Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dezbateri curente

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Sincere condoleante familiei indurerate .... Dumnezeu sa-l odihneasca in pace

Comentariu

• În 22 ianuarie 2006, aveau loc, concomitent, patru turnee în orașele: Suceava, București, Oradea și Cluj-Napoca. A fost momentul nașterii Circuitului Amatur, acum 15 ani!
      Red1978, Dan Ciubotaru și 16 alții apreciază asta.

Comentariu

• Coordonatorii AmaTur au hotărât ca toate turneele finale, ale campionilor, să se numească "Memorialul Marcel Giosan" pentru a-i arăta că nu vom uita ce-a făcut pentru noi, pentru comunitatea AmaTur și sperăm să ne fie și o călăuză de-acolo sus, de unde e.
        Ovidiu Nicolaiciuc, sorin_client și 17 alții apreciază asta.

Comentariu

• Buna seara.Gandul si hotararea sunt de apreciat.Din pacate atat domnul Giosan cat si ceilalti prieteni pe care i-am pierdut de-a lungul anilor nu mai pot vedea tristetea lasata in urma.Ne raman in inima !Seara buna.
          mateidumitru apreciază asta.

Comentariu

• Poate se reiau turneele intr-o forma mai adaptata zilelor actuale, macar asa timid, turnee locale se tin saptamanal, n-ar fi rau sa le reunim intr-un nou start.

Sau am putea sa ne unim cu totii sa declaram tenisul de masa un cult, sa putem sa ne reunim si noi macar cate 30, nu 15000 cati a putut sa inghesuie Teodosie de boboteaza, sub pretextul de libertate religioasa.
            &1c, Flam și 3 alții apreciază asta.

Comentariu

• Postat în original de Categoria Incepatori Vezi post
              Poate se reiau turneele intr-o forma mai adaptata zilelor actuale, macar asa timid, turnee locale se tin saptamanal, n-ar fi rau sa le reunim intr-un nou start.

Sau am putea sa ne unim cu totii sa declaram tenisul de masa un cult, sa putem sa ne reunim si noi macar cate 30, nu 15000 cati a putut sa inghesuie Teodosie de boboteaza, sub pretextul de libertate religioasa.
              Să înțelegem că e o problemă cu libertatea religioasă?

Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

Blade: Nittaku Acoustic;
              FH: Butterfly Tenergy 05;
              BH: Victas Stiff.

Comentariu

• Postat în original de Categoria Incepatori Vezi post
                Poate se reiau turneele intr-o forma mai adaptata zilelor actuale, macar asa timid, turnee locale se tin saptamanal, n-ar fi rau sa le reunim intr-un nou start.

Să înțelegem că aveți o problemă cu libertatea religioasă?

Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

Blade: Nittaku Acoustic;
                FH: Butterfly Tenergy 05;
                BH: Victas Stiff.

Comentariu

Procesare...
                X