Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Evidenta jucatorilor si jucatoarelor divizionare B, A si SL la zi

Adună
Acest topic este închis
X
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Evidenta jucatorilor si jucatoarelor divizionare B, A si SL la zi

    Divizionari A si SL editia 2017/2018 RETUR


    Axinte Bogdan-Iasi
    Amzu Alex-Cta
    Badescu Viorel-Craiova
    Birlan Laurentiu-Cr
    Blaga Mihai-Cj
    Bogdan Cr-Craiova
    Bordea Mihnea-CJ
    Bujor Dragos-Spartac
    Cazacu Alex-Mioveni
    Chirita Iulian-Pristavu
    Chirita Cr-Prist
    Ciobanu Alex-CSTA
    Ciubotaru Gigi-Iasi
    Ciupe Alin-Dej
    Cocinschi Manu-Falticeni
    Cojanu Ciprian-Spartac
    Colan Eugen-Craiova
    Coroian George-Steaua
    Costea Adrian-Arad
    Cservik Kristian-Oodrhei
    Culpedin Emir-Cta
    Drenea Calin-Pristavu
    Dumbrava Nic-Buftea
    Farcas Dan-CJ
    Filimon Ad-Steaua
    Flamand Andrei-Bstr
    Gabudean Dorin-Cj
    Galatan Rares-Dej
    Galatan Razvan-Dej
    Gherghel Daniel-Zalau
    Ghinda Mihai-Iasi
    Gyorgy Istvan-Odorhei
    Gyorgy Szilard-CJ
    Hurloi Vlad-Bistr
    Iacob Bogdan-Pristavu
    Iosif Patriciu-Zalau
    Jenei Barnabas-Fit FEEL
    Kadar Tibor-Odorhei
    Karacsoni Daniel-Fit Feel Od
    Kocsis Balasz-Sf Ghe
    Lipan Alex-Cta
    Manescu Mihai-Slatina
    Manole Iulian-Prist
    Manu Daniel-Cta**
    Marchis Max-CJ
    Margin Andrei-Zalau
    Mircea Alexandru-Steaua
    Mladin Paul-Arad
    Moldovan St-Sf Ghe
    Mosneagu Marius-Falticeni
    Movileanu Darius-Spartac
    Munteanu Lucian-Steaua
    Munteanu Patriciu-Arad
    Neacsu Lucian-Slatina
    Nemaciuc Mihai-Bistr
    Olahut Rares-Zalau
    Oprea Dragos-TT Clung
    Pantelimon Gabr-Spartac
    Pirvu Valentin-Craiova
    Pletea Cr-Cta
    Pletea Ant-Cta
    Pop Mihai-CJ
    Postoaca Gabriel-Pristavu
    Preda Catalin-Buftea
    Radoi Marius-Slatina
    Radulescu Octav-Pristavu
    Roman Bogdan-Arad
    Rosca Mihai-Falticeni
    Seni Ionut-Mioveni
    Simon Teodor-Sf Ghe
    Simulescu Daniel-Cr
    Sipos Rares-Cj
    Spelbus Alin-Prist
    Spelbus Florin-TT Clung
    Tamas Szablocs-Odorh
    Teodor Cristi-CSTA
    Toma Darius-Bistr
    Tomica Andrei-Prist
    Trif Vasile-CJ
    Tsiokas Nat.-CJ
    Uta Adr-CSTA
    Vetesi Norbert-Fit Feel
    Visan Tudor-Buftea
    Vrabie Alex-Slatina
    Zamfir Mihai-TT Clung
    Zarnescu Dan-Craiova





    Divizionari A editia 2017/2018 TUR

    [COLOR="#FF0000"]
    Acatrinei Lucian-Iasi
    Badescu Viorel-Craiova
    Bobi Mario-Pristavu
    Bordea Mihnea-CJ
    Bujor Dragos-Spartac
    Ciobanu Alex-CSTA
    Ciolan Vlad-Iasi
    Ciubotaru Gigi-Iasi
    Ciupe Alin-Dej
    Cocinschi Manu-Falticeni
    Cojanu Ciprian-Spartac
    Coroian George-Steaua
    Culpedin Emir-Cta
    Drenea Calin-Pristavu
    Dumbrava Nic-Buftea
    Durea Victor-Cta
    Farcas Dan-CJ
    Feraru Alex-Pristavu
    Filimon Ad-Steaua
    Galatan Rares-Dej
    Galatan Razvan-Dej
    Gorgenyi Levente-Fit Feel
    Hasna Cosmin-Falticeni
    Iacob Bogdan-Pristavu
    Iosif Patriciu-Zalau
    Jenei Barnabas-Fit FEEL
    Karacsoni Daniel-Fit Feel Od
    Labo Alex-Zalau
    Manescu Mihai-Slatina
    Margin Andrei-Zalau
    Mircea Alexandru-Steaua
    Mladin Paul-Arad
    Mosneagu Marius-Falticeni
    Movileanu Darius-Spartac
    Munteanu Lucian-Steaua
    Munteanu Patriciu-Arad
    Neacsu Lucian-Slatina
    Olahut Rares-Zalau
    Pantelimon Gabr-Spartac
    Pirvu Valentin-Craiova
    Pop Mihai-CJ
    Postoaca Gabriel-Pristavu
    Postudor Bogdan-Cta
    Preda Catalin-Buftea
    Radoi Marius-Slatina
    Radulescu Octav-Pristavu
    Roman Bogdan-Arad
    Rosca Mihai-Falticeni
    Sora Sorin-Craiova
    Spelbus Alin-Pristavu
    Teodor Cristi-CSTA
    Trif Vasile-CJ
    Uta Adr-CSTA
    Vetesi Norbert-Fit Feel
    Visan Tudor-Buftea
    Zamfir Mihai-Pristavu
    [/COLOR]




