Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

banii si divizionarii din amatur

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Sogore aici este buba !
    Daca ai fost legitimat ai miscarile formate,miscarile si loviturile sunt din instinct, iar pentru un amator aceste deprinderi dureaza ani de zile si tot nu le face corect fara a lua sedinte.
    Un fost legitimat chiar daca n-a jucat ani de zile dupa un scurt timp are o evolutie peste amatori.

Comentariu

Regulamentul poate rezolva aceasta problema a AMATORULUI PUR si sigur pe perioada lunga miscarea ar avea de castigat dc. jucatorii fosti legitimati si actuali ligitimati (indiferent de liga unde joaca)vor avea drept de joc numai la OPEN.

Comentariu

Ar fi timpul ca acest aspect sa fie stipulat in regulament !
        Fost jucator de TM s-au antrenor TM se inscrie la sectiunea amatori,chiar arata penibil .

Comentariu

Postat în original de Antal Denes Vezi post
          Am si eu o singura intrebare ;
          Este normal ca un fost jucator legitimat sa se inscrie la sectiunea amator ?
          Fiindca nu ati intrebat daca este regulamentar sau legal.. , as dori sa formulez un raspuns acceptabil: Eu cred ca o fosta legitmare nu ofera indicii clare despre valoarea din prezent a jucatorului in cauza. Teoretic, ar trebui ca acesta sa concureze in primul sau turneu la Open, iar in urma rezultatelor si punctajului obtinut sa apara decizia de incadrare in sectiunea potrivita cu nivelul sau actual de joc (Open/amator). SR

Comentariu

Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
            Fiindca nu ati intrebat daca este regulamentar sau legal.. , as dori sa formulez un raspuns acceptabil: Eu cred ca o fosta legitmare nu ofera indicii clare despre valoarea din prezent a jucatorului in cauza. Teoretic, ar trebui ca acesta sa concureze in primul sau turneu la Open, iar in urma rezultatelor si punctajului obtinut sa apara decizia de incadrare in sectiunea potrivita cu nivelul sau actual de joc (Open/amator). SR
            Nu ati inteles intrebarea deoarece ati raspuns ca in regulament de la capitolele ORGANIZAREA TURNEELOR si PARTICIPANTII IN CIRCUIT.
            dl ANTAL a insinuat prin intrebare ca nu i corect participarea actualilor si fostilor legitimati de FRTM.

Comentariu

Postat în original de dinicescuion Vezi post
              Nu ati inteles intrebarea deoarece ati raspuns ca in regulament de la capitolele ORGANIZAREA TURNEELOR si PARTICIPANTII IN CIRCUIT.
              dl ANTAL a insinuat prin intrebare ca nu i corect participarea actualilor si fostilor legitimati de FRTM.
              Nea Ioane, vad ca mata nu pricepi deloc ce scriu eu (lucru care nu ma mira), dar iti place grozav sa ma zgandari.
              N-am citit deloc regulamentul pt a-i raspunde d-lui Antal Denes, insa mata ar trebui sa mai studiezi putin limba romana pt a reformula ultima-ti propozitie din mesajul... ce pare a fi scris de un strain. SR
              Ultima editare de stefan_rusu23; 25.oct.2013, 18:51.

Comentariu

Nea Ion a scris romanian in magyarian pentru nea Deny

Comentariu

Cine a citit topicul
                Procesare...
                X