dlor care va cam bagati ca musca in r...... peste tot chiar daca nu e in loc dvs sau zona de acoperire tot timpul aveti ceva de zis !! aviz dlui DAN.tim .. eu am dorit doar sa accentuiez o gresala de organizare aici la cluj in leg cu premierea care a fost trecuta pe forum ca loc 1-4 primesc cupe etc.. etc.. eu cand am reusit sa ies si eu pe un loc fruntas fiind amator get bet get .. ma-am simtit frustrat ca nu am primit nici macar o amarata de medalie care costa max 10 ron si de aceea am refulat pt moment !! oricum ca-sa raspund si dlui GABI GOGU ,, care spunea ca la Dej se dau cupe pana la loc 4 n si diplome pana la locul 8 la amatori ,iar la open doar medalii ! iata raspunsul meu !!!

                                cu draga inima as-i da cupe si diplome la open la turneele b daca domnii openisti ar fi in numar macar de 2 grupe adica 10 -12 ,dar niciodata nu vin mai mult de 3 atunci sa facem calcule !!
                                1 -4 cupe frumusele de marime 25 -30 cm costa cam 160 -200 ron iar taxa de participare la 3 sau 4 openisti nici macar nu acopera acest cost !! atunci unde e buba eu ca organizez sau voi ca nu prea veniti dar sunt pretentii la premiere !! aici e vorba strict de cocursurile b si de cat open !! !
                                mai e o problema !! daca fac un b la gramada vin 3 openisti si castiga tot iar amatorii ce mai spera !!?? deci unde e raspunsul corect la aceata problema !!
                                amatorii care au fost la dej si au castigat locuri fruntase pot sa confirme ca intotdeauna am avut materiale de premiere pt 1-4,si 5-8 frumoase si mari si sa vazut clar ca la dej se fac concursuri dezinteresate financiar !1 cine spune altceva din partea mea este ori ipocrit ori ...
                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                Comentariu


                                • D-le GeluBv! Nu ma deranjeaza orientarea dvs in cadrul 'Asociatiei' Amatur, nici dorinta de realiza tabelul cu 'datornici', ba chiar va felicit ca prin interesul si efortul depus ati ajuns lider pe plan local. Ma supara insa tonul folosit la adresa mea. "Hai, pa!" sa-l folositi cu vre-un copil ori subaltern de-al dvs, nu cu mine! Nimic nu va indreptateste sa-mi vorbiti de sus. E limpede?

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                    trebuie sa intervin pt ca se discuta in numele meu de unii... daca poate nu ati inteles ..inca dlor care va cam bagati ca musca in r...... peste tot chiar daca nu e in loc dvs sau zona de acoperire tot timpul aveti ceva de zis !! aviz dlui DAN.tim .. eu am dorit doar sa accentuiez o gresala de organizare aici la cluj in leg cu premierea care a fost trecuta pe forum ca loc 1-4 primesc cupe etc.. etc.. eu cand am reusit sa ies si eu pe un loc fruntas fiind amator get bet get .. ma-am simtit frustrat ca nu am primit nici macar o amarata de medalie care costa max 10 ron si de aceea am refulat pt moment !! oricum ca-sa raspund si dlui GABI GOGU ,, care spunea ca la Dej se dau cupe pana la loc 4 n si diplome pana la locul 8 la amatori ,iar la open doar medalii ! iata raspunsul meu !!!

                                    cu draga inima as-i da cupe si diplome la open la turneele b daca domnii openisti ar fi in numar macar de 2 grupe adica 10 -12 ,dar niciodata nu vin mai mult de 3 atunci sa facem calcule !!
                                    1 -4 cupe frumusele de marime 25 -30 cm costa cam 160 -200 ron iar taxa de participare la 3 sau 4 openisti nici macar nu acopera acest cost !! atunci unde e buba eu ca organizez sau voi ca nu prea veniti dar sunt pretentii la premiere !! aici e vorba strict de cocursurile b si de cat open !! !
                                    mai e o problema !! daca fac un b la gramada vin 3 openisti si castiga tot iar amatorii ce mai spera !!?? deci unde e raspunsul corect la aceata problema !!
                                    amatorii care au fost la dej si au castigat locuri fruntase pot sa confirme ca intotdeauna am avut materiale de premiere pt 1-4,si 5-8 frumoase si mari si sa vazut clar ca la dej se fac concursuri dezinteresate financiar !1 cine spune altceva din partea mea este ori ipocrit ori ...
                                    si stefane daca ai candida pt o functie in amatur eu sunt unul care te voi sustine ,orcand!!
                                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                    Comentariu