    DIVIZIONARI A ed 2016/2017 RETUR


    BADESCU VIOREL-CRAIOVA
    BOACA VALI-ILFOV
    BORDEA MIHNEA-CJ
    BUGLEA VLAD-CTA
    CHIRITA ALEXANDRU-CTA
    CHIRITA IULIAN-PRIST
    CIOLAN VLAD-IASI
    CIUPE ALIN-DEJ
    COJANU CIPRIAN-SPARTAC
    CULPEDIN EMIR-CTA
    DRENEA CALIN-PRISTAVU
    DUMITRA DAVID-ILFOV
    FARCAS DAN-CJ
    FEJER-KONNERTH ANDRAS-ODORHEI
    FODORAN COSMIN-BUC
    GALATAN RARES-DEJ
    GALATAN RAZVAN-DEJ
    GHEORGHIU ANTONIO-CTA
    GHINDA MIHAIL-IASI
    GYORGY ISTV-ODORHEI
    GORGENY LEVENTE-ODORHEI
    GRIGORE CR-CTA
    HURLOI VLAD-CJ
    IACOB BOGDAN-PRISTAVU
    JOBB LEVENTE-ODORHEI
    KADAR TIBOR-ODORHEI
    LABO ALEX-ZALAU
    LIPAN ALEX-ILFOV
    MARGIN ANDREI-ZALAU
    MILITARU PAUL-CTA
    MLADIN PAUL-ARAD
    MUNTEANU PATRICIU-ARAD
    NICOLAE ALEX-CTA
    OLAHUT RARES-ZALAU
    OPREA DRAGOS-BUZAU
    PANTELIMON GABR-SPARTAC
    PIRVU VALENTIN-CRAIOVA
    PLETEA ANTONIO-CTA
    PLETEA CRISTIAN-CTA
    POP MIHAI-CJ
    POSTUDOR BOGDAN-CTA
    POTERAS BOGDAN-BUZAU
    PREDA CATALIN-ILFOV
    ROMAN BOGDAN-ARAD
    SORA SORIN-CRAIOVA
    TAMAS SZABLOCS-ODORHEI
    TOMESCU ADRIAN-BUZAU
    TOMICA ANDREI-PRISTAVU
    TOFAN MARIUS-CTA
    TRIF LUCIAN-ODORHEI
    TUDORACHE ALEX-CTA
    VASILUTA IULIAN-CTA
    VRABIE ALEX -BUZAU



    Divizionari A ed 2016/2017 tur


    AGA ALEX-IASI
    ANGHEL ALEX-IASI
    BADESCU VIOREL-CRAIOVA
    BOACA VALI-ILFOV
    BORDEA MIHNEA-CJ
    BUGLEA VLAD-CTA
    CHIRITA ALEXANDRU-CTA
    CHIRITA IULIAN-PRIST
    CIOLAN VLAD-IASI
    COJANU CIPRIAN-SPARTAC
    CULPEDIN EMIR-CTA
    DESZO LORAND-DEJ - Cerere reprimire în AmaTur aprobată
    DRENEA CALIN-PRISTAVU
    DUMBRAVA NIC-SPARTAC
    DUMITRA DAVID-ILFOV
    FARCAS DAN-CJ
    FEJER-KONNERTH ANDRAS-ODORHEI
    FODORAN COSMIN-BUC
    GALATAN RARES-DEJ
    GALATAN RAZVAN-DEJ
    GHEORGHIU ANTONIO-CTA
    GYORGY ISTV-ODORHEI
    GORGENY LEVENTE-ODORHEI
    GRIGORE CR-CTA
    IACOB BOGDAN-PRISTAVU
    JOBB LEVENTE-ODORHEI
    KADAR TIBOR-ODORHEI
    LABO ALEX-ZALAU
    LIPAN ALEX-ILFOV
    LITOVCENKO GICU-IASI
    MARGIN ANDREI-ZALAU
    MILITARU PAUL-CTA
    MLADIN PAUL-ARAD
    MUNTEANU PATRICIU-ARAD
    NICOLAE ALEX-CTA
    OLAHUT RARES-ZALAU
    OPREA DRAGOS-BUZAU
    PANTELIMON GABR-SPARTAC
    PIRVU VALENTIN-CRAIOVA
    PLETEA ANTONIO-CTA
    PLETEA CRISTIAN-CTA
    POP MIHAI-CJ
    POSTUDOR BOGDAN-CTA
    POTERAS BOGDAN-BUZAU
    PREDA CATALIN-ILFOV
    ROMAN BOGDAN-ARAD
    SIMION BOGDAN-CTA
    SORA SORIN-CRAIOVA
    TAMAS SZABLOCS-ODORHEI
    TOMESCU ADRIAN-BUZAU
    TOMICA ANDREI-PRISTAVU
    TRIF LUCIAN-ODORHEI
    TUDORACHE ALEX-CTA
    VASILUTA IULIAN-CTA
    VRABIE ALEX –BUZAU



    Jucatori care au facut cerere de reprimire in Amatu
    r(voi completa lista cum am timp)

    Beca-Iliesen-Tm
    Butnaru Daniel-TM
    Chiva Marcel - București
    Cristanus Cristian-TM
    David Dorin - Barlad
    Hodiș Andrei - Gherla
    Lazici Cosmin
    Neamtu Adrian - Dej
    Popa Bogdan - Timisoara
    Simion Boby-CJ
    Suciu Cristian - Dej
    Tihamer Dombi - Miercurea Ciuc
    Zsombor Daniel - Odorhei



    Jucatorul Manu Daniel-Constanta nu va avea drept de joc in Amatur 2 ani de la ultimul joc in div A
    Ultima editare de cata_60; 25.feb.2018, 05:06.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    DIVIZIA A +SL editia 2018/2019 Tur-Feminin

