Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

A fost blat? Ce măsuri putem aplica?

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Da, Adi, daca nu se iau masuri in cazul blaturilor, subsemnatul care odata in viata macar a fost unfairplay se autosuspenda din AmaTur. De azi. Je suis Bondoc, Je suis Simon.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de patraulea1980 Vezi post
      Ca un proaspăt recrut in cadrul circuitului amatour,si jucător la categoria unde Csabi "cam face legea",jucând cu domnul Irsai Istvan la tg mures,tin sa precizez ca este un jucător dificil de jucat pt orice jucător din amatour,si văz?nd un meci pe youtube cam simte mingea de la Csabi asa ca de la anti la anti,asa sa acordam prezumția de nevinovăție,dar sunt de acord cu încercarea de a elimina din fasa blaturile din amatour,care devine un circuit tot mai puternic ,prin repatrierea jucătorilor de divizia A deocamdata,iar domnul Pali Hr pe care nu il cunosc personal dar care ma impresionat la bistrita prin felul cum traieste la masa de joc,cred ca gestionat ok situatia apărută ,aplicand regulamentul amatour. PS:termenul de model pt jucătorii din amatour ca fiind jucătorul care este acuzat este un pic cam forțat.
      "Simte mingea de la Ciobi"...... hmmmm ideea e ca Ciobi nu a simțit mingea. Irsai nu a făcut el punctele ci le-a primit cadou aici e marea problema. Au fost probleme și vor fi în Amatur ca și în celelalte sporturi când un jucător își creează culoar pt meciurile din superioare sau eliminatorii de a nu se întâlni cu contracandidatul favorit și trage cu ochiul la cealaltă masa și în funcție de rezultate o "lasă mai moale" un meci sau treb sa bata tot. Dar de aici și pana la mărsavia care a fost sâmbăta de a defavorizat alt jucator e cale lunga indiferent dacă a fost vb de prietenie, etnie, religie sau mai știu eu ce!
      Am speranța că măcar în ultimul ceas își va face "mea culpa" și la Turneul Campionilor va tine Cupa cu "fundul în sus" sa cada blaturile din acest campionat. Probabil în momentul asta "sărbătorește" performanta de a fi cAMPION AMATUR precum și faptul ca s-a "p... t pe noi! Când m-am opus cu vehementa anul trecut.... Conducerea Amatur a vrut profesioniști în Amatur. Acum se vede reversul medaliei... au întrat pe ușa din dos și s-au suit pe umerii Amatur ului dar unii suferă de prostata și din neglijenta sau rea voința ne-a stropit din cap pana în picioare de nu mai iese nici la mașină de spălat!

      Comentariu


      • #78
        Simon Csaba nu cred ca va primi titlul de Campion National Amatur sau Campion Judetean Amatur
        Incepand din sezonul 2019/2020 este legitmat activ la Politehnica Cluj ,in SL,care isi disputa turul in perioada 03.11-05.11
        Intrucat dupa Regulamentul actual legitimatii nu pot fi campioni judeteni,nationali,banuiesc ca nu ii va fi decernat titlul pe02.11 doar pt a ii fi retras pe 03.11
        Comportamentul intr-un turneu depinde de educatie si caracter, blaturi se mai fac ,de obicei pt a nu promova la o categorie superioara sau pt retrogradare, iar cei implicati nu sunt fosti sau actuali legitimati
        S-a dat liber la toata lumea sa joace dar nu a fost nici o navala..Simon joaca in Amatur de vreo 5 ani,pt ca ultima data a jucat legitimat activ in 2014,pt o divizionara B din Cluj
        Singura prezenta constanta in Amatur (in ultimele luni) la turneele din zona Ardeal este dl Marchis,divizionar A ,nu SL..Mai nou vad ca si dl Robciuc,,partener de antrenament a lui Gabi Gogu ,cam de aceeasi valoare..asta pt cei care tot sustin ca lucrurile s-au schimbat dramatic
        In ceea ce priveste interzicerea actualilor si fostilor jucatori de SL ar trebui ca autorul propunerii sa vina cu lista celor activi in ultimii 30 de ani,sa zicem..Adica,sa-i excludem pe toti: Gogu,Moldovan-Horvath,Petrus,Stelian Nicolae ,Roman,Vasilache,Gigi Ciubotaru,si inca vreo trei duzini
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • #79
          încurcăm două lucruri, amaturistii cu profesioniștii! Nu sunt de părere să nu joace, dar să nu le dăm dreptul jucătorului amaturist- adică cupe, diplome,medalii!
          Este evident mai bun decât noi cei care venim din pasiune pentru acest sport și suntem cobai pentru ei!
          Aceștia au unde să se afirme, in SL, Div.A etc!
          Ultima editare de ClaudiuManoiu; 21.oct.2019, 10:56.
          Blade - Timo Boll ZLF - OFF
          FH - Xiom Sigma II Pro
          BH- Xiom Sigma II Pro

