Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dezbateri curente

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi


  • Iancu Marius - hobby - (Videle) certificat verde


    (este inscris)

    Comentariu


    • Sunt înscriși

      Sofian Corneliu
      Lucic Corneliu ambii avansați, au certificat de vaccinare. Va multumim.

      Comentariu


      • Ca urmare a noilor reglementări introduse de Guvernul României care fac referire la desfășurarea competițiilor sportive, precizăm că turneele se pot desfășura în continuare, fără spectatori, conform legislației în vigoare și în conformitate cu ratele de incidență din fiecare localitate organizatoare după cum urmează:
        a) sub 6, accesul tuturor (personal administrativ și jucători) în sala de sport se face cu una dintre următoarele variante:
        - prezentarea certificatului verde;
        - dovada unui test PCR negativ efectuat cu cel mult 72h înaintea competiției;
        - dovada unui test antigen (test rapid) negativ efectuat cu cel mult 48h înaintea competiției (În cazul în care organizatorul are personal calificat, testele rapide se pot face la intrarea în sală);
        b) peste 6, pot participa exclusiv persoanele care posedă certificat verde cu cod QR.
        Vă reamintim că în interiorul sălilor de sport, precum și în alte încăperi, este obligatorie purtarea măștilor de protecție, cu excepția persoanelor care se află la masa de joc.

        Comentariu


        • Este inscris


          Balan Mihai - Ploiești - Elite , am certificat de vaccinare.

          Comentariu


          • Nitu Serban...am certificat de vaccinare

            Ok

            Comentariu


            • Postat în original de Kralizec Vezi post



              Dovadă trecut prin boală nu este valabilă? mulțumesc

              Comentariu


              • Buna ziua. As vrea să mă adresez organizatorilor turneului cu rugămintea că la alocarea wild cardurilor sa acorde daca este posibil unul la categoria avansați jucătorului Rauh Andrei din R. Moldova și unul la categoria Hoby pentru jucătorului Rauh Victor tot din R. Moldova, cu mențiunea că cei doi sunt campioni pe anul 2021 la secțiunea S (străini), unul la avansați și celălalt la hoby și își doresc foarte mult participarea la turneu și la festivitatea de premiere. Rauh Victor este vaccinat cu Sputnik și deține adeverință iar daca este nevoie face și test rapid. în speranța că solicitarea va fi aprobată vă mulțumim și așteptăm o veste.
                Pentru alte detalii pot fi contactat la 0743877791.

                Trimis de pe al meu Redmi Note 9 Pro folosind Tapatalk

                Comentariu


                • Postat în original de calyn85 Vezi post

                  Dovadă trecut prin boală nu este valabilă? mulțumesc
                  Este bună dar să nu depășești 6 luni când ai avut boala.
                  Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                  fh tenergy 05
                  bh rakza 7 soft

                  Comentariu


                  • Postat în original de calyn85 Vezi post

                    Dovadă trecut prin boală nu este valabilă? mulțumesc
                    Certificatul verde atesta ca persoanele sunt:
                    - vaccinate impotriva virusului SARS-CoV-2 si pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare;
                    - intre a 15-a zi si a 180-a zi ulterioara confirmarii infectarii cu virusul SARS-CoV-2.

                    Comentariu


                    • Ieri la Fundata incidenta la infectia covid era zero! Nu cred ca in 10 zile va creste peste 6 la mie!

                      Comentariu


                      • Este inscrisa:
                        Tigau Aurelia - Ploiești - Avansati, are certificat de vaccinare

                        Comentariu


                        • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                          Istrate Cristian elite București.
                          Opaaa, bravo!
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                            Istrate Cristian elite București.
                            Vaccinat sau vaxinat?

                            Comentariu


                            • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post

                              Vaccinat sau vaxinat?
                              Am oameni la intrare, ?i fac nazal dacă trebuie. Pentru parchet nu știu ce să-i dau.
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • Certificatul meu (EU didital COVID) își pierde valabilitatea cu exact 2 zile înaintea turneului. Totodată, la acest moment NU sunt dispus pentru o nouă testare. Prin urmare, se retrage jucătorul (NE-certificat)
                                Băluță Silviu, din București (categoria avansați).

                                Comentariu


                                • Postat în original de Vicecampionu Vezi post
                                  Certificatul meu (EU didital COVID) își pierde valabilitatea cu exact 2 zile înaintea turneului. Totodată, la acest moment NU sunt dispus pentru o nouă testare. Prin urmare, se retrage jucătorul (NE-certificat)
                                  Băluță Silviu, din București (categoria avansați).
                                  încă nu s-a pus problema, dar Dvs știți mai bine. Masca este obligatorie!

                                  De care certificat aveți? "Trecut prin boală " ? Cel de vaccin nu cred că se expiră pe 14.10.2021.

                                  Puteți face teste rapide la sală, dar dacă nu sunteți dispus... baza de date ”certificat” este bine venită (si pt alte turnee).
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • Certificatele europene de vaccinare sunt valabile pana la 30.06.2022 vezi link http://www.ms.ro/certificat-digital-covid-19/
                                    Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                    FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                    BH : Spinlord Sternenfall OX

                                    Comentariu


                                    • Eu nu am văzut pe certificatul de vaccinare să scrie până când este valabil. Poate am unul fals !!!

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de gabriel1962 Vezi post
                                        Certificatele europene de vaccinare sunt valabile pana la 30.06.2022 vezi link http://www.ms.ro/certificat-digital-covid-19/
                                        Eu sunt trecut prin BOALĂ, deci imunitatea mea ar trebui să fie “sensibil redusă” comparativ cu a celor vaccinați, cum dealtfel ar spune „capetele luminateale vremii”.
                                        Implicit, rezultă termenul de valabiliate al certificatului pe care îl dețin – adică max. 180 zile de la data primului TEST Pozitiv, care a fost pe 18 aprilie 2012.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Vicecampionu Vezi post

                                          ... primului TEST Pozitiv, care a fost pe 18 aprilie 2012.
                                          Scuze… primul test pozitiv a fost pe 18.04.2021 (NU 2012 ! ).

                                          Comentariu


                                          • Buna ziua . Daca nu sunt vaccinat care este procedura .va rog . tel.0729902928

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Vicecampionu Vezi post

                                              Scuze… primul test pozitiv a fost pe 18.04.2021 (NU 2012 ! ).
                                              Naspa ... deja anuntasem la "stiri pe surse" ca am gasit un caz din 2012
                                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                                Eu nu am văzut pe certificatul de vaccinare să scrie până când este valabil. Poate am unul fals !!!
                                                Nea Titi ,ce să mai scrie la tine bine că ești viu

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Dantim Vezi post

                                                  Nea Titi ,ce să mai scrie la tine bine că ești viu
                                                  Mă bucur c-ai ?nviat și tu. Mi-era frică c-ai băut vaccinul

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Dantim Vezi post

                                                    Nea Titi ,ce să mai scrie la tine bine că ești viu
                                                    Cum se gasesc pretenii dupa o lunga despartire.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X