    Baisu Ioana-Cta
    Banaru Mariana-Giurgiu
    Barbu Ana-Slatina
    Birlan Lorena-Buc
    Bordei Aura-Buc
    Boroica Ana-Buc
    Bucur Andreea-Buc
    Caloianu Iulia-Moinesti
    Caragea Claudia-Cta
    Chireceanu Denisa-Giurgiu
    Chiripuci Ramona-Giurgiu
    Clapa Andreea-Bistrita
    Dospina Mihaela-Dumbravita
    Dragoman Andreea-Buc
    Dragulin Amalia-Cta
    Dudescu Andreea-Cta
    Dumitru Lorena-Cta
    Fistyulof Andreea-Arad
    Gaftea Maria-Iasi
    Grigore Andreea-Cta
    Hudusan Andreea-Slatina
    Hurloi Isabela-CJ
    Ifrosa Rebeca-CJ
    Jibric Ecat-Moinesti
    Jokic Tiana-Arad
    Kokunima Jana-Dumbravita
    Lupu Diana-Iasi
    Lupulescu Izabela-Dumbravita
    Meirosu Bianca-Cta
    Mengher Angela-Slatina
    Mitrofan Camelia-Cta
    Munteanu Diana-Moinesti
    Neamtu Andreea-Arad
    Nitu Vladia-Giurgiu
    Oprea Elena-Bistr
    Oprea Maria-Buc
    Orban Madalina-Arad
    Pavel Andreea-Giurgiu
    Plaian Tania-Bistr
    Plaeasu Mihaela-Arad
    Postudor Andreea-Iasi
    Raducanu Brianna-Cta
    Rus Irina-Arad
    Sima Andreea-Giurgiu
    Singeorzan Ioana-Bstr
    Struna Adela-Arad
    Surijan Sabina-Arad
    Toma Angelica-CJ
    Varga Krisztina-Bstr
    Vincze Andrada-Buc
    Uratu Denisa-Cta
    Urszuly Timeea-Cta
    Zaharia Alina-Cta
    Zaharia Elena-Cta
    Zamfir Andreea-Dumbravita


    Conform Regulamentului Amatur in vigoare jucatoarea Gaftea Mariana nu mai are drept de joc pana in sept 202 in Amatur



    DIVIZI A+ SL editia 2017/2018 Retur-FEMININ


    Aghiorghitoaie Alexandr-Moinesti
    Apostol Cerasela-Pitesti
    Baltag Denisa-Medias
    Barbu Ana-Pristavu
    Bibirica Andrada-Slatina
    Bibirica Simina-Slatina
    Birzoi Daniela-Slatina
    Busilo Lia-Medias
    Caragea Claudia-Cta
    Chireceanu Denisa-Giurgiu
    Chirpuci Ramona-Giurgiu
    Clapa Andreea-Bistrita
    Crisan Bianca-Arad
    Dospina Mihaela-Dumbravita
    Dragoman Andreea-Medias
    Dudescu Andreea-Cta
    Fistyulof Andreea-Arad
    Gaftea Maria-IS
    Ghiorghitoaie Alexandr-Moinesti
    Hudusan Andreea-Slatina
    Ionica Maria-Pitesti
    Kalosz Anita-CJ
    Lupulesku Anelia-IS
    Lupulesku Izabela-DumbrvitA
    Lupu Diana-IS
    Maksuti Aneta-Arad
    Mihalache Ana Maria-Giurgiu
    Mitrofan Camelia-Cta
    Muntean Diana-Medias
    Munteanu Bianca-Moinesti
    Negrila Bianca-Giurgiu
    Nitu Vladia-Giurgiu
    Oprea Elena- Bistr
    Pavel Andreea-Giurgiu
    Pavel Alexandra-Giurgiu
    PLaeasu Mihaela-Cta
    Plaian Tania-IS
    Popescu Diana-Prist
    Popescu Maria-Slatina
    Postudor Andreea-Cta
    Rada Cristina-Slatina
    Radu Ana-Prist
    Radu Diana-Prist
    Rizea Cristina-Pitesti
    Rosca Andreea-Moinesti
    Sima Andreea-Giurgiu
    Singeorzan Alina-Bstr
    Stanescu Raluca-Pitesti
    Toma Angelica-cj
    Trifu Bogdana-Slatina
    Tudor Isabela-Slatina
    Varga Kristina-Bistrita
    Vejnovici Ivana-Arad
    Vincze Andrada-Cj
    Uratu Denisa-Cta
    Urszuly Timeea-Cta
    Zaharia Alina-Cta
    Zaharia Elena-Cta
    Zanfir Andreea-Dumbravita


    Va rog sa mi semnalati posibilele omisiuni sau inadvertente




    DIVIZIA A editia 2017/2018 Tur-FEMININ


    Apostol Cerasela-Pitesti
    Bibirica Andrada-Slatina
    Bibirica Simina-Slatina
    Birzoi Daniela-Slatina
    Caragea Claudia-Cta
    Chireceanu Denisa-Giurgiu
    Chirpuci Ramona-Giurgiu
    Clapa Andreea-Bistrita
    Dudescu Andreea-Cta
    Hudusan Andreea-Slatina
    Jibric Ecaterina-Moinesti
    Malache Raluca-Moinesti
    Negrila Bianca-Giurgiu
    Nitu Vladia-Giurgiu
    Oprea Elena-Bistrita
    PLaeasu Mihaela-Cta
    Popescu Maria-Slatina
    Postudor Andreea-Cta
    Rizea Cristina-Pitesti
    Rosca Andreea-Moinesti
    Stanescu Raluca-Pitesti
    Trifu Bogdana-Slatina
    Tudor Isabela-Slatina
    Uratu Denisa-Cta
    Varga Kristina-Bistrita
    Urszuly Timeea-Cta