          Comentariu


          • #80
            Prezenta profesionistilor in Amatur este motivanta, dar cu conditia sa fie exemple si in ceea ce priveste conduita morala.

            Comentariu


            • #81
              Mi se pare normal sa-si dea cu parerea doar cei care joaca la elite referitor la divizionarii A / SL. Cu ce-l deranjeaza pe cineva de la open sau amatori / avansati ca vine un actual / fost divizionar si joaca la Elite? Pentru ca vad ca sunt foarte multi pe principiul ca divizionarii nu au loc aici si ca le iau cupele, desi oricum ei nu joaca niciodata cu ei (aici intru si eu, care nu joc la elite, deci nu mi se pare normal sa imi dau cu parerea daca ar trebui acceptati sau nu).

              Eu dac-as fi la Elite cu siguranta as dori sa joc cu adversari mai buni, chiar daca pierd, ca sa pot sa progresez.


              P.S. Referitor la blatul asta, e lamentabil si evident, din pacate pentru circuit. Sunt de acord ca un jucator mai bun poate nu are chef / motivatie sa joace si pierde, dar sa o faci in modul acesta este cam josnic.

              Si eu am pierdut meciuri cu jucatori mult mai slab cotati si unii ar fi zis ca am facut blat, se mai intampla si de-astea, dar ce s-a intamplat aici e mai mult decat evident.

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de FinalDestiny Vezi post
                Mi se pare normal sa-si dea cu parerea doar cei care joaca la elite referitor la divizionarii A / SL. Cu ce-l deranjeaza pe cineva de la open sau amatori / avansati ca vine un actual / fost divizionar si joaca la Elite? Pentru ca vad ca sunt foarte multi pe principiul ca divizionarii nu au loc aici si ca le iau cupele, desi oricum ei nu joaca niciodata cu ei (aici intru si eu, care nu joc la elite, deci nu mi se pare normal sa imi dau cu parerea daca ar trebui acceptati sau nu).

                Eu dac-as fi la Elite cu siguranta as dori sa joc cu adversari mai buni, chiar daca pierd, ca sa pot sa progresez.
                De acord, însă nu acesta este subiectul. Ne îndepărtăm de problema semnalată.

                https://www.youtube.com/channel/UCUo...RVMbKfWxb7sp6w

                https://www.facebook.com/309680636343003

                Comentariu


                • #83
                  Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                  "Simte mingea de la Ciobi"...... hmmmm ideea e ca Ciobi nu a simțit mingea. Irsai nu a făcut el punctele ci le-a primit cadou aici e marea problema. Au fost probleme și vor fi în Amatur ca și în celelalte sporturi când un jucător își creează culoar pt meciurile din superioare sau eliminatorii de a nu se întâlni cu contracandidatul favorit și trage cu ochiul la cealaltă masa și în funcție de rezultate o "lasă mai moale" un meci sau treb sa bata tot. Dar de aici și pana la mărsavia care a fost sâmbăta de a defavorizat alt jucator e cale lunga indiferent dacă a fost vb de prietenie, etnie, religie sau mai știu eu ce!
                  Am speranța că măcar în ultimul ceas își va face "mea culpa" și la Turneul Campionilor va tine Cupa cu "fundul în sus" sa cada blaturile din acest campionat. Probabil în momentul asta "sărbătorește" performanta de a fi cAMPION AMATUR precum și faptul ca s-a "p... t pe noi! Când m-am opus cu vehementa anul trecut.... Conducerea Amatur a vrut profesioniști în Amatur. Acum se vede reversul medaliei... au întrat pe ușa din dos și s-au suit pe umerii Amatur ului dar unii suferă de prostata și din neglijenta sau rea voința ne-a stropit din cap pana în picioare de nu mai iese nici la mașină de spălat!
                  Apropo nu văzusem filmarea,asa ca m-am edificat după si m-am comformat,eu vorbisem de meciul care îl văzusem pe youtube unde domnul Irsai stătea în schimburi cu Csabi.
                  lemn Primorac carbon
                  fete Andro Rasanter R42 ultramax

