Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Întreabă-l pe Durdun (www.pingpongshop.ro)

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de adisor35 Vezi post
    nu mai joc , e prea rapid. minusuri doar viteza , in rest doar plusuri. l-am inlocuit cu korbel sk7 care are aproximativ un feeling asemanator, dar mai usor de stapinit.
    cu ce ai jucat pe amultart ?
    Butterfly Viscaria fl
    Butterfly tenergy05

    Comentariu


    • joc ofensiv controlat
      lemn:Glaxy N-9
      Fata Fh:Mercury 2 versiunea cu burete mai moale
      Fata Bh:Frindship 563-1
      as dori o fata de Fh cu ceva viteza mai mare dar in gen chinezesc

      Comentariu


      • Postat în original de Gulas Adrian Vezi post
        joc ofensiv controlat
        lemn:Glaxy N-9
        Fata Fh:Mercury 2 versiunea cu burete mai moale
        Fata Bh:Frindship 563-1
        as dori o fata de Fh cu ceva viteza mai mare dar in gen chinezesc
        Salut,
        Nu stiu mai nimic din setup-ul tau, in sensul ca nu am jucat cu nici un material din cele mentionate mai sus, dar o fata chinezeasca de FH cu viteza mai mare, ar fi DHS H3 Neo, e mai tare, cu mai mult efect, iar daca ai loviturile facute pentru fetele chinezesti sigur o vei simti cu mult mai bine !
        Totusi daca lemnul este unul tare vei simti un plus de viteza, daca este mai moale o vei simti mai inceata.

        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

        Comentariu


        • Salut. As dori recomandare de fete pentru: lemn Levi Cloth Sintec All+

          si

          1. Ce joc practicati
          Mixt

          2.Cu ce jucati mai mult
          Mixt

          3. Care este setup-ul actual cu care jucati
          Chinezarie

          Comentariu


          • Postat în original de Flo™ Vezi post
            Salut. As dori recomandare de fete pentru: lemn Levi Cloth Sintec All+
            si
            1. Ce joc practicati
            Mixt
            2.Cu ce jucati mai mult
            Mixt
            3. Care este setup-ul actual cu care jucati
            Chinezarie
            Salut,
            Nu am avut pana acum ocazia sa testez lemnul Levi Cloth Sintec, dar dat fiind faptul ca este un ALL+, nu ma duce cu gandul decat la control.
            Din stilul pe care mi l-ati descris a-ti putea sa incercati cu incredere orice fete profi, fie ele Donic, Yasaka, Stiga, Butterfly, Joola, Tibhar, dar de grosime 2.0mm nu mai mult pentru ca pierdeti din control, dar nici mai putin pentru a nu a face un pas mai mare spre jocul defensiv.

            www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
            www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
            Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

            Comentariu


            • Ok. Multumes pentru sfat.

              Comentariu


              • Buna seara domnule Gheorghe Durdun si HRiSTOS a inviat.
                Va rog sa-mi spune-ti cam ce fete se potrivesc cel mai bine lemnului Yasaka Advance 3D, pentru un control bun al paletei ?
                Va multumesc foarte mult!

                Comentariu


                • Postat în original de remy Vezi post
                  Buna seara domnule Gheorghe Durdun si HRiSTOS a inviat.
                  Va rog sa-mi spune-ti cam ce fete se potrivesc cel mai bine lemnului Yasaka Advance 3D, pentru un control bun al paletei ?
                  Va multumesc foarte mult!
                  Puteti sa mergeti cu incredere tot pe brandul Yasaka cu Rakza7 soft de 2.0mm, atat pe FH cat si pe BH.
                  Daca sunteti din București si puteti venii de luni-vineri ar fi si mai bine (pe mine ma gasiti in fiecare zi intre orele 13:00 - 22:00). Poate avem de proba Rakza 7 soft si o puteti proba pe lemnul dumneavoastra inainte de a cumpara.

                  www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                  www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                  Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                  Comentariu


                  • Am un Lemn Levi Combi off(facut pentru Xiom omega 4 pro Fh si Xiom Zava BH ) lemnul este excelent , simt ca pot da mai bine top spin cu FH (aveam un lemn xiom aria light). In principiu pot sa dau toate genurile de lovituri. As dori sa imi imbunatatesc topsinul de FH . Intrebare : oare cu alta fata as putea sa lovesc mai bine ?
                    Multumesc anticipat ! Sper ca in curand o sa iti trimit si un filmulet.
                    Lemn:Matsushita Def:,Fh:Nitaku P1Bh: TSP Curl P-4 Chop
                    http://www.tenismasa.ro/