    Divizionare A si SL retur ed 2016/2017



    Anghelesscu Maria-Pristavu-A
    Antohe Andra-Buc-A
    Badache Andreea-Galati-A
    Balint Andreea-Medias-SL
    Baltag Denisa-Medias-SL
    Banaru Marina-Giurgiu-A
    Barbu Anamaria-Pristavu-A
    Bejinaru Alexandra-Buc-A
    Birlan Lorena-Buc-A
    Bibirica Simina-Slat-A
    Bibirica Andrada-Slat-A
    Birzoi Daniela-Pristavu-A
    Bogdan Ioana-Moinesti-A
    Boroica Anamaria-Buc-A
    Bucur Andreea-Cta-SL
    Caloianu Iulia-Galati-A
    Caragea Claudia-Constanta-A
    Ciobanu Irina-Iasi-SL
    Clapa Andreea-Iasi-SL
    Crisan Bianca-Arad-SL
    Diaconu Adina –Dumbr.-SL
    Dospina Mihaela-Dumbr-SL
    Dragoman Andreea- Dumbravita-SL
    Dudescu Andreea-Constanta-SL
    Dumitrescu Crist-Medias-SL
    Dumitru Lorena-Cta
    Fistyulof Andreea-Arad-SL
    Grigore Andreea-Cta-A
    Guceanu Raluca-Buc-A
    Holbura Alexandra-Cta-A
    Kaloz Anita-CJ-SL
    Kerekes Anca-CJ-SL
    Maksuti Aneta-Arad-SL
    Malache Raluca-Moinesti-A
    Marga Patricia-Bta-SL
    Meirosu Bianca-Cta-SL
    Mirea Bianca-Giurgiu-A
    Miroiu Verginica-Giurgiu-A
    Mitrofan Camelia-Constanta-A
    Mocanu Delia-Galati-A
    Muntean Diana-Medias-SL
    Munteanu Adriana-Moinesti-A
    Neamtu Andreea-Arad-SL
    Nita Mirabela-Galati-A
    Oprea Elena-Bta-SL
    Opre Maria-Cta-A
    Pascar Olimpia-Galati-A
    Pauliuc Madalina-Dumbr-SL
    Pavel Alexandra-Giurgiu
    Pintilie Nela-Galati-A
    Plaian Tania-Iasi-SL
    Plaiasu Mihaela-Cta-SL
    Popescu Ioana-CL-SL
    Popescu Luiza-Pristavu-A
    Postoaca Andreea-Cta
    Rada Cristina-Slat-A
    Radu Diana-Slat-A
    Sebe Anamaria-Cta
    Sebestin Delia-Moinesti-A
    Silveira Alexandra-CJ-SL
    Sima Andreea-Giurgiu-A
    Singeorzan Arina-Bta-SL
    Stoinea Ioana-Moinesti-A
    Struna Adela-Arad-SL
    Toma Angelica-CJ-SL
    Toth Beatrice-Medias-SL
    Uratu Denisa-Cta-A
    UrsZuly Timeea-Cta-A
    Varga Krisztina-Bta-SL
    Vejnovic Ivana-Arad-SL
    Vincze Andrada-CJ-SL
    Visan Alexandra-Giurgiu-A
    Zaharia Alina-Cta-SL
    Zaharia Elena-Constanta-A
    Zanfir Andreea-Dumbravita-SL
    Ultima editare de cata_60; 03.sep.2018, 06:22.
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      DIVIZIA B-editia 2018/2019- Baieti-Tur
      Beca-Iliesen Adr-Timisoara
      Birlan Andrei-Sgf Ghe
      Birlan Laurentiu-Sf Ghe
      Blanaru Dionis-Bistr
      Bularda Iulian-Proactiv
      Calin Mihai-Proactiv
      cOSTACHE cLAUDIU-cALARASI
      Costea Adrian-Buzau
      Cristanus Cristi-Tim
      Dan Daniel-Medias
      Dinca daniel-CJ
      Dinca George-Buzau
      Durdun Ghe-Buc
      Enciu Alex-Giurgiu
      Fejer-Konnerth Andras-Odorhei
      Gajta Ionel-Dumbrabita
      Gereb Atilla-Odorhei
      Gherghel Daniel-Zalau
      Grujic Zezdan-Dumbravita
      Hasna Cosmin-Proactiv
      Hogas Flavius-Proactiv
      Ionescu Eduard-Buzau
      Iosif Patriciu-Zalau
      Jenei Barnabas-Odorhei
      Karacsony Daniel-Odorhei
      Lazici Cosmin-TM
      Lukasz Klimas-Buc
      Macarenco Andrei-Buc
      Macarenco Ion-Buc
      Marcut Gabr-Zalau
      Medves Antal-Odorhei
      Mircea Alex-Medias
      Mirea George-Buc
      Mocean dan-CJ
      Moldovan Daniel-Dumbravita
      Moldoveanu Stefan-Sf Ghe
      Mozes Gyula-Odorhei
      Munteanu Mihai-Buc
      Neagu Mircea-Cta
      Oroszlan Rici-Bistr
      pinzar Andrei-Medias
      Pop Mihai-Medias
      Pop Stefan-Zalau
      Popa Bogdan-TM
      Postoaca Gabr-Buzau
      Rosca Mihai-Bistr
      Sanduly Levente-Odorhei
      Simion Bobi-CJ
      Sorescu Deian-Dumbrav
      sTANCIU aLIN-cALARASI
      Stanciu Silviu-Calarasi
      Szilagy Paul-Bistr
      Tigau Dan-Bux
      Tudorache Viorel-Buc
      Vetesi Norbert-Odorhei
      Vrabie Alex-Buzau
      Varbanescu Petrica-Giurgiu
      Ultima editare de cata_60; 03.sep.2018, 11:00.
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • #4
        DIVIZIA B, editia 2018/2019 - Fete, Tur (sept. 2018.)