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de FinalDestiny Vezi post
                    Mi se pare normal sa-si dea cu parerea doar cei care joaca la elite referitor la divizionarii A / SL. Cu ce-l deranjeaza pe cineva de la open sau amatori / avansati ca vine un actual / fost divizionar si joaca la Elite? Pentru ca vad ca sunt foarte multi pe principiul ca divizionarii nu au loc aici si ca le iau cupele, desi oricum ei nu joaca niciodata cu ei (aici intru si eu, care nu joc la elite, deci nu mi se pare normal sa imi dau cu parerea daca ar trebui acceptati sau nu).

                    Eu dac-as fi la Elite cu siguranta as dori sa joc cu adversari mai buni, chiar daca pierd, ca sa pot sa progresez.


                    P.S. Referitor la blatul asta, e lamentabil si evident, din pacate pentru circuit. Sunt de acord ca un jucator mai bun poate nu are chef / motivatie sa joace si pierde, dar sa o faci in modul acesta este cam josnic.

                    Si eu am pierdut meciuri cu jucatori mult mai slab cotati si unii ar fi zis ca am facut blat, se mai intampla si de-astea, dar ce s-a intamplat aici e mai mult decat evident.
                    Ce daca nu esti inca. Poti fi pe viitor. Poti gandi si in viitor. Daca esti motivat vei fi mai devreme sau mai tarziu si atunci vei vrea sa joci si cu profesionisti. Sa nu ne autolimitam.

                    Comentariu


                    • #85
                      Postat în original de cata_60 Vezi post
                      Simon Csaba nu cred ca va primi titlul de Campion National Amatur sau Campion Judetean Amatur
                      Incepand din sezonul 2019/2020 este legitmat activ la Politehnica Cluj ,in SL,care isi disputa turul in perioada 03.11-05.11
                      Intrucat dupa Regulamentul actual legitimatii nu pot fi campioni judeteni,nationali,banuiesc ca nu ii va fi decernat titlul pe02.11 doar pt a ii fi retras pe 03.11
                      Comportamentul intr-un turneu depinde de educatie si caracter, blaturi se mai fac ,de obicei pt a nu promova la o categorie superioara sau pt retrogradare, iar cei implicati nu sunt fosti sau actuali legitimati
                      S-a dat liber la toata lumea sa joace dar nu a fost nici o navala..Simon joaca in Amatur de vreo 5 ani,pt ca ultima data a jucat legitimat activ in 2014,pt o divizionara B din Cluj
                      Singura prezenta constanta in Amatur (in ultimele luni) la turneele din zona Ardeal este dl Marchis,divizionar A ,nu SL..Mai nou vad ca si dl Robciuc,,partener de antrenament a lui Gabi Gogu ,cam de aceeasi valoare..asta pt cei care tot sustin ca lucrurile s-au schimbat dramatic
                      In ceea ce priveste interzicerea actualilor si fostilor jucatori de SL ar trebui ca autorul propunerii sa vina cu lista celor activi in ultimii 30 de ani,sa zicem..Adica,sa-i excludem pe toti: Gogu,Moldovan-Horvath,Petrus,Stelian Nicolae ,Roman,Vasilache,Gigi Ciubotaru,si inca vreo trei duzini
                      Domnule Catalin(nu băi....Nesimțitule pt cine nu a apucat sa vadă s-a șters din replica dănsului apelativul de Nesimțit!!!!! ) cred ca a-ți sărit peste cafeaua de dimineata și ați avut mintea tulbure când ați citit postarea mea! Eu m-am referit ca au.intrat pe ușa din "dos" (pt ca la listele cu propunerea celor din SL și A au fost mulți elitist care nu au fost de acord)și s-au suit pe umerii amatur ului și unii suferă de prostata(ce a făcut Ciobi sâmbăta) fix la cei din div A și SL și nu la conducerea amaturului! Eu am fost suspendat pt cuvinte jignitoare când am av dreptate acum vreau sa vad dacă moderatorul forumului este la fel de vigilent cu dumneavoastră mai ales ca nu ați av dreptate. Data viitoare când mai dați vre-un răspuns la o postare de a mea, să-mi dați un sms înainte de replica sa va traduc și eventual sa va fac și un desen!