                                    • Regulamentul 2013

                                      Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                      trebuie sa intervin pt ca se discuta in numele meu de unii... daca poate nu ati inteles ..inca dlor care va cam bagati ca musca in r...... peste tot chiar daca nu e in loc dvs sau zona de acoperire tot timpul aveti ceva de zis !! aviz dlui DAN.tim .. eu am dorit doar sa accentuiez o gresala de organizare aici la cluj in leg cu premierea care a fost trecuta pe forum ca loc 1-4 primesc cupe etc.. etc.. eu cand am reusit sa ies si eu pe un loc fruntas fiind amator get bet get .. ma-am simtit frustrat ca nu am primit nici macar o amarata de medalie care costa max 10 ron si de aceea am refulat pt moment !! oricum ca-sa raspund si dlui GABI GOGU ,, care spunea ca la Dej se dau cupe pana la loc 4 n si diplome pana la locul 8 la amatori ,iar la open doar medalii ! iata raspunsul meu !!!
                                      cu draga inima as-i da cupe si diplome la open la turneele b daca domnii openisti ar fi in numar macar de 2 grupe adica 10 -12 ,dar niciodata nu vin mai mult de 3 atunci sa facem calcule !!
                                      1 -4 cupe frumusele de marime 25 -30 cm costa cam 160 -200 ron iar taxa de participare la 3 sau 4 openisti nici macar nu acopera acest cost !! atunci unde e buba eu ca organizez sau voi ca nu prea veniti dar sunt pretentii la premiere !! aici e vorba strict de cocursurile b si de cat open !! !
                                      mai e o problema !! daca fac un b la gramada vin 3 openisti si castiga tot iar amatorii ce mai spera !!?? deci unde e raspunsul corect la aceata problema !!
                                      amatorii care au fost la dej si au castigat locuri fruntase pot sa confirme ca intotdeauna am avut materiale de premiere pt 1-4,si 5-8 frumoase si mari si sa vazut clar ca la dej se fac concursuri dezinteresate financiar !1 cine spune altceva din partea mea este ori ipocrit ori ...
                                      Nu inteleg ce cauta numele meu in comunicatul tau ca eu nu am treaba cu tine si nici nu cred ca am scris ceva rau de tine,eu am facut o gluma cu dedicatie dar nu la adresa ta,in topicul asa era vorba de altceva nu de cupa care nu ai primit-o tu
                                      - - - Actualizat - - -

                                      - - - Actualizat - - -
                                      Daca scoti blitzul din poza ta de la avatar poate o sa vezi ca ti-am dat si like la ce ai scris dar in topicul cu turneul la care ai participat tu , pentru ca am patit mai rau ca tine ,chiar am jucat o finala la un turneu
                                      nu era sub egida amaturului si din materiale sportive am plecat cu o cutie de ciocolata

                                      Comentariu


                                      • Regulamentul 2013

                                        Daca scoti blitzul din poza ta de la avatar poate o sa vezi ca ti-am dat si like la ce ai scris dar in topicul cu turneul la care ai participat tu , pentru ca am patit mai rau ca tine ,chiar am jucat o finala la un turneu
                                        nu era sub egida amaturului si din materiale sportive am plecat cu o cutie de ciocolata
                                        nu mai fi si rautacios !! am vazut si tiam raspuns !! prea ati place sa fii in fata ! asa ca te propun purtator de cuvant !!
                                        amatori - open -masters !!
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • Regulamentul 2013

                                          Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                          nu mai fi si rautacios !! am vazut si tiam raspuns !! prea ati place sa fii in fata ! asa ca te propun purtator de cuvant !!
                                          amatori - open -masters !!
                                          Tu ai fost rautacios eu am scris in gluma faza cu blitzul