                    Comentariu


                    • Buna seara domnule Gheorghe Durdun.Va rog frumos sa-mi spune-ti daca urmatorul setup vi se pare un setup bun.Lemn-YASAKA EXTRA SPECIAL sau YASAKA EXTRA,Fata FH.- DONIC BLUEFIRE 2 sau DONIC BLUEFIRE 3(Rosie-Max),Fata BH.-JOOLA X-PLODE SENSITIVE (Neagra-Max).Va multumesc foarte mult!PS.As fi venit cu mare placere la dumneavoastra la sala dar din pacate nu sunt din București.Va doresc o seara buna.Sa traiti!

                      Comentariu


                      • Postat în original de sochaux_s Vezi post
                        Am reușit zilele trecute sa comand paleta pentru care am cerut sfaturi aici și azi am ridicat coletul. La recomandarea lui Vlad am schimbat fața Friendship Focus Snipe III cu LKT Rapid Soft pentru a putea ?nvața mai mult topspin-ul și pe rever.
                        La prima impresie fața LKT Red Diamond pare cam avansata pentru mine, adica rapida și destul de lipicioasa. Sa vedem cum ma ?mpac cu ea dupa ce joc puțin cu paleta.
                        Mulțumesc pentru sfaturi!
                        Revin pentru niște sfaturi, daca se poate.
                        încet-încet, ma obișnuiesc cu setup-ul achiziționat, dar pe zi ce trece ma tot gîndesc ca nu prea ma ?mpac cu lemnul și parca aș vrea sa-l schimb.
                        Va rog sa urmariți și posturile dinainte de cel citat mai sus pentru nu repeta ceea ce am scris acolo în legatura cu stilul de joc și alte detalii:
                        https://www.tenisdemasa.ro/forum/node/223780
                        https://www.tenisdemasa.ro/forum/node/223950
                        Ce aș dori eu de la noul* lemn?
                        Pai, un feedback mai bun. Sa vibreze puțin mai mult(de fapt Instinct+ nu prea vibreaza dupa parerea mea; cel puțin nu cu aceste fețe), dwell time bun, pentru ca dupa cum spuneam îmi plac topspin-urile, chiar daca sunt mai începator.
                        De asemenea nu trebuie uitat faptul ca nu îmi place sa joc prea aproape de masa, cel mai mult joc pe la ~ 2m de masa, depinde și de adversar.
                        înca un lucru care nu îmi place la LKT Instinct+ este mânerul. Aș vrea un lemn cu mâner mai atent lucrat pentru ca sunt cam pretențios și pe acesta nu-l simt foarte confortabil în m?na, întotdeauna am senzația ca nu-l țin bine, ca paleta nu are poziția corecta... Aici știu ca poate fi vorba și despre experiența(lipsa de experiența...).
                        Ca greutate, sa fie aproximativ la fel de greu sau poate cu câteva grame mai ușor, dar daca se poate sa aiba centrul de greutate mai spre v?rful lemnului.
                        *Noul lemn, de fapt aș prefera sa fie unul de firma second hand, pentru a ma încadra într-un buget mai redus(maxim ~ 130RON, daca se poate și mai ieftin, depinde de model). Am vazut ca se vând pe aici pe forum, Yasaka Sweden Classic, Butterfly Primorac Off-(pe asta îl urmaresc de mult, dar pentru ca am aflat ca sunt diferențe între modelul nou/european și cel japonez sau mai vechi, parca sunt cam derutat), Stiga Allround NCT sau chiar Butterfly Petr Korbel. Dar ultimul mi-e frica sa nu fie prea rapid pentru mine(deși am observat ca nu este foarte diferit fața de Primorac Off-) iar cele din gama All sa nu cumva sa nu fie ok pentru jocul la distanța.
                        Mi-ar fi placut mie sa am unde sa încerc mai multe lemne și/sau sa ma vada cineva mai priceput cum joc, apoi sa îmi faca o recomandare, dar nu cunosc astfel de oameni aici în Targu-Mureș, nu sunt originar de aici. Daca cunoașteți oameni pasionați de acest sport, care ar fi dispuși sa ajute, va rog sa mi-i recomandați(am auzit de domnul Farkas Gabor de exemplu).
                        Acum aștept și sfaturile voastre!
                        Mulțumesc,
                        sochaux_
                        Ultima editare de sochaux_s; 07.mai.2013, 23:25.
                        Blade: Butterfly Primorac Off- / Timo Boll Spirit
                        FH: LKT Red Diamond / Butterfly Tenergy 05 2.1mm / Donic Acuda Blue P3 2.0 mm
                        BH: LKT Rapid Soft / Donic BlueFire M3 2.0mm / Butterfly Sriver FX 1.7 mm