                      Comentariu


                      • #86
                        Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                        Domnule Catalin(nu băi....Nesimțitule pt cine nu a apucat sa vadă s-a șters din replica dănsului apelativul de Nesimțit!!!!! ) cred ca a-ți sărit peste cafeaua de dimineata și ați avut mintea tulbure când ați citit postarea mea! Eu m-am referit ca au.intrat pe ușa din "dos" (pt ca la listele cu propunerea celor din SL și A au fost mulți elitist care nu au fost de acord)și s-au suit pe umerii amatur ului și unii suferă de prostata(ce a făcut Ciobi sâmbăta) fix la cei din div A și SL și nu la conducerea amaturului! Eu am fost suspendat pt cuvinte jignitoare când am av dreptate acum vreau sa vad dacă moderatorul forumului este la fel de vigilent cu dumneavoastră mai ales ca nu ați av dreptate. Data viitoare când mai dați vre-un răspuns la o postare de a mea, să-mi dați un sms înainte de replica sa va traduc și eventual sa va fac și un desen!
                        dl cata_60 a fost avertizat cu 5 zile de interdictie pe forum.
                        lemn: Waldner Dotec Carbon
                        fețe: Dignics 05/Dignics 05

                        Comentariu


                        • #87
                          Mulțumesc si felicit coordonatorii ptr luarea de pozitie si ptr rapiditatea cu care au tratat acest caz. Bravo domnilor!

                          Comentariu


                          • #88
                            În cazul în care nu se știe...

                            Comentariu


                            • #89
                              Postat în original de clau Vezi post
                              dl cata_60 a fost avertizat cu 5 zile de interdictie pe forum.
                              Va mulțumesc pt vigilenta și rapiditate D-nul Clau. Stau și ma gîndesc cum un asemenea individ a ajuns organizator în Amatur.Am văzut câteva reacții din partea dânsului (la A+-ul de la Blejoi) și m-au lăsat masca cuvintele lui la adresa altor g
                              colegi organizatori!

                              Comentariu


                              • #90
                                Postat în original de sevraj Vezi post
                                Mulțumesc si felicit coordonatorii ptr luarea de pozitie si ptr rapiditatea cu care au tratat acest caz. Bravo domnilor!
                                Mihai te-am propus si te-am facut lobby pt. a face parte din Comisia de disciplina unde ai si activat si te-am apreciat foarte mult pt munca depusa,si mi-a parut rau cand am aflat ca te-ai retras,dar nu inteleg cum poti aprecia o decizie a acestui Comitet impreuna cu coordonatorii,vreo 11 la numar care au la cunostiinta ,si daca vor sustine ca nu au inseamna ca nu au habar de cum functioneaza Amaturul, de cateva SUTE de cazuri de blat,sau suspiciuni de blat pt diferite motive, au cunostiinta de cateva sute de cazuri de lipsa de fairplay in ceea ce priveste declasarea colegilor din pozitia de lider de categorie prin inginerii si strategii mizere de calcul al mp,si in loc sa analizeze per ansamblu si sa traga o concluzie echitabila pt toata lumea,sunt 2 jucatori penalizati asa peste noapte si unul care a muncit tot anul pt. a-si atinge telul de lider Amatur conform cu Regulamenttul aflat in vigoare, prin forte propri si fara a insela pe nimeni si defavoriza deasemeni pe nimeni ,pana la momentul de fata(cazul Tg.Secuiesc) si pe celalalt ,Irsai care nu prea vad o atitunine ofensatoare.
                                Ma asteptam ca, Comitetul sa propuna in discutie pt anul urmator un amendament care sa reglementeze astfel de cazuri si nici decum aceasta masura care nu este regulamentare,morala,benefica si echilibrata fata de cei 3 implicati.Alex Bondoc a fost defavorizat clar de acest blat dar a ramas cu buza desumflata,eu le-as fi anulat punctele celor 2 din turneu si nici decum de cele muncite in turneele anterioare si l-as consola pe Alex cu 4-8 puncte de care a fost privat prin aceasta marsavie.