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                            trebuie sa intervin pt ca se discuta in numele meu de unii... daca poate nu ati inteles ..inca dlor care va cam bagati ca musca in r...... peste tot chiar daca nu e in loc dvs sau zona de acoperire tot timpul aveti ceva de zis !! aviz dlui DAN.tim .. eu am dorit doar sa accentuiez o gresala de organizare aici la cluj in leg cu premierea care a fost trecuta pe forum ca loc 1-4 primesc cupe etc.. etc.. eu cand am reusit sa ies si eu pe un loc fruntas fiind amator get bet get .. ma-am simtit frustrat ca nu am primit nici macar o amarata de medalie care costa max 10 ron si de aceea am refulat pt moment !! oricum ca-sa raspund si dlui GABI GOGU ,, care spunea ca la Dej se dau cupe pana la loc 4 n si diplome pana la locul 8 la amatori ,iar la open doar medalii ! iata raspunsul meu !!!
                                            cu draga inima as-i da cupe si diplome la open la turneele b daca domnii openisti ar fi in numar macar de 2 grupe adica 10 -12 ,dar niciodata nu vin mai mult de 3 atunci sa facem calcule !!
                                            1 -4 cupe frumusele de marime 25 -30 cm costa cam 160 -200 ron iar taxa de participare la 3 sau 4 openisti nici macar nu acopera acest cost !! atunci unde e buba eu ca organizez sau voi ca nu prea veniti dar sunt pretentii la premiere !! aici e vorba strict de cocursurile b si de cat open !! !
                                            mai e o problema !! daca fac un b la gramada vin 3 openisti si castiga tot iar amatorii ce mai spera !!?? deci unde e raspunsul corect la aceata problema !!
                                            amatorii care au fost la dej si au castigat locuri fruntase pot sa confirme ca intotdeauna am avut materiale de premiere pt 1-4,si 5-8 frumoase si mari si sa vazut clar ca la dej se fac concursuri dezinteresate financiar !1 cine spune altceva din partea mea este ori ipocrit ori ...
                                            Danut, cred ca m-ai inteles gresit, si ti-am spus si in fata ca iti inteleg perfect calculele financiare privind acordarea de premii diferite pt. Open-isti si sunt de acord cu acest lucru. Dar acest aspect ar trebui mentionat la inceputul topicului respectivului concurs.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
                                              D-le GeluBv! Nu ma deranjeaza orientarea dvs in cadrul 'Asociatiei' Amatur, nici dorinta de realiza tabelul cu 'datornici', ba chiar va felicit ca prin interesul si efortul depus ati ajuns lider pe plan local. Ma supara insa tonul folosit la adresa mea. "Hai, pa!" sa-l folositi cu vre-un copil ori subaltern de-al dvs, nu cu mine! Nimic nu va indreptateste sa-mi vorbiti de sus. E limpede?
                                              Te rog, lasa-ma sa nu-ti raspund....
                                              Hobby: Motoare si ski !
                                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                                cu draga inima as-i da cupe si diplome la open la turneele b daca domnii openisti ar fi in numar macar de 2 grupe adica 10 -12 ,dar niciodata nu vin mai mult de 3 atunci sa facem calcule !!
                                                1 -4 cupe frumusele de marime 25 -30 cm costa cam 160 -200 ron iar taxa de participare la 3 sau 4 openisti nici macar nu acopera acest cost !! atunci unde e buba eu ca organizez sau voi ca nu prea veniti dar sunt pretentii la premiere !! aici e vorba strict de cocursurile b si de cat open !! !
                                                mai e o problema !! daca fac un b la gramada vin 3 openisti si castiga tot iar amatorii ce mai spera !!?? deci unde e raspunsul corect la aceata problema !!
                                                Sa inteleg ca openistul nu este amator ? Este greseala lui, ca joaca mai bine ca voi ?

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de denesferi Vezi post
                                                  Sa inteleg ca openistul nu este amator ? Este greseala lui, ca joaca mai bine ca voi ?
                                                  Feri, eu am inteles argumentul financiar al lui Danut Pop (Dan Universal), prin care acorda premii la Open pro-rata cu veniturile incasate din taxa de participare. Repet, singura cerinta ar fi sa se anunte in topicul concursului ce fel de premii se acorda la fiecare categorie!
                                                  Intrebarea ta este pertinenta si s-ar putea putea regla situatia prin coborararea pragului aferent intrarii in categoria Open, si astfel, vor fi mai multi participanti la aceasta categorie si de asemenea, vor putea accede la premiile de la categoria Amatori si alti jucatori cu nivel de joc mai scazut (deoarece actualii castigatori de la Amatori vor trece la Open )

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                                    atunci unde e buba eu ca organizez sau voi ca nu prea veniti dar sunt pretentii la premiere !!
                                                    Dupa mine se premiaza cei mai buni din AmaTur.
                                                    Postat în original de gabi.gogu Vezi post
                                                    s-ar putea putea regla situatia prin coborararea pragului aferent intrarii in categoria Open, si astfel, vor fi mai multi participanti la aceasta categorie si de asemenea, vor putea accede la premiile de la categoria Amatori si alti jucatori cu nivel de joc mai scazut (deoarece actualii castigatori de la Amatori vor trece la Open )
                                                    De 2 ani se promite acest lucru.
                                                    Unii dintre noi se duc la turnee de open doar sa piarda, eu particip doar la turneele B (la gramada), pana ce punctele imi vor permite sa joc la amatori.
                                                    Ultima editare de denesferi; 23.oct.2013, 08:57.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X