Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Dezbateri curente

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Dantim
    a răspuns
    Poate domnului Cozma ia trecut durerea de sub basca si ne scrie si noua de ce vrea sa ne exmatriculeze

Lasă un comentariu:

• Kantor Imre-Zoltan
    a răspuns
    Postat īn original de Antal Denes Vezi post
    In data de 12.10.2018 a-ti specificat ca veti da raspus la mesle achizitionate de catre AmaTur si unde au fost repartizate in custodie,postul #519
    Poate va ajuta si cei de la care au fost achizitionate !
    Nea Deni!!! Afiseaza te rog postul 519 unde am facut referire la mese!!!

Citat Postat īn original de FlorinBN Vezi post
    Nu inteleg care-i problema aici (una dintre ele) ... de exemplu, daca ITTF vine la jumatatea anului si modifica sistemul de joc cu seturi pana la 21, noi trebuie sa jucam pana la Turneul Final tot pana la 11 pentru ca nu putem schimba regulamentul Amatur?
    Florine!!! Regulamentul nu s-a schimbat deloc in timpul anului competitional!!!Un singur articol s-a aplicat cu o data ulterioara intrarii in vigoare a Regulamentului!!! Unii au probleme cu gramatica si interpretarea cuvintelor, nemaivorbind de interpretarea juridica.Problema este ca sunt unii agitatori, sindicalisti care vor sa scoata conducerea incompetenta, dictatoriala, etc.si atunci vorbesc in necunostinta de cauza. Unii vor desecretizare, altiii altele, dar majoritatea problemelor au fost deja analizate, solutionate in decursul anilor, iar forma actuala reprezinta munca mai multor persoane in mai multi ani!!! Nu ma apuc acum sa postez topicurile cu incepere din 2008-2009. Singura postare pe care o voi face va fi lamurirea banilor pentru ca suntem acuzati de evaziune, de infiintare de grup organizat, de spalre de bani, de spalare de pacate, etc .

Acesta este postul 519!!! Aici nimeni nu vorbeste de mese!!! Pune textul concret sa il vad!!!
    Ultima editare de Kantor Imre-Zoltan; 05.dec.2018, 20:21.

Lasă un comentariu:

• Antal Denes
    a răspuns
    Postat īn original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
    Poate imi explicati de ce mese este vorba...eu nu amplasez mese, am alta profesie. De distribuirea meselor Amatur se ocupa altii!!! Spuneti in concret despre ce este vorba.
    In data de 12.10.2018 a-ti specificat ca veti da raspus la mesle achizitionate de catre AmaTur si unde au fost repartizate in custodie,postul #519
    Poate va ajuta si cei de la care au fost achizitionate !

Lasă un comentariu:

• Kantor Imre-Zoltan
    a răspuns
    Postat īn original de Antal Denes Vezi post
    obligavitaea de a dona o suma in contul amatur a celor care detin mese donate in programul din cadrul amatur
    suma per /masa sa nu fie mai mica de 2/Ron/zi calendaristica
    dl.Kantor a ramas dator cu amplasarea meselor in tara,rugam sa se rezolve acest aspect !!!!!!! sa facut destula bascalie pe aceasta tema,ar fi timpul sa fie trecute serios si cu resposabilitate
    p.s. ore cine poate fi resposabil pentru stergerea postari anterioare a lui DAN.??????
    Poate imi explicati de ce mese este vorba...eu nu amplasez mese, am alta profesie. De distribuirea meselor Amatur se ocupa altii!!! Spuneti in concret despre ce este vorba.

Lasă un comentariu:

• arjen_robben
    a răspuns
    Postat īn original de Cornel 67 Vezi post
    Daca voi asa considerati ca trebuie sa fiu banat puteti sa o faceti. Vad ca deja nu mai sunt organizator. Baieti, voi chiar nu aveti nici o rusine?
    Cum sa nu mai fii organizator Cornele?Cand trudeai la Top Tenis Arena Bucuresti 2 zile pentru 200 de jucatori si in sala si la butoane isi erai galben la fatza de atata alergatura , te a ajutat careva?Si atatea alte turnee reusite de tine!!!Astia care te au banat asa repede, au venit ei sa te intrebe daca ai nevoie de ceva?Cum vine asta?Acum te au facut doar membru?
    Turneul de la Giurgiu mergi cu el pana la capat chiar de nu mai este in Amatur .Vin niste prieteni sa joace tenis de masa si cu asta basta.S a ales praful de Circuit, frate.