                        Comentariu


                        • Buna ziua,
                          Joc tenis de masă la nivel hobby, insa vreau sa fac un pas in inainte, ce consta in trecerea de la o paleta hobby la una mai "pretentioase".In acest sens am luat legatura cu dl. Levi pt un lemn avand caracteristicile Donic Burn All+, iar referitor la fete va rog pe voi sa ma ajutati la achizitionarea lor, cu sfaturi.
                          Stil de joc, ar fi unul mixt....atac predominant cu fh, bh folosind pt a returna mingile, mai rar la atac.
                          Ma gandesc sa pun pe FH Donic Baracuda Big Slam 2,0 pt a avea atat viteza cat si control, iar pe BH Donic Desto F3 Big Slam 2,0 pt a spori putin controlul in detrimentul vitezei.
                          Rog ceva pareri,sfaturi ,sugestii...
                          Va multumesc.
                          prima dragoste... VOB

                          Comentariu


                          • Postat în original de flowmaster Vezi post
                            Am un Lemn Levi Combi off(facut pentru Xiom omega 4 pro Fh si Xiom Zava BH ) lemnul este excelent , simt ca pot da mai bine top spin cu FH (aveam un lemn xiom aria light). In principiu pot sa dau toate genurile de lovituri. As dori sa imi imbunatatesc topsinul de FH . Intrebare : oare cu alta fata as putea sa lovesc mai bine ?
                            Multumesc anticipat ! Sper ca in curand o sa iti trimit si un filmulet.
                            Din pacate, nu prea merge asa.
                            Atata timp cat fata pe care o aveti este una profesionala (si este) si nu una hobby imbunatatirea unei lovituri este mai greu de facut.
                            Dumneavoastra aveti nevoie in primul rand de un antrenor, partener, cineva care stie sa loveasca corect, chiar si tutorialele de pe youtube va pot fi de folos si sa lucrati la lucruri cum ar fi, pozitionarea picioarelor, unghiul de lovire, momentul impactului si doar asa puteti imbunatatii aceasta lovitura ca si restul de altfel.
                            Daca simtiti ca fata este prea rapida (de foarte multe ori asta e problema principala), puteti incerca ceva mai tare, pentru incepatori recomand cu incredere fetele chinezesti din gama DHS, fiind foarte dure te obliga sa lovesti si in acest fel inveti lovitura mai bine, nu mai pui paleta.
                            Postat în original de remy Vezi post
                            Buna seara domnule Gheorghe Durdun.Va rog frumos sa-mi spune-ti daca urmatorul setup vi se pare un setup bun.Lemn-YASAKA EXTRA SPECIAL sau YASAKA EXTRA,Fata FH.- DONIC BLUEFIRE 2 sau DONIC BLUEFIRE 3(Rosie-Max),Fata BH.-JOOLA X-PLODE SENSITIVE (Neagra-Max).Va multumesc foarte mult!PS.As fi venit cu mare placere la dumneavoastra la sala dar din pacate nu sunt din București.Va doresc o seara buna.Sa traiti!
                            Yasaka Extra cu Donic Bluefire M2 pe FH si Donic Bluefire M3 pe BH ar fi cea mai buna varianta.
                            Daca aveti posibilitatea si puteti sa faceti rost, va recomand Donic Baum Sawtec cu acele fete, sigur o sa ma pomeniti
                            Ultima editare de Durdun Gheorghe; 10.mai.2013, 00:04.