        ADORJANI CSILLA - CSS TG.MURES
        BALINT ANDREEA - ACS DUMBRAVITA
        BARZOI DANIELA - SCM GLORIA BUZAU
        BEZEG REKA - ACS DUMBRAVITA
        BEZEG REKA - ACS DUMBRAVITA
        BOERIU CEZARA - CSS TG.MURES
        CIURCUI MELINDA - SCM GLORIA BUZAU
        CORBUREAN IOANA – CSM MEDIAS
        DIMA ALEXIA - CS FC ARGES PITESTI
        DUMITRESCU CRISTINA – CSM MEDIAS
        DUMITRU DENISA - CSS SLATINA I
        FARKAS YVETTE - LTNM TG.SECUIESC
        FERCIUG ROSSANA - ACS DUMBRAVITA
        GAINA DANIELA - CSS SLATINA II
        GARLEA MARIA - ACS DUMBRAVITA
        IONITA ALEXANDRA - CSS SLATINA II
        JIFCU ANDREEA - CSS SLATINA II
        MALEA LARISA - SCM GLORIA BUZAU
        MIHAESCU NICOLA - CS FC ARGES PITESTI
        MIKE BOROKA - LTNM TG.SECUIESC
        MUNTEAN DIANA – CSM MEDIAS
        MUREA ANDRA - CSS SLATINA I
        OLAH KRISZTA - LTNM TG.SECUIESC
        POPESCU LUIZA - SCM GLORIA BUZAU
        POTARNICHE BIANCA - CSS SLATINA II
        RADU DIANA - CSS SLATINA I
        SIMON TEODORA - LTNM TG.SECUIESC
        STANESCU RALUCA - CS FC ARGES PITESTI
        UNGVARY EVELIN - CSS TG.MURES
        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
        Tel : 0742 257 995

        Comentariu


        • #5

          Divizionari A EDITIA 20118/2019 TUR

          [SIZE=3]Alexandru Ctin-Chiajna
          Anghel Alex-Iasi
          Amzu Andrei-Cta
          Badescu Viorel-Craiova
          Berg Walter-Arad
          Bobi Mario-Pristavu
          Bogdan Critian-Craiova
          Caminschi Mihai-Cta
          Chirita Alexandru-Cta
          Ciobanu Alex-CSTA
          Ciupe Alin-Zalau
          Corcoz Costin-Focsani
          Coroian G-CSTA
          Cojanu Ciprian-Spartac
          Culpedin Emir-CTA
          Danilov IOn-MoldovA
          Dragan Valentin
          Drenea Calin-Pristavu
          Dumbrava Nic-Spartac
          Dumitra David-Slatina
          Dumitrescu Matei-Steaua
          Farcas Dan-CJ
          Florea Vasile-Craiova
          Frasineanu Adrian-Chiajna
          Galatan Rares-Dej
          Ghinda Mihai-Iasi
          Iacob Bogdan-Pristavu
          Istrate Andrei-Spartac
          Manescu Mihai-Slatina
          Manu Daniel-Cta
          mARGIN aNDREI-cj
          Miron Andrei-Arad
          Moldovan Cristian-Bistrita
          Moldovan-Horvath Csaba-Tg Mures
          Mosneagu Marius
          Munteanu Patriciu
          Neagu Cornel-Chiajna
          Nicolae Alex-Cta
          Nistor Dorel-Bistrita
          Oprea Luca-Steau
          Pantelimon Gabi-Spartac
          Pirvu Valentin-Craiova
          Radovici Filip=Serbia
          Radoi Marius-Slatina
          Roman Bogda Arad-Arad
          Roman Iulian-BV
          Simulescu Daniel-Craiova
          Sora Sorin-Craiova
          Sumanaru Catalin-Iasi
          Trif Vasile-CJ
          Ursut Horia-Steaua
          Uta Adrian-CSTA
          Vasilache Sebi-Iasi
          Visan Tudor-Chiajna
          Zarnescu Dan-Craiova
          [/SIZE
          ]
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • #6
            Divizionari SLG Masculin - Editia 2018/2019 Retur

            Retur Super Ligă - Februarie 2018 - Masculin
            Nr. Crt.
            Nume și Prenume Echipă
            1 Bujor Dragos
            CSA Steaua
            2 Cazacu Alexandru CS Mioveni
            3 Chirita Cristian CS TT Pristavu
            4 Chirita Iulian CS Pristavu I
            5 Cservik Crisztian CSS Od. Secuiesc I
            6 Filimon Andrei CSA Steaua
            7 Flamand Andrei CSM Bistrita I
            8 Gabudean Dorin CS Politehnica Cluj
            9 Grigore Cristian CS Top Star Constanta
            10 Gyorgy Istvan CSS Od. Secuiesc I
            11 Gyorgy Szilard CSS Od. Secuiesc I
            12 Hurloi Vlad CS Politehnica Cluj
            13 Jevtovic Marco CSA Steaua
            14 Loso Sebastian CSS Od. Secuiesc I
            15 Manole Alexandru CS TT Pristavu
            16 Marchis Maximilian CS Politehnica Cluj
            17 Mladin Paul CSA Steaua
            18 Movileanu Darius CSA Steaua
            19 Munteanu Lucian CS Mioveni
            20 Nemaciuc Mihai CSM Bistrita I
            21 Pletea Antonio CS Top Star Constanta
            22 Pletea Cristian CS Top Star Constanta
            23 Robciuc Vasile CS Politehnica Cluj
            24 Soderlung Hampus CS Mioveni
            25 Spelbus Alin CS TT Pristavu
            26 Spelbus Florin CS Pristavu I
            27 Tamas Szabolcs CSS Od. Secuiesc I
            28 Toma Darius CSM Bistrita I
            29 Tomica Andrei CS Pristavu I
            30 Zamfir Mihai CS Top Star Constanta
            Ultima editare de marcelgiosan; 26.feb.2019, 08:57.

