Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calendar 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Concursul din 18 august se va tine la Brașov. A fost o lipsa de comunicare intre organizatori.
    Am rezervat sala, avem 16-20 mese depinde de cati concurentii vom avea. Saptamana viitoare voi posta anuntul oficial.
    Multumesc
    13 Rules

    Comentariu


    • #77
      OK, l-am pus la loc in calendar daca zici ca-i valabil.
      http://tenisdemasa.amatur.ro/Calendar_2012.html
      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • #78
        Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
        Concursul din 18 august se va tine la Brașov. A fost o lipsa de comunicare intre organizatori.
        Am rezervat sala, avem 16-20 mese depinde de cati concurentii vom avea. Saptamana viitoare voi posta anuntul oficial.
        Multumesc
        Stimati organizatori brasoveni!
        Consideram ca intentia dvs de a reprograma turneul brasovean pe data de 18 ar fi inoportuna,in aceeasi zi fiind programat si turneul de la Agnita,fapt care ar genera un "conflict de interese"!Noi am postat modificarea de data a turneului nostru DUPA postul dvs din 17.07 in care anuntati renuntarea organizarii turneului de la Brașov pe 18.08 si in baza consultarilor avute cu Dl Bodeanu referitor la acest aspect.Intentia dvs ne-ar afecta pe toti,organizatori si participanti agniteni,si ar constitui o lipsa de fair-play fata de orasul si turneul nostru!In speranta ca veti rezolva cat mai favorabil acest inconvenient va multumim pentru intelegere si cooperare si va dorim mult succes in organizarea turneului final!
        I love table tennis !

        Comentariu


        • #79
          incercam sa organizam ceva la teius pe data de 25.08.2012 odata cu zilele orasului.Speram sa nu incurcam pe nimeni si sa se poata..revenim cu amanunte.
          Schlager Carbon
          Acuda S1
          Acuda S1

          Comentariu


          • #80
            Avand in vedere ca data de 08 septembrie este libera in calendar, propunem organizarea unui turneu A la Bistrița - Open si Amatori.
            Se va juca pe 16 mese, se limiteaza numarul de participanti la 28 open si 84 amatori - in ordinea inscrierilor.
            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • #81
              Ca sa respectam dorinta lui Vali Suta o sa facem si noi la Topoloveni un turneu A in locul celui de la Curtea de Argeș. Pentru ca s-a anuntat primul, o sa-l rog pe Florin sa precizeze daca e vreo problema sa le facem in aceeasi zi! Multumesc!
              www.clubarena08.ro

              Comentariu


              • #82
                Nici o problema din partea noastra.
                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                Comentariu


                • #83
                  Postat în original de FlorinBN Vezi post
                  Nici o problema din partea noastra.
                  Un domn ca de obicei! Multumesc frumos, Florine!

                  Asadar o sa avem 2 turnee A pe 8 septembrie, la Bistrița si la Topoloveni! O noua zi extraordinara pentru Amatur!
                  www.clubarena08.ro

                  Comentariu


                  • #84
                    Pe data de 15 Septembrie vom organiza la Zalău - Amatur B
                    Cu doua saptamani inainte voi posta toate detaliile!
                    Respect!
                    Organizator - Alin Ciupe
                    Ultima editare de Alin Ciupe; 25.aug.2012, 14:31.

                    Butterfly Korbel SK7 - ST
                    Tenergy 05-fx

                    Comentariu


                    • #85
                      Pe 8 septembrie de zilele municipiului Moinesti va avea loc un turneu B la care va asteptam cu drag. Voi reveni cu detalii in curand.
                      Blade: Timo Boll Spirit FL
                      FH: Tenergy05
                      BH: Tenergy05

                      Comentariu


                      • #86
                        Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                        Ca sa respectam dorinta lui Vali Suta o sa facem si noi la Topoloveni un turneu A in locul celui de la Curtea de Argeș. Pentru ca s-a anuntat primul, o sa-l rog pe Florin sa precizeze daca e vreo problema sa le facem in aceeasi zi! Multumesc!
                        adica... turneul de la Curtea de Argeș din 8 sept.2012,il va organiza Sorin la Topoloveni !
                        Multumesc Sorin !

                        Comentariu


                        • #87
                          Turneul A de la Fălticeni din 20.10 a fost devansat in iulie deci nu se va mai tine.Vom organiza eventual un turneu"B".
                          Intentionam sa organizam un turneu cu o amploare mai mare pe data de 22.12.
                          of all the things i lost i miss my mind the most

                          Comentariu


                          • #88
                            Date disponibile in 2012 pentru turneele B din București:

                            27 oct - Top Tenis Arena
                            10 nov Viva Sport
                            17 nov Top Tenis Arena
                            15 dec Viva Sport;
                            22 dec Top Tenis Arena.

                            Comentariu


                            • #89
                              In urma discutiei cu unul dintre coordonatorii Amatur, am hotarat ca in data de 17 noiembrie (libera in calenadar) sa organizam la Top Tenis Arena-București , Memorialul "George Vaduva".Turneul va fie de categorie A !
                              Vom reveni cu detalii!
                              ps.Florin,trece tu te rog turneul in calendar.Mersi
                              OK
                              Ultima editare de FlorinBN; 10.oct.2012, 23:40.