                            www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                            www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                            Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                            Comentariu


                            • Donic Baum Sawtec il gasesti aici
                              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                              Comentariu


                              • Postat în original de laky Vezi post
                                Donic Baum Sawtec il gasesti aici
                                Sau aici.
                                Blog de tenis de masă

                                Comentariu


                                • Postat în original de sochaux_s Vezi post
                                  Revin pentru niște sfaturi, daca se poate.
                                  încet-încet, ma obișnuiesc cu setup-ul achiziționat, dar pe zi ce trece ma tot gîndesc ca nu prea ma ?mpac cu lemnul și parca aș vrea sa-l schimb.
                                  Va rog sa urmariți și posturile dinainte de cel citat mai sus pentru nu repeta ceea ce am scris acolo în legatura cu stilul de joc și alte detalii:
                                  https://www.tenisdemasa.ro/forum/node/223780
                                  https://www.tenisdemasa.ro/forum/node/223950
                                  Ce aș dori eu de la noul* lemn?
                                  Pai, un feedback mai bun. Sa vibreze puțin mai mult(de fapt Instinct+ nu prea vibreaza dupa parerea mea; cel puțin nu cu aceste fețe), dwell time bun, pentru ca dupa cum spuneam îmi plac topspin-urile, chiar daca sunt mai începator.
                                  De asemenea nu trebuie uitat faptul ca nu îmi place sa joc prea aproape de masa, cel mai mult joc pe la ~ 2m de masa, depinde și de adversar.
                                  înca un lucru care nu îmi place la LKT Instinct+ este mânerul. Aș vrea un lemn cu mâner mai atent lucrat pentru ca sunt cam pretențios și pe acesta nu-l simt foarte confortabil în m?na, întotdeauna am senzația ca nu-l țin bine, ca paleta nu are poziția corecta... Aici știu ca poate fi vorba și despre experiența(lipsa de experiența...).
                                  Ca greutate, sa fie aproximativ la fel de greu sau poate cu câteva grame mai ușor, dar daca se poate sa aiba centrul de greutate mai spre v?rful lemnului.
                                  *Noul lemn, de fapt aș prefera sa fie unul de firma second hand, pentru a ma încadra într-un buget mai redus(maxim ~ 130RON, daca se poate și mai ieftin, depinde de model). Am vazut ca se vând pe aici pe forum, Yasaka Sweden Classic, Butterfly Primorac Off-(pe asta îl urmaresc de mult, dar pentru ca am aflat ca sunt diferențe între modelul nou/european și cel japonez sau mai vechi, parca sunt cam derutat), Stiga Allround NCT sau chiar Butterfly Petr Korbel. Dar ultimul mi-e frica sa nu fie prea rapid pentru mine(deși am observat ca nu este foarte diferit fața de Primorac Off-) iar cele din gama All sa nu cumva sa nu fie ok pentru jocul la distanța.
                                  Mi-ar fi placut mie sa am unde sa încerc mai multe lemne și/sau sa ma vada cineva mai priceput cum joc, apoi sa îmi faca o recomandare, dar nu cunosc astfel de oameni aici în Targu-Mureș, nu sunt originar de aici. Daca cunoașteți oameni pasionați de acest sport, care ar fi dispuși sa ajute, va rog sa mi-i recomandați(am auzit de domnul Farkas Gabor de exemplu).
                                  Acum aștept și sfaturile voastre!
                                  Mulțumesc,
                                  sochaux_
                                  Salut!
                                  Yasaka Sweden Classic nu este foarte bun pentru joc la 2m de masa, mai ales cu fete chinezesti. Dintre cele mentionate de tine as alege Primorac Off- - are dwell-time bun, viteza nu prea mare si finisaj Butterfly. Ar mai fi de mentionat, probabil, Yasaka Ma Lin Soft Carbon, chiar si Stiga Allround NCT nu e rau. Korbel s-ar putea sa fie cam prea rapid pentru un jucator care abia a trecut la o paleta profesionala, dar, daca ai ocazia, testeaza-l.
                                  Lemnele allround-ofensive fara materiale compozite sunt relativ grele, pentru a oferi destula viteza. Daca esti in cautarea unui lemn usor, trebuie sa stii ca nu vei avea destula putere cu el si, in general, lemnele usoare au greutatea spre varf cu fetele lipite (lucru oarecum normal, zic eu). Un korbel usor ar putea sa fie bun - viteza scade spe OFF-, s-ar putea sa fie si ceva mai elastic... Oricum, bugetul propus de tine nu iti permite prea multe variante.
                                  Despre priza: cauta sa ai o priza cat mai neutra. Astfel nu vei fi silit sa schimbi priza mult de la FH la BH (si sa te surprinda adversarul cu o lovitura in partea opusa prizei pe care o ai la un moment dat). Vezi acest topic.
                                  Postat în original de DorinV Vezi post
                                  Buna ziua,
                                  Joc tenis de masă la nivel hobby, insa vreau sa fac un pas in inainte, ce consta in trecerea de la o paleta hobby la una mai "pretentioase".In acest sens am luat legatura cu dl. Levi pt un lemn avand caracteristicile Donic Burn All+, iar referitor la fete va rog pe voi sa ma ajutati la achizitionarea lor, cu sfaturi.
                                  Stil de joc, ar fi unul mixt....atac predominant cu fh, bh folosind pt a returna mingile, mai rar la atac.
                                  Ma gandesc sa pun pe FH Donic Baracuda Big Slam 2,0 pt a avea atat viteza cat si control, iar pe BH Donic Desto F3 Big Slam 2,0 pt a spori putin controlul in detrimentul vitezei.
                                  Rog ceva pareri,sfaturi ,sugestii...
                                  Va multumesc.
                                  Combinatia pe care ai ales-o este foarte buna pentru inceput. Lipeste fetele si joaca cu ea cel putin doua luni. Dupa aceea vei putea sa vezi daca iti lipseste ceva cu adevarat. Nu te lasa influentat de rezultatele de la un antrenament sau altul. Joaca mai mult timp cu paleta si fie te vei obisnui cu ea, fie vei putea sa spui cu siguranta ce ti-ai dori sa faci cu paleta si nu poti.
                                  Succes!
                                  Blog de tenis de masă