            Comentariu


            • #7
              Divizionari SLG Feminin - Editia 2018/2019 Retur

              Retur Super Ligă - Februarie 2018 - Feminin
              Nr. Crt.
              Nume și Prenume Echipă
              1 Baiu Lacramioara
              CS Politehnica Iasi
              2 Barbu Ana Cristina
              CSM Slatina
              3 Branza Natalina CS Politehnica Cluj
              4 Clapa Andreea CSM Bistrita
              5 Dospina Mihaela ACS Dumbravita I
              6 Dudescu Andreea LPS Constanta II
              7 Dumitru Lorena LPS Constanta II
              8 Fistyulof Andreea CSM Arad
              9 Gaftea Maria CS Politehnica Iasi
              10 Hudusan Andreea CSM Slatina
              11 Ilie (Dospina) Mihaela ACS Dumbravita I
              12 Kaloz Anita CS Politehnica Cluj
              13 Lupu Diana CS Politehnica Iasi
              14 Lupulescu Izabela ACS Dumbravita I
              15 Meirosu Bianca LPS Constanta II
              16 Menger Ana CSM Slatina
              17 Mitrofan Camelia CS Farul Constanta
              18 Plaeasu Mihaela CSM Arad
              19 Plaian Tania CSM Bistrita
              20 Postudor Andreea CS Politehnica Iasi
              21 Singeorzan Ioana CSM Bistrita
              22 Surjan Sabina
              CSM Arad
              23 Toma Angelica CS Politehnica Cluj
              24 Zaharia Alina CS Farul Constanta
              25 Zaharia Elena CS Farul Constanta
              26 Zanfir Andreea
              ACS Dumbravita I
              Ultima editare de marcelgiosan; 22.feb.2019, 18:17.

              Comentariu


              • #8
                Divizia B Masculin - Editia 2018/2019 Retur

                Retur Div. B - Februarie 2018 - Masculin
                Nr. Crt.
                Nume și Prenume Echipă
                1 Beca Iliesen
                CS Raris Timisoara
                2 Birlan Andrei CS Sepsi Sf. Gheorghe
                3 Birlan Laurentiu CS Sepsi Sf. Gheorghe
                4 Blanariu Dionisie CSM Bistrita II
                5 Calin Mihai CS Pro Aktiv Focsani
                6 Costache Claudiu CS Fortus Calarasi
                7 Costea Adrian SCM Gloria Buzau
                8 Craciunica Gabriel CS Fortus Calarasi
                9 Dan Daniel CSM Medias
                10 Doncea Catalin ACSM Dunarea Giurgiu
                11 Dumbrava Daniel CS Pro Aktiv Focsani
                12 Durdun Gheorghe CS TTT Bucuresti
                13 Enciu Alexandru ACSM Dunarea Giurgiu
                14 Gereb Atilla CSS Od. Secuiesc III
                15 Hasna Cosmin CS Pro Aktiv Focsani
                16 Hogas Flavius CS Pro Aktiv Focsani
                17 Ionescu Eduard SCM Gloria Buzau
                18 Iosif Patriciu CSM Zalau
                19 Jenei Barnabas CSS Od. Secuiesc III
                20 Jokcov Iovan ACS Dumbravita
                21 Karacsoni Daniel CSS Od. Secuiesc II
                22 Kocsis Balasz CS Sepsi Sf. Gheorghe
                23 Lazici Cosmin CS Raris Timisoara
                24 Lukasz Klimas CS ACTT Bucuresti
                25 Macarenco Andrei CS TTT Bucuresti
                26 Macarenco Ion CS TTT Bucuresti
                27 Marcut Gabriel CSM Zalau
                28 Medves Antal CSS Od. Secuiesc III
                29 Mircea Alexandru CSM Medias
                30 Mirea George CS TTT Bucuresti
                31 Moldovan Daniel ACS Dumbravita
                32 Moldoveanu Stefan CS Sepsi Sf. Gheorghe
                33 Mozes Botond CSS Od. Secuiesc II
                34 Mozes Gyula CSS Od. Secuiesc II
                35 Neagu Mircea ACSM Dunarea Giurgiu
                36 Oroszlan Richard CSM Bistrita II
                37 Petrescu Liviu CS ACTT Bucuresti
                38 Pop Mihail CSM Medias
                39 Pop Stefan CSM Zalau
                40 Popa Bogdan CS Raris Timisoara
                41 Postoaca Gabriel SCM Gloria Buzau
                42 Rosca Mihai CSM Bistrita II
                43 Rotaru Cosmin CS TTT Bucuresti
                44 Sanduly Levente CSS Od. Secuiesc II
                45 Sorescu Deian ACS Dumbravita
                46 Stanciu Alin CS Fortus Calarasi
                47 Stanciu Silviu CS Fortus Calarasi
                48 Stanciu Stelian CS Fortus Calarasi
                49 Szilaghi Paul CSM Bistrita II
                50 Tigau Dan CS ACTT Bucuresti
                51 Tudorache Viorel CS ACTT Bucuresti
                52 Vetesi Norbert CSS Od. Secuiesc II
                53 Virbanescu Petrica ACSM Dunarea Giurgiu
                54 Vrabie Alexandru SCM Gloria Buzau
                Ultima editare de marcelgiosan; 25.feb.2019, 11:08.