                              Comentariu


                              • #90
                                Postat în original de Dan2 Vezi post
                                Multumim pentru oferta!
                                Asteptam si oferte din alte orase pentru a alege cea mai buna varianta, iar decizia o vom lua la sfarsitul lunii octombrie.
                                Asteptam si noi decizia ,sa vedem cum ne facem si noi programul in decembrie! Pentru la anul propunem si noi un A + la Călărași!
                                Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                                Comentariu


                                • #91
                                  Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                                  Domnilor,dupa o discutie cu cativa brasoveni,am aflat ca ei nu pot organiza turneul final nici anul acesta.Profit de ocazie si va invit la Targoviște (pentru acel eveniment ) sa va fiu inca odata gazda daca si dvs doriti.
                                  Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
                                  Ne vedem la ultimul meu turneu in calitate de organizator, TURNEUL FINAL GAZDUIT SIGUR LA SALA POLIVALENTA DE LA BRASOV.
                                  Multumesc
                                  Cred ca ar prinde bine ceva clarificari,de cei in masura sa le dea.
                                  La turneul de la Mediaș,s-a tot vorbit de posibilitatea ca turneul final va fi organizat in alta locatie,ca si motivatie ca sala de la Brașov nu va fi gata ,iar Targoviște ar fi cu repetitie si ca ar fi bine sa mai schimbam.
                                  Cum este ?

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Sincer ca o parere personala la Targoviște m-am simtit extraordinar,a fost super dar daca se vrea o schimbare SIBIUL este o super locatie cu sala sporturilor pe care o detin exact in mijlocul orasului,dar trebuie sa mai vrea si oamenii de acolo sa organizeze.Asa o super locatie esre TOP TENIS,dar este situata in BUCURESTI si trebuie un oras mai din mijlocul tarii sa fie usor transportul pt toat lumea.

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Postat în original de Bogdan Raducan Vezi post
                                      Sincer ca o parere personala la Targoviște m-am simtit extraordinar,a fost super dar daca se vrea o schimbare SIBIUL este o super locatie cu sala sporturilor pe care o detin exact in mijlocul orasului,dar trebuie sa mai vrea si oamenii de acolo sa organizeze.Asa o super locatie esre TOP TENIS,dar este situata in BUCURESTI si trebuie un oras mai din mijlocul tarii sa fie usor transportul pt toat lumea.
                                      Sugestie: Open la VIVASPORT si Amatori la TOPTENIS Arena. Total 39 mese. Pot participa peste 300 de jucatori.
                                      Parerea mea.
                                      TsE

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Cea mai mare sala de tenis de masă din București va asteapta sa va fie gazda turneului final, punandu-va la dispozitie 23 de mese de competitie.

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                                          Sugestie: Open la VIVASPORT si Amatori la TOPTENIS Arena. Total 39 mese. Pot participa peste 300 de jucatori.
                                          Parerea mea.
                                          Ar fi o mare onoare pentru noi sa putem organiza macar si jumatate din acest turneu final.
                                          Din pacate nu este suficient sa fii nici "cel mai mare" nici "cel mai tare" din București din tara sau de aievea, pentru a putea organiza un eveniment de o asemenea anvergura.
                                          Cred ca cel mai bine este sa-i lasam pe cei care se pricep cu adevarat si care au demonstrat ca pot,sa decida unde ESTE FEZABIL sa se organizeze acst turneu final.
                                          Problema este mult mai complexa decat pare la prima vedere.Cazare suportabila,costuri de transport,masa, etc,acces la sala,etc

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Turneul Campionilor 2012 este programat la Brașov si deocamdata nu sunt motive de ingrijorare. Asteptam confirmarea lui Alex Bondoc miercuri seara. In cazul unul nedorit raspuns negativ,probabil vom alege o alta localitate din Transivania.
                                            Propunerea lui Adi Lazaroiu ca turneul sa se numeasca "Turneul Campionilor" mi se pare foarte potrivita.

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Nu s-a scos la lilicitatie locatia desfasurarii turneului final,ci numai clarificari !

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Postat în original de Dan2 Vezi post
                                                Turneul Campionilor 2012 este programat la Brașov si deocamdata nu sunt motive de ingrijorare. Asteptam confirmarea lui Alex Bondoc miercuri seara. In cazul unul nedorit raspuns negativ,probabil vom alege o alta localitate din Transivania.
                                                Postat în original de Vali Suta Vezi post
                                                Nu s-a scos la lilicitatie locatia desfasurarii turneului final,ci numai clarificari !

                                                Propunerea lui Adi Lazaroiu ca turneul sa se numeasca "Turneul Campionilor" mi se pare foarte potrivita.
                                                probabil am scris in acelasi timp si nu faceam referire la ceea ce ati postat !

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Personal, denumirea de "TURNEUL CAMPIONILOR" pentru acest turneu final mi se pare o idee buna. Astept confirmarea locatiei si a datei si, chiar daca nu sunt eu mare campion, sper sa pot participa. Oricum, pe 10-11 nov voi fi la Brașov [pt campionatul national de echipe la GO] si poate ca aflu noutati "in direct".
                                                  Iulian Toma

                                                  Comentariu


                                                  • A fost definitivata localitatea in care se va desfasura Turneul Campionilor 2012. Nu este in judetul Brașov, ci intr-un judet invecinat cu acesta, conditiile de joc fiind Excelente!
                                                    Deocamdata atat pot spune, anuntul oficial si fotografii cu Sala Sporturilor vor apare cel tarziu luni, dupa ce vor fi puse la punct ultimele amanunte!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X