Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dezbateri curente

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • darmaz ion
    a răspuns
    Subiect închis!

    Lasă un comentariu:


  • darmaz ion
    a răspuns
    Postat în original de jurescu sorin Vezi post

    Vestiare,lumina,dusuri,mantinele....iar tu ai văzut doar mincarea???
    Nu-ți dau,,apa la moară " ca vorbești mult și....de geaba,precum un popă de la țară!!!

    Lasă un comentariu:


  • jurescu sorin
    a răspuns
    Postat în original de Dantim Vezi post
    Mda ce să zic...fă-ți o pagină a ta ....cazuri și macazuri în Amatur...
    Nu am nevoie de o pagină a mea,nu postez așa des,nu jignesc,dar dacă deranjez....pot fi blocat!!!

    Lasă un comentariu:


  • jurescu sorin
    a răspuns
    Postat în original de darmaz ion Vezi post
    Sorine ai dreptate nu ești subiectiv...dar mie mi se pare ca ești puțin ( mai mult) frustrat în legătură cu ,,papica" . Sper să nu fi avut probleme în copilărie de malnutriție!!!
    Vestiare,lumina,dusuri,mantinele....iar tu ai văzut doar mincarea???

    Lasă un comentariu:


  • CatalinCraiu
    a răspuns
    Postat în original de darmaz ion Vezi post
    Sorine ai dreptate nu ești subiectiv...dar mie mi se pare ca ești puțin ( mai mult) frustrat în legătură cu ,,papica" . Sper să nu fi avut probleme în copilărie de malnutriție!!!
    🤣🤣🤣🤣🤣

    Lasă un comentariu:


  • darmaz ion
    a răspuns
    Sorine ai dreptate nu ești subiectiv...dar mie mi se pare ca ești puțin ( mai mult) frustrat în legătură cu ,,papica" . Sper să nu fi avut probleme în copilărie de malnutriție!!!

    Lasă un comentariu:


  • Dantim
    a răspuns
    Mda ce să zic...fă-ți o pagină a ta ....cazuri și macazuri în Amatur...

    Lasă un comentariu:


  • jurescu sorin
    a răspuns
    Turneul A de azi de la Arad....atasez poze ...sa nu fiu subiectiv...

    Lasă un comentariu:


  • Dan2
    a comentat la răspunsul lui
    Cred ca esti subiectiv.
    Am vazut un mesaj (probabil a fost un singur nemultumit) despre lumina din sala, lumina din ferestre, etc. Despre B turneul de la Bucuresti, ce sa-ti zic... Participantii au avut ceva conditii, au primit cate o cafea de la bar si cate un sandwich generos, s-a socializat in liniste pe terasa semideschisa;sa stii ca nimeni nu a comentat ca pretul ar fi prea mare fata de conditiile oferite. Au fost multumiti, ceea ce-ti doresc si tie.

  • jurescu sorin
    a răspuns
    un nou turneu reusit marca DARLEA.
    poate eu sunt subiectiv,dar au fost jucatori din toate colturile tarii unde comentariile mele deranjeaza.
    ei pot comfirma daca eu mint sau nu!!!

    Lasă un comentariu:


  • jurescu sorin
    a răspuns
    Postat în original de Dantim Vezi post

    Acum pe bune ești penibil omule, păi ai o participare de toată p....arodia...ești cumva juristul Anafului în Amatur...pe bune...eu când comentam schimbam unele chestii în organizare dar tu ai devenit penibil...o rugăminte..fă-ți pagina ta personala..păi pagina asta este istorie în Amatur)))))))
    Nu are de ce să îți fie rușine că Sint bănățean,eu Sint bănățean pur sânge,nu ...reciclat.
    nu Sint juristul anafului,ci doar observ lucruri.deranjeaza???

    Lasă un comentariu:


  • gpopescu
    a răspuns
    Postat în original de Dantim Vezi post
    Sinteti de toată ..pr..omenada lui Caragiale și de Ando....cred că majoritatea pinguinilor care îmi poluati pagina habar nu aveți ce înseamnă un amaturist pur sânge)))
    I-ai pus cu botu pe labe si pe Lupu Moralist, si pe juristu Jurescu 😅😅😂.

    Lasă un comentariu:


  • gpopescu
    a răspuns
    Postat în original de Dantim Vezi post
    Sinteti de toată ..pr..omenada lui Caragiale și de Ando....cred că majoritatea pinguinilor care îmi poluati pagina habar nu aveți ce înseamnă un amaturist pur sânge)))
    Asa bai Dane... M-ai mai linistit putin. O sa-mi anulez consultatia de la psihiatru de maine!. Multumesc! Noapte buna!🤝

    Lasă un comentariu:


  • Bubucrys
    a răspuns
    Așa fi rău nea dan 😂

    Lasă un comentariu:


  • Dantim
    a răspuns
    Postat în original de jurescu sorin Vezi post

    am uitat!!!
    cite zile dureaza turneul butterfly de la botosani?vad ca in contract scrie 35 de ore!!!+2 ore pregatire!!!
    dar cu marele respect care vi-l port si fara sa imbirlig pe ceea ce ati afisat nu scrie daca e sala polivalenta,sala mica sau ambele sali la pretul acela!!!
    un prieten este curios!!!
    Acum pe bune ești penibil omule, păi ai o participare de toată p....arodia...ești cumva juristul Anafului în Amatur...pe bune...eu când comentam schimbam unele chestii în organizare dar tu ai devenit penibil...o rugăminte..fă-ți pagina ta personala..păi pagina asta este istorie în Amatur)))))))

    Lasă un comentariu:


  • Dantim
    a răspuns
    Domnul Jurescu crede-mă că îmi este rușine ca ești bănățean...sau mă înșel...ești sau nu ești...

