Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Puncte (sau nu) pentru deplasare in concursurile Amatur

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
    Eu personal nu-mi place sa am iarba pe paleta ca nu stiu sa joc cu ea,fiind de regula atacant.Dar in schimb imi place sa joc impotriva ei ,si-mi face o mare placere sa ma intalnesc cu ierbari la masa de joc.Nu stiu cum ca fac , sa-l prind pe clientul Sorin la masa ,ca tare imi este dor sa mai joc cu el.
    Doc ar trebui sa te oblige colegi sa joci numai cu reverul ! Ha...ha !!!

Comentariu

Da DOAMNE sa se privatizeze CFR-ul nostru sa avem si noi TGV care sa mearga cu 350 km/h ca asa poate se va reglementa si deplasarile rapide la turneele de tenis de masa,nuuuuuu.
      - - - Actualizat - - -
      BLA BLA IARBA II BUNA SI LA MASAJ

Comentariu

Postat în original de anitei marcel Vezi post
        Da DOAMNE sa se privatizeze CFR-ul nostru sa avem si noi TGV care sa mearga cu 350 km/h ca asa poate se va reglementa si deplasarile rapide la turneele de tenis de masa,nuuuuuu.
        Da, sigur, vor merge trenurile asa de repede incat intre inferioare si superioare vom da cate o fuga acasa sa mancam o fripturica
        TsE

Comentariu

Ca sa revenim la discutii "elevate" si la tema principala , ca stimulent pt participare se pot acorda pcte. suplimentare la un anumit nr de turnee efectuate. Daca cosideram un turneu pe luna respectiv 12turnee/an nr rezonabil de participari , icepand cu al 13-lea turneu -10 pcte bonitate , la 20 turnee alte 10 pcte...ar fi o stimulare clara si productiva in participari

Comentariu

Cine a citit topicul
          Procesare...
          X