Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tehnica cu long-pips (iarba)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Pacat, caci uneori micile derogari de la subiect dau sarea si piperul forumului!
    Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
    Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

Comentariu

Am vrut sa impart topicul in doua dar din greseala am sters. Imi pare rau.
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Tenergy 05/Tenergy 05

Comentariu

Blog de tenis de masă

Comentariu

Joo Se Hyuk:
          Blog de tenis de masă

Comentariu

Exista si jucatori defensivi (de top) care sa nu joace cu iarba ?

Comentariu

Iarba iti permite sa variezi spinul mai usor si sa te folosesti de spinul dat de adversar, chiar sporindu-l.
              Nu stiu vreun jucator care sa fie luat in considerare in clasamentul ITTF care joaca soft-soft si defensiv, dar eu nu-i stiu pe toti. Oricum, cred ca ar fi victima sigura in ziua de azi.
              Blog de tenis de masă

Comentariu

Postat în original de vipiu Vezi post
                Exista si jucatori defensivi (de top) care sa nu joace cu iarba ?
                Exista in circuitul feminin mai multe jucatoare care joaca cu fata lisa pe ambele parti, din cate stiu. Nu as putea sa dau niciun nume acum insa.
                La barbati e Hou Yingchao care joaca cu zimti scurti pe rever. Ding Song juca si el cu zimti scurti pe rever; a imbatranit acum.
                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

Comentariu

Un meci genial:

Comentariu

Postat în original de RBlade Vezi post
                    Un meci genial:
                    Multumim RBlade! Intradevar un meci genial! Oare jucatorii de la ITTF nu ar trebui sa ceara in cor interzicerea "ierbii"?

Comentariu

Postat în original de Radu Serban Vezi post
                      Multumim RBlade! Intradevar un meci genial! Oare jucatorii de la ITTF nu ar trebui sa ceara in cor interzicerea "ierbii"?
                      Da, si eu cred... la ce antijoc fac ierbarii.
                      Haha, sper sa nu inceapa iar o discutie care sa ajunga ulterior stearsa de un moderator.

Comentariu

Pai daca o sa mearga topicul spre materiale permise in Amatur, sigur se va intampla asa deja sunt doua topicuri pe tema aceea...
                        Blog de tenis de masă

Comentariu

SUPER MECI EU ZIC CA DACA VOR FI MECIURi SAEMANATOARE MACAR 15 % IN AMATOUR ATUNCI DA ! POTI spune ca se joaca tenis de masa si ca ierbari sar transforma in aparatori si ar fi un mic spectacol intre un atacant si un aparator ! in orice caz acest filmulet este super !parca ar juca doi supraoameni!
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

Comentariu

Tehnica lui Joo Se Hyuk din alt unghi

Comentariu

Genial! Filmarea din unghiul acesta e cel mai frumos schimb de mingi vazut de mine vreodata!
                              Blade-Darker speed 90
                              Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                              Bh- Testing

Comentariu

Pentru a putea juca contra stilului defensiv, iti trebuie mii de ore de antrenament!!! Chiar si dupa aceea te mai incurci fara sa-ti dai seama!!! Asa ca recomandat este cat mai mult joc la masa, bineanteles de antrenament cu un jucator cu iarba si altul cu anti-spin!!
                                ---------- Post added 23-Nov-2011 at 21:16 ----------
                                Si eu care joc aproape zilnic ma mai incurc in cate o iarba!!!
                                Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
                                FH - Yasaka Mark V Max
                                BH- Yasaka Mark V Max

Comentariu

Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X