Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

INFO Turneul Campionilor 2021 "Memorialul Marcel Giosan"

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • INFO Turneul Campionilor 2021 "Memorialul Marcel Giosan"

    Cu toate că nu știm ce ne rezervă viitorul și nu avem o certitudine de 100% că vom putea organiza Turneul Campionilor, trebuie să facem pregătirile necesare, din timp, și să vă informăm asupra intențiilor noastre. Ideea este ca după A plusurile Regionale să actualizăm clasamentul iar "Memorialul Marcel Giosan" să aibă loc în prima jumătate a lunii octombrie.
    Cu această ocazie, lansăm provocarea, către toți organizatorii interesați de a ține acest turneu, să-și prezinte oferta (localitatea, sala exclusiv polivalentă, logistica) până cel târziu Duminică, 22 august, ora 23:59.

  • #2
    Vă reamintim că mai este o săptăm?nă până la expirarea termenului de prezentare a ofertelor privind organizarea Turneului Campionilor 2021 "Memorialul Marcel Giosan".

    Comentariu


    • #3
      Eu pot să mă ofer cu sala de la Cheile Grădiștei, în următoarele condiții:
      -25 mese;
      -300 participanți (150 sambata si 150 duminica);

      Mi-aș dori să se implice si altcineva!
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #4
        Nu stiu cati se incumeta in condtiile actuale..... Il ai deja pe Alex @CO...Da i drumul la treaba!..Ar fi bine sa discutati in CD si sa stabiliti definitiv data desfasurarii
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de cata_60 Vezi post
          Nu stiu cati se incumeta in condtiile actuale..... Il ai deja pe Alex @CO...Da i drumul la treaba!..Ar fi bine sa discutati in CD si sa stabiliti definitiv data desfasurarii
          Data este stabilită, 16-17 oct 2021, rămâne să vedem ce restricții apar.
          Ultima editare de GeluBv; 18.aug.2021, 14:45.
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • #6
            Ploieștiului se oferă sa găzduiască Turneul Campionilor 2021 "Memorialul Marcel Giosan " ,?n următoarele conditii:
            -sala Tel George Jr.
            -21 mese;16 mese sala mare,(incap si 20 de mese dar e de notorietate faptul ca la turneele A+ si turneele finale se pune accentul pe calitate )+ 5 mese în zona destinata special tenisului de masa(zona cu geerfloor)+scorere
            -252 de participanți în total (126 de participanți sambata +126 de participanți duminica).
            FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
            BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • #7
              Vișeu de Sus ar dori sa tina turneul campionilor ,16 mese ,pe doua zile de desfășurare a turneului ,într o zi avansați +hobby și în cealaltă elite +open
              ?Sometimes I win, sometimes I learn?

              Comentariu


              • #8
                Vă rog specificați detalii despre tipul de sală, să fie umbrită , lumină artificială, tribune , suprafață, logistică, etc.

                Oricum, TC necesită un nr mai mare de participanți, altfel nu încap decât campionii județeni, în concluzie este f greu să ne adaptăm pe 16 mese.
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • #9
                  Fiind primul memorial Giosan Marcel , cred ca Galați-ul ar fi cel mai îndreptățit sa-l faca . Rog coordonatorii zonei respective în colaborare cu C D sa faca diligentele necesare .

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de adilazaroiu Vezi post
                    Fiind primul memorial Giosan Marcel , cred ca Galați-ul ar fi cel mai îndreptățit sa-l faca . Rog coordonatorii zonei respective în colaborare cu C D sa faca diligentele necesare .
                    bine gandit , perfect lovit !

                    Comentariu


                    • #11
                      Prezentarea ofertelor pentru organizarea Turneului Campionilor 2021 "Memorialul Marcel Giosan" s-a încheiat. Vom delibera și vom anunța rezultatul în cel mai scurt timp.

                      Comentariu


                      • #12
                        Sub rezerva creșterii cazurilor de Covid-19 și a unor măsuri restrictive dictate de autorități, cu votul majorității Coordonatorilor s-a decis ca Turneul Campionilor 2021 "Memorialul Marcel Giosan" să aibă loc la Cheile Grădiștei în 16 octombrie (Elite și Open) și în 17 octombrie (Avansați și Hobby).

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X