Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fata de paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fata de paleta

    buna ziua as dori si eu o fata neagra de paleta deoarece ua am una dar este foarte uzata si se sfarama toata daca ma puteti ajuta dar sa nu fie prea scumpa deoarece sun un copil si nu am asa multi bani pt a cumpara o fata de paleta va multumesc

  • #2
    Copil la 23 de ani???
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Sfatul meu este sa iei legatura cu GIGI CIUBOTARU care este antrenor de tenis de masă si de ”copii” mai mari.Il gasesti la CSM IASI,undeva peste drum(strada Independentei) de Facultatea de Medicina si Farmacie din IASI.El sigur te poate ajuta in tot ceea ce tine de tenisul de masa.Mult succes.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Mr.UnionIași Vezi post
        buna ziua as dori si eu o fata neagra de paleta deoarece ua am una dar este foarte uzata si se sfarama toata daca ma puteti ajuta dar sa nu fie prea scumpa deoarece sun un copil si nu am asa multi bani pt a cumpara o fata de paleta va multumesc
        Cu ce fete joci?
        Dimensiunile paletei?
        Adresa transmite-mi pe MP!
        Platesti doar trasportul prin posta in cazul in care am asa ceva!
        Ori ceva similar.

        Comentariu


        • #5
          Pe dl.Gigi Ciubotaru nu l-au gasit nici apropiatii, care au incercat sa ia legatura cu dânsul pentru a posta clasamentul turneului de la Iași, unde tot dumnealui anunta că "veniti cu totii invingatori si veti pleca invinsi"...avea dreptate!
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • #6
            s imi cer mii de scuze domnului laky ca am gresit data mea de nastere in loc sa pun 1999 am pus 1990 deoarece 9 este langa 0

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de laky Vezi post
              Copil la 23 de ani???
              Deci s-a rezolvat si cu varsta 14 ani,o fata Donic pe Fh si cred un Tibbhar Bh,astept si adresa copilului si dupa sf.Ioan sa-l primeasca.

              Comentariu


              • #8
                va multumesc foarte mult domnule Antal Denes si promit ca o sa am rezultate cat mai bune

                Comentariu


                • #9
                  Te rog sa ma anunti cand primesti plicul cu fetele

                  Comentariu


                  • #10
                    ok va voi anunta

                    Comentariu


                    • #11
                      O.K. Cum merg ai reusit sa le lipesti?

                      Comentariu


                      • #12
                        Multumesc mult Domnului Antal Denes pentru caa mi-a daruit fetele de paleta si imi cer scuze ca am intarziat cu multumirile dar am mai trimis o dat a dar nu a mers. Cu ajutorul fetelor acuma joc in campionatul judetean si eu zic ca ma descurc foarte bine.Acum din pacate mi s-a rupt lemnul si caut unul mai ieftin dar sa fie cat de cat bun daca ma poate ajuta cineva eu am un buget maxim de 50 lei

                        Comentariu


                        • #13
                          va recomand sa apelati la tt mal care au niste lemne noi pe la55 ron noi si sunt f bune , lkt instinct sau altele care va pot ajuta in bugetul pe care il aveti succes!
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X