                Comentariu


                • #9
                  Divizia B Feminin - Editia 2018/2019 Retur

                  Retur Div. B - Februarie 2018 - Feminin
                  Nr. Crt.
                  Nume și Prenume
                  Echipă
                  1 Adorjani Csilla
                  CSS Tg. Mures
                  2 Balint Andreea ACS Dumbravita II
                  3 Barzoi Daniela SCM Gloria Buzau
                  4 Bezeg Reka ACS Dumbravita II
                  5 Boieriu Cezara CSS Tg. Mures
                  6 Corburean Ioana CSM Medias
                  7 Dima Alexia CS FC Arges Pitesti
                  8 Dragnea Diana CSS Slatina I
                  9 Dranca Codruta SCM Gloria Buzau
                  10 Dumitrescu Cristina CSM Medias
                  11 Dumitru Denisa CSS Slatina I
                  12 Farcas Ivett LTNM Tg. Secuiesc
                  13 Gaina Daniela CSS Slatina II
                  14 Girlea Maria ACS Dumbravita II
                  15 Ionita Alexandra CSS Slatina II
                  16 Jifcu Andreea CSS Slatina II
                  17 Malea Larisa SCM Gloria Buzau
                  18 Mihaiescu Nicola CS FC Arges Pitesti
                  19 Mike Boroka LTNM Tg. Secuiesc
                  20 Moga Madalina CSM Medias
                  21 Moldovan Dora ACS Dumbravita II
                  22 Munteanu Diana CSM Medias
                  23 Olah Kriszta LTNM Tg. Secuiesc
                  24 Popescu Luiza SCM Gloria Buzau
                  25 Potirniche Bianca CSS Slatina II
                  26 Radu Diana CSS Slatina I
                  27 Stancu Ana Maria CS FC Arges Pitesti
                  28 Teglas Andreea LTNM Tg. Secuiesc
                  29 Ungvari Evelyn CSS Tg. Mures
                  30 Visann Alexandra CSS Slatina I
                  31 Weisz Zsofia CSS Tg. Mures
                  Ultima editare de marcelgiosan; 25.feb.2019, 10:55.

                  Comentariu


                  • #10
                    Divizia A Feminin - Editia 2018/2019 Retur

                    Retur Div. A - Februarie 2018 - Feminin
                    Nr. Crt.
                    Nume și Prenume
                    Echipă
                    1 Baiasu Ioana
                    LPS Constanta
                    2 Baltag Denisa
                    CSM Moinesti
                    3 Banaru Marina ACS Dunarea Giurgiu
                    4 Barlan Lorena CSTA Bucuresti
                    5 Bordei Aura CSA Steaua Bucuresti
                    6 Boroica Ana CSTA Bucuresti
                    7 Bucur Andreea CSA Steaua Bucuresti
                    8 Caloianu Iuliana CSM Moinesti
                    9 Caragea Claudia CS Farul Constanta
                    10 Chiriceanu Denisa CSM Giurgiu
                    11 Chiripuci Ramona CSM Giurgiu
                    12 Craiu Andreea CSM Arad
                    13 Dragoman Andreea CSA Steaua Bucuresti
                    14 Grigore Andreea LPS Constanta
                    15 Jibric Ecaterina CSM Moinesti
                    16 Mihalache Ana Maria CSM Giurgiu
                    17 Mocanu Diana ACS Dunarea Giurgiu
                    18 Nitu Vladia CSM Giurgiu
                    19 Oprea Maria CSTA Bucuresti
                    20 Orban Madalina CSM Arad
                    21 Palangean Iris ACS Dunarea Giurgiu
                    22 Raducanu Briana LPS Constanta
                    23 Rus Irina CSM Arad
                    24 Sferlea Alesia CSTA Bucuresti
                    25 Struna Adela CSM Arad
                    26 Uratu Denisa CS Farul Constanta
                    27 Urszuly Timeea CS Farul Constanta
                    28 Vincze Andrada CSA Steaua Bucuresti
                    Ultima editare de marcelgiosan; 25.feb.2019, 10:49.

                    Comentariu


                    • #11
                      FRTM a publicat doar rezultatele meciurilor din divizia A si clasamentele finale,nu si partidele individuale dintre jucatori si numele acestora.
                      In mare,modificari in componenta echipelor au fost foarte putine fata de tur,o prezenta notabila fiind amaturistul Albu Vlad-Iasi care a evoluat pt Somuz Falticeni
                      of all the things i lost i miss my mind the most