                                  Comentariu


                                  • Donic Baum Sawtec cu care fete?Cu Donic Bluefire M2 pe FH si Donic Bluefire M3 pe BH sau cu DONIC BLUEFIRE 3 pe FH. si JOOLA X-PLODE SENSITIVE pe BH.?Va multumesc.O seara buna.

                                    Comentariu


                                    • Salutare!As dorii niste sfaturi , daca se poate.
                                      Joc tenis de masă de aproape 10 ani , insa doar ca hobby , de 3-4 ori pe saptamana. In cele din urma am observat ca incep sa ma misc binisor si acum joc zilnic. Jucand doar pentru distractie , nu am urmarit meciuri , nu mi-am format tactici , ci pur si simplu joc asa cum simt ca trebuie jucat. Am capatat ceva experienta si acum intuiesc ce vrea sa faca fiecare adversar (probabil ma ajuta si faptul ca practic volei profi) , deci cred ca e timpul sa trec la urmatorul nivel.
                                      1. Ce joc practicati
                                      Ofensiv de langa masa (maxim-maxim 1m)
                                      2.Cu ce jucati mai mult
                                      Ofensiv - mixt
                                      Defensiv 70% bh , 30% fh
                                      3. Care este setup-ul actual cu care jucati
                                      Paleta cumpara din Metro acum 9 ani , nimic special.
                                      As dorii sa primesc niste sfaturi cu privire la achizitionarea unei palete mai ... "capabile" , la un pret acceptabil (2-300 lei).
                                      De asemenea as vrea sa stiu de unde as putea cumpara un blat de masa (s-a crapat o parte a lui) si la ce pret.
                                      Multumesc!

                                      Comentariu


                                      • Touchscreen,vad ca esti din București.
                                        Cred ca ar fi cea mai buna alegere daca ai putea sa participi la turneul de incepatori-amatori de sambata viitoare organizat de George Durdun
                                        http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...754#post162754
                                        Cu siguranta vei gasi persoane amabile care iti vor da sa probezi cateva palete pentru a vedea cam ce ti s-ar potrivi.
                                        Sunt sigur ca si George te va sfatui mai bine "pe viu",poate sa dea si cateva mingi cu tine,pentru a-ti gasi cea mai potrivita paleta.
                                        Succes!
                                        P.S. Scuze George ca am postat in topicul tau
                                        Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                                        FH: Tenergy 05
                                        BH: Dignics 05

                                        Comentariu


                                        • Multumesc pentru sfat si pt link , daca o sa imi permita timpul sigur o sa ajung. Chiar ma interesa o astfel de competitie
                                          Toate cele bune!

