Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn home made by levi

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand lemn home made by levi

    Vand lemn paleta HM LEVI OFF-, cu insertie bazaltica, maner ST, in stare perfecta, jucat de 2 ori. Pret 140 RON.
    Relatii la tel. 0740995013.

  • #2
    d-l levi il vinde cu 120 si tu il vinzi cu 140?

    Comentariu


    • #3
      Este exact pretul de achizitie de la D-l Levi, lemnul fiind facut la comanda! Punand un astfel de mesaj, probabil nu ti-ai dat seama ca din respect pentru producator nu aveam cum sa pun un pret mai mare decat cel de achizitie!
      Ultima editare de remuss; 28.feb.2013, 18:22.

      Comentariu


      • #4
        Buna ziua. Cate straturi are lemnul si care sunt acestea? Cum vi s-a parut la joc, cum sunt controlul si viteza? De ce il vindeti? Multumesc.
        Blade: Mizutani ZLC
        FH Nittaku Fastarc G1
        BH Xiom Sigma II Euro

        Comentariu


        • #5
          Buna ziua. Conform cererii mele de executie din 08.12.2012 am dorit un lemn OFF cu maner ST, greutate aprox. 90 g cu viteza mai mare decat Timo Boll Spirit, asemanator cu Viscaria. Am primit un lemn excelent executat care a corespuns, mai putin la capitolul viteza si mai mult la control, eu fiind jucator atacant. Astfel, lemnul are la interior lemnul printesei(Paulownia tomentosa), apoi insertie bazaltica, iar la exterior lemn Hinoki. Eu am un TBS cu Tenergy 05 pe FH si BH care se grefeaza mai bine cu stilul meu de joc si ca urmare am decis sa renunt la HM Levi. O zi placuta!

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X