                      Comentariu


                      • #12
                        Divizia A Masculin - Ediția 2019-2020 Tur

                        Tur Div. A - Octombrie 2019 - Masculin
                        Nr. Crt. Nume și Prenume Echipă
                        1 Achitei Nicolae CSTA Bucuresti
                        2 Amran Akerim CSTA Bucuresti
                        3 Badescu Viorel CS U Craiova II
                        4 Berg Walter CSM Arad
                        5 Birlan Andrei CS Sepsi Sf. Gheorghe
                        6 Birlan Laurentiu CS Sepsi Sf. Gheorghe
                        7 Bujor Dragos CSA Steaua Bucuresti
                        8 Caminschi Mihai LPS Constanta
                        9 Ceapraz Andrei Pristavu C-lung II
                        10 Cojanu Ciprian CS Spartac Bucuresti
                        11 Constantinescu Rares LPS Constanta
                        12 Costea Adrian CSM Bistrita I
                        13 Crepuljan Bojan CS Sepsi Sf. Gheorghe
                        14 Culpedin Emir CS Farul Constanta
                        15 Danilov Ion CSM Focsani 2007
                        16 Drenea Calin Pristavu C-lung II
                        17 Dumbrava Nicolae CS Spartac Bucuresti
                        18 Dumitrescu Adrian CS Farul Constanta
                        19 Dumitrescu Matei CSA Steaua Bucuresti
                        20 Farcas Dan CSM Cluj Napoca
                        21 Flamand Andrei CSM Bistrita I
                        22 Gabudean Dorin CS Politehnica Cluj
                        23 Galatan Rares CS Tenis Club Dej
                        24 Galatan Razvan CS Tenis Club Dej
                        25 Ghinda Mihail CSM Focsani 2007
                        26 Hurloi Vlad CS Politehnica Cluj
                        27 Iacob Bogdan CSA Steaua Bucuresti
                        28 Istrate Alexandru CSTA Bucuresti
                        29 Kanabe Szilard CS Sepsi Sf. Gheorghe
                        30 Manu Daniel CS Farul Constanta
                        31 Marchis Maximilian CS Politehnica Cluj
                        32 Margin Andrei CSM Cluj Napoca
                        33 Miron Andrei CSA Steaua Bucuresti
                        34 Moldovan Horvath Csaba CS Tenis Club Dej
                        35 Moldoveanu Stefan CS Sepsi Sf. Gheorghe
                        36 Muntean Patriciu CSM Arad
                        37 Muntean Radu CSM Arad
                        38 Nemaciuc Mihai CSM Bistrita I
                        39 Oprea Dragos SCM Gloria Buzau
                        40 Oprea Luca CSA Steaua Bucuresti
                        41 Pantelimon Gabriel CS Spartac Bucuresti
                        42 Pirvu Valentin CS U Craiova II
                        43 Pop Mihai CSM Cluj Napoca
                        44 Popa Alexandru Pristavu C-lung II
                        45 Postoaca Gabriel SCM Gloria Buzau
                        46 Robciuc Vasile CS Politehnica Cluj
                        47 Roman Bogdan CSM Arad
                        48 Rosu Adrian CS U Craiova II
                        49 Soare Iulian SCM Gloria Buzau
                        50 Sora Sorin CS U Craiova II
                        51 Toma Darius CSM Bistrita I
                        52 Ursut Horia CSA Steaua Bucuresti
                        53 Uta Adrian CSM Focsani 2007
                        54 Valeanu Cosmin LPS Constanta
                        55 Vasilache Sebastian CSM Focsani 2007
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • #13
                          Divizia B Masculin - Ediția 2019-2020 Tur

                          Tur Div. B - Octombrie 2019 - Masculin
                          Nr. Crt. Nume și Prenume Echipă
                          1 Alexandru Constantin Concordia Chiajna
                          2 Beca Iliesen CS Raris Timisoara
                          3 Blaga Mihai ACS Dumbravita
                          4 Blanariu Dionisie CSM Bistrita II
                          5 Chiscop Bogdan CS Pro Aktiv Focșani
                          6 Cindea Cristian CSM Medias
                          7 Ciobanu Alexandru ACTT Bucuresti II
                          8 Coroian George CS TTT Bucuresti
                          9 Costache Claudiu CS Fortus Calarasi
                          10 Craciunica Gabriel CS Fortus Calarasi
                          11 Cristanus Cristian CS Raris Timisoara
                          12 Dan Daniel CSM Medias
                          13 Dondea Catalin SCM Dunarea 2020 Giurgiu
                          14 Dumitra David Concordia Chiajna
                          15 Durdun Gheorghe CS TTT Bucuresti
                          16 Enciu Alexandru SCM Dunarea 2020 Giurgiu
                          17 Frasineanu Adrian Concordia Chiajna
                          18 Gereb Attila CSS Od. Secuiesc III
                          19 Gheorghe Alexandru CSM Medias
                          20 Hasna Cosmin CS Somuz Falticeni
                          21 Iosif Patriciu CSM Zalau
                          22 Jockov Jovan ACS Dumbravita
                          23 Jumara Cristian CSM Craiova
                          24 Karacsony Daniel CSS Od. Secuiesc III
                          25 Klimas Lukasz ACTT Bucuresti II
                          26 Lachiev Stefan ACTT Bucuresti II
                          27 Macarenco Andrei CS TTT Bucuresti
                          28 Medves Antal CSS Od. Secuiesc II
                          29 Mircea Alexandru CSM Medias
                          30 Mirea George CS TTT Bucuresti
                          31 Modovan Daniel ACS Dumbravita
                          32 Mosneagu Marius CS Somuz Falticeni
                          33 Mozes Gyula CSS Od. Secuiesc II
                          34 Neagu Mircea SCM Dunarea 2020 Giurgiu
                          35 Neculai Alexandru CS Pro Aktiv Focșani
                          36 Nicolae Alexandru ACTT Bucuresti II
                          37 Nistor Dorel CS Somuz Falticeni
                          38 Nitu Victor CS Fortus Calarasi
                          39 Pavunev Dan ACTT Bucuresti II
                          40 Petrescu Liviu ACTT Bucuresti I
                          41 Pop Matei CSM Zalau
                          42 Pop Stefan CSM Zalau
                          43 Popa Bogdan CS Raris Timisoara
                          44 Roman Iulian CS Pro Aktiv Focșani
                          45 Rosca Mihai CSM Bistrita II
                          46 Sanduly Levente CSS Od. Secuiesc II
                          47 Sorescu Deian ACS Dumbravita
                          48 Stanciu Silviu CS Fortus Calarasi
                          49 Stefan Cassian CSM Craiova
                          50 Szilaghi Paul CSM Bistrita II
                          51 Terna Denis CSM Craiova
                          52 Tsolov Pavel ACTT Bucuresti I
                          53 Tudorache Viorel ACTT Bucuresti I
                          54 Ursulean Florin CS Somuz Falticeni
                          55 Vetesy Norbert CSS Od. Secuiesc III
                          56 Virbanescu Petrica SCM Dunarea 2020 Giurgiu
                          57 Visan Tudor Concordia Chiajna
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu

                          Cine a citit topicul
                          Procesare...
                          X