                                          Comentariu


                                          • Salut tuturor, am si eu nevoie de cateva pareri pt urmatorul setul : Lemn Stiga offensive CR WRB, FH Yasaka Rakza 9 2.2mm BH: Donic Acuda S3 sau Bluefire M1(tind mai mult spre M1 datorita spinului) 2.1..Eu momentan joc cu un setup chinezesc achizitionat de la Rblade : Lemn Yinhe Galaxy N-10 FH LKT Pro XT, BH: Lkt red diamond (defapt paleta a fost gandita cu red diamond ca si FH, dar am descoperit intre timp ca ma inteleg mult mai bine cu o fata mai tare din care sare mingea mai putin pe BH) Mentionez ca ma bazez foarte mult pe spin, lovituri scurte cu mult efect si top-spinuri scurte.Prefer jocul scurt si de la semi-distanta, nu stau la mai mult de 2m de masa decat atunci cand este nevoie pt a pune pe masa loviturile puternice. Daca aveti vreo idee de alt setup decat cel la care m.am gandit o primesc cu cea mai mare placere avand in vedere ca am nevoie de o paleta care sa se inteleaga cu stilul meu de joc si cu ajutorul careia sa joc la capacitate maxima
                                            Ultima editare de Robert Mares; 13.mai.2013, 09:31.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de lightborn Vezi post
                                              Salut tuturor, am si eu nevoie de cateva pareri pt urmatorul setul : Lemn Stiga offensive CR WRB, FH Yasaka Rakza 9 2.2mm BH: Donic Acuda S3 sau Bluefire M1(tind mai mult spre M1 datorita spinului) 2.1..Eu momentan joc cu un setup chinezesc achizitionat de la Rblade : Lemn Yinhe Galaxy N-10 FH LKT Pro XT, BH: Lkt red diamond (defapt paleta a fost gandita cu red diamond ca si FH, dar am descoperit intre timp ca ma inteleg mult mai bine cu o fata mai tare din care sare mingea mai putin pe BH) Mentionez ca ma bazez foarte mult pe spin, lovituri scurte cu mult efect si top-spinuri scurte.Prefer jocul scurt si de la semi-distanta, nu stau la mai mult de 2m de masa decat atunci cand este nevoie pt a pune pe masa loviturile puternice. Daca aveti vreo idee de alt setup decat cel la care m.am gandit o primesc cu cea mai mare placere avand in vedere ca am nevoie de o paleta care sa se inteleaga cu stilul meu de joc si cu ajutorul careia sa joc la capacitate maxima
                                              Salut,
                                              Am vazut ca te-ai inscris la concursul Cupa Pingpongpro editia a III-a si cu aceasta ocazie la magazinul VIVA SPORT o sa ai posibilitatea sa incerci o gama destul de larga de produse, iar eu voi fi acolo in a te ajuta ce e mai bun pentru stilul de joc pe care il practici.
                                              Ca tot a venit vorba, ce am scris pentru userul lightborn e valabil pentru oricine, cel mai important e sa ma abordati, intrebati!

                                              www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                              www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                              https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                              Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                              https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                              Comentariu


                                              • Buna ziua domnule GHEORGHE DURDUN.Referitor la lemnul Donic Baum Sawtec pe care mi l-ati recomandat cu ce fete?Cu Donic Bluefire M2 pe FH si Donic Bluefire M3 pe BH sau cu DONIC BLUEFIRE M3 pe FH. si JOOLA X-PLODE SENSITIVE pe BH.?Daca sunte-ti amabil sa-mi dati mai multe detalii cu privire la lemn(viiteva,simt,rigiditate,duritate)Va multumesc.O zi buna sa aveti
                                                Ultima editare de remy; 13.mai.2013, 10:31.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de remy Vezi post
                                                  Buna ziua domnule GHEORGHE DURDUN.Referitor la lemnul Donic Baum Sawtec pe care mi l-ati recomandat cu ce fete?Cu Donic Bluefire M2 pe FH si Donic Bluefire M3 pe BH sau cu DONIC BLUEFIRE M3 pe FH. si JOOLA X-PLODE SENSITIVE pe BH.?Daca sunte-ti amabil sa-mi dati mai multe detalii cu privire la lemn(viiteva,simt,rigiditate,duritate)Va multumesc.O zi buna sa aveti
                                                  Lemnul Donic Baum Sawtec vi l-am recomandat cu fetele Donic Bluefire M2 pe FH si Donic Blufire M3 pe BH.
                                                  Acest setup va oferta un control foarte bun, datorita lemnulului compus din ayous, un simt foarte fain, lemnul nu este rigid ci un pic elastic, iar ca viteza nu va faceti grija ca sare extraordinar.
                                                  Ganditi-va ca acest lemn i l-am recomandat lui Cazacu Alexandru si i-a placut foarte mult.

                                                  www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                                  www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                                  Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                                  Comentariu


                                                  • Va multumesc.Abia astept aceasta combinatie.Sa aveti o zi buna si o viata lunga alaturi de cei dragi si cei care va iubesc.Sa traiti!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X