    Lasă un comentariu:


  • Dantim
    a răspuns
    Sinteti de toată ..pr..omenada lui Caragiale și de Ando....cred că majoritatea pinguinilor care îmi poluati pagina habar nu aveți ce înseamnă un amaturist pur sânge)))

    Lasă un comentariu:


  • jurescu sorin
    a răspuns
    Postat în original de MihaiLupu Vezi post
    Ca sa nu ne mai intindem pe aici aiurea, a doua intrebare este aceeasi. Chiar daca ati scris-o cateva randuri mai jos, v-ati repetat.
    Succes pe mai departe in descalcirea tuturor problemelor deja rezolvate pe care insa nu le intelegeti.
    Nu pot sa cred că ai minte și gândești că te-ai făcut de râs!!!

    Lasă un comentariu:


  • MihaiLupu
    a răspuns
    Ca sa nu ne mai intindem pe aici aiurea, a doua intrebare este aceeasi. Chiar daca ati scris-o cateva randuri mai jos, v-ati repetat.
    Succes pe mai departe in descalcirea tuturor problemelor deja rezolvate pe care insa nu le intelegeti.

    Lasă un comentariu:


  • jurescu sorin
    a răspuns
    Postat în original de MihaiLupu Vezi post

    Consider irelevant raspunsul la aceasta intrebare in momentul de fata.
    Daca insistati, ii putem spune intuitie, bun simt… Discutia avea un scop, si acela nu era sa ne certam.
    Eu consider că nu reușiți să găsiți un răspuns de om serios,nu sunteți capabil să citiți o postare(poza cu contractul) și să dați un răspuns după creierul dumneavoastră la ce ați citit.
    Departe gindul de cearta,doar vroiam să mă asigur că sunteți constient de ceea ce scrieți.dar s-a dovedit că NU,
    Ați uitat de a doua întrebare,la care am să răspund eu cu "intuiție,bun simt"......cred că sunteți portavoce.
    Va mai pot spune că aveți o vârstă respectabila și e păcat că vă faceți de rîs!

    Lasă un comentariu:


  • MihaiLupu
    a răspuns
    Postat în original de jurescu sorin Vezi post

    dumneata poti sa pui intrebarea mea linga poza cu contractul afisat si sa raspunzi la intrebare,nu sa spui ce spune cineva?
    Consider irelevant raspunsul la aceasta intrebare in momentul de fata.
    Daca insistati, ii putem spune intuitie, bun simt… Discutia avea un scop, si acela nu era sa ne certam.

    Lasă un comentariu:


  • sorin_client
    a răspuns
    Postat în original de roman bogdan Vezi post
    Sorine , ma refeream la turneul de la București, nu am nimic cu Botoșani, "poate" vin la Butterfly Cup și tr sa dai o bere de bun venit)))
    Si la Botosani s-a pus taxa de 60 lei, motivul fiind pretul ridicat al chiriei. Practic suntem cam legati de maini la capitolul asta.


    Cu mare drag va asteptam, toti prietenii nostri vor fi primiti asa cum se cuvine. In sala polivalenta este interzis cu desavarsire consumul de alcool, exista riscul chiar sa ne intrerupa activitatea daca "ne prinde cu beutura" (sunt camere peste tot) dar, la 5-10m de sala exista un mic restaurant unde vom servi masa si putem savura in tihna si ceva "lichiditati".
    Incercam sa ne ridicam la inaltimea asteptarilor tuturor si va facem cat mai placuta sederea pe meleagurile noastre. Sper sa reusim.

    Lasă un comentariu:


  • jurescu sorin
    a răspuns
    Postat în original de MihaiLupu Vezi post

    Nu pot sa remarc decat ca am intuit corect toate aceste date. Avand amandoi aceleasi informatii.

    Iar matale acum refuzi sa intelegi si insisti cu o intrebare la care ai deja raspunsul corect.
    Discutia este pe alta tema, nu ce a inteles fiecare sau a presupus. Avem acum datele, ce sens are sa repetam intrebarile inutile?
    dumneata poti sa pui intrebarea mea linga poza cu contractul afisat si sa raspunzi la intrebare,nu sa spui ce spune cineva?

    Lasă un comentariu:


  • MihaiLupu
    a răspuns
    Postat în original de jurescu sorin Vezi post

    e clar!!!!
    ai mari probleme!!!
    ce am intrebat eu si ce ai raspuns dumneata?!!!
    prima intrebare este pe rindul doi din postul anterior scrisa cu litere mari.
    a doua este scrisa pe rindul cinci spre sfirsit cu litere mici.
    incearca sa te concentrezi!!!
    Nu pot sa remarc decat ca am intuit corect toate aceste date. Avand amandoi aceleasi informatii.

    Iar matale acum refuzi sa intelegi si insisti cu o intrebare la care ai deja raspunsul corect.
    Discutia este pe alta tema, nu ce a inteles fiecare sau a presupus. Avem acum datele, ce sens are sa repetam intrebarile inutile?

    Lasă un comentariu:


  • jurescu sorin
    a răspuns
    Postat în original de MihaiLupu Vezi post

    Aparent realitatea v-a raspuns...
    Nu pot sa va ascund ca si eu am facut o presupunere. Din pacate pentru dumneavoastra am avut dreptate.
    e clar!!!!
    ai mari probleme!!!
    ce am intrebat eu si ce ai raspuns dumneata?!!!
    prima intrebare este pe rindul doi din postul anterior scrisa cu litere mari.
    a doua este scrisa pe rindul cinci spre sfirsit cu litere mici.
    incearca sa te concentrezi!!!

    Lasă un comentariu:

Procesare...
X