Lasă un comentariu:

• Dantim
    a răspuns
    Oare cine este moderator al acestui forum ca nu prea se stie

Lasă un comentariu:

• Dantim
    a răspuns
    Postat īn original de Kralizec Vezi post
    Pentru domnul Dena: este ultimul avertisment inainte de banarea definitiva! Sunt niste reguli ale forumului care trebuie respectate de catre toti utilizatorii! Daca cineva scrie intr-o sectiune a forumului, acolo ramane. Exact ca la discutiile private. Daca nu va da acceptul persoana respectiva sa o faceti publica, o tineti pentru dvs. Daca nu sunteti in stare sa va supuneti unor reguli simple, sa fiti sanatos, si am mai zis-o, cautati-va alt forum unde sa faceti scandal!
    Nu face nimeni scandal vrem doar sa fiti corecti in primul rind voi cei care conduceti acest circuit si transpareni in ce scrieti

Lasă un comentariu:

• Dantim
    a răspuns
    Marinimosii Amaturului ati inceput sa va cam bateti joc de ..........

Lasă un comentariu:

• Dantim
    a răspuns
    Postat īn original de Cornel 67 Vezi post
    Sa inteleg ca d-l Cozma nu isi da acordul? Ca n-am vazut pe nicaieri sa scrie asta
    Regulile sint doar pentru pinguini

Lasă un comentariu:

• Cornel 67
    a răspuns
    Pentru domnul Dena: este ultimul avertisment inainte de banarea definitiva! Sunt niste reguli ale forumului care trebuie respectate de catre toti utilizatorii! Daca cineva scrie intr-o sectiune a forumului, acolo ramane. Exact ca la discutiile private. Daca nu va da acceptul persoana respectiva sa o faceti publica, o tineti pentru dvs. Daca nu sunteti in stare sa va supuneti unor reguli simple, sa fiti sanatos, si am mai zis-o, cautati-va alt forum unde sa faceti scandal!
    Daca voi asa considerati ca trebuie sa fiu banat puteti sa o faceti. Vad ca deja nu mai sunt organizator. Baieti, voi chiar nu aveti nici o rusine?

Lasă un comentariu:

• Cornel 67
    a răspuns
    Sa inteleg ca d-l Cozma nu isi da acordul? Ca n-am vazut pe nicaieri sa scrie asta

Lasă un comentariu:

• Antal Denes
    a răspuns
    Postat īn original de DAN PETROV Vezi post
    Domnule Cozma de ANDO
    Unde este postul anterior ?
    Poate il mai postezi odata,a disparut,ce mister?
    Ore pe cine l-ai mai suparat frate !!!!!
    Ce titulatura mai poate sa-ti dea !!!!!
    Sa auzim de bine.

Lasă un comentariu:

• Kralizec
    a răspuns

Lasă un comentariu:

• Antal Denes
    a răspuns
    obligavitaea de a dona o suma in contul amatur a celor care detin mese donate in programul din cadrul amatur
    suma per /masa sa nu fie mai mica de 2/Ron/zi calendaristica
    dl.Kantor a ramas dator cu amplasarea meselor in tara,rugam sa se rezolve acest aspect !!!!!!! sa facut destula bascalie pe aceasta tema,ar fi timpul sa fie trecute serios si cu resposabilitate
    p.s. ore cine poate fi resposabil pentru stergerea postari anterioare a lui DAN.??????

Lasă un comentariu:

• rasvan
    a răspuns
    Postat īn original de Zosim1 Vezi post
    Vin sarbatorile ,lasati turneele cu postari Off topic ....................
    "si haideti sa ne revedem sanatosi si la turneele din anul 2019 ! Amaturisti, pregatiti-va ghetutele ! Vine Mosu' !"

Ai inceput bine postarea dar.... nu stiu de ce... gandurile nu-ti dau pace
    Prea mult "scandal", draga Emi!

Lasă un comentariu:

Procesare...
X