Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Necesitatea modificarii actualului clasament

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Din spusele dvs reiese ca: n-ati intalnit nimic de valoare in turneele Amatur. In cazul acesta sunteti ori prea bun ori prea slab pt Circuitul nostru si cred locul dvs e in cu totul alta parte. Cu scuzele de rigoare semneaza SR
    - - - Actualizat - - -
    Mesajul anterior era si este adresat d-lui Dinicescu Ion. SR

Comentariu

Feri nu este nici prea bun nici prea slab, il cunosc si face parte din "circuitul nostru" ca fiind un om cu un caracter deosebit.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

Comentariu

Tin sa-i multumesc d-lui Florin Apian pt initiativa si promptitudine. Sper sa avem cat mai curand in clasament aceasta rubrica MP, necesara organizarii unor turnee echilibrate dpdv al reprtizarii sportivilor in grupe. Cu respect: SR

Comentariu

Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
          Din spusele dvs reiese ca: n-ati intalnit nimic de valoare in turneele Amatur. In cazul acesta sunteti ori prea bun ori prea slab pt Circuitul nostru si cred locul dvs e in cu totul alta parte. Cu scuzele de rigoare semneaza SR
          - - - Actualizat - - -
          Pacat ca nu-l cunosti, Fane, ca e de-al nostru

Comentariu

Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
            - - - Actualizat - - -
            Toti adversarii intalniti de mine au fost de valoare dc atitudinea la masa a fost corecta indiferent de nivelul de joc. Astept sa mi spuneti si locatia pt mine(afara din tara sa nu ma dati),iar treaba cu scuzele de rigore o folositi din obisnuinta mai ales cand va prezentati la masa de joc in echipament necorespunzator.
            E cunoscut faptul ca un jucator bulgar a invins multi chinezi din top 10 mondial cu toate ca dansul nu era clasat printre ei.Cu scuzele de rigoare imi scapa acum numele jucatorului.

Comentariu

Cine a citit topicul
            Procesare...
            X