Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dezbateri curente

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Kralizec
    a răspuns

În 22 ianuarie 2006, aveau loc, concomitent, patru turnee în orașele: Suceava, București, Oradea și Cluj-Napoca. A fost momentul nașterii Circuitului Amatur, acum 15 ani!

Lasă un comentariu:

• mariomoro
    a răspuns
    Sincere condoleante familiei indurerate .... Dumnezeu sa-l odihneasca in pace

Lasă un comentariu:

• popescu doru viorel
    a răspuns
    Nu pot să cred că este adevărat . Nu pot să accept așa ceva . Doamne, de ce l-ai luat la tine așa devreme ? Pentru mine rămai veșnic in sufletul meu și alături de mine . Un om mai presus de cuvinte , un exemplu de comportament și conduită un OM la superlativ . Fără tine nimic nu va mai fi la fel de frumos. Drum lin printre ingeri drag prieten. Dumnezeu să te odihnească in pace. Condoleanțe familiei indurerate .

Lasă un comentariu:

• liviut12
    a răspuns
    Condoleante familiei, Dumnezeu sa mangaie familia indurerata.

Lasă un comentariu:

• Dan V
    a răspuns
    Dumnezeu să-l odihnească! Sincere condoleanțe familiei.

Be healthy and stay healthy!

Lasă un comentariu:

• Mihai905
    a răspuns
    Ce veste tristă! Nu-mi găsesc cuvintele. Dumnezeu să-l ierte! Condoleanțe familiei!

Lasă un comentariu:

• mateidumitru
    a răspuns
    Postat în original de mateidumitru Vezi post
    Marcele, vei rămâne veșnic în amintirea noastră.
    Condoleanțe familiei îndurerate !

Lasă un comentariu:

• mateidumitru
    a răspuns
    Marele, vei rămâne veșnic în amintirea noastră.
    Condoleanțe familiei îndurerate !

Lasă un comentariu:

• marcu vasile
    a răspuns
    DUMNEZEU SA-L IERTE ,iar noi sa nu-l uitam si sa-l pomenim.DRUM LINISTIT SPRE INGERI PRIETEN DRAG

Lasă un comentariu:

• tobyas69
    a răspuns
    Am avut ocazia să joc cu el de câteva ori. Un lord, atât la masa de joc cât și în postura de organizator. Pentru mine, plecarea lui Marcel dintre noi la cele veșnice, în aceste zile luminate, înseamnă că l-a iubit Dumnezeu. Acum îmi dau seama, mai mult ca oricând că, această mișcare, Amatur, la care prietenul nostru Marcel a avut o contribuție foarte mare, înseamnă mult mai mult decât ce face fiecare in activitatea profesională. Prietenii ca în Amatur, este foarte greu să legi în orice altă activitate.
    În aceste vremuri mizerabile, în care tot ce făcea bine sufletului este dat deoparte, când oamenii sunt forțați să se alinieze precum oile, în care e ok să ne înghiorlăim la mall sau în supermarketuri, dar nu mai avem voie să intrăm in biserici sau să jucăm tenis de masă, vremuri în care, chiar dacă deținem atâta tehnologie, suntem îngenuncheați de un virus, eu spun să jucăm tenis, nu să ne oprim.
    Nu vom putea fugi la infinit unul de celălalt, de teama unui virus, omul este o ființă senzorială și socială, nu una solitară.
    Drum bun printre astre, prieten drag!

Lasă un comentariu:

• ovidiuu
    a răspuns
    Dumnezeu să-i ierte!

Lasă un comentariu:

• elmano
    a răspuns
    Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
    Oameni buni face ti o pauza de la tenis !!!

Lasă un comentariu:

• Corneliu_GL
    a răspuns
    Familia Amatur si-a pierdut PARINTELE. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

Lasă un comentariu:

• ClaudiuManoiu
    a răspuns
    Marcel..., cel care mă suna ori de câte ori găsea vre-o eroare în ceea ce privește organizarea concursurilor și parcă mă mângâia cu acele cuvinte de om învățat!!!
    Nu cred că a plecat așa repede și a lăsat multe lucruri neterminate! Să ne ierți pe cei care ți-am greșit vreodată și să ne veghezi de acolo de sus să facem lucruri bune pentru acești pasionați ai tenisului de masă!
    Nu te vom uita niciodată!
    Condoleanțe familiei îndurerate!
    Dumnezeu să te aibă în grijă drag prieten!!!

Lasă un comentariu:

• TAZ
    a răspuns
    Of, scena a rămas GOALA!
    Dumnezeu sa l odihnească în pace!

Lasă un comentariu:

Procesare...
X