Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cereri participare în AmaTur

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de cata_60 Vezi post
    Uitati-va mai degraba la finala-blitz Zvinko-Hasna de la Suceava.Cosmin are MP 42,7,nu a trecut de 5 in nici un set
    Zvinko e un ucrainean absolut fenomenal,nu cred ca vreunul din obisnuitii Amatur i ar putea tine piept..Csaby included
    Cataline,si atunci Amaturul..............

    Comentariu


    • Acesti jucatori vin ocazional...au fost si Dragoman,Nemaciuc,Dan Daniel...e ca si cum un elitist se prezinta la concurs la sectiunea Avansati .
      Daca nu sunt premii in bani sau nu au sponsor(cazul lui Csaby) nu au nici o motivatie ..nimeni nu pierde 10 ore pt o cupa si o diploma
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • Postat în original de cata_60 Vezi post
        Acesti jucatori vin ocazional...au fost si Dragoman,Nemaciuc,Dan Daniel...e ca si cum un elitist se prezinta la concurs la sectiunea Avansati .
        Daca nu sunt premii in bani sau nu au sponsor(cazul lui Csaby) nu au nici o motivatie ..nimeni nu pierde 10 ore pt o cupa si o diploma
        Cata,da altii care pierd tot timpul 10 ore pentru o cupa si o diploma si nu mai au nici o sansa sa se bucure de ea

        Comentariu


        • buna seara.trag concluzia ca toti avem sponsori altfel nu am participa.ba zau ca pentru o cupa sau o medalie mi-as petrece 10 ore in sala.in ceea ce priveste revederea cu prietenii as sta si 16 ore !

          Comentariu


          • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
            buna seara.trag concluzia ca toti avem sponsori altfel nu am participa.ba zau ca pentru o cupa sau o medalie mi-as petrece 10 ore in sala.in ceea ce priveste revederea cu prietenii as sta si 16 ore !
            Da!!! majoritatea avem sponsori cu multi bani.

            Sponsorul meu ma plateste in bere , asa mi am facut eu contractul.
            Ies din inferioare- baremul este 1 bere.Trec de superioare- baremul e 2 beri.Fiecare eliminatorie cate o bere barem.In finala sunt manga.

            Comentariu


            • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
              buna seara.trag concluzia ca toti avem sponsori altfel nu am participa.ba zau ca pentru o cupa sau o medalie mi-as petrece 10 ore in sala.in ceea ce priveste revederea cu prietenii as sta si 16 ore !
              Eu inteleg ca dvs sunteti sau pozati intr-un nostalgic a "epocii de aur "a Amaturului ,cand toata lumea se cunostea cu toata lumea,dar macar nu interpretati aiurea postarea cu pricina.
              Am zis clar ca un elitist nu ar pierde 10 ore participand intr-un concurs al categoriei Avansati decat daca aravea un sponsor sau ar fi premii in bani..La modul general.
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu


              • si eu va salut dl.catalin.nu pozez in nimic pentru ca nu cred ca exista sau a existat o epoca de aur in amatur.eu particip la turnee din anul 2010.poate ca luat de valul canicular,am interpretat postarea dumneavoastra putin nerealist.cred totusi ca si acum toata lumea se cunoaste cu toata lumea in amatur.important este sa existe si sa fie aplicat fayr-play-ul si respectul.cu stima !

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X