                                P.S.In rest ma bucur ca la chestiuni de corectitudine si respectarea regulamentului esti activ Mihai.
                                Ultima editare de Zosim1; 22.oct.2019, 23:27.

                                Comentariu


                                • #91
                                  Ar fi bine de acum inainte, pentru o perioada de timp, la inceperea turneelor sa fie avertizati amatorii de blaturi, sa stie ce-i asteapa, poate n-au aflat toti vestea.
                                  Rudius

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Postat în original de BGD Vezi post
                                    Ar fi bine de acum inainte, pentru o perioada de timp, la inceperea turneelor sa fie avertizati amatorii de blaturi, sa stie ce-i asteapa, poate n-au aflat toti vestea.
                                    Ce veste?

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Blaturile au fost si pana acuma,dar nimeni nu a luat pozitie!!Poi ce sa facem ,să filmam fiecare meci ,ca sa dovedim nevinovatia!!Eu zic ca trebuie sa fim oameni,prieteni..si sa dovedim respect fata de colegul,partenerilor de la masa de joc!Si ca e tot pe Final de An Competitional..lasati-l ma usor pe Csaby!������,si fiti mai permisivi!!Videoul bate-l vina!!������Suntem o familie minunata,cu greseli,si multe lucruri bune!!Amatur o familie frumoasa..Eu am incredere in aceasta frumoasaMiiscare,Conducere.care a făcut totul pentru Amatur!������������������������Csaby draga nu știu unde ti-a fost mintea să te compromiti in asa fel!!��������������Sa ne vedem cu bine la masa de joc,dragi colegi și prieteni!!
                                      Ultima editare de pedrosyto; 21.oct.2019, 17:47.

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Vestea ca vor fi penalizati sever.
                                        Rudius

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          La Euro 2004 Suedia remiza cu Danemarca: 2-2. Era scorul perfect pentru a trimite Italia acasa iar cele doua tari isi urmau cursul ascendent in fotbal. Niciuna din echipe nu a fost penalizata deoarece a fost alegerea lor sa joace cum vor si ce vor. Dincolo de cuvantul "rusine" dar si aici e parerea fiecaruia, nu trebuie sa mai existe nimic. De notat faptul ca acolo s-a vorbit si de bani grei la casa pariurilor...In cazul acesta, vorbim despre un jucator valoros care asigurandu-si calificarea mai departe isi permite un meci fara chef/efort. Este prima postare dupa foarte mult timp aici si as vrea sa va aduc la cunostina ca odata cu trecerea timpului "contrastul" acestui circuit imi pare tot mai transparent. Incercati sa nu uitati totusi ca sufletul este singura antena prin care omul mai poate comunica cu Divinitatea. Stima!
                                          Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Postat în original de BGD Vezi post
                                            Vestea ca vor fi penalizati sever.
                                            fals.au fost semnalate multe alte blaturi dar impotriva lor nu s-a luat si nu-se va lua nici o masura.
                                            Masura impotriva lui Csaba e singulara si nominala.

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                              Mihai te-am propus si te-am facut lobby pt. a face parte din Comisia de disciplina unde ai si activat si te-am apreciat foarte mult pt munca depusa,si mi-a parut rau cand am aflat ca te-ai retras,dar nu inteleg cum poti aprecia o decizie a acestui Comitet impreuna cu coordonatorii,vreo 11 la numar care au la cunostiinta ,si daca vor sustine ca nu au inseamna ca nu au habar de cum functioneaza Amaturul, de cateva SUTE de cazuri de blat,sau suspiciuni de blat pt diferite motive, au cunostiinta de cateva sute de cazuri de lipsa de fairplay in ceea ce priveste declasarea colegilor din pozitia de lider de categorie prin inginerii si strategii mizere de calcul al mp,si in loc sa analizeze per ansamblu si sa traga o concluzie echitabila pt toata lumea,sunt 2 jucatori penalizati asa peste noapte si unul care a muncit tot anul pt. asi atinge telul de lider Amatur conform cu Regulamenttul aflat in vigoare, prin forte propri si fara a insela pe nimeni si defavoriza deasemeni pe nimeni ,pana la momentul de fata(cazul Tg.Secuiesc) si pe celalalt ,Irsai care nu prea vad o atitunine ofensatoare.
                                              Ma asteptam ca, Comitetul sa propuna in discutie pt anul urmator un amendament care sa reglementeze astfel de cazuri si nici decum aceasta masura care nu este regulamentare,morala,benefica si echilibrata fata de cei 3 implicati.Alex Bondoc a fost defavorizat clar de acest blat dar a ramas cu buza desumflata,eu le-as fi anulat punctele celor 2 din turneu si nici decum de cele muncite in turneele anterioare si l-as consola pe Alex cu 4-8 puncte de care a fost privat prin aceasta marsavie.

