Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Clasament AMATuR

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Raducan Florian este altul sau doar a treia versiune?

http://www.amatur.ro/tenisdemasa/juc...rchj=raducan+f
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table

Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

Comentariu

• Salut, stie cineva daca rezultatele fiecarui meci vor fi adaugate pe site-ul amatur la profilele jucatorilor si pentru turneul de la Ploiesti (Tel George) din 29 feb?
      Am observat ca mai toate turneele din 2020 au aceste detalii adaugate, mai putin turneul de la Ploiesti pe care l-am mentionat.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Comentariu

• Postat în original de MariusMC Vezi post
        Salut, stie cineva daca rezultatele fiecarui meci vor fi adaugate pe site-ul amatur la profilele jucatorilor si pentru turneul de la Ploiesti (Tel George) din 29 feb?
        Am observat ca mai toate turneele din 2020 au aceste detalii adaugate, mai putin turneul de la Ploiesti pe care l-am mentionat.

O sa apara si acolo!
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

Comentariu

• Postat în original de marcelgiosan Vezi post
          O sa apara si acolo!
          Multumesc. [emoji3]

Comentariu

Salut, stie cineva daca rezultatele fiecarui meci vor fi adaugate pe site-ul amatur la profilele jucatorilor si pentru turneul de la Ploiesti (Tel George) din 29 feb?

OK acum, au mai ramas 3 B-uri de completat din turneele 2020. ... ... rezolvat ...

La turneul de la Fieni nu am gasit pe forum rezultatele din inferioare - Elite si inferioara nr. 9 - Open ... asa ca vor lipsi si rezultatele jucatorilor pe amatur.ro

http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Cls_turneu/2481

Later edit: rezolvat Elite ... ... rezolvat si Open
            TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

Rule no.1 - The ball must reach the table
            Rule no.2 - The ball will return on the table

Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

Comentariu

Iti invarti cutitu'n rana?
              mircea.garaz apreciază asta.

Comentariu

• Urmare a suspendării tuturor turneelor AmaTur pe perioada valabilității Stării de Urgență, Clasamentul AmaTur va fi "înghețat" începând cu data de 1 Aprilie 2020 până la reluarea sezonului competițional.
                Tuturor turneele care ar trebui să expire în luna Aprilie, Mai, etc, li se va prelungi termenul de valabilitate cu numărul de luni cât competiția va fi suspendată.
                Raileanu Mihaela, Adrian Veres și 16 alții apreciază asta.

Comentariu

Procesare...
                X