                                              P.S.In rest ma bucur ca la chestiuni de corectitudine si respectarea regulamentului esti activ Mihai.
                                              Eu nu stiu sa fii facut parte din vreo comisie, dar poate ma înșel. In tot ce am scris aici am zis ca sunt doua chestiuni de rezolvat. Una s a rezolvat. Poate o sa se rezolve si cea generala. Si eu sunt de acord ca acel om e bine sa nu fie desemnat campion amatur dupa asemenea gest. Am fost activ ptr ca fata de alte momente acum a fost atat de mare pornirea ca nu m am putut abtine sa nu scriu ceva, cum am reusit in multe alte dați.

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Postat în original de NoRo Vezi post
                                                La Euro 2004 Suedia remiza cu Danemarca: 2-2. Era scorul perfect pentru a trimite Italia acasa iar cele doua tari isi urmau cursul ascendent in fotbal. Niciuna din echipe nu a fost penalizata deoarece a fost alegerea lor sa joace cum vor si ce vor. Dincolo de cuvantul "rusine" dar si aici e parerea fiecaruia, nu trebuie sa mai existe nimic. De notat faptul ca acolo s-a vorbit si de bani grei la casa pariurilor...In cazul acesta, vorbim despre un jucator valoros care asigurandu-si calificarea mai departe isi permite un meci fara chef/efort. Este prima postare dupa foarte mult timp aici si as vrea sa va aduc la cunostina ca odata cu trecerea timpului "contrastul" acestui circuit imi pare tot mai transparent. Incercati sa nu uitati totusi ca sufletul este singura antena prin care omul mai poate comunica cu Divinitatea. Stima!
                                                Aici vorbim de un caz in care avea si chef si a facut si efort sa dea meciul, se vede pe fata lui zambetul placerii si efortul depus sa loveasca cu sete mingia :d

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Mai recent de 2004, sau poate tot pe atunci... Juventus Torino a fost retrogradata.
                                                  BUTTERFLY Romania
                                                  Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
                                                  E-mail: office@prosoftbn.ro
                                                  BUTTERFLY Store Bucuresti
                                                  Tel. Mihai: 0736-887467
                                                  E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
                                                  Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
                                                  Instagram: @butterflyromania
                                                  YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

                                                  http://www.tt-shop.ro
                                                  http://www.butterfly.tt
                                                  http://www.tenisdemasa.ro

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de sevraj Vezi post
                                                    Aici vorbim de un caz in care avea si chef si a facut si efort sa dea meciul, se vede pe fata lui zambetul placerii si efortul depus sa loveasca cu sete mingia :d
                                                    Eu cred ca a-ti uitat ca sunteti amatori sau asa ar trebui sa fiti.
                                                    Rezultatele votului (nu am vazut undeva o rezolutie oficiala in acest caz) nu fac decat sa va afiseze rautatea si vanitatea pe care ati capatat-o de cand sunteti mari capitani de plai.
                                                    De asemenea cred ca dintre cei care ati votat si cei care vorbesc cu o aciditate iesita din comun pe aici, au primit corectii urate si ati fost umiliti la masa de joc de catre acest talentat jucator pe nume Simon Csaba.
                                                    Nu spun ca e rau sau ca e bine cum a procedat Simon Csaba, dar nu merita sa-i fie calcata in picioare reputatia de catre voi.
                                                    In alta ordine de idei, eu cred ca ar trebui sa cititi Noul Testament din Biblie sau sa vizionati filmul Isus din Nazareth, pentru ca se pare ca nu ati mai fost demult pe la biserica.
                                                    Ultima editare de gpopescu; 21.oct.2019, 20:04.
                                                    blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X